Mniej znaczące newsy

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Alexander » 6 lipca 2009, o 12:23

Patela napisał(a):Przecież ja wiem w 100 % że to nie jest Julia ! a tą piosenke to już dawno znałam bo mój brat kiedyś ją puszczał ...

Ale ponabijać posty sobie można? Jak następnym razem z cudownego "newsa" treści pudelkowej zrobi się puste nabijanie postów, to wylądujecie w śmietniku. -.-"
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Patela » 6 lipca 2009, o 13:34

Ja nic sobie nie nabijam ;/ nie zależy mi żeby pisało sobie że mam 10000 postów ;/ pisze to co myśle a nie jakieś nabijanie ... :|

Alex: jak pisanie najpierw "No głos tylko troche podobny ... moim zdaniem to nie jest Julia ..." a potem "Przecież ja wiem w 100 % że to nie jest Julia ! a tą piosenke to już dawno znałam bo mój brat kiedyś ją puszczał ..." to nie jest bezsensowne nabijanie postów to nazywam się Matka Teresa. :coctail:

Swoją drogą, kolejny off w tym temacie. I pyskówka. Ostrzeżenie ;]


-----------------------------

Napisałam tylko że głos troche podobny a nie że to ona ;/
.. będe mądrzejsza i nic już nie napisze ... bo zaraz znowu będzie ... pyskówka :lol2: ;/


Alex: Nie piszemy posta pod postem, używamy opcji edytuj. Offtopy piszemy małą czcionką. Uwagi zgłaszamy za pomocą pw. Nie awanturujemy się na forum. Ostrzeżenie ;]
Ostatnio edytowano 6 lipca 2009, o 18:00 przez Patela, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Patela
Zaawansowany
 
Posty: 168
Dołączył(a): 15 maja 2009, o 07:08
Lokalizacja: z WDK

Postprzez Lacrima » 8 lipca 2009, o 13:04

Cały ten pudelkowy szum wokół Julii niedługo minie. Ja czekam w końcu na jakieś konkretne informacje odnośnie jej przygotowań.

A co do roli w filmie - to wcale nie głupi pomysł. Julia, będąc dzieckiem, brała udział w filmach (co prawda krótko-melażowych, czy jak to się tam zwie :rolleyes:, ale brała) i ma jakieś doświadczenie w tej kwestii. Mam nadzieję jednak, że weźmie się w końcu do roboty, a nie skończy się na obiecankach... :rolleyes:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez boo » 11 lipca 2009, o 22:37

http://www.youtube.com/watch?v=ha6hQF6d ... r_embedded

Slyszał ktoś ?? Mówią ze fake ale ja tam słysze Julie z deka, ale ogolnie nuta ciekawa :coctail:
PATELA SSIJ MI JAJCA :D
boo
Nowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 października 2008, o 21:15

Postprzez koko » 11 lipca 2009, o 22:56

boo napisał(a):>>*<<

Slyszał ktoś ?? Mówią ze fake ale ja tam słysze Julie z deka, ale ogolnie nuta ciekawa :coctail:
To nie jest demo Julii. :coctail: :D

PoFyRtAnIeC napisał(a):Bastian Van Shield - With Dust
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez olakowa » 30 lipca 2009, o 11:08

boo napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=ha6hQF6dSVY&eurl=http%3A%2F%2Ftatu%2Epinger%2Epl%2F&feature=player_embedded

Slyszał ktoś ?? Mówią ze fake ale ja tam słysze Julie z deka, ale ogolnie nuta ciekawa :coctail:


To nie przypomina głosu Volkovej ,a po drugie ona nie ma takiego akcentu. :woho:
Avatar użytkownika
olakowa
Początkujący
 
Posty: 109
Dołączył(a): 20 lipca 2009, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Postprzez koko » 30 lipca 2009, o 12:22

olakowa napisał(a):a po drugie ona nie ma takiego akcentu. :woho:
No właśnie. Julia nie ma akcentu wcale. :eye:

To taki niewinny żarcik, po prostu nie mogłam się powstrzymać. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 10 sierpnia 2009, o 23:36

Cytat napisał(a):Yana Rudkovskaya said that Yulia is working with solo project.Yulia is already recording some songs and that One of them its a great song!Also she said that she and Yulia are friends and that Yulia is very good and talented girl and she (Yana) thinks that Yulia's solo project will be more popular and better than Lena's solo Project.
That's all.
By the way,Yana Rudkovskaya( producer of Dima Bilan)




Mogę przetłumaczyć, bo to dość proste.

tłumaczenie napisał(a):Jana Rudkovskaja powiedziała, że Julia pracuje nad swoim solowym projektem. Julia już nagrała kilka piosenek i jedna z nim jest świetną piosenką. Ona również powiedziała, że ona i Julia są przyjaciółkami i, że Julia jest bardzo dobrą i utalentowaną dziewczyną i ona (Jana) sądzi, że solowy projekt Julii będzie lepszy i bardziej popularny od solowego projektu Leny.
To wszystko.



Kolejny dowód na to, że Julia ostro wzięła się do pracy :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Co na to niedowiarki?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 11 sierpnia 2009, o 12:38

Vedis napisał(a):Co na to niedowiarki?
Życzę Julii jak najlepiej. :coctail: Jeżeli usłyszę, którąś z jej genialnych kompozycji to wtedy będę w stanie ocenić, ale jak na razie - pozostaję niedowiarkiem. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 15 sierpnia 2009, o 22:33

Julia napisał(a):I'm working on my solo album. I was meeting with various producers, I was choosing songs, I'm already trying to record things. However, I want to point: Despite Lenka and me decided to try solo projects, t.A.T.u. will exists further on, just in a "light mode".

The only thing I know for sure: It won't be pop-music. I don't really like all these "dances", r'n'b. I can just listen to it, not to perform. It's boring. I need a real drive on stage.


Moje tłumaczenie:

Pracuję nad moim solowym albumem. Spotkałam się z różnymi producentami, wybrałam piosenki, właśnie próbuję coś nagrać. Jednak, chcę zaznaczyć:
Mimo tego, że Lenka i ja zdecydowałyśmy nagrać solowe projekty, t.A.T.u będzie istniało w przyszłości, właśnie w "światło/jasna moda" (?)
Jedyną rzeczą, której jestem pewna jest to, że nie będę zajmować się muzyką popową. Ja naprawdę nie lubię tych wszystkich "dance", "r'nb". Mogę słuchać tego, ale nie wybierać. To jest nudne. Ja potrzebuję prawdziwej jazdy na scenie".

Czy to możliwe, że Julia zacznie grać rocka? :luv: :luv: :luv: :luv: :luv:

Nie mogę się doczekać, ja od jakiegoś czasu prawie cały czas myślę o tym jej solowym albumie.

:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 15 sierpnia 2009, o 22:37

Vedis napisał(a):Czy to możliwe, że Julia zacznie grać rocka?
Jednakowoż sądzę, że Julia pójdzie w kierunku bardziej wyciszonym... Głębokim... Mam tu na myśli pieśni sakralne. :eye:
A tak poważnie to no cóż... Jul drugą Chylińską nie będzie to "for siur", ale zobaczymy co z tego wyniknie. Dobrze, że dziecię chce eksperymentować - to się chwali. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Tentacle » 15 sierpnia 2009, o 22:44

Vedis napisał(a):t.A.T.u będzie istniało w przyszłości, właśnie w "światło/jasna moda" (?)

t.A.T.u. będzie istniało w przyszłości, tylko w 'lżejszej wersji'.

Vedis napisał(a):Mogę słuchać tego, ale nie wybierać

Mogę tego słuchać, ale nie prezentować na scenie.

Co do jej solowej kariery... póki nic nie wyda to nie zamierzam się podniecać :ups:

Swoją drogą, gdzie Julia to napisała? Na jakimś magicznym blogu? ;>
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Alexander » 15 sierpnia 2009, o 23:16

Właśnie. Źródło, żródło. Bez źródła to i ja mogę napisać, że najnowszy album Madonny będzie się nazywał "gorzkie żale" i nagra na nim piosenkę z mansonem -.-"
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tentacle » 15 sierpnia 2009, o 23:35

Źródło jest tutaj.
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Vedis » 26 sierpnia 2009, o 11:45

Podobno Julia będzie śpiewać i po rosyjsku i po angielsku :)



Цитата napisał(a):She didn't record demos yet, but she's looking into some tracks already. Russian and English. She want to go international. For the West..



Yulia will sing both Russian and English.

Anyway, it’s obvious who will be best.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron