Julia na Eurowizji

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Julia na Eurowizji

Postprzez koko » 4 marca 2012, o 22:06

Coraz częściej mówi się o domniemanym udziale Julii w szopce pt. Eurowizja. Ponownie w duecie tylko tym razem z Dimą Bilanem. :eye: Czy komuś jeszcze wydaje się, że to strasznie durny pomysł? Jaka Eurowizja jest każdy widzi. Poziom tej imprezy z każdą edycją maleje żeby nie powiedzieć leci na łeb na szyję. To trochę jak Taniec z Gwiazdami - nikt nie wie kiedy się skończy. :ups: Rozumiem że Julia chce się promować, ale... Eurowizja? Poważnie? Przecież nawet jak wygrają to za rok albo dwa lata i tak ludzie o nich zapomną. Julia mówiła nie raz nie dwa, że Eurowizja to konkurs dla początkujących, dla debiutantów. Czy wraz z zakończeniem działalności t.A.T.u. Volkovej się "historia wyszukiwarki" wykasowała? :eye: Bądźmy poważni. Julia kolejny raz dowiodła, że hipokryzja jej nie obca. Trochę to smutne, no ale zapatrzony lud pójdzie w to jak w dym co widać na jej forum. Kiedy napisałam, że "Julia najwyraźniej zmieniła opinię o tym, że Eurowizja to koncert dla debiutantów" ktoś odpowiedział, że ona przecież jest początkująca. Jakaś zbiorowa amnezja? ;| Wygranie Eurowizji teraz to żaden sukces więc nie wiem czym kierują się osoby jarające się tym niesamowicie i mówiące, że to świetna promocja. Ludzie to oglądają tylko i wyłącznie żeby się pośmiać. :eye: Cóż, jeszcze nic nie jest przesądzone.

Tak poza tym to w imię zasady "wszystkie ręce na pokład", autorką tekstu jest podobno sama Elena Kiper. Niech jeszcze Galoyan zrobi muzykę i dawaj w świat! :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez Alexander » 4 marca 2012, o 22:29

Spójrz na to właśnie z tej strony - będzie nowa piosenka. To zawsze jest jakiś plus w tych czasach, kiedy nie dzieje się nic.

A patrząc pod pewnym (dosyć krzywym) to rzeczywiście jest początkującą wokalistką. A co więcej, nie występuje jako wokalistka, tylko jako duet! Jakby jeszcze przyjęli jakąś egzotyczną nazwę (w stylu t.O.T.u. albo e.T.A.m.) to nikt by nie miał wątpliwości, że to jakaś DEBIUTUJĄCA formacja. Ale jako że nazwa to tylko nazwa, to nawet bez niej projekt "Volkova/Bilan" to debiutanci :eye:

Wszystko zależy od punktu patrzenia i interpretacji, tak więc o hipokryzji nie może być mowy :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez koko » 6 marca 2012, o 20:25

Alex, dla mnie to jest po prostu głupie (cytując pewną znaną rosyjską wokalistkę :eye:) i mam w dupie czy usłyszymy nową piosenkę czy nie. Julia w ogóle nie trzyma się swojego zdania. To jest idealny przykład podejścia na tzw. jak wiatr zawieje. Najpierw Julia jedzie po Eurowizji jak po dzikiej świni, a teraz chce brać udział? Mówi jak to można sobie kupić zwycięstwo po czym znowu chce być częścią tej farsy? Dla mnie to jest jedna wielka pomyłka. Pomówią o niej chwilę i na tym się skończy. Od kilku dobrych lat nikt tak naprawdę nie wypromować się dzięki Eurowizji. Gwiazdki jednego sezonu, które mają swoje 5 minut i nic więcej.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez Alexander » 6 marca 2012, o 20:26

Nie "chce brać udział", tylko bierze :eye:

"Tomorrow you can watch the broadcast of the Russian Eurovision National Final online at http://www.eurovision.tv/esctv/future?program=48343 (from 10am PST, 1pm EST, 6pm GMT, 7pm CET, 10pm MSK). Good luck Julia & Dima Bilan! -Team Volkova"

Z facebooka Julii. :haha:


Ja tam jej życzę powodzenia. :pomp:
Jak chce, to niech się dobrze bawi i ma radość z życia. :bieg:
Julia zawsze gada co myśli, a 10 minut potem myśli już co innego.
Ale pewnie nie bierze tego na mega poważnie, więc niech korzysta z życia :woho:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez koko » 6 marca 2012, o 20:35

To są preselekcje ciołku. :D Tak czy siak, pewnie ich Rosjanie wybiorą więc... Jednakowoż jeszcze się we mnie tli nadzieja. Po prostu wkurza mnie to niemiłosiernie. Taki kompletny brak konsekwencji. Rozumiem zmieniać zdanie, ale bez przesady. Jak mówię, że coś jest durne to zdania raczej nie zmieniam... No ale Julia to Julia - nie ogarniesz człowieku. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez szarit » 7 marca 2012, o 00:13

Sorki Koko ale pamietaj że piszesz o Juli tej z tatu :eye: .Z doświadczenia własnego powinnaś wiedzieć że tak z 30-50% tego co dziewczyny powiedziały w ciągu ostatnich 11 lat to bajkopisarstwo na szeroką skalę,a tą resztę tez można wycisnąć tak na oko bęczkę cieczy :eye: .Główna różnica miedzy dziewczynami jest taka że Lena zastanowi sie 2 razy nim coś powie przez to jej bajki brzmią wiarygodniej :coctail: zaś Julia plecie co jej ślina na język przyniesie bez zastanowienia i chwili namysłu...Zauważyłam że ruskie media mają z niej niezłą polewkę..nie przypadkiem niestety.Ale jest też dobra wiadomosć :coctail: ze wszystkich wywiadów piosenkarek jakie czytałam Julia wcale nie jest najgłupsza :eye: Pink i nasz Edzia Górniak biją ją na głowę skalą wypowiadanych publicznie durnotek...zresztą piosenkarki jak pokazuje ich często burzliwe życie wcale jakoś konsekwencją zdrowym rozsądkiem ani nawet tzw."chłopskim rozumem"zdecydowanie nie grzeszą,u mężczyzn tej dziwnej cechy jakoś nie zaobserwowałam czyżby byli inteligentniejsi?a może lepiej kontrolują to co wypowiadają publicznie by się nie zbłaźnić za bardzo...
Co do eurowizji nie masz racji niestety to wcale nie jest konkurs dla debiutantów w muzycznym fachu choć fakt takich nie brak np.taka Sertab ta co wygrała pamiętną eurowizję z 2003 r wsytąpiła wcześniej 8 razy :eye: wygrała za 9 podejściem ale pierwszy raz zaśpiewała po angielsku...to faktycznie debiut,o tym że też kilka płyt ma na koncie chyba nie warto wspominać i że jest supergwiazdą w Turcji.... :eye: Jakaś holenderka (o ile dobrze pamiętam)miała na koncie przed eurowizją 6(!)nagranych i wydanych albumów studyjnych a pewien Grek nie pamiętam nazwiska też już z 8 razy startował..ile płyt wcześniej nagrał nie też nie pamiętam ale też z kilka.To jest po prostu konkurs mający przedstawić różne style i gusta muzyczne w różnych krajach europejskich(tylko czemu najbardziej lubię Turcję?)z debiutantami średnio ma ten konkurs coś wspólnego choć były rodzynki(Celine Dion,Abba)Za to pamiętam jaki szum był w zagranicznych mediach przed występem tatu w 2003 czy one powinny w ogóle startować bo to konkurs debiutantów czy może raczej amatorów...a Julia amatorką niestety ale jest,tylko jakimś cudem z zawodem piosenkarka w rubryce zawód...pasuje na eurowizję jak znalazł :eye: z jej poziomem wokalnym...Wypada mieć nadzieję że nie skompromituje sie zbytnio i Dima dobrze ja wokalnie wyszkoli do występu żeby jej braki jakoś drastycznie w uszy nie raziły przynajmniej w preselekcjach..bo co jak co ale wokalnie Dima bije obie tatuszki na głowę o kilka klas :lol2: .
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez Alexander » 7 marca 2012, o 09:26

fragment piosenki: http://www.youtube.com/watch?v=GWtDGcSPiGo
jak na taką jakość, to cóż. Nie jest źle :ups: Koko pewnie stwierdzi, że wieje wsią, ale jak dla mnie to nie wyróżnia się wcale nadmierną tandetą :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez koko » 7 marca 2012, o 09:29

Dokładnie, nie wyróżnia się tandetą, bo tak naprawdę nie wyróżnia się niczym. Żadnej rewelacji, piosenka jakich wiele, a przynajmniej tak stwierdzam po fragmencie. :eye: Bit standardowy jak na coś w czym bierze udział Bilan. Aż dziw, że go Timbaland nie stworzył chociaż kto wie. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez robertkey » 7 marca 2012, o 11:38

Po obejrzeniu tego fragmentu mogę powiedziec ze podoba mi sie jedna rzecz.Pocieszna choreografia Bilana. ;) A piosenka . . . a tam ktoś śpiewał? :evil:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez koko » 7 marca 2012, o 20:38

Występ

Pozwolę sobie skomentować występ. Piosenka typowo eurowizyjna czyli już jej nie pamiętam. :eye: Coś co rzuciło mi się w oczy to patos, który wylewał mi się z monitora. To pewnie za sprawą Bilana. Dwa jego poprzednie występy na Eurowizji były bardzo patetyczne więc i tym razem nie mogło być inaczej. Julia całkiem fajnie zaśpiewała pierwszą zwrotkę. O refrenie trudno coś powiedzieć, bo standardowo została przykryta. Tym razem nie przez jedną chórzystkę, a dwie. :eye: Choreografia biorąc pod uwagę całość średnia i nudna, ale sposób poruszania się Julii jak najbardziej na plus. :coctail:

Teraz odnośnie aparycji. Będzie bardzo krótko: strój super, włosy magia, makijaż geniusz. Beata Tyszkiewicz - 10 innymi słowy. :love:

:pomp: Buranovskiye Babushki miażdżą system! :pomp:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez nielegalnaa » 7 marca 2012, o 21:54

Strasznie to eurowizyjne...ale wiecie co...podoba mi się nawet :D Oczywiście nie powaliło mnie na kolana, ale melodia wchodzi w głowę. Trochę tylko jestem rozczarowana, że właśnie piosenka jest patetyczna...a wolałabym coś ostrego i dynamicznego.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez koko » 7 marca 2012, o 21:59

Ja pierniczę. Naprawdę zaczynam się bać mówić cokolwiek. Jeszcze się okaże, że jestem czarownicą czy co. :eye: Tak czy siak, no cóż. Z jednej strony jestem usatysfakcjonowana, bo potwierdziła się moja teoria odnośnie kiczowatego formatu konkursu. Babcie genialnie się w niego wpisują, a jeżeli pokonały Julię to coś jednak jest na rzeczy. :eye: Ich piosenka naprawdę jest genialna biorąc pod uwagę eurowizyjne standardy, ale wygrać raczej nie wygra. Z drugiej strony trochę jednak żal mi Volkovej mimo wyciekającej z niej hipokryzji. Chciała się dziewczyna wypromować, a tu taki numer. No nic, grunt że była w telewizji. :eye:

‎"W Rosji opiekujemy się starszymi ludźmi, a nie wysyłamy ich na Eurowizję." - Julia Volkova
Czasy się zmieniają. :hahaha:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez lloho » 7 marca 2012, o 23:20

Co do "hipokryzji" Julii - nawet jeżeli Eurowizja jest faktycznie konkursem dla debiutantów, to moim zdaniem pozycja Julii (i Leny ofc) w szołbiznesie jest praktycznie debiutancka... Może w Rosji (i w Meksyku :eye: ) to inaczej wygląda, ale w reszcie świata przeciętnej osobie na dźwięk słowa "Tatu" ledwo coś dzwoni, i to zazwyczaj jest tylko wspomnienie całujących się małolat w mundurkach. Takich "wariatów" będących na bieżąco jest bardzo, bardzo mało:) No niestety, sorry, czas robi swoje...

Wygląd Julii. Ja wiem, ładnie jest, bywało już gorzej, ale...ja nadal nie mogę odżałować jej urody. Śliczna była... A teraz, nawet jak nie straszy to wygląda jak jakaś rycząca czterdziestka ;c :mrgreen:

Piosenka jest po prostu nudna, nie chwyta... Jednak szkoda Julii, bo to jej najbardziej medialne osiągnięcie ostatnich lat chyba. (Botoks botoksem, oby nie zaczęła jeść szkła :P )

A Babushki... nie, ja muszę wyzdrowieć i przetrawić to kiedy indziej :eye: I uczyć się muszę. Bleee.
lloho
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 lutego 2012, o 20:57

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez szarit » 7 marca 2012, o 23:59

Babushki są super :mrgreen: niestety znając eurowizję i ich dobór utworów i wykonawców ciężko im będzie awansować z półfinału niestety :eye: a szkoda...Co do Juli i Bilana tragicznie nie było ale klasycznie schematycznie dla Bilana i eurowizji,a i Julia tak tragicznie nie wypadła widzę u niej postęp wokalny.Ja tam płakać nie będę że ich na eurowoizji nie będzie..a za babushki będę trzymać kciuki bo na tle nudziarstwa jakie tam będzię będą miłą odmianą :coctail: ..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Julia na Eurowizji

Postprzez koko » 8 marca 2012, o 00:09

Postęp wokalny u Julii rzeczywiście jako taki jest, ale jest też coś co mnie martwi - chrypa. Odnoszę wrażenie jakby dzisiaj było gorzej niż zazwyczaj. Charakterystyczna chrypka charakterystyczną chrypką, ale jak jej słucham to mnie momentami gardło boli i mówię to zupełnie poważnie. Julia brzmi po prostu niezdrowo. Nie wiem jak u niej z ekipą, ale powinna zatrudnić jakiegoś wykwalifikowanego laryngologa czy innego foniatrę i człowieka od śpiewu żeby już bardziej gardła nie zdzierała, bo będzie tylko gorzej.

Wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim? Tak jak mówiłam wcześniej, nie pamiętam piosenki Julii i Dimy, ale po głowie non stop chodzi mi "Party for everybody! Dance! Come on and dance!" Idę się zabić... :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron