Back To Her Future/Lubov Suka

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez ArX » 1 sierpnia 2012, o 16:47

ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez Alexander » 1 sierpnia 2012, o 17:08

Ej. Ten teledysk jest zajebisty i wszystko, tylko... em... emmm... o co w nim chodzi w ogóle? :eye:

Na razie dajcie mi czas na rozkminę, a potem się wypowiem. :coctail:

-------------------------------------
EDIT:
TUTAJ możecie zobaczyć video na oficjalnym kanale YT Dimy
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez aREk » 1 sierpnia 2012, o 19:45

Wydaje mi się, że teledysk mówi o zranieniach z dzieciństwa, dlatego kiedy Dima ma na głowie kask, widzi chłopca. Ten chłopiec to on, tak sądzę. Nie rozumiem tylko, czemu Julia jest na końcu przytulona do terapeutki. Znowu jakieś biseksualne powiązania? To już trzeci teldysk z rzędu :mrgreen:
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez February » 1 sierpnia 2012, o 19:58

Ten kask mana celu szperania w czyiś wspomnieniach ;) Najpierw idzie dziewczyna od terapeutki, która nie zwraca uwagi na Dime, potem ta sytuacja jest z Dimą i Yulką mimo, że byli razem. Później ta Pani namieszała w wspomnieniach Yulki i wbiła jej do głowy, że to ona była w tych wspomnieniach ;) Tak to rozumiem, na pewno taka myśl wpadła mi do głowy po oglądnięciu całości. Bardzo mi się podoba, piosenka też zyskała :)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez Alexander » 1 sierpnia 2012, o 20:23

Mniej więcej o coś takiego chodzi zapewne, ale o ile można uznać że Dima=Chłopiec, a pani Psychoterapetka przy okazji grzebie ludziom we wspomnieniach usuwając z nich osoby i zajmując ich miejsce - Dima zostaje sam zarówno w deszczu jak i w lesie gdzie później pojawia się terapeutka, a gdy mija Julię na korytarzu raczej jej nie poznaje, to nie wszystko zostaje jasne.

Największy problem sprawa mi dzieci. ta mała dziewczynka. Bo chłopca widzimy tylko wewnątrz myśli Dimy aż do ostatniej sceny, gdy patrzy na Julię siadającą na fotelu. Zjawa-Usunięte wspomnienie? Wizja ze wspomnień Julii? No i ta dziewczynka. Jest jej zdecydowanie za dużo, żeby była jakąś tam przypadkową pacjentką. Co więcej obserwuje Dimę zatrzymując się zarówno w korytarzu jak i podczas sceny na dachu. Raczej nie jest Julią, prędzej ma coś wspólnego z terapeutką. Ale dlaczego biega sobie swobodnie na zewnątrz? I czym w takim razie jest? Usuniętym wspomnieniem terapeutki?

Kim też jest sama terapeutka, co dokładnie robi i po co? Czy robi to czego oczekują od niej ludzie czy jednak nie do końca?

Dlaczego Julia i Dima w ogóle tam idą, oboje i osobno zarazem? Poza jednosekundowym ujęciem z początku jak Julia odpycha Dimę w lesie jest to raczej nieumotywowane.

No i zostaje kwestia smutnej Julii na sam koniec, pocieszanej przez terapeutkę. Wygląda jakby płakała wcześniej. Dlaczego? Dima wychodzi od razu, a Julia zostaje.

-----------------------
Teledysk jest zdecydowanie poryty. Przypomina mi jakieś horrory o zdolnościach paranormalnych, a dziewczynka jest super-mroczna. Swoją drogą przypomina mi Lenę :eye: Jeszcze ten las, futurystyczny salon "psychoterapeutyczny" z paniami w dziwnych strojach. Dzieci-zjawy. Migające światła. No i fakt że to wszystko jest jakieś trochę bez sensu, ale nie do końca i nie daje się wyjaśnić. Dobry materiał na film pełnometrażowy. Teledysk wygląda poniekąd jak właśnie jakiś trailer. Pokazuje najciekawsze miejsca ale nic nie wyjaśnia.

Super. Jestem wręcz zachwycony. Nie spodziewałem się czegoś takiego po Dimie i Julii. Prawie jak za starych dobrych czasów w t.A.T.u. - nikt nie wie o co chodzi. No i nie muszę się powtarzać, że bardzo lubię tą piosenkę a już zwłaszcza po rosyjsku. Czekam na video w HD, angielską wersję i życzę wielu sukcesów w podbijaniu list przebojów zarówno w Rosji jak i na świecie. :coctail:

Ps. Julia wygląda cudownie, a żeby nie było że same plusy - twarz Bilana w ujęciach jak stoi sam w deszczu przypomina mi Nicolasa Cage'a. I to największa obelga jaka jest możliwa w tym przypadku :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez yuliasavicheva » 1 sierpnia 2012, o 21:00

Kilka zdjęć z planu:
[1]
[2]
[3]
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez koko » 1 sierpnia 2012, o 22:06

Nie czytałam Waszych opinii, bo chciałam mieć na to własne spojrzenie nieskalane czyjąś opinią. :eye:

Po obejrzeniu teledysku po głowie chodzą mi dwa tytuły filmów - Incepcja i Zakochany bez pamięci. To pierwsze za sprawą bączka, ale to strasznie luźne skojarzenie i z całością teledysku raczej niewiele ma wspólnego chociaż sekwencję snu można pod to podciągnąć. Drugi tytuł pasuje idealnie, bo wydaje mi się że fabuła ma wiele wspólnych czynników. Widzę to tak - Dima i Julia byli w związku, rozeszli się po czym oboje skorzystali z usług Pani terapeutki i wykasowali wspomnienia związane ze sobą. Julia miała tenże związek bardziej w dupie niż Dima tak na oko. :eye: Dokładnie tak jak w filmie - kobieta usuwała wspomnienia dobrowolnie, a facet nieco mniej po czym ostatecznie zmienił zdanie i już nie chciał. Tak to było o ile pamiętam. :eye: Właściwie to może nie są usuwane wspomnienia jako całość, a raczej dana osoba będąca częścią tegoż wspomnienia. Dlaczego w lesie pojawia się Pani terapeutka? Trudno mi powiedzieć. Albo ona tak to ustawia albo Julia i Dima sami wstawili ją z automatu jako osobę, którą widzieli tuż przed zaśnięciem. Może Pani terapeutka manipuluje ludźmi i sprawdza grunt w tych snach po czym wykorzystuje najbardziej podatną osobę, którą w tym przypadku chyba jest Julia (ostatnia scena).

Nie do końca rozumiem symbolikę dziewczyny i chłopaka biegającego po lesie. Widma dzieciństwa czy co. :eye: Może przebłyski usuniętych wspomnień?

Teledysk sam w sobie strasznie mi się podobał. Klimatyczny, ciekawy, intrygujący, multum zajebistych scen. Idealnie współgra z utworem. Krótko mówiąc - bardzo dobra robota. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez aREk » 2 sierpnia 2012, o 09:16

Może ta psychoterapeutka jest własnie miłością, mieszającą ludziom w głowach? Przyznam Wam się, że miałem na początku wrażenie, że Dima jest zakochany w tej dziewczynce i poprzez związek z Julią, chce temu zaprzeczyć, ale nie udaje mu się to.
aREk
Nowy
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 maja 2012, o 17:22

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez nielegalnaa » 2 sierpnia 2012, o 09:21

Teledysk bardzo mi się podoba, trochę ciężko go na początku rozkminić, ale potem mniej więcej można się połapać o co chodzi. Julia wygląda pięknie na teledysku, w sumie już chyba dawno nie wyglądała tak dobrze. I jakoś piosenka, która na początku mi się nie podobała w finalnej wersji bardzo mi przypadła do gustu. W każdym razie nie sądziłam, że z tego duetu wyjdzie coś tak fajnego.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez Kamil » 2 sierpnia 2012, o 12:47

Teledysk i piosenka bardzo mi się podobają, Julia wygląda świetnie - z resztą jak i Dima :D
Jestem trochę zawiedziony, że tak mało scen z deszczem - Volkova i Bilan wyglądają tam bardzo zmysłowo.
Ulubiona scena? Z balonami :love:

Btw. Od początku wydawało mi się, że Julia i Dima są w lesie smoleńskim - jako jedyni przeżyli, minęło już tyle lat /dzieci to oni, gdy nastąpiła katastrofa / a terapeutka pomaga im odzyskać pamięć, którą utracili w wyniku urazów po wypadku. No i okazuje się, że Julia i Dima są rodzeństwem...
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez koko » 2 sierpnia 2012, o 13:05

Kamil napisał(a):Btw. Od początku wydawało mi się, że Julia i Dima są w lesie smoleńskim - jako jedyni przeżyli, minęło już tyle lat /dzieci to oni, gdy nastąpiła katastrofa / a terapeutka pomaga im odzyskać pamięć, którą utracili w wyniku urazów po wypadku. No i okazuje się, że Julia i Dima są rodzeństwem...
O matko jedyna. :hahaha: Kamil, powrót w wielkim stylu. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez yuliasavicheva » 2 sierpnia 2012, o 16:07

Amen siostro W całym klipie najlepiej wypadła, ta śliczna blondynka. Ciekawe co to za jedna;)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez Alexander » 3 sierpnia 2012, o 12:32

Jednak NIEoficjalny profil Dimy wrzucił wersję HD: http://youtu.be/Qigkcm-saao :coctail:
Czekamy ciągle na prawowitą premierę na youtube aby móc nabijać odtworzenia ;D
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez szym » 3 sierpnia 2012, o 16:56

To jednak nie jest profil oficjalny? Teledyski Bilana wrzucają też na ELLO, czy nie?

Poślizg w każdym razie, w starym dobrym stylu.

EDIT:

Ello prezentuje HD:
KLIK!
(czy tylko mi się to całe tnie?)
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Back To Her Future/Lubov Suka

Postprzez Alexander » 6 sierpnia 2012, o 16:57

Nie tylko Tobie. Tnie się tak samo jak DZZ na ich profilu. ELLO zaliczyło drugi fail z rzędu :eye: Oni to chyba na windowsie 95 renderowali...

w ogóle, mógłby ktoś już wrzucić angielską wersję. Bo w przypadku tego utworu obie są równie przyjemne dla ucha. A bardzo ciekawi mnie jak zmienili brzmienie od czasu dema z eurowizji.

EDIT: Ten przeciek angielskiej wersji co dałem wcześniej z youtube to jednak oficjalny jest. Piosenka miała albowiem swoją premierę na LoveRadio :coctail:
TUTAJ Download
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron