Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez aREk » 21 lipca 2012, o 10:12

Cytat, który pojawił się dziś na stronie głównej, kiedy słuchałem piosenki niemalże idealnie pasuje:

Co jest k*rwa grane. Nawet k*rwa nie miałam p*erdolonego czasu, żeby wszystko k*rwa zaśpiewać! Pieprzę to! K*rwa, po pierwsze początek jest całkowicie ucięty. To k*rwa całkowicie inna wersja. Nie mogę tak k*rwa śpiewać. Mówię Ci. Nie mogę tak śpiewać. K*rwa. Śmiać mi się chce na ich widok. Ci pieprzeni perkusiści. Gówno. Ok k*rwa, kontynuujmy.


:mrgreen:
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22


Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez ProsteRuchy » 28 lipca 2012, o 09:55

Fajne to! Piszę poważnie xD Taka miła odskocznia od nostalgicznej i wiecznie nie zapominającej o Never Forget Lenie. W języku rosyjskim brzmi to zdecydowanie lepiej i śmiem sądzić że może to być wakacyjny hit w Rosji.... ;)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Alexander » 28 lipca 2012, o 10:23

Po rosyjsku zdecydowanie lepiej. Czekam na ostateczne wersje studyjne, ale o ile coś będzie znośne, to właśnie DZZ, bo DWDI raczej mnie zniechęciło tym fragmentem krótkim.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 28 lipca 2012, o 15:27

No i pacz Pan, wystarczy język zmienić i od razu można to jakoś przełknąć. :eye: Nie żebym była jakoś zachwycona, ale nóżka w sumie chodzi po jakimś czasie. Właściwie to cała chodzę, bo ta wersja ma bardzo mocny bit - lubię to. :D Jedyne co mnie przeraża to refren. Głos wydaje się maksymalnie przesterowany, ale może to wina jakości. Poczekam na dobrą i wtedy ocenię. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez James96 » 28 lipca 2012, o 16:13

Так будет или никак
Движения чувствуй всем телом
Так или не так
Тебе другое дело
Твои глаза Тик-Так
Когда ты хочешь
И точно знаю как
Ты кончишь

Мы с тобой так похожи
Ты в моей коже
Номер 69 ты сама мне дала
Твой номер 69 и я в твоей коже
Хочу, что бы ты взяла меня

Давай закрутим землю
Под собой
Давай закрутим тему
Про любовь
Давай, давай смело (ты можешь лучше всех)
Кончай (кому-то надо)
Давай закрутим землю (ты можешь лучше всех)
Кончай (стой, не падай)


То или не то
Давай не думать об этом
Да, я буду на 100
И ты мне будешь ответом
То иметь или не то
Давай не будем об этом
И нам с тобой никто
Не запретит иметь запреты

Мы с тобой так похожи
Ты в моей коже
Номер 69 ты сама мне дала
Твой номер 69 и я в твоей коже
Хочу, что бы ты взяла меня

Давай закрутим землю
Под собой
Давай закрутим тему
Про любовь
Давай, давай смело (ты можешь лучше всех)
Кончай (кому-то надо)
Давай закрутим землю (ты можешь лучше всех)
Кончай (стой, не падай)


Я хочу крутить это Землю
И все, что хочу я
Не могу не дать
Я хочу развить эту тему
И все, что хочу, не могу не сделать

Давай закрутим землю
Под собой
Давай закрутим тему
Про любовь
Давай, давай смело (ты можешь лучше всех)
Кончай (кому-то надо)
Давай закрутим землю (ты можешь лучше всех)
Кончай (стой, не падай)
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez yuliasavicheva » 31 lipca 2012, o 11:42

Юля Волкова – Давай закрутим землю (studyjna wersja)
http://vk.com/wall-8380_127920
Юля Волкова - "Didn't Wanna Do It" (official video snippet)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Alexander » 31 lipca 2012, o 12:38

Hmmmm... Angielska wersja to shit. Nawet nie czekam na całość. Spuszczam na to zasłonę miłosiernego milczenia. Rosyjska wersja lepsza, chociaż nadal mnie jakoś nie porywa. Co nie zmienia faktu, że Julii słucha się po rosyjsku znacznie przyjemniej, bo po angielsku idzie jej dość smutno. :coctail:

Video jest głupie jak tapeta w misie. Ale za to bardzo dobrze zmontowane, widać, że ktoś zainwestował w to pieniądze - czego nie można powiedzieć o klipach drugiej połowy t.A.T.u. :eye: Więc to się chwali.

W każdym razie, potencjał na hit lata jednego sezonu to może i ma. Ale czuję, że jeśli będzie leciało w radio non-stop to jedyna rzecz jaką to we mnie wzbudzi, to większa niechęć do tego singla. Jest bardziej przebojowe niż remixy Never Forget, ale dalej żadna z dziewczyn nie potrafi mnie zadowolić odpowiednio wysoką jakością utworów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 31 lipca 2012, o 13:15

Angielskiej wersji nie jestem w stanie zdzierżyć. Na rosyjskiej się zawiodłam, bo nie było tego chorego bitu, który pojawił się podczas występu. Sama go sobie chyba dorobię. :eye: Teledysk to smutek. Niby jest wesoło, ale jednak smutno. Proponuję jeszcze więcej cięć nachlapać, bo jest ich zdecydowanie za mało i jeszcze nie dostałam ataku padaczki. Strasznie wtórne to wszystko. Jak już mówiłam - Julia zaginie w szambie podobnych tworów.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 31 lipca 2012, o 14:46

A mnie się w ogóle nie podoba rosyjska, może to jest kwestia jakości? Przytłumione to jakieś i mało porywające.
Teledysk - spodziewałem się naprawdę klapy i technicznego bubla, a moim zdaniem jest całkiem nieźle. Naprawdę mi się podoba, szczególnie moment, w którym Sasha się przebiera, a Julia stroi miny, mistrzostwo. :eye:

Niech szybko to wydają i wysyłają, zobaczymy co z tego będzie.
Jestem w 80 procentach pewien, że w Esce to poleci i w 80, że jednak przez sito RMF nie przejdzie (ale może w RMF Maxxx?).
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 31 lipca 2012, o 15:02

szym napisał(a):Naprawdę mi się podoba, szczególnie moment, w którym Sasha się przebiera, a Julia stroi miny, mistrzostwo. :eye:
Tutaj widać rozbieżność gustu - moim zdaniem jest to najbardziej żenujący fragment tego teledysku. Zwłaszcza macanie po cyckach oraz coś co wygląda jak symulowanie seksu oralnego z mężczyzną. Rzecz jasna nie spodziewałam się po Julii kontynuowania ani chociażby utrzymywania poziomu większości teledysków t.A.T.u., ale to mnie poraziło. Paradoksalnie coś co zdaniem Alexa wygląda jak produkt, w który ktoś zainwestował pieniądze, jest... po prostu tanie.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Alexander » 31 lipca 2012, o 16:55

koko napisał(a):Paradoksalnie coś co zdaniem Alexa wygląda jak produkt, w który ktoś zainwestował pieniądze, jest... po prostu tanie.
Nie chce być złośliwy, ale jednak mam nieodparte wrażenie, że nie odróżniasz działalności rzemieślniczej (za którą się płaci), od działalności twórczej (którą z założenia ma się własną, bo twórczość na zlecenie po pierwsze traci na jakości, a po drugie jest znacznie kosztowniejsza od działalności rzemieślniczej dla zleceniodawcy)

Tak więc zgodzę się z opinią Szyma i dalej będę obstawał przy swoim, tzn. że teledysk jest mimo wszystko najlepszym elementem w tym zestawie. Bo o ile może jest mało ambitny i pozbawiony artystycznego natchnienia to w przeciwieństwie do równie mało ambitnej piosenki jest zrealizowany na na prawdę wysokim poziomie technicznym. Zdjęcia, montaż i obróbka są bliskie średniej półki światowego poziomu, więc ktoś za to zapłacił na prawdę spoko. Na pewno więcej niż za poprzednie video.

Też się nie spodziewam cudów i przekazów rodem z t.A.T.u., ale z dwojga złego zdecydowanie bardziej wolę "tani" produkt wysokiej jakości od pseudoambitnego niskobudżetowego bubla, jakim w mojej opini jest klip do NF. Swoją drogą, chciałbym też wspomnieć o równie mało ambitnym co IDWD teledysku do Melody, na którym ktoś przy okazji również zdecydował oszczędzić. Tak więc rozumiem gusta i guściki, ale mam wrażenie, że Twoje osobiste sympatie przyćmiewają obiektywną ocenę.

koko napisał(a):Proponuję jeszcze więcej cięć nachlapać, bo jest ich zdecydowanie za mało i jeszcze nie dostałam ataku padaczki.
PS. Cięć jest dokładnie tyle, ile potrzeba by osiągnąć odpowiedni poziom dynamizmu typowy dla montażu, który fachowo nazywa się, uwaga, uwaga - teledyskowym. Ba dum tsss. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez aREk » 31 lipca 2012, o 17:44

Zaczekam na całość teledysku, zanim się wypowiem, choć te miny wg. mnie też są żenujące. Sama piosenka jaka jest każdy słyszy :mrgreen: Generalnie nie mam nic przeciwko temu, żeby Julia teraz robiła coś w tym stylu. Młoda jest to nich się wyszumi^^
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 31 lipca 2012, o 17:54

Alexander napisał(a):Nie chce być złośliwy, ale jednak mam nieodparte wrażenie, że nie odróżniasz działalności rzemieślniczej (za którą się płaci), od działalności twórczej (którą z założenia ma się własną, bo twórczość na zlecenie po pierwsze traci na jakości, a po drugie jest znacznie kosztowniejsza od działalności rzemieślniczej dla zleceniodawcy)
Chyba nie do końca zrozumiałeś co miałam na myśli przez to w gruncie rzeczy bardzo proste zdanie i dopisujesz do niego jakieś pseudofachowe definicje. :eye: Chodziło mi głównie o to, że mimo ogromu różnego rodzaju ujęć (z góry, z dołu, w samochodzie, na plaży etc.) wygląda to dość tanio przez ten właśnie nadmiar. Wydaje mi się, że ktoś chciał na chama wrzucić do tego teledysku wszystko i wykorzystać budżet do ostatniego centa. Nie jestem fanką takich montaży ani takich teledysków. Powiem więcej - ten konkretny teledysk nawet nie pasuje do piosenki. :eye: Teledysk sobie, piosenka sobie. Podoba mi się raptem kilka ujęć. Przykładowo Julia wijąca się przy oknie (światło jest tam naprawdę ciekawe i pomysł też był), ale w tych fragmentach montaż to tragedia, bo momentalnie przeskakuje do innej sceny.

Alexander napisał(a):Tak więc rozumiem gusta i guściki, ale mam wrażenie, że Twoje osobiste sympatie przyćmiewają obiektywną ocenę.
No chyba jednak nie, bo teledysk do Melody to kupa oprawiona w cekiny. :eye: Do NF nie mogę się przyczepić, bo technicznie jest dobrze (montaż na poziomie, światło też + piosenka i teledysk współgrają). Jedyna rzecz która doprowadza mnie do szewskiej pasji to scena na cmentarzu, która została spierniczona. Końcówka z różami to też rechot jakiś. W stosunku do dziewczyn staram się nie kierować osobistymi sympatiami, które starasz mi się wmówić. Obie zaliczyły teledyskowe klapy (Julia - DWDI; Lena - Melody), ale też zaprezentowały klipy trzymające poziom (Julia - ABOY, Lena NF).

Alexander napisał(a):PS. Cięć jest dokładnie tyle, ile potrzeba by osiągnąć odpowiedni poziom dynamizmu typowy dla montażu, który fachowo nazywa się, uwaga, uwaga - teledyskowym. Ba dum tsss. :coctail:
Człowiek jest bombardowany ilością obrazów, a to moim zdaniem mija się z pojęciem dobrego montażu. Dynamika dynamiką, ale jest to po prostu drażniące.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez weroni93 » 31 lipca 2012, o 17:54

Angielska wersja- taka groza, że w sumie musiałam się zmusić(nie przesadzam)by piosenkę do końca odsłuchać ;|.Mimo iż nie lubię oceniać po okładce, tu video już wydaje się być takie oklepane, w sensie impreza na plaży pełna seksu.Takich to pełno, ale co tam na Vivie i Esce pewnie będzie puszczane do znudzenia. Julia macająca się po cyckach i inne tego typu sceny po prostu mnie przeraziły i piszę to całkiem poważnie. Nie wiedzieć czemu rozwalił, mnie napis na tej plażowej budce "Free love party", nie wiem :ups: Pozytywnie za to wypada ta blondyna, koło Volkovej, ma ładny uśmiech :)
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron