All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez robertkey » 2 grudnia 2011, o 15:25

Czy ten teledysk jest kontrowersyjny? Dzis to malo juz w tym kontrowersji. Czy mozna sie spodziewac tego po Julce? Moze tak ale ja oczekiwalem czegos wiecej. Bardziej smieszyla mnie gra tej blondynki. Co to nieme kino? ;) Jesli juz uznac te fabule to ja nie wiem np. kto jest z kim itd. Julia "ladacznica"? hmm uwaga bo dotrze to do Volkovej.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez koko » 2 grudnia 2011, o 15:40

Julcia_Volk napisał(a):Ja rozumiem to tak, że ta dziewczyna to tylko koleżanka, a scena w łóżku to fantazja, którą miała. Julia nie jest ladacznicą, ale zarzucam jej brak emocji. Żadnej sceny łez i rozpaczy po tym jak właśnie zginął jej ukochany i przyjaciółka. Generalnie klip jest totalnie zerżnięty z 30 minut jak chodzi o pomysł.
W sumie to po dłuższym namyśle... Masz rację. Wybacz Jul za tę "ladacznicę" rzuconą bez namysłu. :ups: (tak jakby ona właściwie miała to przeczytać :lol2: ale kto wie... może szpiedzy jacyś donoszą więc lepiej dmuchać na zimne :eye:) Obejrzałam klip raz bez jakichś głębszych przemyśleń i może stąd ten bardzo pochopny i krzywdzący osąd. Po obejrzeniu go jeszcze kilka razy chciałam wrócić na forum i napomknąć o tezie, którą wysunęłaś, ale jak sama widzisz uprzedziłaś mnie i pozostaje mi tylko zgodzić się z Tobą. :coctail:

Co do gry aktorskiej Jul - racja... Mimika jej siadła jak u Nicole Kidman co w obu przypadkach uważam za ogromną stratę. Facet kojarzy mi się trochę z GTA San Andreas. :eye: Może Julia takich lubi, ale osobiście wybrałabym kogoś innego do tej roli. Nie żebym była rasistką czy coś, ale on tam po prostu nie pasuje. :eye: Najlepiej w tym wszystkim, tak jak zauważyłaś, wyszła przyjaciółka Julii grana przez Lauren Turek. Taka ciekawostka z forum Jul. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez Alexander » 2 grudnia 2011, o 16:38

robertkey napisał(a):Czy ten teledysk jest kontrowersyjny? Dzis to malo juz w tym kontrowersji.

Ależ ja widzę kontrowersję i posiłkując się koncepcją Julci_Volk objawie ją wam:
Ta niemrawa przygłupia blondyna to Lesba-Lena która się duży w Julii i żyje w świecie niespełnionych fantazji seksualnych. Afroamerykanin to Parviz - nawet widać podobieństwo (czym sugeruje z resztą że leciała na niego ze względu na dużą pałę :eye: ) Z powodu egoistycznych pobudek i zazdrości Lena zniszczyła zespół i związek Julii. Ale że oboje nie byli jej warci, to Julia nie ma zamiaru płakać. :eye: No bo to "wszystko przez Lenę"

A tak na serio, to teledysk jest... taki se, chociaż lepszy niż Never Forget. Ujdzie w tłoku, ale żeby był jakiś ambitny to nie powiem. Za to w przeciwieństwie do dokonań Leny, ma jakiś tam potencjał żeby się sprzedać. Raczej nie mam zamiaru oglądać się i zachwycać. Co więcej... jeśli nie pojawi się rosyjska wersja, to w ogóle nie mam go już zamiaru oglądać, bo jak dla mnie angielska wersja piosenki jest tragiczna. O ile refren to tekstowe dno i tandeta, to te poprzeciągane słowa w zwrotkach to dno i tandeta muzyczna. Nie mam ochoty słuchać śpiewającego komputera. Może niech doda most z rapującą Ivoną. Będzie się świetnie komponować.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez weroni93 » 2 grudnia 2011, o 17:05

Jak na dzisiejsze czasy, to klip mało kontrowersyjny ale mniejsza. Nieźle jej głos przerobili, prawie jak za czasów pierwszej płyty. Teledysk w sumie całkiem niezły, chociaż fabuła miejscami przynudza, takie to przewidywalne :eye: W ogóle gra Julii jest świetna, obok niej wybucha auto, w środku przyjaciółka i ukochany, ale ta stalowa twarz. Ten facet, jakoś mi się nie podobał, jakiś taki no nie wiem... :eye: no jest. Najlepiej w tym wszystkim wyszła ta cała blondyna, chociaż przez cały klip łaziło mi po głowie, że przydałby się jej porządny psychiatra czy coś w ten deseń :eye:
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36


Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez koko » 2 grudnia 2011, o 20:16

Alexander napisał(a):Ależ ja widzę kontrowersję i posiłkując się koncepcją Julci_Volk objawie ją wam:
Ta niemrawa przygłupia blondyna to Lesba-Lena która się duży w Julii i żyje w świecie niespełnionych fantazji seksualnych. Afroamerykanin to Parviz - nawet widać podobieństwo (czym sugeruje z resztą że leciała na niego ze względu na dużą pałę :eye: ) Z powodu egoistycznych pobudek i zazdrości Lena zniszczyła zespół i związek Julii. Ale że oboje nie byli jej warci, to Julia nie ma zamiaru płakać. :eye: No bo to "wszystko przez Lenę"
Jak już powiedziałam Ci przez telefon, padłam po tym komentarzu i prawie popłakałam się ze śmiechu. :lol2: Najtrafniejszy ze wszystkich, które było mi dane przeczytać z idealną rozkminą. :eye:

Powiem Wam tak, puściłam mamie oba single dziewczyn, nie mówiąc która to Julia a która to Lena (nie pokazałam klipów, bo jakoś tak... krępowałam się zwłaszcza tym od Jul :ups:), z prośbą o ocenę i wybranie jej zdaniem lepszej piosenki. Osobiście nie byłam zaskoczona, że mojej mamie do gustu przypadło Never Forget. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez robertkey » 2 grudnia 2011, o 20:40

Nie dziwie sie bo Never forget jest jakby dojrzalszy. Jesli chodzi o Julke to wole Sdvinu mir niz to ang. A jesli klip bylby ten sam to wolalbym tylko sluchac niz ogladac. Jedyny plus w tym teledysku to apetyczna Jul. Reszta rownie dobrze mogla by nie istniec. Swoja droga klip jednego aktora czy w ty wypadku "aktorki" bylby ciekawy. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez nielegalnaa » 2 grudnia 2011, o 22:01

Jak zwykle trailer lepszy od całości. Jak usłyszałam sposób w jaki Julia śpiewa pierwszą zwrotkę to chciało mi się śmiać, jakby powietrze chciała połknąć. Ale refren jest bardzo chwytliwy.
I tu faktycznie zgodzę się z Julcią Volk, że teledysk jest jakby odgrzewaną wersją 30 minut. Niestety znacznie gorszą. Niemniej Julia ze swoim "All because of you" ma większe szanse na odniesienie sukcesu niż Lena z "Never Forget". O ile w ogóle możemy tu mówić o jakimś sukcesie.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez koko » 2 grudnia 2011, o 22:37

Zgadzam się z Twoim komentarzem, nielegalnaa. Trailer zrobił na mnie większe wrażenie niż całość, a co do samej piosenki to dodam coś jeszcze. W komentarzach na profilu Kwejka ktoś napisał kiedyś, że Lena śpiewa Never Forget sylabicznie. Niech ta osoba usłyszy All Because Of You to wtedy dopiero przekona się co to jest sylabiczne śpiewanie, a raczej takie po jednym słowie. :ups: Przepraszam, że to powiem ale momentami w zwrotkach Julia po prostu brzmi jakby ją ktoś... no wiecie. :eye: Z tym stęknięciem na końcu wyrazów w niektórych przypadkach to jest po prostu śmiech na sali. Refren łazi mi po głowie jak szalony i mam wrażenie, że szybko się go nie pozbędę. Rosyjska wersja lepsza. :coctail: Tak nawiasem mówiąc to teledysk i tekst rzeczywiście pasują do siebie idealnie, ale na pewno nie z perspektywy Julii. Raczej mogłaby to śpiewać panienka z okienka. :ups:

Ciocia koko poleca na wieczór - tekst oraz tłumaczenie. :coctail:
EN:
Eyes wide open
try to fall asleep
yeah
For a second
I can hardly breathe
yeah

Now I just hate to love you
but I can't fake
wish I could be much stronger
'cause I'm about to break

I do the things I do,
do the things,
do the things I do,
all because of you,
cause of you,
all because of you
Do the things I do,
do the things,
do the things I do,
all because of you-you

Torn to pieces
no more tears to cry
yeah
Gave you all I had
but found a lie
yeah

Now I just hate to love you
but I can't fake
wish I could be much stronger
'cause I'm about to break

[chorus]

Suddenly found myself broken down on my knees,
hoping that someone will bring back reality,
all of this happening only because of you
[chorus]

PL:

Oczy szeroko otwarte
próbuję zasnąć.
Yeah
Przez sekundę
ledwo mogę oddychać.
Yeah

Teraz po prostu nienawidzę Cię kochać,
ale nie mogę udawać.
Chciałabym być silniejsza,
bo wkrótce się załamię.

Robię to co robię,
Robię to,
Robię to co robię
Wszystko przez Ciebie
Przez Ciebie
Wszystko przez Ciebie
Robię to co robię,
Robię to,
Robię to co robię
Wszystko przez Ciebie, Ciebie

Rozdarta na kawałki
nie mam już więcej łez do wypłakania.
Yeah
Dałam Ci wszystko co miałam,
ale odnalazłam kłamstwo.
Yeah

Refren

Nagle odnalazłam siebie załamaną na kolanach,
mającą nadzieję, że ktoś przywróci rzeczywistwość.
To wszystko dzieje się tylko przez Ciebie.

Refren
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szarit » 2 grudnia 2011, o 23:37

Klip ok,może być cudów nie oczekiwałam i nie było,choć całkiem ładnie i sprawnie zrobiony.Angielska wersja piosenki jakoś nie powala wolę ruską.Co do głosu ciekawe czy Julia naprawdę pozbyła się chrypki czy to tylko szlif komputerowy? ;) Fakt że na tych swoich występach w Brazylii jakoś specjalnie nie charczała ani chrypiała więc kto wie może dokonała cudu i powoli zaczyna pozbywać się chrypki i z czasem przy regularnym treningu wokalnym nauczy się przyzwoicie śpiewać...
Co do klipu wygląda na dwutorowy tj Julia jako narrator ale opowiada z punktu widzenia tej blondynki która ma różne fantazje co do siebie i Julii..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szym » 4 grudnia 2011, o 17:03

Mając trochę więcej Internetu mogę co nieco napisać.

W trailerze umieścili nie tylko najlepsze sceny, ale i też najlepsze partie wokalne - wpadający w ucho refrenik i tę "trzecią zwrotkę", więc po usłyszeniu całości byłem na początku rozczarowany, bo tak jak podobało mi się brzmienie w teasterze, to tutaj od pierwszych chwil jakoś średnio mi się to słuchało. Nie rozumiem tego dźwięku, kiedy ona śpiewa "a-sleep" na początku, "a" brzmi jak błąd komputerowy, ale rozumiem, że jest to zamierzone? I później to na siłę przeciągnięte "sleeeeeeeeeep", jakby zacięła się płyta. Na koncertach w Ameryce Julia pokazała, że ładnie sobie tam umie zafalować głosem, więc mogli jakoś lepiej przedstawić te momenty w zwrotkach.

Sposób śpiewania jest dopasowany chyba do tekstu "For a second I can hardly breathe", dlatego tak sylabizuje. Z zastrzeżeń audio to chyba tyle. Piosenka naprawdę wpada w ucho, przy odrobinie szczęścia może wyjdzie poza Rosję? Nie rozumiem czemu na MTV Russia nie puścili teledysku do "Sdvinu Mir", ale może mają jakiś plan. (:

Teledysk jest przyzwoicie zrobiony, ale niestety zbliżenia na Julię pokazują, że nie jest już tą samą pięknością, jaką była, kiedy nagrywali klipy do "White Robe" czy "220". Zbliżeń jest dość sporo, więc każdy może zobaczyć, jak to wygląda. Gdybym był złośliwy to mógłbym stwierdzić, że komputerowy głos doskonale wpasował się do sztucznego opakowania... no bo nie mogę przeżyć, że piosenka jest zaśpiewana tak płasko. Ale może w tym ma tkwić jej urok? Niemniej jednak i tak wolę taką Julię niż tę kulkę w ochraniaczach na kolanach (chociaż była urocza!) z debiutu czy tę kleopatrę z solarium stworzoną w 2005.

Historia z klipu niezła, ta dziewczyna jest bardzo ładna i bardzo podobna jest do Mischy Barton; koleś też spoko, więc luzik. Szkoda mi klientki w tym teledysku, ewidentnie jest pokrzywdzona!

Końcówka trochę za szybko się dzieje, jak dla mnie - jakoś nienaturalnie wygląda ten wybuch i Julia próbująca ich zatrzymać, mogli dodać parę scen i wydłużyć klip do 4 minut, dzięki temu zaszczepiliby w klipie nieco więcej napięcia.

Ogólnie mi się podoba. Trudno jest mi określić czy wolę wersję angielską czy rosyjską. Rosyjska jest typowo na tamtejszy rynek (taki trochę eurodensik), angielska trochę mnie razi pierwszą zwrotką. Ale pewnie przyzwyczaję się, tak samo jak przyzwyczaiłem się do "220", które było dla mnie głupią melodyjką z nałożonymi źle słowami, ale szybko stało się jedną z ulubionych piosenek t.A.T.u.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez yuliasavicheva » 7 grudnia 2011, o 16:05

Na Ru.TV pojawił się klip Julii z rosyjskim odpowiednikiem ABOY co wygląda mniej więcej tak:
Fan Video

Od razu się lepiej ogląda.
Реклама клипа Юли на сайте лейбла
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szym » 8 grudnia 2011, o 15:20

^
Nie wiem, czy się lepiej ogląda, skoro tam ktoś podłożył audio rosyjskie pod angielski teledysk. Wygląda to ja parodia dubbingu. Prawdziwa wersja tutaj:
PREMIERE! Julia Volkova - Сдвину Мир (Sdvinu Mir) (RU) (RU TV)

Ktoś zrobił zrzut z Ru TV, mam nadzieję, że niebawem pojawi się na ELLO lub kanale Julii oficjalna wersja.

"All Because of You" ma już prawie 200,000 wyświetleń na YT!

edit:

TeamVolkova napisał(a):TV Channels that have or will add All Because of You/Sdvinu Mir

Russia
MTV
MUZ TV
Music Box
Russian Music Box
Ru Tv
Rusong
Europa plus TV (will add at the end of this week)
+ local channels Alatir TV, SochiLife TV, etc


Ukrainian channels:
М1, М2, RU Music, Music box, Otv, Biz TV, Star TV, TET + local channels

Moldova
Ru Tv Moldova

Kazakhstan
NTK – kz

Belorussia
BelmuzTV, Channel 1, «LAd», «Belarus TV» - will add next week.

Latvia:
OEtv – from the next week.

Start requesting the video, if you can! :)


Niestety Gala Records nie pozwala (jeszcze) wysłać teledysku i singla poza Rosję i Wspólnotę Niepodległych Państw... (nie wiem, co prawda jak w takim razie Łotwa załapała się na emisję, ale spoko).
Nabycie praw do emisji międzynarodowej jest procesem długim, lecz TeamVolkova się stara.
A tak nieśmiało chciałbym powiedzieć, że wyjątkowo wiele mediów polskich jest zainteresowanych singlem. Gdyby wszystkie, które się zapowiedziały, że co najmniej go wypróbują, rozpoczęły regularną emisję to Julia miałaby promocję, jakiej t.A.T.u. tu nie miało od 2006 roku.

edit2:
Już wiem. Rosja, Wspólnota Niepodległych Państw i Kraje Bałtyckie. Jaka to szkoda, że my tacy niepodległościowi. :mrgreen:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez koko » 8 grudnia 2011, o 20:25

Jako fanka Leny powiem tak (już pomijając moje osobiste zdanie o singlu) - kuźwa mać, uczta się od Julii, Państwo z managementu! Uwielbiam obie dziewczyny i cieszę się, że Jul ma promocję, ale (zawsze jest ale :eye:) pozostaje pewien niesmak w porównaniu do efektów pracy ekipy Leny na Starym Kontynencie. Nieporównywalna promocja w Europie. No ale po co promować się w Europie skoro jest multum dupolizów w Meksyku. Pff, Meksykanów ci u nas w dostatek więc po co Europejczycy. :ups:

Gratulacje dla TeamVolkova i WYTWÓRNI Julii. Oby tę blokadę na inne kraje zdjęli.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: All Because of You / Сдвину мир - pierwszy singel

Postprzez szarit » 8 grudnia 2011, o 22:43

Bo to powinno być tak:Lena i zespól zajmują się śpiewaniem , oprawą muzyczną,tekstami a Julia załatwia wszystko organizacyjnie i wprowadza ewentualne korekty w ich projekty muzyczne jako główny menadżer i producent i wtedy wszystko by grało ale jest jak jest....
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron