Julia na Eurowizji

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez szarit » 8 marca 2012, o 00:19

Babushki są super to dlatego wchodzą w pamięć czego nie da się powiedzieć o nudnym popie jaki zaprezentowali inni...
Co do Juli ona chrypi odkąd pamiętam...czasem śpiewa czyściej czasem zdecydowanie mniej czysto,widać inaczej nie potrafi,i też mam nadzieję że ma na etacie ma laryngologa i nauczyciela śpiewu...w jej zawodzie bez tych dwóch osób w ekipie słabo ją widzę.. :coctail:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez yuliasavicheva » 8 marca 2012, o 13:51

Julia i Dima
Dlaczego Julia tak bardzo lubi wyglądać jak bardzo nieudany eksperyment medyczny. Nie rozumiem tej kobiety za Chiny
[1]
[2]
[3]
[4]
[5]
[Юля Волкова и Дима Билан после выступления]
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez Alexander » 8 marca 2012, o 17:42

yuliasavicheva napisał(a):Dlaczego Julia tak bardzo lubi wyglądać jak bardzo nieudany eksperyment medyczny. Nie rozumiem tej kobiety za Chiny

Kamp - strategia zdystansowania się wobec kultury popularnej, forma estetycznego zaangażowania po stronie nieokreśloności. Cechami kampu są sztuczność, teatralizacja, przeestetyzowanie, przesada i ironia, wszystko to, co nabierając dystansu możemy uznać za sztuczne, przerysowane i ekstrawaganckie. Jest rodzajem wrażliwości, związanym z manieryzmem, zbytnim podkreślaniem „kobiecości”, „męskości” lub androgyniczności. Najlepszym środkiem wyrazu jest kicz - im bardziej uwydatniony, tym lepiej. Kamp gardzi wzniosłością smaku i sztuką elitarną - kopiuje i przetwarza wzory popkultury w sposób pełen dystansu i ironii.

Tyle jeśli chodzi o naukową teorię. W praktyce chodzi o to, że wyglądanie jak "nieudany eksperyment medyczny" może być sposobem ekspresji osobowości i wrażliwości artystycznej. Postawa kampowa cechuje się ogromnym dystansem wobec siebie i własnego ciała, oraz wobec wzorów i norm kulturowo-społecznych. Ukazuje umiejętność ironicznego spojrzenia na rzeczywistość i chęć wywoływania estetycznego szoku łamiącego te normy.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez ProsteRuchy » 8 marca 2012, o 20:09

Może was zaskoczę ale mi piosenka się spodobała. Również to w jaki sposób Julia zaprezentowała się na scenie jak najbardziej mi odpowiada. Wokalnie też nie jest źle. Mam zastrzeżenie jedynie do refrenu w którym praktycznie Volkovej nie słychać.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez Alexander » 8 marca 2012, o 20:18

No ja się strasznie jaram tą piosenką. Taka timbalandowa ballada. Lekkim r'n'b zalatuje jak mucha na ścianie :eye: Ja bym to w radiu słyszał bez problemu :oczka: Ale po analizie tekstu, ewidentnie widać, że była pisana tylko pod Bilana i że potem mechanicznie powybierali fragmenty dla Julii. No narracja jest jednolita dla męskiego podmiotu, a nie dialogowa.
Jakby ktoś chciał:
Kod: Zaznacz cały
I close my eyes
Still I can see you clearly
Let it go sweetheart inside hey
Another night I miss you here beside me
Try to figure out my life

Oh I made the way too long
And now she's moving all alone
She said she was hurt
Back to the future
Throwing the hands up
We were going away
She said she would not be soon here
I thought I would chase her
She don't feel the same
And if I don't make a move
I'm sure gonna lose the biggest part of me
So whatever it takes I'm gonna find a way
To get back to her future

Deep inside
I try to find the reason why
I couldn't give the strength you needed
Reaching out
Where are the pieces missing out
Could I let it slip away

[chorus]

All in all I can't blame her
Or calling it quits
Should have been more attentive
To her every need

[chorus]

(jak na moje tam jest "we were going nowhere" ale trzeba poczekać na oficjalny tekst)
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez koko » 9 marca 2012, o 20:19

Powoli zaczynam się przekonywać do tej piosenki, ale do Muchy bym jej w życiu nie porównała. Mucha ma przysłowiowe pierdyknięcie mówiąc delikatnie. :eye: Ta piosenka jest znośna. Nie jest tragiczna, nie jest genialna. Jest po prostu znośna i można posłuchać. Oczywiście nie zmienia to mojego zdania, że nawet jakby przeszli dalej to zginęliby między innymi piosenkami. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez yuliasavicheva » 10 marca 2012, o 10:35

Ja mam głupie pytanie czy wykonanie było live? Ja osobiście chciałabym usłyszeć takowe. Za przeproszeniem z taśmy to każdy głupi zaśpiewać potrafi a pracować nad rzeczywistym wokalem nie ma komu.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez Alexander » 10 marca 2012, o 11:27

Opierając się na moich odczuciach słuchowych, śmiem twierdzić że było live. Koko również nie wyrażała żadnych wątpliwości, a słuch ma całkiem niezły. Ostatecznym potwierdzeniem tej teorii może być fakt, że nasz forumowy specjalista muzyczny Leonardo po otrzymaniu linka do występu co prawda stwierdził, cytuję: "ale beznadzieja", niemniej jednak gdyby użyty został playback nie omieszkał by o tym wspomnieć i zostawić na wspomnianym występie suchej nitki :eye:

Tak więc co jak co, ale o to nie musisz się obawiać :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez yuliasavicheva » 10 marca 2012, o 11:40

Alexander napisał(a): Ostatecznym potwierdzeniem tej teorii może być fakt, że nasz forumowy specjalista muzyczny Leonardo po otrzymaniu linka do występu co prawda stwierdził, cytuję: "ale beznadzieja"

Nieśmiało podpiszę się pod tymi słowami. Bez cytatu.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez koko » 10 marca 2012, o 13:25

Alexander napisał(a):Ostatecznym potwierdzeniem tej teorii może być fakt, że nasz forumowy specjalista muzyczny Leonardo po otrzymaniu linka do występu co prawda stwierdził, cytuję: "ale beznadzieja"

Leo jak coś powie... :lol2: Ale oczywiście - wykonanie było live. O ile się nie mylę takie jest wymaganie. Nie wiem czy na preselekcjach, ale na konkursie głównym już na pewno. Muzyka może lecieć z taśmy, ale wokaliści muszę wykrzesać z siebie tyle siły żeby wydać te dźwięki na żywo. Kolejnym dowodem potwierdzającym tę teorię jest refren. Jest ogromna różnica między częścią Julii a Dimy. Volkova standardowo została przykryta przez chórzystki, a Bilana było słychać bez problemu. Gdyby piosenka była z taśmy to ich "donośność", że tak to ujmę, byłaby na tym samym poziomie. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez lloho » 12 marca 2012, o 00:43

na Pudelku, o: tutaj, napisali o eurowizji w rosji i babuszkach.
no dobra, na wielu stronach pisali, ale...
nie ma nawet najdrobniejszej wzmianki o Julii.

chyba z zainteresowaniem mediów coraz gorzej?


PS. na 100% było na żywo. w wersji studyjnej na pewno by wygładzili te fałsze :eye:
lloho
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 lutego 2012, o 20:57

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez Waste_Manager » 20 marca 2012, o 12:11



Czy jestem jedyna odoba ktorej wydaje sie (w sumie to jestem 90% pewny) ze julia jest tak nacpana jak by jutra nie bylo? Na poczatku nic nie gada i sie rozglada jakby jej elfy lataly kolo glowy a potem jak go przytula to sumie wyglada ze jak by tam nie stal to Julka by byla na podlodze :eye: tylko takie spostrzezenie
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez koko » 20 marca 2012, o 12:30

Waste_Manager napisał(a):Czy jestem jedyna odoba ktorej wydaje sie (w sumie to jestem 90% pewny) ze julia jest tak nacpana jak by jutra nie bylo? Na poczatku nic nie gada i sie rozglada jakby jej elfy lataly kolo glowy a potem jak go przytula to sumie wyglada ze jak by tam nie stal to Julka by byla na podlodze :eye: tylko takie spostrzezenie
Jeżeli ktoś przegadał Julię to wiedz, że coś się dzieje. :eye: W sumie bardzo trafne spostrzeżenie. Julia wygląda na jakąś taką wczorajszą. :eye: Momentami mam wrażenie, że ona usilnie stara się nie wybuchnąć śmiechem, a to bujanie na boki tylko to podkreśla. :eye: Może sobie trzasnęli po koniaczku przed i po występie, kto wie. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron