Mniej znaczące newsy

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Madziara220 » 31 marca 2010, o 13:13

Udawać tylko po to, żeby było lepiej??!! Nie rozumiem takiego podejścia :faint: . Ciekawe, że już nikt na tamtym forum się nie pogubił w tych wszystkich historyjkach ;| . Swoją drogą to zaczyna być naprawdę nużące, takie oczekiwanie na niewiadomo na co. Człowiek słyszy jakiś news a potem okazuje się, że to wyssana z palca bzdura albo jakieś wydarzenie nadchodzące z wielkim poślizgiem. :/ .
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez pg167 » 31 marca 2010, o 16:08

Madziara220 napisał(a):Człowiek słyszy jakiś news a potem okazuje się, że to wyssana z palca bzdur


Raczej to nie była jakaś tam wiadomość, czy tam plotka. Julia sama powiedziała, że jej strona będzie w marcu (jakieś video było gdzie to mówiła, już nie pamiętam które).
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Vedis » 1 kwietnia 2010, o 12:55

Jednak Julia nie dotrzymała słowa :( Ale nie ma w tym nic dziwnego, większość ludzi nie wierzyło w to , że strona powstanie w Marcu, więc czego mieliśmy się spodziewać?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 1 kwietnia 2010, o 14:40

W dzisiejszym wydaniu gazety Московская Правда (Moskovskaya Pravda) pojawiła się krótka relacja z 25. gali rozdania nagród Золотые Губы. Na imprezie pojawiła się też Julia. Poniżej zamieszczam tłumaczenie tego co napisano o Jul, bo reszty mi się nie chce. Nie jest ono idealne, no ale wybaczcie. :eye:

(...) Podczas gali w Ararat Park Hyatt Hotel pojawiła się także ex-wokalistka t.A.T.u. - Julia Volkova. Kilka dni temu wróciła z Los Angeles gdzie pracuje nad swoim pierwszym solowym albumem. Tylko nam zdradziła kilka szczegółów.
- Prace posuwają się bardzo szybko. Właściwie to już są skończone. Album wyjdzie za tydzień dlatego też w sobotę wracam do LA, aby przygotować się do premiery w sklepach sieci Ladybird. Teledysk do pierwszego singla pt. "Risks and Benefits (of Plastic Surgeries)" będzie miał swoją premierę już w poniedziałek w Telewizji Silesia podczas programu "Lista Śląskich Szlagierów". Międzynarodowa trasa promocyjna też jest już zaplanowana. Rozpocznie się 10 kwietnia w Bużumburze (stolica Burundi). Następnie przeniesiemy się do Dżibuti, a stamtąd na Seszele. Więcej dowiecie się z mojego wywiadu dla najnowszego numeru Pani Domu. (...)
Zdjęcie załączone do artykułu


Jul wygląda naprawdę olśniewająco. :zako:
Ostatnio edytowano 1 kwietnia 2010, o 16:14 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ArX » 1 kwietnia 2010, o 16:10

Szczaaaaaaaaaaam... Leżę pod biurkiem i kwiczę... xD Rozumiem, że to dowcip? xD :lol2: :hahaha: :lol2: :hahaha:

Alex: Nie kurde, objawienie. :eye: Się głupio pytasz :crazy:
Ostatnio edytowano 1 kwietnia 2010, o 16:27 przez ArX, łącznie edytowano 1 raz
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez koko » 1 kwietnia 2010, o 17:22

ArX napisał(a):Rozumiem, że to dowcip? xD
No ależ skąd. To najprawdziwsza Prima Aprilis-owa prawda. :ups:

Musiałeś spalić? :palec: :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 3 kwietnia 2010, o 21:21

Dziś rano skojarzyłam, że w Rosji mają inny kalendarz i tam zapewne jeszcze trwa Marzec :) Także istnieje jeszcze szansa na to, iż Julia dotrzyma słowa ;)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 3 kwietnia 2010, o 21:53

Vedis napisał(a):Dziś rano skojarzyłam, że w Rosji mają inny kalendarz i tam zapewne jeszcze trwa Marzec :) Także istnieje jeszcze szansa na to, iż Julia dotrzyma słowa ;)


Tak, mają radziecki kalendarz rewolucyjny. Nastąpiło zakrzywienie czasoprzestrzeni i żyjemy w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich okresu 1929-1940. Mamy 30 dniowe miesiące i 6 dniowe tygodnie...

Chociaż nie. Julia jako przykładna wierząca pewnie ignoruje istnienie kalendarza państwowego i żyje według miary czasu najbardziej ortodoksyjnych odłamów prawosławia, które stwierdziły, że nie zrezygnują z kalendarza Juliańskiego, który większość świata odrzuciła na rzecz gregoriańskiego jakieś 5000 lat temu. Wtedy zaiste ma jeszcze 11 dni na dotrzymanie swojej obietnicy, bo przecież, jak wiemy Julia jest najbardziej słowną kobietą w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich... :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez PuMa » 3 kwietnia 2010, o 21:55

Nie chcę Cię zmartwić, ale w Rosji podobnie jak u nas jest obecnie kwiecień. A nawet dalej, bo tam jest już 4 a nie 3 kwietnia (patrząc na strefy czasowe). Julia ma więc spóźnienie i wątpię żeby cokolwiek się w tym względzie zmieniło. :dead:
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Postprzez koko » 3 kwietnia 2010, o 21:58

PuMa - uwielbiam Cię już na starcie. :lol2: Rzeczywiście mają inny kalendarz - "dwugodzinodoprzedniowy" :ups:
Osobiście nie słuchałabym tego co mówi Julia, a po prostu czekała. Nie ma co się napalać na obietnice bez pokrycia. Jak strona będzie to będzie. :coctail:

Alex: I plusik, za świadomość zaznaczania offtopów ^^ Droga PuMo, witamy Cię serdecznie w naszym gronie szyderców. Czuję, że się świetnie dogadamy ;D
Ostatnio edytowano 3 kwietnia 2010, o 22:02 przez koko, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 28 kwietnia 2010, o 19:58

nowe fory Julii

Ciuchy - zajebiście dobrane.
Fryzura - powiało świeżością.
Facjata - Julia na siłę stara się zrobić z siebie karykaturę samej siebie i to jest przykre.

Ogólnie jak się patrzy na fotki w małym rozmiarze to nie jest źle, właściwie to nawet bardzo pozytywnie. Radzę zatem nie oglądać w HQ, bo czar miniaturki pryśnie. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez February » 28 kwietnia 2010, o 21:43

Myslałem, ze się rozpłaczę... Wygląda jak babka po 40stce po wielu operacjach plastycznych... Przykre, ale prawdziwe... Szkoda, ze taka ładna dziewczyna tak się zrujnowała. Jej eksperymenty kończą sie tragedią... najpierw usta, potem coś innego, fryzura postarzajaca... Dalej Yulka, niedługo zacznie odpadać Ci twarz i będą z Ciebie drwić jak z Michaela J... Przykre i żałosne, bo albo piękna babka nie potrafiła się zaakceptować, albo na siłę chciała coś w siebie zmienić... :bum:
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez h.O.P.e » 28 kwietnia 2010, o 22:12

A jednak Michel żyje ! :thenx: Wiedziałam :eye:
Generalnie to fajne ma ciuszki :coctail: A reszty nie komentuje...
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez Pofyrtaniec » 29 kwietnia 2010, o 06:18

Zmieniła się aż tak, że na początku fotoreporterzy nie mogli rozpoznać, że to Volkova^^

Obrazek
Obrazek

Mam nadzieję, że jeszcze nie muszę podpisywać zdjęć ^^
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Vedis » 29 kwietnia 2010, o 10:10

Co Wy chcecie, Julia wygląda przepięknie :oczka: Nie podoba mi się tylko sposób, w jaki ona ostatnio maluje oczy, bo się optycznie zmniejszają. To nie jest operacja, ja też kiedyś malowałam oczy w ten sposób i mama zwróciła mi uwagę na to, że je sobie pomniejszam i przestałam.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron