All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez robertkey » 23 listopada 2011, o 19:20

yuliasavicheva napisał(a):ДВОЙНОЙ ФРЕШ - здоровая порция новой музыки! Голосование от 23 ноября!

Głosowanie która piosenka podoba się bardziej Сдвину мир czy Never forget.

Jestem ciekaw wyniku. Kogo sluchacze uszczesliwia?
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez ProsteRuchy » 24 listopada 2011, o 21:23

Słuchacze wybrali Lene i jej utwór Never Forget wynikiem 5:1.
http://www.loveradio.ru/love_new/32069.htm
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez robertkey » 25 listopada 2011, o 11:05

ProsteRuchy napisał(a):Słuchacze wybrali Lene i jej utwór Never Forget wynikiem 5:1.
http://www.loveradio.ru/love_new/32069.htm

Ja myslalem ze to beda dziesiatki glosow. A tu doslownie 5 glosow do jednego! Przyznajcie sie kto z was tam glowal? :mrgreen:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez yuliasavicheva » 25 listopada 2011, o 12:28

robertkey napisał(a):
ProsteRuchy napisał(a):Słuchacze wybrali Lene i jej utwór Never Forget wynikiem 5:1.
http://www.loveradio.ru/love_new/32069.htm

Ja myslalem ze to beda dziesiatki glosow. A tu doslownie 5 glosow do jednego! Przyznajcie sie kto z was tam glowal? :mrgreen:

Ja głosowałam. I na początku też myślałam że będzie duże zainteresowanie. Ale potem pomyślałam że Rosjanie mają na tyle innych artystów mających o wiele więcej do zaoferowania niż ex-tatu. Bez urazy ale prócz Nas i garstki niedobitków kochających Tatu, nie ma zbyt wielu Rosjan którzy pamiętali by o Tatu. W świecie z ich popularnością wcale nie jest lepiej czego dowodem są koncerty Julii i Leny. A nawiasem mówiąc mogli by dać jeszcze opcję Julia i Lena.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez Lena Sergeevna » 29 listopada 2011, o 12:24

yuliasavicheva napisał(a):Ja głosowałam. I na początku też myślałam że będzie duże zainteresowanie. Ale potem pomyślałam że Rosjanie mają na tyle innych artystów mających o wiele więcej do zaoferowania niż ex-tatu. Bez urazy ale prócz Nas i garstki niedobitków kochających Tatu, nie ma zbyt wielu Rosjan którzy pamiętali by o Tatu. W świecie z ich popularnością wcale nie jest lepiej czego dowodem są koncerty Julii i Leny. A nawiasem mówiąc mogli by dać jeszcze opcję Julia i Lena.


Oj zdziwiła byś się. Będąc w Moskwie w różnych klubach bardzo często słyszałam jak leciały piosenki tatuszek i ludzie nie tylko tańczyli do ich muzyki, ale również i śpiewali.
Lena Sergeevna
Nowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 11:05

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez Pofyrtaniec » 29 listopada 2011, o 17:53

All Because of You - teaser
No więc cały klip zobaczymy już w piątek :D Mogę w kółko puszczać ten teaser. Błagam niech nie posiada tych sławetnych arabskich wstawek... Wydaje mi się, że w angielskiej wersji bardziej pobawili się w poprawianie głosu Julii... pożyjemy zobaczymy, jak na razie jestem pozytywnie nastawiony. Na pewno bardziej pozytywnie niż po odsłuchaniu po raz pierwszy Sdvinu Mir :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez Alexander » 29 listopada 2011, o 19:59

Teledysk super, ale tekst wieje tandetą i prostactwem. W dodatku słowa wydają się trochę na siłę wpasowane w melodię i nie do końca pasują. Już na live miałem co do tego złe przeczucia. Ale cóż, sprzeda się pewnie, a to najważniejsze.

Osobiście obstaję raczej za rosyjską wersją, zdążyłem się przyzwyczaić i obecnie jestem w stanie powiedzieć że mi się podoba. I nawet ten radziecki bazar mongołów już mi tak nie przeszkadza ;D
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez nielegalnaa » 29 listopada 2011, o 21:54

Muszę przyznać, że piosenka w wersji angielskiej zdecydowanie bardziej mi przypadła do gustu, choć Alexander dobrze zauważył, że test zubożał, ale pewnie dzięki temu piosenka będzie jeszcze bardziej chwytliwa i wpadająca w ucho.
Sam teledysk na bardzo dobrym poziomie, aczkolwiek treaser chyba zbyt wiele zdradza, bo już wszystko wiadomo.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez weroni93 » 29 listopada 2011, o 23:02

Cóż piosenka w wersji angielskiej wpada w ucho, jednak jest taki prosty byleby się rymowało. No ale cóż tekst nie musi być skomplikowany, ludzie i tak to łykną :ups:
Sam teaser po kilkukrotnym wydaje się bardzo fajny, chociaż już od razu człowiek widzi jak się potoczy ta cała fabuła i jakie będzie zakończenie. A szkoda...
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szym » 30 listopada 2011, o 12:45

Przychodzę sobie rano do biblioteki, żeby skorzystać z hotspota i zobaczyć, że pewnie nie dostanę stypendium przez te głupie cipki z roku, które choć miały gorszą średnią to nabiły sobie punkty lewymi zaświadczeniami o podcieraniu tyłków starszym ludziom w domach opieki społecznej, a tu TAKA NIESPODZIANKA!

Podobnie, jak Pof, jestem zauroczony, mogę słuchać tego w kółko, a w związku z tym, że nie mam Internetu to zrobiłem sobie szybko empetrójkę z tych 30-paru sekund, którą będę wałkował do 2 grudnia.

Świetnie brzmi, świetnie wygląda.

:zako2: :zako2: :zako2:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szarit » 30 listopada 2011, o 18:03

Szym a ten kawałek widziałeś/słyszałeś?
http://youtu.be/8q14mo1G-Co
ktoś chyba zmiksował..A sam klip zapowiada się całkiem ciekawie. 8)
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez robertkey » 30 listopada 2011, o 22:29

szarit napisał(a):Szym a ten kawałek widziałeś/słyszałeś?
http://youtu.be/8q14mo1G-Co
ktoś chyba zmiksował..A sam klip zapowiada się całkiem ciekawie. 8)

Julia nadal mniam mnia :mrgreen: Tylko chyba znow jej usta nabrzmialy i ma kurze lapki ;) Ja obstaje przy ruskiej wersji. Po ang Julia brzmi jak dziecko z Neposedy ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez Tija » 30 listopada 2011, o 23:51

Foty z teledysku do "All Because Of You" totalnie przypomina mi "Loves me not". Scena lesbijskiego seksu? Why not.

Zdjęcia z teledysku
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez koko » 2 grudnia 2011, o 13:35

Teledysk byłby IDEALNY do Loves Me Not. Jako fankę t.A.T.u. aż mnie po prostu skręca z tego powodu. :eye: Ale wracając do wątku... Jestem mega pozytywnie zaskoczona. Technicznie klip jest na wysokim poziomie. Fabuła zdradzona przez zwiastun już na dzień dobry jakoś nie przypadła mi do gustu, ale scenariusz sam w sobie ciekawy i kontrowersyjny. Czego innego można było spodziewać się po Jul? :eye: Podoba mi się i nie mogę doczekać się premiery całości, która notabene miała mieć miejsce o 10. :ups: Lekki poślizg czasowy. To jest takie w stylu Volkovej. Najlepszy motyw to i tak ten, który przeczytałam w komentarzu na facebookowym profilu Jul. Otóż poszła plota, że to fani Leny włamali się na stronę Julii i dlatego teledysku nie ma. Całe zło tego świata proponuję zrzucić na Katinę i jej fanów. To zapewne Katina przygotowała też zamachy z 11 września. W końcu była w Nowym Jorku na kilka dni przed tragedią... :sciana:

edit:
Już jest. Z lekkim poślizgiem czasowym, ale jest. Niestety, tylko dla posiadaczy konta na facebook'u, a przynajmniej tymczasowo tylko dla nich = >>klip<<. Do przewidzenia to było. Nie kumam tylko motywu, że laska siebie też zabiła. Miałam takie głupie wrażenie jakbym oglądała pomieszane klipy oraz wątki z piosenek t.A.T.u.. Taki mix All The Things She Said, All About Us, Loves Me Not i 30 Minut. Tak czy siak, teledysk jest ciekawy. Trochę drażni mnie fakt iż Jul robi z siebie taką... No nie wiem jak to nazwać... Ladacznicę? :eye: Że tu chłopaczek, tam dziewczynka. Dziwne takie, ale i tak teledysk mi się podoba.

Oceny:
5,5/10 za akcję (głównie za końcówkę)
8,5/10 za technikę
6/10 za fabułę
1/10 za bazarową wstawkę na dzień dobry
5,5/10 za piosenkę samą w sobie
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez yuliasavicheva » 2 grudnia 2011, o 14:37

Dla mnie klip jest nieco tandetny i nudny. W zasadzie nic się nie dzieje. Monotonność i potem długo długo nic. Co do piosenki refren i druga zwrotka mi się podoba. Ale na samym początku mam wrażenie że Julka strasznie się męczy. Poza tym miałam nadzieję że dane nam będzie usłyszeć barwę głosu zbliżoną do naturalnej. Moja ocena to 4 za fajne obrazki.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron