Urodziny Sergeya Galoyana

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez koko » 23 grudnia 2011, o 21:14

tatuhq.pl napisał(a):Lena i Julia znowu razem!
Informacja jeszcze nie została potwierdzona przez oficjalne strony zatem podejdźcie do niej z rozwagą i dystansem.

Jak podaje strona shownews.ru, autor wielu hitów t.A.T.u., Sergey Galoyan, już wkrótce będzie obchodził swoje 30. urodziny. Z tej okazji 25 grudnia w moskiewskiej Kalina Café odbędzie się przyjęcie, którego gośćmi będą między inny Lena Katina, Julia Volkova, Dima Bilan, a także Timati. To nie wszystko. Osoby zgromadzone w Kalina Café będą miały okazję usłyszeć utwory, które współtworzył Galoyan, w wykonaniu kilku artystów. Wśród występujących tego wieczoru wymieniono Julię i Lenę. Świetny prezent dla fanów zespołu, nieprawdaż? Niepokój wzbudza jedynie fakt wymienienia imion dziewczyn osobno, a nie pod szyldem t.A.T.u.. Czyżby miały jednak wystąpić osobno? O wszystkim będziemy informować Was na bieżąco.


Że co? Że jak? Że one? Że razem a jednak osobno? Czemu ta strona wymieniła je z imienia, a nie jako t.A.T.u.? Coś mam wrażenie, że atmosfera będzie bardzo gorąca. Jeżeli wystąpią osobno to, Proszę Państwa, chyba mamy laureata nagrody Żenada Roku... Tak czy siak, trzymam kciuki i niechże one zaśpiewają razem. I żeby jeszcze jakieś wideo z tego było... Dużo wymagam, ale są Święta w końcu. :ups:

koko: Okazało się że na imprezie pojawiła się tylko Julia więc przeniosłam temat do jej działu. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia [Nowe]

Postprzez yuliasavicheva » 26 grudnia 2011, o 11:53

День рождения Сергея Галояна Kalina Cafe, 26 декабря 2011

[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[6]
[7]
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez koko » 26 grudnia 2011, o 19:33

Ludzie na oficjalnym forum Julii mówią, że pojawiła się tylko ona. Obecności Katiny nie stwierdzono, no chyba że cudownie wyskoczy zza doniczki w co wątpię. No cóż, była szansa na spotkanie po latach, ale nie pykło. W sumie szkoda, bo byśmy zobaczyli na ile dobrymi aktorkami są Lena i Julia. W końcu genialnie odegrały parkę więc udawanie zgody nie powinno stanowić dla nich problemu. :eye: Nie ma co gadać. Julia była, zakręciła się w towarzystwie oraz... zaśpiewała dwie piosenki. Nie swoje rzecz jasna, nie bądźmy śmieszni. :ups: Otóż Julia zaśpiewała 30 Minut wraz z Eleną Kiper oraz Nas Ne Dogonyat z solenizantem, który zapomniał słów. :eye: Fragment 30 Minut można zobaczyć tutaj. Piosenka bardziej na stypę a nie na urodziny, ale to tylko moja opinia. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez yuliasavicheva » 26 grudnia 2011, o 19:48

Moim zdaniem to trochę żałosne, że pojawiła się tylko Julia. W końcu takie urodziny to dobra promocja dla osób które ostatnio "są znane z tego że są znane". Szkoda że Lena nie skorzystała z tej szansy. W końcu nie ma praktycznie żadnej promocji w Rosji, więc może ludzie przypomnieli by sobie o Lenie Katinie z Tatu.
Co do Julii w porównaniu z wizerunkiem z urodzin Lazareva - niebo a ziemia. Co do piosenki, ja lubię patrzeć na Julię, ale nie słuchać jak śpiewa. No i kurcze kiedy ona zacznie promować swoją solową karierę, zamiast kariery 1/2 Tatu, bez Tatu?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez Aoi. » 26 grudnia 2011, o 21:47

Zawiodłam się.Miałam nadzieję,iż "magia" Świąt podziała i dziewczyny będą razem na przyjęciu. Korona z głowy by Lenie nie spadła, gdyby się zjawiła.Być może Lena "była bardzo zajęta", albo przejęła się zajęciem 74 miejsca w rankingu najlepszych kobiet.
Dobrze, że chociaż Julia była....

Po obejrzeniu układu choreograficznego Aliny, poszłam do kuchni i prawie wbiłam sobie nóż w wątrobę. :dead:
Ostatnio edytowano 27 grudnia 2011, o 16:03 przez Aoi., łącznie edytowano 1 raz
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez yuliasavicheva » 27 grudnia 2011, o 14:07

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez koko » 27 grudnia 2011, o 14:37

Kiper zawstydziła Julię i próbowała pociągnąć refren NND chociaż przez chwilę. To się chwali. :eye: Julia w standardzie - mikrofon do publiczności. Ogólnie cały ten występ wyglądał bardziej na występ Eleny Kiper. Julia sobie głównie stała i zaśpiewała refren 30 Minut. No nie wiem, jedyne co jestem w stanie pochwalić to wygląd. Fajna fryzura, strój też ciekawy. Ogólnie Julia wyglądała nadzwyczaj pozytywnie i reprezentacyjnie. Bez zbędnych ekstrawagancji. :coctail: Jedyne czego nie jestem w stanie przeżyć to nieobecność Katiny...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez Leonardo » 27 grudnia 2011, o 17:17

Spróbuję nadmiernie nie rozpisywać się. Julia - partie które zachciało jej się zaśpiewać udały się całkiem spoko - brzmi to dobrze. Ta cała eLena Keeper udowodniła że nigdy nie śpiewała za Julie - zaprezentowała poziom bliski zeru absolutnemu. Z dwojga złego to już wole powstrzymywanie się a nie popisywanie brakiem czegokolwiek. Ach, jeszcze ta ledji gaga dla ubogich. No ja was proszę, tak ordynarny playback... Na miejscu solenizanta bym się popłakał z żalu. Masakra :lol2: Lenki nie było - tak naprawdę nie zaskoczyłem się. Dziwniejsze jakby faktycznie obok siebie wystąpiły. Sensacja goni sensację. Dziękuje :eye:
Ja wcale nie nienawidze ni to Lenki ni to Julci. Ja po prostu się znam, i wycia nie zniese. Niech się śpiewać naÓczą!
Avatar użytkownika
Leonardo
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lutego 2009, o 20:58


Re: Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez nielegalnaa » 28 grudnia 2011, o 13:45

Zamiast być coraz lepiej, jest coraz gorzej. Po co Julia pojawia się na tego typu imprezach skoro nawet nie chce jej się do końca piosenki zaśpiewać? Chociaż najbardziej żenua według mnie byli tancerze przebrani za kosmitów i owa Alina, to chyba było nawet gorsze niż ten boysband tańczący z Julią do YSSU.

A brak Leny? Może to i lepiej, że jej nie było...może właśnie w tym czasie stworzyła hit wszech czasów? Wątpię, ale pomarzyć można.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez koko » 29 grudnia 2011, o 12:52

nielegalnaa napisał(a):A brak Leny? Może to i lepiej, że jej nie było...może właśnie w tym czasie stworzyła hit wszech czasów? Wątpię, ale pomarzyć można.
Na forum wyczytałam, że Leny nie było bo podobno jest bardzo zajęta. Niby się promuje, udziela wywiadów itd. W sumie to na swoim facebookowym profilu napisała coś o MTV Russia News Block więc może rzeczywiście coś robi. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez C... » 1 stycznia 2012, o 15:29

Wcale nie żałuję, że nie było Leny zwłaszcza, że całe 'wydarzenie' przypominało występ w klubie karaoke ^^
Nie wiem kim jest ta Elena [przepraszam za ignorancję xD] ale jej duet z Julią, która zamiast śpiewać przez cały czas się śmiała był żałosny...
Avatar użytkownika
C...
Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 grudnia 2011, o 19:03

Re: Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez Aoi. » 1 stycznia 2012, o 16:25

Elena, pisała teksty piosenek dziewczynom.
Quid pro quo.
Avatar użytkownika
Aoi.
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 24 czerwca 2011, o 11:11
Lokalizacja: Nowa Ruda.

Re: Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez C... » 1 stycznia 2012, o 18:08

Dzięki za wyjaśnienie. =]

koko: Wypowiedzi nie na temat piszemy małą czcionką. I fajnie by było gdyby post zawierał dwa zdania. :coctail:
Avatar użytkownika
C...
Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 grudnia 2011, o 19:03

Re: Urodziny Sergeya Galoyana

Postprzez szarit » 1 stycznia 2012, o 18:24

Nawet więcej,Elena Kipera razem z Iwanem Szapowołowem stworzyli lesbijski wizerunek tatu.Była w ekipie od samego początku i to ona napisała słowa do piosenek "Ja soszła z uma" i "Nas nie dogonjat".Można powiedzieć że jest współtwórczynią sukcesu tatu.A dla tych co chcieliby ją lepiej poznać polecam zespół Nichya gdzie ze swoim kolegom Olegiem stworzyli świetny album "Novsega"i super duet,liczę że się zreaktywują bo ich pierwszy i jedyny jak dotąd krążek był naprawdę świetny. :mrgreen:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia


Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron