All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez yuliasavicheva » 9 grudnia 2011, o 16:41

12 grudnia premiera na TOPHIT.ru
A na razie głosujemy na peopleschoice Выберите лучший клип недели:
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez koko » 20 grudnia 2011, o 21:37

Julcia_Volk napisał(a):"szajz łajd o-pen" :lol2: prorocza wersja tej piosenki xd
I od razu jakoś tak się lepiej słucha jak ma to sens. :eye: Niby wersja nieprofesjonalna (a capelli w sensie), ale jednak słychać jak ją pięknie autotunem pojechali. Było to słychać już w wersjach studyjnych (zwłaszcza ABOY), ale to... To jest coś. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez Vedis » 23 grudnia 2011, o 14:04

Moim zdaniem to najlepsza piosenka Julii i obok "World" najlepsza solowa piosenka tatuszek :) Zwłaszcza rosyjska wersja, bo angielska jak zwykle jest kiczowata (Zresztą już dawno temu zauważyłam, że te same piosenki w wersji rosyjskiej mi się podobają, a w angielskiej nie)
Poza tym to jedyny nowy utwór, który przypomina mi tatuszkowy styl.

W szczególności zachycają mnie:
- Hinduska muzyka
- Tatuszkowa zwrotka
- Melodyjny, lekko infantylny i słodki refren

Teledysk również jest bardzo fajny, ale trochę zbyt podobny do 30 minutes.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szarit » 23 grudnia 2011, o 21:19

Vedis no Ludzie litości,przecież arabska muzyka brzmi jednak trochę inaczej niż turecka,czy perska a indyjska też brzmi inaczej jednak inaczej..a wy tylko hinduska,..Julia pewnie by się zdziwiła że ma hinduską muzykę w piosence ..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez Vedis » 23 grudnia 2011, o 23:43

hinduska=indyjska, no w innych krajach przecież wierzą w islam.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szarit » 24 grudnia 2011, o 01:44

Wiem że hinduska=indyjska ale napisałam inaczej :mrgreen: ok tylko że to nie jest ta sama muzyka,może być podobna szybka, rytmiczna ale nie ta sama,różnice istnieją nie tylko w języku ale i religii.A Juli bliżej do arabskiej niż hinduskiej=indyjskiej w końcu jest podobno muzułmanką :coctail:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szym » 10 stycznia 2012, o 11:46

Wytwórnia Julii daje ciała po całości. Może "prawie po całości" - choć klip w telewizji faktycznie leci i sam na niego czasem trafiam, a rosyjskich kanałów nie oglądam zbyt często to jeżeli chodzi o radio... najlepsza pozycja "All Because of You" w rosyjskim airplayu to - uwaga - #251! Z zeszłym tygodniu w ogóle chyba wypadł poza TOP300, bo nie podali wcale pozycji. Jest jeszcze gorzej niż za czasów "Happy Smiles".

Gala Records, wielki partner EMI Music, obecnie część Universal Music Group nie potrafi dodać singla do plejlist największych stacji radiowych. Co ciekawe, nawet w sympatyzującym z Tatu Love Radio, kiedy ludzie zamawiają singla do puszczenia to DJ'e odpowiadają, że nie mają go w plejliście, więc nie mogą nic zrobić. Posty z prośbami są usuwane z ich facebooka (!!!).

Dziwne, co? Nawet TeamVolkova jest tym zdziwiony i ponoć ma interweniować w Gala Rec. Może się jeszcze uda to uratować, ale widzę podobne marnotrawstwo, co w przypadku "Fly on the Wall" - z tym, że tam chodziło o dziwne decyzje pseudomenedżmentu, który wolał na singla wydać Snowfalls, a tutaj mamy piękną prezentację świetnych umiejętności jednej z najlepszych wytrówni płytowych w Rosji.

O tym, że przez ich zaniedbanie singla nie można wysłać do Polski i innych krajów w ogóle nie chce mi się gadać - dla mnie jest oczywiste, że jeżeli ona nagrywa dla nich kawałek w dwóch wersjach to będzie chciała go promować nie tylko w Rosji i innych satelickich państewskach dookoła. Widocznie dla nich nie było.

Już prawie całkowicie straciłem nadzieję, że "All Because of You" trafi do Eski i RMF.
Może z kolejnym singlem się uda, bo z tego co rozumiem, Gala Records jest wytwórnią tylko na potrzeby tego singla i Julia nie musi wydawać pod ich skrzydłami kolejnych piosenek, jeżeli nie chce.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez yuliasavicheva » 11 stycznia 2012, o 12:10

Moim zdaniem ABOY zupełnie nie nadaje się na singla, więc wcale się nie dziwię że nie gości w radiu. Julia tak wymęczyła pierwszą zwrotkę, że aż nie chce się słuchać reszty. Co innego rosyjski odpowiednik tej piosenki, jest lżejszy i brzmi o niebo lepiej niż ABOY. Tak się zastanawiam czy umiejętności i całokształt Julii Volkovej pozwala jej na podpisanie umowy z jakąkolwiek wytwórnią.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szym » 30 stycznia 2012, o 13:48

^ Wymęczyła, nie wymęczyła, ale na pewno jej piosenka jest bardziej radiowa niż chociażby Sniegopady, które przynajmniej na chwilę znalazły się w TOP100.

Jeżeli ktoś oczekuje jeszcze, poza mną, że singel trafi do polskiego radia i polskiej telewizji (a w większym lub mniejszym stopniu załatwiłem emisję w Radio Eska, Eska TV, RMF FM, RMF Maxxx, MTV Polska, VIVA Polska, Onet, Interia oraz co najmniej kilka stacji lokalnych) to informuje, że szanse są wręcz minimalne, skoro sam TeamVolkova stwierdził, że w tej chwili batalia z Gala Rec to po prostu strata czasu.

Zresztą, osoba ukrywająca się pod tym pseudonimem na forum jest w tej chwili już poza menedżmentem, ale nadal z nimi współpracuje, choć w zdecydowanie mniejszej perspektywie, a ja nie mam stałego dostępu do neta (i nie wiem czy kiedykolwiek będę miał), więc nie chce mi się pisywać do nowych osób z ekipy Julki z opisem historii tego czego dokonałem (a proszę wybaczyć mi tę nieskromność, ale załatwiłem tyle ile robią wielkie wytwórnie), tym bardziej że pierwsza próba kontaktu z tą PR-girl Mariją od Volkovej zakończyła się po prostu zlaniem mojej osoby.

Nie ukrywam, że prywatna wiadomość od TeamVolkova trochę mnie przytemperowała, bo był miły i WOGLE, więc nie wrzuciłem na forum JV.com tego, co napisałem w notatniku o sposobach promocji, jak za najlepszych Tatu-Czasów, ale i tak jestem zasmucony - nie chce mi się już menadżerować, tym bardziej, że robiłem to z czystej sympatii, a teraz nawet i to ze mnie ulatuje.

Julia w tej chwili nagrywa nowe piosenki, również z Galojanem, twórcą świetnych piosenek t.A.T.u., więc jeżeli nagrają fajny hicik, do którego BĘDĄ MIEĆ PRAWA i sami do mnie napiszą (wiedzą, jak mnie znaleźć) to "sprzedam" im moje kontakty.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez ProsteRuchy » 30 stycznia 2012, o 15:24

Piosenka ta w ogóle miała emisję gdzieś poza Rosją? Z tego co pamiętam podniecano się tutaj szumnie zapowiadaną promocją w krajach bałkańskich. Oczywiście nie obyło się bez porównań oraz krytyki promocji singla Katiny.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szym » 30 stycznia 2012, o 15:41

^ Bałtyckich.

Byłem na Litwie i akurat zdarzyło mi się zobaczyć klip w TV. Mam też kanał ukraiński STAR, gdzie "All Because of You" też leci. Jak z resztą to nie wiem.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Poprzednia strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron