Mniej znaczące newsy

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Kamil » 21 września 2012, o 09:09

Lena Katina napisał(a):Second (!!) week in a row MELODY tops Channel One Music Chart!

Please help Lena and Clark stay there!
Vote once in 24 hours! No registration needed! Just follow the link, locate and tick MELODY (second line in the list), scroll down and click Проголосовать! button at the end! >>>>>


Lena Katina napisał(a):Lena's fans are THE BEST! This week MELODY is #1 at Channel One Music TV!


Julia Volkova napisał(a):Congrats to Julia and Lena who are occupying the first two spots of the Muz TV charts with their collaborations with Dima Bilan and Clark Owen.


Uwielbiam team Volkovej. Gdy na facebookowym profilu Leny pojawiają się dwa błagalne posty pod rząd, żeby głosować na "MELODY", które jest na pierwszym miejscu - i udając, że nie widzą sąsiadującej z nią Julii - na profilu Volkovej pojawiają się gratulacje i dla Julii, i dla... Leny za zajęcie dwóch pierwszych miejsce :love:

Lena's fans are THE BEST. Umarłem :eye:

Załoga Leny działa jak sekta, a jej członkowie wiernie klikają gdzie trzeba...
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Alexander » 21 września 2012, o 09:30

Kamil, lepsze jest na profilu TATU, który swoją drogą strona Julii bezczelnie posharowała i nawet widać to pod kreską pod własną treścią.

Congratulations Lena! Your second week at #1 on the charts with MELODY !!! :)))))

http://www.muz1.tv/


Tak więc, żałość. To jest na prawdę przykre, że Tristram robi takie gówno na profilu t.A.T.u. do którego nie powinien mieć tak na prawdę żadnych praw i żadnego dostępu.

A co do sukcesu Leny to oczywiście garatuluję. khem. :coctail:

Every day I'm votin'
(for Lena "Pleasehelp" Katina)


Jakby nie było, Julia nie rzuca co drugi dzień na tablicę
PLEASE VOTE VOTE VOTE VOTE MY HERMOSA FANS :eye:

Nie mówię, że ona nie musi się o głosy prosić... ale nie robi tego tak śmiesznie często. Tak więc biorąc pod uwagę to że pewnie dużo osób głosuje na piosenkę Dimy bo jest piosenką Dimy. To mam wrażenie, że to jednak jest bardziej zasłużony sukces niż te Melody całe :eye: Bo prawda jest taka, że wciśniecie potem i krwią fanów tego na pierwsze miejsce i tak już tej piosence nie pomoże w sukcesie... Dali by se już spokój z tym. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 21 września 2012, o 15:01

lol, Tristram jest żałosny. Żal mi klawiatury na narzekanie na tego człowieka. Głosowałam i będę głosować na Julię. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Marinella » 23 lutego 2013, o 22:23

koko napisał(a):lol, Tristram jest żałosny. Żal mi klawiatury na narzekanie na tego człowieka.

Skąd ta zmiana?, do tej pory ciepło się o Nim wypowiadałaś:))) Julia pojawiła się w Instagram jako juliavolkovaofficial .
Obrazek
Avatar użytkownika
Marinella
Początkujący
 
Posty: 143
Dołączył(a): 21 października 2012, o 16:51

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 24 lutego 2013, o 01:34

Marinella napisał(a):Skąd ta zmiana?, do tej pory ciepło się o Nim wypowiadałaś:)))
Miałam gorszy dzień. Relacja moja i Tristrama przechodziła wtedy kryzys, ale się pojednaliśmy. :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron