Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez James96 » 15 lipca 2012, o 20:46

Tak. usuwają posty... jak się nie mylę to usuną też post szym'a... Nie martw się! Zrobiłem sobie kopie na kompie :lol2: Wydrukuje i oprawie w ramkę xD

Usunęli mój post:
Takunia szkodunia, że Tim Volkovunia mnie skromnie olewunia
:( Cieniasy... Pff...

Amanda napisał(a):This is the English forum. Please write your posts in English so that all of our members can understand you. Thank you.


James19 napisał(a):I don't like automats, so write like a human. Thank you.


Czekam na odpowiedź xD
Ostatnio edytowano 15 lipca 2012, o 20:56 przez James96, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 15 lipca 2012, o 20:55

Oj już daj spokój. :eye: Na początku też byłam zdziwiona pojawiającymi się opiniami o piosence i uznałam to za niesprawiedliwe, ale jak spojrzy się na to z innej strony to cóż... TV ma prawo do tego mimo, że komuś może się to nie podobać. Taki mieli pomysł na wytworzenie szumu wokół premiery i im się udało. :eye: Spójrzmy na to jakoś bardziej pozytywnie - angielski Julii się poprawił. :coctail:

+ nie wiem czemu dziwisz się, że taki komentarz został usunięty...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez James96 » 15 lipca 2012, o 20:57

koko napisał(a):Spójrzmy na to jakoś bardziej pozytywnie - angielski Julii się poprawił. :coctail:


Nie będzie więcej "BaY" i "ferst"? ;( :eye:

hahaha usunęła mojego posta xD
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 15 lipca 2012, o 21:00

Z tymi automatami to przegiąłeś lekko + nie wiem czemu się tak burzysz. Naprawdę, odpuść już może. :ups: Amanda jest administratorem. W takiego typu komunikatach nawet ja używam podobnego języka. :eye:

Piosenka pojawi się na dniach, taka data mnie satysfakcjonuje. Dajmy się pozytywnie zaskoczyć. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez James96 » 15 lipca 2012, o 21:05

Burzę się, bo jestem dzieckiem i hormony mi buzują :chupa: :lol2:

koko: Posty nie na temat proszę zaznaczać małą czcionką.
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez aREk » 15 lipca 2012, o 22:12

Eeee... jestem fanem Lady GaGi i odkąd pamiętam ona zawsze pozwalała niektórym fanom posłuchać swoich utworów przedpremierowo, kiedy miała okazję np. na jakimś spotkaniu, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy, żeby się o to obrażać. Nie widzę też powodu, żeby się obrazić na to, że niektórzy usłyszeli już "DWDI". To oczywiste, że nie można pozwolić tego posłuchać wszystkim przedpremierowo, bo wtedy prapremiera stałaby się premierą, a przecież nie o to chodzi. Dziwi mnie inna sprawa, a mianowicie: skoro nakręcono teledysk, to piosenka już dawno musi być gotowa. Dlaczego więc nie wypuszczono jej już ze dwa, trzy tygodnie temu? :O
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez nielegalnaa » 16 lipca 2012, o 10:28

aREk napisał(a):Dziwi mnie inna sprawa, a mianowicie: skoro nakręcono teledysk, to piosenka już dawno musi być gotowa. Dlaczego więc nie wypuszczono jej już ze dwa, trzy tygodnie temu? :O

Bo może tym razem chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Moim zdaniem lepiej kiedy teledysk pojawia się razem z premierą piosenki. Cieszę się w każdym razie, że mamy usłyszeć DWDI już za kilka dni. Wtedy wszyscy się przekonamy czy recenzje są słuszne.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31


Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez nielegalnaa » 17 lipca 2012, o 11:38

Demo zostało usunięte zarówno na Soundcloud jak i YouTube, pojawiała się również informacja o tym, że piosenka została już rozesłana do stacji radiowych. Wygląda więc na to, że naprawdę niewiele nas już dzieli od premiery DWDI. Denerwuje mnie tylko to, że Team Julii nie potrafi podać konkretnej daty wydania singla. Ale może w końcu ją poznamy 8)
[Edit]
Niestety Team Volkovej napisał iż piosenka nie została jeszcze rozesłana do stacji radiowych...
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez yuliasavicheva » 17 lipca 2012, o 22:07

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez James96 » 18 lipca 2012, o 11:02

http://soundcloud.com/stepbl/juliavolkova-julia-volkova snippet for now...

I didn't wanna do it... but I did...
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez yuliasavicheva » 18 lipca 2012, o 11:56

James96 napisał(a):http://soundcloud.com/stepbl/juliavolkova-julia-volkova snippet for now...

I didn't wanna do it... but I did...


Jaki artysta taka okładka, jaka okładka taki singiel. To jest żart? Przy tym czymś (co na miano muzyki nie zasługuje) ABOY jest utworem najwyższych lotów. Przepraszam bardzo ale zapowiedź zaprezentowana powyżej nie nadaje się nawet do słuchania w ...
Gdzież jest ten Rock? Jeśli całość jest choć w 1/1000 taka jak zapowiedź i Julii się to podoba, to chyba Julia jest pozbawiona gustu. Może lepiej nie napiszę co mam na myśli bo jeszcze ktoś się dotknięty poczuje. Ani to ambitne, ani fajne. Ot taka mocno zużyta ścierka do podłogi.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez James96 » 18 lipca 2012, o 12:21

A mi akurat się podoba. To jest utwór (moim zdaniem oczywiście) akurat na lato. Chwytliwe, wpadające w uch i jest dance. A 'sexy-rock' lub 'sex-rock' jak kto tam woli, był zapowiadany.. hmm no nie wiem... z 2 czy 3 lata temu? Skąd wiesz, że na Kubie lub np. w Rosji czegoś takiego nie słuchają? Może autorzy tej piosenki byli zainspirowani swoim rynkiem, albo rynkiem.. Kubańskim? Skąd wiesz?
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 18 lipca 2012, o 13:01

To nie jest rynek kubański. To jest rynek nijaki. Nijakość bije z tego tworu na kilometr. Brzmi to bardziej jak niedorobiona rosyjska wersja Lady Sovereign. Taneczne? Może jestem jakaś upośledzona, ale jak do tego można tańczyć poza stąpaniem z nogi na nogę? :eye: Może brak mi wyobraźni. Nie podoba mi się w ogóle. Te plotki, że jej angielski jest lepszy to też jakieś za bardzo optymistyczne spostrzeżenia. W ogóle się nie poprawił. Nie jestem native speakerem, ale Julia z wymową stoi w miejscu. Może to auto-tune daje wrażenie pracy nad wymową? Może to ja jestem przewrażliwiona i rzeczywiście brzmi lepiej? :ups: Przesłucham parę razy i może wtedy będę mogła stwierdzić, że jej wymowa rzeczywiście jest lepsza.

Z całym szacunkiem, ale to jest muzyka dla gimnazjalnych tipsiar na kinderbale. Smutne. Co do tego, że to utwór na lato też się nie zgodzę. Utwory na lato z założenia mają być łatwe, lekkie i przyjemne. Ze szczyptą wesołości i ogólnego bijącego z nich słońca. Tego u Julii nie ma. Ta piosenka... nie jest wesoła. Nie jest ani wesoła, ani smutna. Tak jak już wspominałam - jest nijaka. Oczywiście nie potępiam ludzi, którym się to podoba. Gusta muzyczne są różne. Mój jest dość wybredny. Jedyny motyw, który jestem w stanie przełknąć to fragment przed refrenem.

Trzeba też ustalić jeszcze jedną rzecz - Julia z wokalistki zmienia się w recytatorkę. Genialny sposób na tuszowanie niedoskonałości wokalnych. Tani i prosty.

Idę po popcorn i poczekam sobie na falę szalonych-nastolatek podnieconych Julią. :popcorn:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 18 lipca 2012, o 13:16

Tak, jak już pisałem, też mi się wydaje, że nowa muzyka Julii nie jest dla starych fanów Tatu. Co do kubańskiego rynku... pleaseee... utwór powstał na długo przed tym, jak wpadł ktoś na pomysł nakręcenia tam klipu. Trzeba przyznać, że faktycznie nie jest to ani wesołe, ani smutne, mimo głupiego tekstu jest to dość ciężkie. Ja lubię taką elektronikę, coś w stylu 3OH!3, więc - znowu się potwórzę - przełknę to, ale niestety nie umiem już poważnie patrzeć na jej solowe poczynania, bo po prostu spodziewałem się czegoś ambitniejszego.

Tak, jak zażartowałem na fejsie - po 30 odsłuchaniu się wkręca. Spróbujcie! Ja to już nawet lubię!

PS: Sexy-rock umarł dawno temu.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron