Mniej znaczące newsy

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez koko » 22 lutego 2010, o 20:46

ArX napisał(a):Chociaż czy mi się wydaje, czy Julia ma inny kolor włosów? :eye:
Owszem. Nawet barwę "brwi" zmieniła żeby się kolorystycznie nie gryzło. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ArX » 22 lutego 2010, o 20:56

koko napisał(a):Owszem. Nawet barwę "brwi" zmieniła żeby się kolorystycznie nie gryzło.


Niech już jej tak zostanie. Wygląda przecudnie. Nawet stwierdzić muszę, że Lena się chowa... :bum:
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez h.O.P.e » 22 lutego 2010, o 21:57

Aaaa.... :zako2: Nareszcie jakieś newsy bo już myślałam że z tą karierą solową to ona nas w konia robi :eye: Nie moge sie doczekać :oczka:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez powazny » 22 lutego 2010, o 23:09

Kim jest David Junk?
I tak na start kolesia wolę od obecnego menago Leny. Proszę, nic nie słychać o solo Julii - a są dwie piosenki, jest menadżer. Lena nagrywa już od roku i ciągle mam wrażenie, że się chwalą na Twitterze w kółko tym samym. Jakimiś paroma ("mega") utworami.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 22 lutego 2010, o 23:17

powazny napisał(a):Kim jest David Junk?

Słów kilka o tym Panu Gościu był związany z rosyjskim oddziałem Universal Music i "grał kluczową rolę w sukcesie t.A.T.u.", a przynajmniej tak tam pisze. Jego nazwisko widnieje w bookletach 200km/h In The Wrong Lane, Люди Инвалиды, Dangerous and Moving i The Best.
Ostatnio edytowano 23 lutego 2010, o 14:18 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez ArX » 22 lutego 2010, o 23:22

No, no, no... Julia zbroi się w ciężka działa. 8) Mam wrażenie, że to będzie coś niesamowitego...
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Vedis » 23 lutego 2010, o 09:55

Wiedziałam, że będą newsy o solo karierze, ale nie spodziewałam się, że aż tak konkretne :luv:

Rock - sexy - brzmi ciekawie i pasuje do Julii :) Strona internetowa w marcu, czyli już niedlugo. Nie mogę się doczekać :)
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 23 lutego 2010, o 09:57

Vedis napisał(a):Strona internetowa w marcu, czyli już niedlugo. Nie mogę się doczekać :)
Możesz się nie doczekać. Newsy z forum tatu.ru zazwyczaj nie mają sprawdzenia w rzeczywistości :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez ProsteRuchy » 23 lutego 2010, o 11:26

powazny napisał(a):Proszę, nic nie słychać o solo Julii - a są dwie piosenki

Z tego co wiem to już pół roku temu Julia chwaliła się nagraniem kilku dem. Teraz wiadomo że z tych dem prawdopodobnie powstały te dwa utwory (mam nadzieje że już pełnowartościowe piosenki).
Vedis napisał(a):Wiedziałam, że będą newsy o solo karierze, ale nie spodziewałam się, że aż tak konkretne

Rzeczywiście, te kilka zdań są maksymalnie konkretne ;). Mówi się że na bezrybiu rak rybą ;)

Jestem ciekawy strony internetowej Julii. Skoro jej styl muzyczny to rock/sex licze na to że w tym deseniu również będzie jej www. Życzę jej z całego serca wszystkiego naj naj naj na jej solowej drodze życia :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez ProsteRuchy » 30 marca 2010, o 09:37

koko napisał(a):Według informacji, które pojawiły się na forum tatu.ru:
- strona internetowa Julii zostanie otwarta w marcu

30.03.10 - strony jak nie było, tak nie ma
Przynajmniej w tym wypadku Lena Katina była słowna (tak, jest to pstryczek dla osób które zarzucały niesłowność rudzielcowi ;P )
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 30 marca 2010, o 15:36

ProsteRuchy napisał(a):30.03.10 - strony jak nie było, tak nie ma
No cóż. Julia ma to do siebie, że dużo mówi a większość z tego nigdy się nie spełnia. Ewentualnie z "drobnym" poślizgiem czasowym. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Przemko » 30 marca 2010, o 16:19

Drobny poślizg czasowy, a to dobre... Rudzielec przynajmniej jak coś powie to stara się słowa dotrzymać, choć i Jej się zdarzało tak poślizgnąć :bum: . Też czekałem na tą stronę i coś mi mówi, że na tym czekaniu się skończy :/ .
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez Vedis » 31 marca 2010, o 09:25

Marzec jeszcze się nie skończył, a premiera albumu Leny spóźnia się już pół roku :coctail:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez pg167 » 31 marca 2010, o 11:13

Vedis napisał(a):Marzec jeszcze się nie skończył



No ale dzisiaj się już kończy! A strony jak nie ma tak nie ma :/ Zaczyna mnie to już wkurzać, takie gadanie, że będzie itd. a tu nic tak naprawdę nie ma :/
"Myślę, że rodzice zrozumieją, że gówno nas to obchodzi" - Lena
Avatar użytkownika
pg167
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 21 lipca 2009, o 17:21
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alexander » 31 marca 2010, o 13:04

Premiera albumu Leny nie była nawet oficjalną zapowiedzią, więc nie wiem co to za argument ma być. Chyba, że dla kogoś "premiera przewidywana jest..." jest wyrażeniem wiążącym.

A do do Julii to tym bardziej wątpię w jakieś pierdoły wypisane na forum przez nie wiadomo kogo. Ale jak mówiłem, że to na 100% ploty niezwiązane z nikim to nikt mi nie wierzył. Forum tatu.ru już takie jest. Masa znudzonych ludzi wymyślających niby-oficjalne informacje które nigdy się nie spełniają. Nie dziwo, że tak mało narzekają. Skoro sami wymyślają te bzdury, to muszą być świadomi, że są wyssane z palca. Takie udawanie bez sensu, że coś się dzieje, żeby było lepiej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron