Julia Volkova Polska [facebook]

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Julia Volkova Polska [facebook]

Postprzez koko » 10 sierpnia 2012, o 17:39

tatuhq.pl napisał(a):Wszystkich większych i mniejszych sympatyków Julii, nie tylko zapalonych fanów, ale również śledzących bardziej biernie solową karierę czarnowłosej Tatuszki, zapraszamy do polubienia profilu Julia Volkova Polska na Facebook'u!

Obrazek

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym będziemy informować Polaków zainteresowanych wokalistką o jej poczynaniach, również (a może przede wszystkim?) na naszym rynku. Kiedy pierwsze radio nad Wisłą zagra "Didn't Wanna Do It"? Śledźcie nową stronę i na pewno nie przegapicie żadnej informacji, premiery czy głosowania.

Do tego zdjęcia i filmy w HQ, do których już na pewno zdążyliście się przyzwyczaić będąc z nami.

Zapraszamy do polubienia!


LUBIĘ TO! :coctail:

Nasze kolejne dziecko. Teraz jeszcze tylko Julię do tv, radia i będzie gites. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia Volkova Polska [facebook]

Postprzez James96 » 10 sierpnia 2012, o 19:27

Wasza facebookowa strona to świetny pomysł! Szczególnie w dobie FB :P Wielu 'lajków' i sukcesów życzę ;)
Planowałem utworzyć stronę o Julii, no ale jak widać jesteście pierwsi ;) Nie będę jej już tworzył, bo chyba teraz to nie ma sensu.
Obrazek
Avatar użytkownika
James96
Początkujący
 
Posty: 73
Dołączył(a): 9 czerwca 2010, o 16:34

Re: Julia Volkova Polska [facebook]

Postprzez koko » 11 sierpnia 2012, o 11:00

Stan liczebny na dzień 11 sierpnia, 2012; godzina 12:00 (19 godzin po otwarciu)

Użytkowników ogółem: 60

Polaków: 46
Reszta świata: 14, w tym:
- Argentyna [2]
- Iran [3]
- Macedonia [1]
- Niemcy [1]
- Rosja [1]
- niezidentyfikowani [6]


Jak na działalność bez agresywnej reklamy na każdym profilu poświęconym Julii/t.A.T.u. to całkiem nieźle nam idzie. :coctail: Kamil, ileś ludzi ściągnął. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Julia Volkova Polska [facebook]

Postprzez Kamil » 12 sierpnia 2012, o 22:27

Nie ściągałem jeszcze, tylko na tablicę wrzuciłem 8)

Miejmy nadzieję, że management Julii też trochę będzie promował nowy singiel... :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: Julia Volkova Polska [facebook]

Postprzez szym » 13 sierpnia 2012, o 01:35

^

Menedżment dość intensywnie działa w mediach, pytanie czy media to chwycą. Myślę, że na pierwsze efekty *lub ich brak* musimy jeszcze chwilę poczekać - za nami weekend, jutro poniedziałek, redakcje wracają do życia, a co za tym idzie do skrzynek mailowych.

Teledysk raczej na pewno pojawi się na Onecie, ale Onet.pl zawsze wspierał dziewczyny, więc to nie jest wielkie zaskoczenie, choć zawsze miło, że chcą to mieć u siebie. :coctail:

My ze swojej strony możemy z konta JVP czasem pisać w komentarzach na fanpage'ach RMF, RMF Maxxx, Eska TV, Radio Eska, 4fun.TV itp prośby o emisję Julii lub też po prostu komentować w zwykły sposób newsy, notowania itepe. Poza tym, że trochę napiszemy o NIEJ, też może ktoś podłączy się pod naszą stronę. Z tego, co widziałem - już na stronie RMF napisałeś co nieco.

Kiedy będą znane jakieś daty premier to, pokazywałem już koko, myślę, że będę robił grafiki ze zdjęciami z DWDI + informacja na nich "PREMIERA, RADIO ESKA, PONIEDZIAŁEK, 15:45" i wrzucał je na JVP. Zdjęcia dużo osób lubi i udostępnia, dzięki czemu zyskujemy na popularności, bo widzą to nie tylko osoby dodane do fanpejdża.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14


Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron