All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szym » 17 października 2011, o 12:08

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat o nadchodzącym singlu. Na razie było zbyt dużo topiców do dyskusji ogólnych - nie wiadomo czy pisać w "Solowy album" czy w "Mniej ważnych informacjach", więc to chyba dobre rozwiązanie.

Jest 17 października, więc - według zapowiedzi - w ciągu dwóch tygodni powinniśmy mieć co najmniej audio. Piosenka jest już dawno nagrana i to w dwóch wersjach, więc sądzę, że teraz czas na ostatnie ustalenia i Gala Records puści to do rosyjskiego radia. Julia powiedziała, że utwór jest dynamiczny, TeamVolkova stwierdził, że "brzmi świetnie". Niedługo i my się przekonamy.

Chciałbym, żeby był na iTunes, ale nie umiem z tego ściągać. :eye: Program pokazuje mi komunikat "Nie można połączyć się z iTunes Store", może to wina akademikowego neta, nie wiem. Chyba, że Julia wypuści to pod koniec miesiąca, kiedy będę w Polsce na tydzień i wtedy uda mi się pobrać. Nie ukrywam, że chciałbym to zrobić legalnie i jak najszybciej po premierze. Na fizyczną wersję nie ma co liczyć.

Co do piosenki to się trochę obawiam, ale mam nadzieję, że mnie zaskoczą. Ufam, że nagrywanie tego singla nie było działaniem z serii "Kurde, MUSZĘ COKOLWIEK NAGRAĆ, więc pojadę do Szwecji i kupię jakąś muzę od producentów". Ci producenci współpracowali raczej z gwiazdami i gwiazdkami, których nie lubię (poza Sophie Ellis-Bextor), więc boję się, że to będzie jakaś disco-sieczka w stylu tego wszystkiego, co leci teraz w Stanach. Zupełnie inna od tego, co Julia nazywała sexy-rockiem.

Z drugiej strony ostatnio uwielbiam Demi Lovato (mimo, ze to gwiazda Disneya), więc jeżeli Julia nagrała coś w stylu "Skyscraper" (choć to raczej ballada) to sie nie pogniewam. Krótko mówiąc - czekam i mam nadzieję, że się doczekam. Nie mam wielkich oczekiwań. Rozczaruje mnie Volkova - zostanie mi Lovato.

Jak już singel wyjdzie to popróbuję go wrzucić w jakieś polskie media. Menadżer Julii jest tym zainteresowany, więc może się uda.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez koko » 17 października 2011, o 12:33

szym napisał(a):Jak już singel wyjdzie to popróbuję go wrzucić w jakieś polskie media. Menadżer Julii jest tym zainteresowany, więc może się uda.
O, to jest dobra wiadomość. Mam tylko nadzieję, że to zainteresowanie zaowocuje Volkovą w radiu, nie to co z Katiną.

W ogóle to dobrze, że założyłeś temat - najwyższy czas. Singla oczywiście nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, iż będzie lepszy od tego co do tej pory słyszeliśmy. Nie przeżyłabym Stand-Up-podobnego utworu i prawdopodobnie wpadłabym w depresję. Jeżeli będzie na poziomie Rage albo lepiej to będę zadowolona, ALE! Julia musi, po prostu MUSI i nie ma innej opcji, popracować nad wymową. To jest podstawa. Ma kasę, niech zatrudni jakiegoś wykwalifikowanego człowieka, który nauczy ją poprawnej wymowy i poprawi akcent. Z wiekiem jest co raz trudniej coś z tym zrobić więc niech się lepiej pospieszy. Fakt, ma charakterystyczny głos i w ogóle, ale wymowa jest po prostu tragiczna i obawiam się, że zostanie to źle przyjęte. Kiedy teledysk Leny pojawił się na niektórych polskich portalach, ludzie zwracali uwagę, że musi jeszcze popracować nad wymową. Osobiście uważam, że jej akcent jest w porządku więc wyobraźcie sobie co by powiedzieli o Julii. Jak już mówiłam - kasę ma, a zatrudnienie nauczyciela to nie żaden wstyd.

Trzymam kciuki za Julię i mam nadzieję, że ten entuzjazm panujący wśród TeamVolkova nie jest przesadzony. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szym » 17 października 2011, o 12:38

Och, zapomniałem dodać o tym jej angielskim :eye:

Całkowicie się zgadzam, koko, mam nadzieję, że to będzie raczej brzmiało jak "Fly on the Wall" niż "Don't Regret". Na drugiej płycie też angielski jest dość dobry, więc jakieś tam sztuczki i zabiegi mogą pomóc, miejmy nadzieję, że poszło dobrze. Jeżeli nie - zawsze zostaje do posłuchania rosyjska wersja, huehueh.

(Co do angielskiego Leny w piosence, to też nie rozumiałem tych komentarzy, że jest zły).
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szym » 19 października 2011, o 15:13

EDIT (później można połączyć):

Hi,all!!!!!I'm count days to brazil!!!!! I wanna see u so much! We'll do metting somewhere!!!!in November listen radio and watch tv))))) my ferst singl come out!!!!!! Yeeeeeeeeaaaaaaa!!!!!!! I love u!!!!!!


November? Mam nadzieję, że jednak wcześniej.

I ktoś mógłby jej dyskretnie zwrócić uwagę - już trzeci raz napisała "ferst".
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez ProsteRuchy » 20 października 2011, o 11:56

Coś ta premiera singla Volkovey przesuwana jest z miesiąca na miesiąc. Od samego początku jej kariera trwale związana jest z wiecznymi zmianami dat i zdań. Jeszcze miesiąc temu nagrywała album i wszystko szło rewelacyjnie a teraz zmienia zdanie i nie skupia się na wydaniu płyty tylko singli. Śpiewanie piosenek tatu jest głupie ale tylko w wykonaniu Leny bo sama ma monopol na wykonywanie tychże utworów. Oby to czekanie było tego warte. Ciekawe w jakim stanie przedstawiła Volkova wytwórni swoją piosenkę skoro tyle czasu zajmuje im dopracowywanie jednego utworu.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez yuliasavicheva » 20 października 2011, o 12:02

Po prostu Julia chce by jej solowe kawałki były grane dopiero po jej śmierci i żeby dopiero wtedy doceniono twórczość Julii Volkovej.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez ilusion » 20 października 2011, o 14:02

yuliasavicheva napisał(a): Po prostu Julia chce by jej solowe kawałki były grane dopiero po jej śmierci i żeby dopiero wtedy doceniono twórczość Julii Volkovej.


No tak... oczywiście! To zupełnie tak jak ja. Wszystkie swoje obrazy chowam w kąciku a strychu. Po mojej śmierci będą warte grube miliony. :mrgreen:

Wiecie co? Wydaje mi się, że Julia gra a zwłokę z tą premierą. Za chwilę pojawi się informacja, że z powodu pewnych problemów, poprawek tudzież kosmetycznych zabiegów trzeba przesunąć datę wydania... i tak w kółko. :/ A ja szczerze mówiąc już się doczekać nie mogę, bo chciałabym wreszcie móc porównać odpowiednio twórczości naszych Pań.
Avatar użytkownika
ilusion
Początkujący
 
Posty: 68
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 03:50

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez Aoi. » 21 października 2011, o 14:22

Takie czekanie staje się coraz bardziej denerwujące.
Zastanawiam się ileż można?
Ciągłe zmiany zdań to tylko rolowanie fanów.
Dziewczynie się wydaje chyba,że jak tyle będziemy czekać i zwątpimy to ona wyjedzie z byle czym,a my będziemy klaskać uszami.
Jak coś się robi,to się to kończy.Zamiast obiecywać gwiazdki z nieba,powinna się zająć jakąś pracą.
Chociażby nauką języka. Jak już ktoś powiedział: znajomość języków to podstawa.
Skoro tak bardzo nie idzie jej angielski, niech się weźmie za np. francuski. A jak nie chce,to niech zamieszka na stałe w Rosji i pracuje w warzywniaku, na jakiejś wiosce.
Jeszcze parę miesięcy,a połowa fanów(mówiąc prostym językiem)- oleje ją.
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez yuliasavicheva » 25 października 2011, o 13:19

Myślę że skoro to tylu latach nic nie robienia ją nie olało, to kilka miesięcy nie zrobi im żadnej różnicy i będą czekać. Ja od jakiegoś czasu podejrzewam że Julka nie ma nic więcej poza już pokazanymi demami.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szym » 11 listopada 2011, o 17:21

I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez ProsteRuchy » 11 listopada 2011, o 17:29

Okropne. Co to w ogóle jest? Piosenka muzycznie jest totalnie płytka. Podkład rodem z rosyjskich dyskotek. Głos Julii momentami (mam na myśli refren) brzmi fatalnie. Wisienką na tym zakalcu jest ten arabski motyw. Na prawdę liczyłem na coś mocnego. Gdzie ten sex-rock?
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez yuliasavicheva » 11 listopada 2011, o 17:39

Brzmi trochę jak Sogdiana "Na vostok ot edema" i "Sinee nebo" w połączeniu z dance, takie miałam pierwsze moje skojarzenia. Poza tym z tej samej półki co urodzinowe dema, i ani trochę sex - rockowe. Jak sobie wyobrażę rockową Julię śpiewającą tak płaską piosenkę to :lol2: . Moim zdaniem porównywalne do twórczości Leny. No może trochę bardziej życiowe, ale z kolei jeśli to porównać do Tatu to :ryk: ze śmiechu. Ale przynajmniej jest szansa że zakwalifikowana do tandetnych utworów często będzie gościć w radio.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez koko » 11 listopada 2011, o 18:02

Em, spodziewałam się czegoś troszeczkę innego. Motyw od 2:11 mnie rozwalił. :eye: Tak trochę... Bardziej pasowałby mi do Leny. :ups: Ogólnie piosenka nie jest zła, aczkolwiek arabsko-brzmiące wstawki pasują jak pięść do nosa. Jestem ciekawa angielskiej wersji. Zwrotki są trochę nudne, refrenem nadrabia. No cóż, z zapowiadanego sexy-rocka nic chyba nie zostało, bo to taki... Zwykły pop w sumie. Julia momentami brzmi jak nie Julia. Aż tak ją obrobili?

Ocena za całokształt 5/10 ze względu na mieszane uczucia po pierwszym przesłuchaniu, jednakże refren jest nawet chwytliwy. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szym » 11 listopada 2011, o 18:14

Lubię to, choć nie wiem czy jest lepsze od "Never Forget". Na razie tak, ale chyba ocenię później. Na pewno szybciej wpada w ucho.

Jednak stała się rzecz, której się obawiałem, czyli gadamgadamgadam o sexy-rocku, a później nagrywam i tak coś innego. Ja nie przepadam za "Rage", "Woman All The Way Down" jest trochę nijakie, więc z tych dostępnych piosenek "Sdvinu Mir" najbardziej mi się podoba. Zgadzam się, ze refren zdecydowanie lepszy niż reszta, ale te wstawki arabskie jak dla mnie niezłe. Fajnie, fajnie. :coctail:

Ciekawi mnie to, że audio zostało wrzucone na kanał YT.com/ello, gdzie można zobaczyć dość sporo piosenek lecących często w Esce - m.in. najnowszy hiciorek "Mama Ljuba". Może to oznacza, że są realne szanse na Julię w Polsce? Jak trochę emocje opadną to podpytam TeamVolkova, co w tej sprawie robią... czy coś w ogóle.
:nana:
Ostatnio edytowano 11 listopada 2011, o 18:19 przez szym, łącznie edytowano 1 raz
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez Alexander » 11 listopada 2011, o 18:18

Hahahaha. Ale żal. ja j*bie xDDDDDDD

Nie no, jakby nie te wstawki disco-rusko z wokalem to te orientalne wstawki całkiem niezłe są. ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Następna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron