South American Tour 2011

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: South American Tour 2011

Postprzez Alexander » 20 listopada 2011, o 09:13

kawałek rage

i jeśli chodzi o materiały z koncertu w Circo Voador to chyba wszystko jak na razie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: South American Tour 2011

Postprzez Tija » 20 listopada 2011, o 22:25

My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź


Re: South American Tour 2011

Postprzez Pofyrtaniec » 21 listopada 2011, o 13:43

Nie wiem czy to prawda ale na forum tatu.ru piszą że na tych koncertach było ok 40-100 osób... No i reszta koncertów została odwołana:
20 November Santiago (Chile) Discotheque Blondie CANCELLED
23 November Florianopolis John Bull Pub CANCELLED
25 November Fortaleza Meet Club CANCELLED

Szkoda, obejrzałem te videa i muszę przyznać, że naprawdę mi się podobają. Oczywiście wokal nie powala na kolana, ale wydaje mi się, że Julia miała lepszy kontakt z publicznością i była bardziej wyluzowana na scenie niż Lena. Może mi się tylko wydaje ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: South American Tour 2011

Postprzez szym » 21 listopada 2011, o 14:16

Tak, oni już chyba wrócili do Los Angeles. Nie wiadomo o co poszło, bo co innego mówią organizatorzy, a co innego TeamVolkova.

Chyba mogę pożegnać się z wizytą w tym programie UOL Chat, gdzie śpiewają akustyczne wersje piosenek, a tak na to liczyłem. Lipa.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: South American Tour 2011

Postprzez Pofyrtaniec » 21 listopada 2011, o 14:17

No jak dla mnie powód jest oczywisty - za słaba sprzedaż biletów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: South American Tour 2011

Postprzez nielegalnaa » 21 listopada 2011, o 17:10

Jakoś mnie to nie dziwi. Owszem kiedyś Julia i Lena były na szczytach list przebojów, ale po 10 latach została tak naprawdę garstka wiernych fanów.
Dla Julii zarobek z 40 sprzedanych biletów na każdym koncercie to za mało aby jej wyjazd się tam opłacał. Choć z drugiej strony klimat takiego kameralnego koncertu jest zupełnie inny, Julia mogła mieć bliski kontakt z publicznością. I to jest fajne.
Cóż dopóki drugi raz nie uda im się zdobyć popularności i nowych fanów marnie widzę ich kariery...
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: South American Tour 2011

Postprzez szarit » 21 listopada 2011, o 19:23

Cóż za mało fanów.Tyle lat nic nierobienia daje w końcu efekt ale za to ci co byli wyglądają na b.zadowolonych.Szkoda że tylko 2 koncerty były ale zawsze jakiś start.Następnym, razem będzie lepiej.Co do nagrań jakość wizualna b,dobra jakość głosowa strasznie zniekształcenia właściwie tylko pierwsze wideo tj.Bruno Marsa jest strawnej jakości reszta w uszy gryzie.Z tego co jednak udało się usłyszeć ten koncert wokalnie wyszedł Juli chyba lepiej niż pierwszy,czyli całkiem dobrze,a kontakt z publicznością Julia zawsze miała znakomity i dobrze że pod tym względem nic się nie zmieniło,to daje jej dobrą perspektywę na przyszłość.Teraz należy jej życzyć by dobrze przygotowała się do koncertu w Petersburgu tak za o.m-c i by odbył się zgodnie z planem.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: South American Tour 2011

Postprzez robertkey » 21 listopada 2011, o 22:40

Jesli jest tak jak piszecie to sa smutne fakty. Konsekwencje tego "lenistwa" Julii. Prawda jest ze minelo pare lat od faktycznego rozpadu duetu. Julia ciagle sie tlumaczy i wymawia macierzynstwem, rodzina i dziecmi etc. Czas dla nas wszystkich biegnie nieublaganie. I nie czeka na nikogo ze zacytuje piosenke znanego wykonawcy. A dla ludzi showbiznesu jest on szczegolnie okrutny. Pogrzebane szanse Tatu na rozwoj, zwlekanie z ta oslawiona solowa kariera. I czego oczekiwac? Pelnego stadionu Wembley? Koncertu w Knewbrow? idp. Swietnie ze Julia chociaz nie zdziczala i nie odzwyczaila sie od publicznosci. Ze ma te latwosc kontaktu z ludzmi. Jednak tak samo jak cieszylem sie z poczynan Leny tak ciesze sie z tego ze Lulka odwazyla sie na cos takiego. Tylko co z tego? i co dalej?
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: South American Tour 2011

Postprzez szym » 22 listopada 2011, o 14:02

Prostie Dvizhenya (Over and Over) w dobrej jakości. Live z Sao Paulo.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: South American Tour 2011

Postprzez robertkey » 22 listopada 2011, o 22:20

szym napisał(a):Prostie Dvizhenya (Over and Over) w dobrej jakości. Live z Sao Paulo.

Nie wiem dlaczego ale, podoba mi sie :mlynek: Milusie video :mrgreen:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: South American Tour 2011

Postprzez koko » 2 grudnia 2011, o 13:25

Smutne. Naprawdę smutne, że trasa poszła w pizdu. Ale czego oni się spodziewali? Tłumów walących drzwiami i oknami? Na miłość boską przecież Julia nie miała nic. Kompletnie nic. W sensie chodzi mi o przedział czasowy koncertów. :eye: Szła z pustymi rękami, bo ani singla ani nic. Szkoda. Co do śpiewu to ani nie ma rewelacji ani tragedii. Ot takie po prostu śpiewanie jak na karaoke trochę. One tak spieprzyły tym rozpadem, że człowiekowi ręce opadają. No ale nic, może po wydaniu singla, teledysku i albumu wytwórnia naprawdę zajmie się promocją i coś z tego będzie. Osobiście będę mocno trzymać kciuki. :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron