Back To Her Future/Lubov Suka

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez Alexander » 8 sierpnia 2012, o 11:26

Lubov Suka wciąż trzyma się w TOP100 rosyjskiego airplaya. Dzięki wydaniu teledysku piosenka w 8 tygodniu obecności na liście skoczyła o 40 oczek z ostatniego, setnego miejsca na miejsce 60, pobijając tym samym własny dwukrotny rekord zajęcia miejsca 63.

BTW. ELLO zmieniło plik źródłowy i video już się nie tnie. (niestety nie tyczy się to solowej piosenki Volkovej która wiąż tnie się jak cholera)
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez February » 10 sierpnia 2012, o 13:27

Mi się nie tnie ;> Fajnie, ze klip zdziałał i piosenka podskoczyła :) Zasługuje. Przyznaje, że zaprezentowana wersja na eurowizji nie budziła u mnie większego zainteresowania. Teraz obie językowe podrasowane wersje brzmią bardzo dobrze, dzięki klipowi także zyskały ;) Ciekawe czy zmontowali klip to angielskiej wersji?

Edit:
Gdzie są niebieskie pasma Julki?^^ Nie wykorzystali w klipie...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez Alexander » 15 sierpnia 2012, o 14:11

Lubov Suka dalej trzyma się w TOP100 - już 9 tydzień. W dodatku piosenka podskoczyła na 47 miejsce. Klip już po 7 dniach od premiery przekroczył milion odtworzeń na youtube, a za niedługo powinien osiągnąć półtorej miliona obejrzeń. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez lenok » 9 września 2012, o 16:39

Piosenka jest chyba jak do tej pory najlepsza w solowej karierze Julii. :hura: Zawadza mi Bilan u jej boku także teledysk widziałam tylko ze 4 razy. Trzeba przyznać, że ciężko się połapać o co w nim chodzi. :lol:

Także jeżeli chodzi o interpretacje to mam coś ciekawego. W uwielbienie do tatuszek wciągnął mnie mój brat, ale od rozpadu ich nie słucha Niedawno puściłam mu wszystkie do tej pory solowe wypociny Julii jak i Leny. Po obejrzeniu Lubov Suka walnął tekstem: "Kurde trzy lesbijskie teledyski Volkovej." :bum: Gdy zapytałam, go o co mu chodzi powiedził mi swoją interpretacje natomiast: według niego Bilan był zakochany w Julii, ale dla Julii ten związek nic nie znaczył. Zostawiła go i związała się z tą blondyną, poprosiła ją żeby usunęła jej wspomnienia o Dimie( nie dziwie się gdybym ja się z nim związał też chciałbym to zapomnieć). Bilan się odowiedził tam skąś, że jest taka babka i polazł usunąć wspomnienia bo nie mógł zapomnieć wilczycy (Never Forgety siada, jakby Katina tam poszła). Blondyna go rozpoznała, bo widziała go gdzieś tam i postanowiła mu namieszać w wspomnieniach (stąd te dzieci). Później on wychodzi, przychodzi Jula i wyjaśnia się to dlaczego do tej terapeutki puszczała buziaka, jej dziewczyna zastępuje Bilana swoją osobą i żyły długo i szczęśliwie na kanapie ( nie całowały się tylko na niej przez to głupie prawo w Rosji o zakazie promowania homoseksualizmu). :coctail:

Jakby kogoś dziwiło dlaczego występuje tam końcówka męska, to tą interpretacje pisał mój brat bo ja tego tak dokładnie nie mogłam spamiętać. :blush:

btw: Czy tylko mnie ta dziewczynka w cholere przypomina Lene, przez chwile myślałam że to jej siostra takie podobieństwo, coś mi się nie wydaję żęby to było niezamierzone. ;>
Obrazek
Avatar użytkownika
lenok
Nowy
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 kwietnia 2012, o 06:30
Lokalizacja: Narnia

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez Kamil » 25 września 2012, o 18:45

Obrazek

Jaka rywalizacja :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez koko » 25 września 2012, o 19:30

IN YOUR FAAAAAAAAAAAAAAAACE! :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron