Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez aREk » 18 lipca 2012, o 14:25

Dla mnie ten cały sexy-rock i "mroczne" stroje Julii wcale nie były mniej kiczowate niż to coś. W t.A.T.u. czegoś takiego nie było, to prawda, ale to nawet lepiej, bo chętnie posłucham, jak Julia się w czymś takim sprawdza. Chciałbym usłyszeć całą piosenkę i mam nadzieję, że niedługo wydadzą płytę i tam będzie coś lepszego niż "DWDI".

Aha, refren raczej beznadziejny.
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez James96 » 18 lipca 2012, o 15:54

szym napisał(a):PS: Sexy-rock umarł dawno temu.


Czy ja wiem? Stand Up było dla mnie sexy-rockowe, a to umarło z daniem usunięcia tego snippetu z soundcloud. Mogliby się w końcu ruszyć i wrzucić pełną wersję. Nie wiem w tym momencie po co wrzucali snippet, jeżeli nie wrzucili pełnej wersji. A mieli na to ponad rok.
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 18 lipca 2012, o 16:04

Sexy-rock to były te trzy dema, które nagrała kiedyś tam za jednym zamachem. Nie wiem dlaczego nie zdecydowali się na upublicznienie "Stand Up", bo to zdecydowanie najlepszy utwór z tych trzech i nie tylko refren był okej. Wprawdzie to jest demo, więc brzmiało ubogo, jak "Rage", ale po podrasowaniu mogłaby być całkiem niezła produkcja. Usunięcie snippeta ze strony nie jest symbolem końca sexy-rocka, bo to trwało tylko przez moment - raz coś nagrała, wymyśliła nazwę i gadała o seksie w rocku przez kilka miesięcy. A sama "Stand Up" nie lubi i rozwiała nadzieję, kiedyś na jakimś spotkaniu, że usłyszymy całość. Pozostaje więc inna nadzieja, że któraś z osób, które mają pełną wersję dopuści do wycieku i będziemy mogli sobie tego posłuchać wszyscy. Albo, że Julii znowu się zmieni zdanie... chociaż ona i tak nagrywa to, co jej pod nos podsuną. Ze słów zapowiadających solowy i niezależny projekt nic już nie zostało. Sądzę, że w sumie ja już jestem out, jeżeli chodzi o te solowe kariery.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez ProsteRuchy » 18 lipca 2012, o 17:15

Pomimo mojej całej nie sympatii do Volkovej muszę napisać że spodziewałem się czegoś zdecydowanie gorszego. Piosenka nie ma w sobie nic wyszukanego. Jest bit, ktoś tam śpiewa no i z tego co widziałem na fotkach z kręcenia klipu zamacha cyckami. Prosta pioseneczka która może przyjąć się w klubach i w stacjach radiowych typu planeta, eska itd. Jeżeli ktoś miał nadzieję że Julia nagra coś w stylu tatu, że "zakrzyczy", odpompuje usta itd to pewnie jest teraz mega rozczarowany i nie dziwię się. Tak się zastanawiam co w takim razie sama Volkova wnosiła do zespołu skoro solowo jest diametralnie inna...
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez nielegalnaa » 18 lipca 2012, o 19:32

Tak sądziłam, że jak demo mi się jako tako spodoba to wersja Volkovej już nie. Jakoś tak słuchając tego mam wrażenie, że Julia zbytnio się nie wczuła (wiem, że w ten ubogi tekst ciężko się wczuć, ale można to było zaśpiewać troszkę lepiej). Lepszy angielski? No proszę...
Słysząc to wszystko teraz żałuję, że Julia nie poszła w klimaty WATWD, Stand Up i Rage. Tamte piosenki nie były dopracowane, ale mimo to były o wiele lepsze.
I o ile piosenka może stać się w jakimś stopniu wakacyjnym hitem - to no właśnie...będzie to tylko wakacyjny hit. To nie jest piosenka ponadczasowa. Po dwóch miesiącach nikt już nie będzie jej słuchać.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez yuliasavicheva » 18 lipca 2012, o 20:51

A oto i tekst:
"Didn't Wanna Do It"

You’ll be calling me a bitch
But I gotta tell you 'bout your best friend
Her body’s so hot
I had to give her my attention
She took my number
Asked me if I wanna hang out

And all I'm thinking
Is how I get her back to my house
One thing lead to another
We looked at each other
Then she started kissing and feeling me up
I know I said there isn't another
She’s a wonderful lover
And we began to rock, rock, rock, oh

I didn't wanna do it, But I did
I didn't wanna do it, But I did
I didn't wanna do it
(She was all over me)
But I did
(I could not resist her)
I didn't wanna do it
(She's looking so sexy)
But I did
(And I had to freak her)

She came to my crib
I told her meet me at the hot tub
Started getting undressed
Gave her patron and told her drink up
How was I supposed to know
That when we drunk it make us do things
She turned into a hoe
And so I turned into a pimp g

One thing lead to another
We looked at each other
Then she started kissing and feelin me up
I know I said there isn't another
But she's a wonderful lover
And we began to rock, rock, rock...

I didn't wanna do it, But I did
I didn't wanna do it, But I did
I didn't wanna do it
(She was all over me)
But I did
(I could not resist her)
I didn't wanna do it
(She's looking so sexy)
But I did
(And I had to freak her)

Sorry but I have to be honest
I don't wanna lead you on, you should move on
Wish I could say this never happened
Then you wouldn't be crying
But I'm only human
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez James96 » 18 lipca 2012, o 21:00

Ok. To już mam robotę na jutro... xD
'Coming soon' wypuszczony, więc teraz trzeba popracować nad pełną wersją.
[Moja reklama lyrics-video :mrgreen: ]
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez C... » 18 lipca 2012, o 21:52

Piosenka jest zła i nie ma co się rozpisywać. Jeśli taka muzyka jest tworem, który do niej przemawia, to na koncertach powinna śpiewać 'Robot', a nie chociażby WATWD :mrgreen:
nielegalnaa napisał(a): Lepszy angielski? No proszę...

Wg mnie jej angielski jest odrobinę lepszy. Jasne, że nie nabierze wprawy bez ćwiczenia, ale ja słyszę małą zmianę. Kiedy byłam na praktykach w szkole nauczyłam się dostrzegać z lekcji na lekcje stopniowe, mikroskopijne zmiany w wymowie dzieciaków i Julię traktuję w takiej samej 'kategorii'. XD
Avatar użytkownika
C...
Nowy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 grudnia 2011, o 19:03

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 18 lipca 2012, o 21:55

W tekście widzę kilka błędów. Małych bo małych, ale są. Poniżej wstawiam tekst, który spisałam z dema z drobnymi poprawkami po usłyszeniu snippeta.

You'll be calling me a bitch
But I gotta tell you about your best friend
Her body is so hot
I had to give her my attention

She took my number
Asked me if I wanna hang out
And all I'm thinking
Is how I'll get her back to my house

One thing led to another
We looked at each other
Then she started kissing and feeling me up.
I know I said there isn't another
She’s a wonderful lover
And we begin to rock, rock...

I didn't wanna do it, but I did
I didn't wanna do it, but I did
I didn't wanna do it
(She was all over me)
but I did
(I could not resist her)
I didn't wanna do it
(She's looking so sexy)
but I did
(And I had to freak her)


She came to my crib
I told her meet me at the hot tub
Started getting undressed
Gave her Patrón and told her "drink up"

How was I supposed to know?
That when we're drunk it makes us do things
She turned into a hoe
And so I turned into a pimp G


Sorry but I have to be honest,
I don't wanna lead you on, you should move on.
I wish I could say this never happened,
you wouldn't be crying, but I'm only human!


I do kompletu - tłumaczenie.

Nazwiesz mnie suką
Ale muszę Ci opowiedzieć o Twojej najlepszej przyjaciółce
Jej ciało jest gorące
Musiałam poświęcić jej swoją uwagę

Wzięła mój numer
Zapytała czy chcę się spotkać
A wszystko o czym myślę
To jak sprowadzę ją do domu

Jedna rzecz doprowadziła do drugiej
Popatrzyłyśmy na siebie
Potem zaczęła mnie całować i obmacywać
Wiem że mówiłam "nie ma innej"
Jest świetną kochanką
Zaczęłyśmy się bujać

Nie chciałam tego zrobić, ale zrobiłam
Nie chciałam tego zrobić, ale zrobiłam
Nie chciałam tego zrobić
(Zabiegała o moje względy)
Ale zrobiłam
(Nie mogłam się jej oprzeć)
Nie chciałam tego zrobić
(Wygląda tak seksownie)
Ale zrobiłam
(Musiałam coś tam - to jeszcze skonsultuję z nativem)


Przyszła do mojego mieszkania
Powiedziałam jej "spotkajmy się w gorącej wannie"
Zaczęłam się rozbierać
Dałam jej Patróna* i powiedziałam "pij"

Skąd miałam wiedzieć
Że kiedy jesteśmy pijane to sprawia, że robimy różne rzeczy
Zmieniła się w dziwkę
Więc i ja zmieniłam się w alfonsa

Przepraszam, ale muszę być szczera
Nie chcę wodzić Cię za nos, powinnaś iść do przodu.
Chciałabym móc powiedzieć, że to nigdy się nie wydarzyło,
Nie płakałabyś, ale jestem tylko człowiekiem!

*rodzaj tequili, w zależności od rodzaju cena waha się od 245PLN w górę za 0,7l :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez nielegalnaa » 19 lipca 2012, o 09:58

Postaram się więcej nie czytać tego tłumaczenia :mrgreen: Tekst jest po prostu...na poziomie PussyCat Dolls i tym podobnych. Mam nadzieję, że Kiper sprawi, że chociaż rosyjska wersja będzie w miarę sensowna...I pomyśleć, że t.A.T.u. kiedyś miało takie fantastyczne teksty do piosenek.
A sama piosenka po wielu odsłuchaniach mi się wkręciła, co jednak dalej nie zmienia faktu, że jest średnia.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 19 lipca 2012, o 12:16

nielegalnaa napisał(a):A sama piosenka po wielu odsłuchaniach mi się wkręciła, co jednak dalej nie zmienia faktu, że jest średnia.


+1! :P


A co do tekstu i tłumaczenia koko to spodziewałem się zdecydowanie większej katastrofy.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 19 lipca 2012, o 15:46

szym napisał(a):A co do tekstu i tłumaczenia koko to spodziewałem się zdecydowanie większej katastrofy.
Jeżeli TO nie jest katastrofą pod względem treści to nie wiem co nią jest. :eye: Tekst jest tak płytki i głupi, że to się w pale nie mieści. Wiem - znajdą się ludzie, którzy będą tego namiętnie słuchać. Uważam że to dość smutne, bo nie ma w tym nic przykuwającego uwagę. Nic oryginalnego. Kontrowersji, nagości i tekstów z podtekstem seksualnym jest teraz na pęczki więc Julia zginie w tym pseudo-elektronicznym szambie, do którego wskoczyła. Poczytałam sobie oficjalne forum i rozbawiły mnie opinie typu:

- Jej seksapil w teledyskach jest całkiem dobry. Niektórzy mogą powiedzieć, że to zbyt "dziwkarskie/sukowate", ale seks się sprzedaje. Tak jest i tak zawsze było.
- Zawsze będę to powtarzać, ale to jest coś co w niej kocham - wie jak się sprzedać. Wie co i jak zrobić. Wiem że dzięki temu daleko zajdzie.

Wzięłam i umarłam. To jest takie puste, że aż mowę odbiera. Może żyję w innym świecie, ale takich dziewczyn jest... około mnóstwa. :eye: Świecą cyckami, odwalają wyzywające pozy, nikt ich tak naprawdę nie szanuje, są gwiazdkami jednego sezonu gdzieś z okolic Albanii. To już było, to już się sprzedało, to nie jest oryginalne i TO na pewno nie przyniesie jej popularności na całym świecie. Nawet jeśli jakimś cudem jej się uda to na pewno nie za sprawą genialnej muzyki. To smutne. Naprawdę. Oczy mnie bolą jak patrzę na to co się dzieje. Bolą mnie uszy jak słucham DWDI. :eye: Okej, t.A.T.u. zasłynęło dzięki skandalom, ale chyba nikt tu nie zaprzeczy że muzyka (w większości przypadków) była na poziomie. To co obecnie prezentuje Julia też jest na poziomie - asfaltu.

Czasami zastanawiam się co mnie jeszcze w ogóle trzyma przy Volkovej. Po kiego grzyba w sumie czytam o niej, po co sprawdzam co się u niej dzieje skoro z góry wiem, że raczej pozytywnie mnie nie zaskoczy. Sentyment. Cholera, sentyment to jednak straszna rzecz. :eye: Sentyment i nadzieja, bo coś tam się jeszcze we mnie tli, że może kiedyś Julia wyda jakąś piosenkę i szczęka mi opadnie z zachwytu. Czekam i będę czekać dalej. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez yuliasavicheva » 19 lipca 2012, o 16:08

Kiedy przeczytałam tłumaczenie miałam nieodparte wrażenie że czytam o ABOY.
"dziwkarskie/sukowate" ? Gdzie?! Julia jest aseksualna, przynajmniej fizycznie. Z całym szacunkiem ale z czym do ludzi? Z Mega ustami? Wie jak się sprzedać? To sprzedawanie (wybaczanie dosłowność która mi się teraz nasunęła) to włażenie do łóżka kolejnym facetom, czy tanie pseudo lesbijskie skandale? A podobno klip ma być bez podtekstów. Ciekawe. Czy Julia nie może dopracować jednej piosenki i zaśpiewać ją przyzwoicie?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 19 lipca 2012, o 16:15

yuliasavicheva napisał(a):Czy Julia nie może dopracować jednej piosenki i zaśpiewać ją przyzwoicie?
Nie. :eye: Po pierwsze - idzie na łatwiznę pod względem muzyki i tekstu, bo tak jest rzecz jasna łatwiej i szybciej. Po drugie - ona nie śpiewa tylko w większości po prostu recytuje. :ups: Jak już mówiłam, istnieje grupa ludzi którym takie coś odpowiada. Nie są zbyt wymagający, biorą jak leci. Może Julia im spasuje. Na miesiąc, góra dwa. :ups:

Rozwalił mnie pewien motyw na forum. Otóż ktoś napisał "To (w zamyśle tekst) zostało napisane przez analfabetę." na co TeamVolkova z lekko widocznym oburzeniem odpowiedział "To zostało napisane przez trzykrotnego kandydata do nagrody Grammy." Fajnie. A You and I wyreżyserował człowiek dwukrotny nominowany do Oscara. :eye: Jakieś pytania? :ups:



edit:
Po 382 przesłuchaniach rzeczywiście zaczyna się wkręcać. trololololol Motyw z alfonsem rozwala mnie za każdym razem. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 20 lipca 2012, o 15:51

koko napisał(a):edit:
Po 382 przesłuchaniach rzeczywiście zaczyna się wkręcać. trololololol Motyw z alfonsem rozwala mnie za każdym razem. :lol2:[/size]


To jest mój ulubiony fragment! :shock:
Słucham sobie tego dla beki, poprawia humor. Wyobrażam sobie teledysk i takie tam...
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron