Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez nielegalnaa » 21 sierpnia 2012, o 13:46

Na The Propet Blog możemy już posłuchać pierwszego oficjalnego remixu do DWDI stworzonego przez Xelakad.

Nie dałabym temu remixowi oceny 6/6, ale z całą pewnością jest on lepszy niż wszystkie remixy NF razem wzięte.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Alexander » 21 sierpnia 2012, o 14:52

Mi się podoba, nawet bardzo. Może nie 6/6 ale 5/6 spokojnie. Najlepszy remix dziewczyn jaki słyszałem od jakiegoś roku. Xelakad nie zawiódł. Czekam na jakąś krótszą wersję, radio mix czy coś. Bo jednak nie jestem fanem remixów które mają więcej niż 5 minut, wolę wersję trochę krótsze.

A tak poza tym, ekipa Leny powinna brać przykład i wydawać dobre remixy, a nie złe.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 22 sierpnia 2012, o 21:40

Obrazek.

Szykuje się EPka z remixami. "Part 1"? Ciekawe czy pójdą w ślady Leny?
Mnie się remix nie podoba, bo nie lubię takiej muzyki, typowe umpaumpa i nie widzę różnicy między tym, a remixami Katiny, które słyszałem. Może jest profesjonalny, nie wiem, ale to "bycz!" na początku puszczane w koło mnie irytowało, ten utwór jest już sam tak naładowany elektroniką, że remiksowanie go jeszcze jest po prostu przegięciem.

Z solowych remiksów lubię tylko bilbordową jedynkę Katiny.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez February » 22 sierpnia 2012, o 21:49

Ja remix stworzony przez pana X lubię, więc czekam na epkę. Przynajmniej remixy pojawiają się w okolicy premiery singla (co jest normalne), a nie rok po jego premierze ;)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 22 sierpnia 2012, o 22:12

Usunięto "Part 1" z nazwy.

Obrazek
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez Alexander » 22 sierpnia 2012, o 23:06

Ja jak już napisałem, co do remixu jestem na tak - jest ciekawy i przyciąga moją uwagę, ma dokładnie to coś czego osobiście oczekuję od remixu. Muzykę tego typu nawet lubię i widzę pewną subtelną różnicę między różnorodną, zmienną kompozycją Xelakada która posiada wiele warstw różnych dźwięków tworzących efekt głębi, a płaskim, nudnym bitem powtarzanym do znudzenia, który w większości przypadków nawet nie jest dopasowany do wokalu w konkurencyjnej twórczości klubowej. Co do remixu Dave'a - osobiście go nie lubię bo jest jak dla mnie mało kreatywny i raczej nieciekawy, chociaż zdecydowanie najlepszy w szerokim repertuarze Leny i jakiejś "obiektywnej" wysokiej jakości odmówić mu nie można.

Co do wydania EPki z remixami, to przy takim klubowym kawałku jest to całkiem na miejscu, więc nie będę o to toczył piany z pyska. Mam tylko nadzieję, że reszta remixów będzie przynajmniej na poziomie porównywalnym do tego co dane już nam było usłyszeć. Wtedy mogę zacząć wieszczyć sukces komercyjny tego wydawnictwa. :coctail:

Oby tylko zrobili to raz i porządnie (i odpowiednio szybko). Cieszy mnie usunięcie napisu "Part 1", chociaż w sumie i tak nie wyklucza to pojawienia się "Part2". Na upartego wielu artystów tak robi, żeby druga część, wydana jakiś miesiąc po pierwszej przedłużyła jeszcze trochę rotację w klubach. Więc o ile zrobili by to profesjonalnie to i dwa party bym zniósł. (byle by nie robili po roku part5 robione przez głuchonieme dzieci z pikczu-pikczu jak w przypadku sami-wiecie-kogo)

I z pozytywnych uwag dodam jeszcze, że bardziej mi się podoba okładka remixów niż oryginalna. :eye: Wywalenie tej plaży zdecydowanie czyni tą kreskówkową karykaturę bardziej akceptowalną dla oka (chociaż jak to karykatura, piękna nadal nie jest), a zdjęcie Julii w czerwono-różowo-pomarańczowej kolorystyce dobrze komponuje się z całością. Jest prostsza, schludniejsza i bardziej estetyczna niż oryginał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 22 sierpnia 2012, o 23:50

Ja początkowo nie zauważyłem, że tam jest jej twarz w tle. Wywaliłbym w ogóle te animację i zostawił samą fotkę.
Właśnie ogłoszono na FB Julii, że remix można za darmo pobrać ze strony, do której link też się tam znajduje. W związku z tym, że i tak trzeba ją polubić najpierw na fejsie, nie wklejam żadnych odnośników.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 23 sierpnia 2012, o 11:09

Remix bardzo mi się podoba. Na początku przeszkadzała mi długość, ale ostatecznie się przekonałam. Jak coś jest zrobione dobrze to może trwać te prawie 8 minut i człowiek tego nie zauważa. Podoba mi się, że jest wszystkiego dużo w takim pozytywnym sensie. Nie nawalone w jedno miejsce, ale rozlokowane. Tutaj jakieś pianinko, jeszcze gdzie indziej jakieś a'la organy. Moim ulubionym momentem jest to jak po raz pierwszy wchodzi bridge. Podkład tam jest taki... podniosły. :eye: Podoba mi się też jak rozwiązano sprawę refrenu.

Czekam na całość. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 23 sierpnia 2012, o 16:50

Julia jest druga w głosowaniu na hit lata w POPheart.pl, ale po tym, co zobaczyłem co jest na pierwszym miejscu... Zmieniam swój typ!!!

GANGAM STYLE! Polecam wszystkim!

A w scenie od 1:55 występuje nawet Dima Bilan, zobaczcie koniecznie! :eye:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 23 sierpnia 2012, o 20:07

Wraz z Alexem zrobiliśmy trochę szumu wokół głosowania, udostępnialiśmy wszędzie gdzie się dało, zachęciliśmy do pomocy ekipę AML iiiiiiiiiiiiiiiii... Julia właśnie prowadzi. :lol2: Miała stratę jakichś ponad 100 głosów, a teraz zachowuje bezpieczną przewagę 8-10. GŁOSUJEMY! i dręczymy znajomych o głosy. :eye:

Tak w ogóle to oficjalny profil Julii też udostępnił link. Pozdro. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez SnegoSmiles » 28 sierpnia 2012, o 10:15

Remixy Xelakad zawsze mi się podobały, więc nie dziwię się, że i ten mi do gustu przypadł :D
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 30 sierpnia 2012, o 13:56

SKANDAL, WSTYD, OSZUSTWO.

Julia jeszcze wczoraj w godzinach popołudniowych na lajcie była pierwsza w głosowaniu, a dzisiaj... jest druga. Prawie 400 głosów straty do prowadzącej ni z tego, ni z owego Eweliny Lisowskiej. Śmierdzi nabijaniem na kilometr. Jedna sprawa to angażowanie fanów z całego świata, a druga to bezczelne nabijanie. Żeby ona chociaż te głosy naturalnie zdobywała, systematycznie, ale nie - nawalili tego w ciągu 2-3 dni z czego w nocy był BOOM. Na stronie pojawiły się głosy oburzenia. Mam nadzieję, że redakcja Popheart coś z tym zrobi. W przeciwnym wypadku wyciągam asa z rękawa. Pozdro 600. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez szym » 30 sierpnia 2012, o 15:19

Nie jest trudno oszukiwać w takiej sondzie.

Drugie miejsce Julii jest moim zdaniem optymalne, bardzo dobre, a jednocześnie cała złość po ogłoszeniu wyników i tak zostanie wylana na fanów Lisowskiej. Co nie zmienia faktu, że Volkova i tak już została wciągnięta w konflikt typowo polski i oskrażenia lecą :P

(Swoją drogą, zobaczcie, że ogłoszenia na profilach fanowskich i oficjalnych nie potrafiły doprowadzić do tego, żeby dostała tyle głosów, by wygrać... respekt, Volkova, respekt.)
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez February » 30 sierpnia 2012, o 23:14

Niestety pisałem już wczoraj do administracji i nic sobie z tego nie zrobili mówiąc, że jej fanklub się zaangażował. Tak - nabijaniem sporej ilości w ciągu minuty co zauważyłem w sposób systematyczny. Żal tyłek ściska, a samego singla Lisowskiej nie bylem w stanie wysłuchać do końca mimo sympatii w x-factor. Ale cóż to tylko jeden z nielicznych słabych i nic nie znaczących plebiscytów.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Didn't Wanna Do It/Davai Zakrutim Zemlyu (drugi singiel)

Postprzez koko » 30 sierpnia 2012, o 23:25

February napisał(a):Niestety pisałem już wczoraj do administracji i nic sobie z tego nie zrobili mówiąc, że jej fanklub się zaangażował.
Argument śmieszny. Tak się składa, że zajrzałam na stronę tegoż fanklubu i posty odnośnie plebiscytu "lubiły" maksymalnie trzy osoby z czego jeden lajk był od samego fanklubu więc niech oni nie wciskają ludziom ciemnoty. To są 2-3, maksymalnie 10 głosów jeżeli ktoś nie lubił tylko poszedł po prostu głosować. Jeżeli oni naprawdę wierzą, że tych głosów w ciągu 3-4 dni przybyło legalnie to gratuluję Też wystosowałam odpowiednią wiadomość, ale zostałam zignorowana. Jako że jest już po głosowaniu mogę powiedzieć, że po pozostawieniu przeze mnie komentarza na stronie Popheart o treści "Naprawdę uważasz, że nie można tego (odnośnie blokady IP) obejść?" otrzymałam prywatną wiadomość od osoby powiązanej z fanklubem Lisowskiej z zapytaniem czy wiem jak to zrobić. Dla mnie sytuacja jest oczywista - kolejny agent chciał dołożyć cegiełkę do tej farsy. Pozdro.

Naprawdę wisi mi kto wygrywa takie konkursy, ale kuźwa - chamstwa nie zniosę. :eye:

edit:
GŁOSOWANIE

Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron