Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Postprzez szym » 3 lipca 2012, o 11:57

Obrazek

J.V. spotka się ze swoim rosyjskim fan-klubem, 7 lipca w klubie Central Station, gdzie już wcześniej dawała koncert. Nie będzie występu Volkovej (ktoś inny wystąpi "dla niej"), ale zapewne dowiemy się czegoś nowego, jak to zawsze na takich spotkaniach bywa. Zaplanowane jest jakieś karaoke, więc może tam Julia coś zaśpiewa. Podkłady midi pod Tatu na pewno mają...
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Spotkania Julii z Fanami

Postprzez yuliasavicheva » 8 lipca 2012, o 18:54

Spotkanie z Julią Volkova w "Central Station" w Petersburgu 8 lipca 2012.

[1]
[2]
[3]
[4]
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Spotkania Julii z Fanami

Postprzez szym » 8 lipca 2012, o 20:05

I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Spotkania Julii z Fanami

Postprzez yuliasavicheva » 8 lipca 2012, o 21:13

Chciałabym aby wszystkie wątki dotyczące spotkań z fanami były w jednym miejscu, zapowiedzi, filmy, zdjęcia, wrażenia forumowiczów i innych. Żebym się nie musiała zastanawiać "a gdzie to było". Więc pomyślałam że taki temat się przyda.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Postprzez koko » 8 lipca 2012, o 21:15

Spotkań na pewno będzie więcej niż jedno i do każdego będzie tworzony nowy temat żeby było czytelniej. :coctail: Gdyby tylko data była napisana tak bardziej... No wiesz, szym. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Postprzez yuliasavicheva » 8 lipca 2012, o 21:21

Zachowanie małego dziecka: "chcę album!!!, chcę album!!! nie chcę spotkań i osobnych tematów chcę żeby wydała album!!! Nie wiem dlaczego ale, jak patrzę na zdjęcia Julii ze spotkania to kojarzą mi się z serią tych zdjęć. I podpisem "Julia wyglądała świetnie"
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Postprzez szym » 8 lipca 2012, o 22:18

koko napisał(a):Spotkań na pewno będzie więcej niż jedno i do każdego będzie tworzony nowy temat żeby było czytelniej. :coctail: Gdyby tylko data była napisana tak bardziej... No wiesz, szym. :eye:


Przepraszam :pray: :mrgreen:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Postprzez koko » 8 lipca 2012, o 22:21

szym napisał(a):Przepraszam :pray: :mrgreen:
Masz za co! Jeszcze jeden taki wybryk, a złożę rezygnację!




:eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Postprzez szym » 8 lipca 2012, o 22:30

Ze spotkania, pierwsza część informacji. Liczę na więcej, ale:
1) Teledysk do "Back to her future" będzie kręcony 16 lipca.
2) Zdjęcia z Sashą były zrobione, kiedy kręcili teledysk do "Didn't Wanna Do It".
3) "Sdvinu mir" było raczej pomysłem Gala Records i Julia jest średnio zadowolona z tego singla, za to "Didn't Wanna Do It" jest rodzajem muzyki, który lubi (koko! :eye:)
4) Dema nagrane z Galoyanem w lutym mogą nie zostać wydane, a na pewno nie usłyszymy ich w najbliższej przyszłości.
5) Leonid Dzyunik (dyrektor od koncertów w Tatu) nie pracuje już z Julią.

ad. 1) Premiera pieśni miała miejsce na początku roku, rosyjska wersja została wydana 3 miesiące później, do airplaya trafiła kolejny miesiąc dalej, następne 4 tygodnie po tym dopiero kręcą klip, więc myślę, że na Gwiazdkę go zobaczymy. Świetnie. Osobiście, nie obchodzi mnie promocja tej piosenki z Bilanem, mogliby sobie już darować. Nie wiem, czy ludzie zniosą kolejne lizanie się, tym razem w wideoklipie.
ad. 2) Napisałem to już w innym temacie, ale powtórzę - szykuje się teledyskowa masakra dekady...?
ad. 3) Mamy już dema nie-na-album, nagrane eksperymentalnie, z czego najlepsze z nich "Stand Up" nie zostało nigdy wydane w całości; mamy już singel w dwóch wersjach "kazali mi to zrobić", który na albumie też się pewnie nie znajdzie, a teraz mamy singel, który w końcu jej odpowiada. Może tytuł "Didn't Wanna Do It" trochę odnosi się do jej kariery? W każdym razie "Cały czas szukam swojego stylu, w końcu go znajduję" - wyznała gwiazda?
ad. 4) O... pacz wyżej. :P Zresztą... pojęcie "najbliższa przyszłość" w słownikach Tatu nie istniało nigdy.
ad. 5). Wiadomość bez większego znaczenia. Chyba, że to symbol tego, że z Julią już nikt wytrzymać nie może.

Koko, no to obrazek na zgodę dla Ciebie!
Obrazek

:coctail: :coctail: :coctail: :*
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Postprzez koko » 8 lipca 2012, o 22:50

szym napisał(a):3) "Sdvinu mir" było raczej pomysłem Gala Records i Julia jest średnio zadowolona z tego singla, za to "Didn't Wanna Do It" jest rodzajem muzyki, który lubi (koko! :eye:)
O. Aha. :eye: Nie no spoko, są różne gusta przecież. :ups:

Już widzę ten teledysk... Biegają po plaży, zwolnione tempo, jakieś macanki. Julia chyba odkryła Disco Polo Live. :eye: Zobaczymy co to będzie. Najgorzej jak SM/ABOY będą lepsze.

szym napisał(a):ad. 3) Mamy już dema nie-na-album, nagrane eksperymentalnie, z czego najlepsze z nich "Stand Up" nie zostało nigdy wydane w całości; mamy już singel w dwóch wersjach "kazali mi to zrobić", który na albumie też się pewnie nie znajdzie, a teraz mamy singel, który w końcu jej odpowiada. Może tytuł "Didn't Wanna Do It" trochę odnosi się do jej kariery? W każdym razie "Cały czas szukam swojego stylu, w końcu go znajduję" - wyznała gwiazda?
"Kazali mi to zrobić" mnie rozwaliło. :lol2: W sumie to wychodzi na to, że na albumie nie znajdzie się nic. Taki trochę album ninja.

szym napisał(a):Koko, no to obrazek na zgodę dla Ciebie!
>tu było zdjęcie<

:coctail: :coctail: :coctail: :*
;| ;| ;|


Wrzucę na fejsa. trololololol
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Postprzez szym » 8 lipca 2012, o 22:54

koko napisał(a):
szym napisał(a):Koko, no to obrazek na zgodę dla Ciebie!
>tu było zdjęcie<

:coctail: :coctail: :coctail: :*
;| ;| ;|


Wrzucę na fejsa. trololololol


Chciałem dodać jeszcze taką chmurkę koło głowy Julii z napisem "Co to k**** jest?!", ale później pomyślałem, ze ten pan to zobaczy i będzie mu przykro...

EDIT: ZROBIŁA TO! WRZUCIŁA TO NA FEJSA!!!
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Postprzez yuliasavicheva » 8 lipca 2012, o 22:59

Mam wrażenie że Julia nie ma zamiaru wydać albumu, ale ponieważ nie ma pomysłu co zrobić ze swoją osobą po rozpadzie Tatu, kręci się wokół oklepanego skandalu i bawi się w Pseudo Artystkę.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Postprzez koko » 8 lipca 2012, o 22:59

szym napisał(a):EDIT: ZROBIŁA TO! WRZUCIŁA TO NA FEJSA!!!
Bicz, pliz. 6 lajków i rośnie. trololololol
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Postprzez nielegalnaa » 9 lipca 2012, o 19:57

szym napisał(a):3) "Sdvinu mir" było raczej pomysłem Gala Records i Julia jest średnio zadowolona z tego singla, za to "Didn't Wanna Do It" jest rodzajem muzyki, który lubi (koko! :eye:)

Cieszy mnie to, że Julia uważa iż "Sdvinu mir" było dość średnią piosenką. Dziwi mnie tylko czemu teraz ta piosenka jest dla mniej taka średnia, skoro przed wydaniem według niej była rewelacyjna 8)
szym napisał(a):4) Dema nagrane z Galoyanem w lutym mogą nie zostać wydane, a na pewno nie usłyszymy ich w najbliższej przyszłości.

Kogoś to dziwi? Mnie raczej nie bardzo...czy ona zacznie w końcu nagrywać coś co faktycznie znajdzie się na płycie?
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Spotkanie z fanami dnia lipca ósmego - Central Station

Postprzez yuliasavicheva » 9 lipca 2012, o 20:54

Trochę zdjęć:
[1]
[2]
[3]
[4]
Nie uwzięłam się na Julię, naprawdę próbowałam znaleźć coś ładnego
I prawie znalazłam
[5]
[6]
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Następna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron