South American Tour 2011

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: South American Tour 2011

Postprzez szym » 27 października 2011, o 00:02

Ostatnio doszedł jeszcze jeden koncert w Brazylii. Dosłownie przed chwilą na Facebooku TeamVolkova utworzył wydarzenie. Mam nadzieję, że nie przeliczyli się z tymi wszystkimi show w jednym miejscu i nie okaże się, że na każdy z nich przyjdzie po parę osób. Lepiej byłoby zrobić mniej, ale większych.

I oby to faktycznie były koncerty - z instrumentami i włączonym mikrofonem. Mam nadzieję, że Julia nie pójdzie śladami Britney Spears. Chcę usłyszeć ją live.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: South American Tour 2011

Postprzez yuliasavicheva » 27 października 2011, o 09:12

Ale to zależy jaki live masz na myśli, bo jeśli choćby w 20 % zbliżonym do początków jej kariery to tak, ale jeśli to ma być taki live jak w przypadku Obezyanka Nol (live in Mexico) to nie jestem taka pewna czy chcę to usłyszeć.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: South American Tour 2011

Postprzez robertkey » 27 października 2011, o 09:22

szym napisał(a):Ostatnio doszedł jeszcze jeden koncert w Brazylii. Dosłownie przed chwilą na Facebooku TeamVolkova utworzył wydarzenie. Mam nadzieję, że nie przeliczyli się z tymi wszystkimi show w jednym miejscu i nie okaże się, że na każdy z nich przyjdzie po parę osób. Lepiej byłoby zrobić mniej, ale większych.

I oby to faktycznie były koncerty - z instrumentami i włączonym mikrofonem. Mam nadzieję, że Julia nie pójdzie śladami Britney Spears. Chcę usłyszeć ją live.

Zeby martwic sie czy Julia wystapi z jakimikolwiek instrumentami i na zywo, trzeba wlasnie najpierw zadac sobie pytanie o mozliwosc wogole wystepu. Jak wspomnial Szym moze nie dojsc do skutku z powodu niklej frekwencji lub z powodu samej kochanej Julki. Wielokrotnie pokazala na co ja stac.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: South American Tour 2011

Postprzez robertkey » 27 października 2011, o 09:29

yuliasavicheva napisał(a):Ale to zależy jaki live masz na myśli, bo jeśli choćby w 20 % zbliżonym do początków jej kariery to tak, ale jeśli to ma być taki live jak w przypadku Obezyanka Nol (live in Mexico) to nie jestem taka pewna czy chcę to usłyszeć.

Wiesz dzis wogole w tej dziedzinie pojecie "live" jest bardzo szerokie. Ilez to razy ktos wtyka innym playback live itp. Polblaybacki to teraz niewinna igraszka.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: South American Tour 2011

Postprzez szym » 27 października 2011, o 20:55

TeamVolkova napisał(a):No lip syncing. Julia will be singing live.

Julia's voice is good! She's already rehearsing in Moscow. There will be no backing tracks. Live band, live vocals.


:D

Na instrumentach będą grac lokalni artyści.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: South American Tour 2011

Postprzez robertkey » 29 października 2011, o 13:41

Lokalni? No fajnie by bylo. Ci w ponczo i grajacy na piszczalkach. Faza nie z tej ziemi! :lol: Ach nie, oni byli z Boliwii czy innego Peru. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: South American Tour 2011

Postprzez koko » 29 października 2011, o 14:31

Lokalni artyści oznaczają jedno - brak czasu na próby, na dogranie się. Może się mylę, ale wydaje mi się, że przed taką trasą potrzebnych jest sporo prób, aby wokalistka zgrała się z resztą zespołu. Szkoda. Myślałam, że Julia już skompletowała muzyków...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: South American Tour 2011

Postprzez robertkey » 29 października 2011, o 15:55

koko napisał(a):Lokalni artyści oznaczają jedno - brak czasu na próby, na dogranie się. Może się mylę, ale wydaje mi się, że przed taką trasą potrzebnych jest sporo prób, aby wokalistka zgrała się z resztą zespołu. Szkoda. Myślałam, że Julia już skompletowała muzyków...

Koko, zdziwila mnie twoja opinia. Obserwujac Lene a tym bardziej Julie, wiesz jaka jest sytuacja. Julia nie ma materialu, naprawde to nie wie co i jak spiewac. A ty jestes rozczarowana ze ona nie ma swojej "zgranej" kapeli? A po co jej proby jakto bedzie taki "live nie live"?
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: South American Tour 2011

Postprzez szym » 8 listopada 2011, o 12:55

(Intro)

All About Us
Sdvinu Mir
30 Minutes
Stand Up
Fly on the Wall
Prostie Dvizheniya (Over and Over)

(Interlude - Costume Change)

Rage
Friend or Foe
Back to Black/Grenade/Just The Way You Are
Running Blind
Woman All The Way Down
Show Me Love

(Interlude - Costume Change)

Encore
All The Things She Said
All Because of You

(Outro)

Back Up Songs
Loves Me Not
You and I

Originally published by JuliaVolkova.com.ar Read more here: http://www.juliavolkova.com.ar/2011/11/ ... z1d784Vb8M


Możliwa setlista Julii na koncety, pojawiła się na jednej ze stron. Ponoć nie jest prawdziwa (ktoś bardzo szybko zdementował, że Julia będzie śpiewać te covery), ale... FLY ON THE WALL! STAND UP! Singel w dwóch wersjach! Cover BRUNO MARSA... Byłoby nieźle.
:zako2: :zako2: :zako2:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: South American Tour 2011

Postprzez yuliasavicheva » 8 listopada 2011, o 15:00

Jednak większość piosenek byłoby z repertuaru Tatu, jakoś to mi nie pasuje do solowej kariery i promocji "Julia Volkova bez Tatu"
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: South American Tour 2011

Postprzez Przemko » 8 listopada 2011, o 17:08

szym napisał(a):Możliwa setlista Julii na koncety, pojawiła się na jednej ze stron. Ponoć nie jest prawdziwa (ktoś bardzo szybko zdementował, że Julia będzie śpiewać te covery), ale... FLY ON THE WALL! STAND UP! Singel w dwóch wersjach! Cover BRUNO MARSA... Byłoby nieźle.
:zako2: :zako2: :zako2:


Jeśli to okaże się prawdą to ... :hahaha: . Przygania kocioł garnkowi. Ciekawe tylko jak zareagowałaby Lena na to. W końcu Julia jawnie okazała swoje oburzenie kiedy Lena skorzystała z repertuaru Tatu.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Re: South American Tour 2011

Postprzez yuliasavicheva » 9 listopada 2011, o 11:53

Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: South American Tour 2011

Postprzez Cyrax » 9 listopada 2011, o 12:08

Przemko napisał(a):
szym napisał(a):Możliwa setlista Julii na koncety, pojawiła się na jednej ze stron. Ponoć nie jest prawdziwa (ktoś bardzo szybko zdementował, że Julia będzie śpiewać te covery), ale... FLY ON THE WALL! STAND UP! Singel w dwóch wersjach! Cover BRUNO MARSA... Byłoby nieźle.
:zako2: :zako2: :zako2:


Jeśli to okaże się prawdą to ... :hahaha: . Przygania kocioł garnkowi. Ciekawe tylko jak zareagowałaby Lena na to. W końcu Julia jawnie okazała swoje oburzenie kiedy Lena skorzystała z repertuaru Tatu.

Julia ma prawa do piosenek tatu. Pewnie dlatego tak się oburzyła, gdy Lena je zaśpiewała.
Chciałem się przez chwilę uczyć ruska jak tatu były na topie, ale doczekałem się wersji angielskiej i edukację szlag trafił.
Avatar użytkownika
Cyrax
Nowy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 lipca 2011, o 21:15

Re: South American Tour 2011

Postprzez yuliasavicheva » 9 listopada 2011, o 12:14

Przecież Lena zaśpiewała je zanim Julia nabyła prawa do nich. Poza tym Lena miała taki sam (albo i większy) wkład w Tatu jak i Julia, więc obie mają takie same prawa je wykonywać.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: South American Tour 2011

Postprzez Cyrax » 9 listopada 2011, o 12:23

yuliasavicheva napisał(a):Przecież Lena zaśpiewała je zanim Julia nabyła prawa do nich.

Skąd takie informacje?
Chciałem się przez chwilę uczyć ruska jak tatu były na topie, ale doczekałem się wersji angielskiej i edukację szlag trafił.
Avatar użytkownika
Cyrax
Nowy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 lipca 2011, o 21:15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron