Mniej znaczące newsy

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szarit » 1 sierpnia 2011, o 16:04

Zdecydowania 4 i faktycznie 7,dlaczego tylko ona tego nie widzi?Może tą listę z głosowaniami potem jej przesłać e-meliem i może jej wreszcie coś pod czaszką zaświta?
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yasoshlasuma16 » 2 sierpnia 2011, o 17:20

E tam, niech kombinuje, przynajmniej sie cos dzieje XD mamy na co narzekać XD
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez robertkey » 3 sierpnia 2011, o 16:58

Wolalbym zeby nasza kochana Julcia tak eksperymentowala z gatunkami muzycznymi i skladami zespolu. Zeby probowala ciekawych duetow i wystepow goscinnych na cudzych nagraniach itp. Zostaloby chociaz cos dla potomnosci. ;) Jesli juz musiala to zrobic to wedlug mnie tym razem napewno pobladzila. :bum:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16


Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez robertkey » 6 sierpnia 2011, o 10:02

Ej, no fajna chalupa! ;) Lubie mur pruski tylko ta dzialka cos taka mala. :mrgreen: Ciekawe czy ta chata jest ich czy Wlada? Jak Julcie tak napadaja z aparatami foto to niech maszeruje w kolko po tej dzialce. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 12 sierpnia 2011, o 14:00

Sonny BMG podpisał kontrakt z Julią, wkrótce w radiu pojawi się pierwszy singiel (rosyjska wersja piosenki). Osobiście jestem ciekawa jakiej lub której, skoro nie pokazało się nic prócz dem. Mam też nadzieję że "wkrótce" to naprawdę niebawem a nie w następnym tysiącleciu. :)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez ProsteRuchy » 12 sierpnia 2011, o 14:10

Sonny BMG nie istnieje od 2008 roku.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 12 sierpnia 2011, o 14:20

Z tego co piszą w internecie w Sony w 2008 r. wykupił 50% akcji i zostało zmienione Sony Music Entertainment Inc.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 12 sierpnia 2011, o 21:25

Czy informacje z tej grupy VKontakte są wiarygodne? Julia ma tam OFICJALNE konto? I pisze na nim ktoś odpowiedzialny, czy to jest news w stylu, że ja napisałbym to na jej tablicy na fejsie i ktoś by łyknął?

EDIT: W każdym razie... "Julia is not signed with Sony BMG." poinformował menedżment. Pewnie tamto kolejna Fake Julia napisała.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 12 sierpnia 2011, o 22:06

Jak do tej pory informacje w 100% się potwierdzały, mam nadzieję że tym razem też. Bo nawet najbardziej zapyziała wytwórnia choćby na Syberii ma większe możliwości niż wytwórnia Katiny. W kwestii promocji ma więcej oleju w głowie niż Katina.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 12 sierpnia 2011, o 22:37

Już wiadomo, że się nie potwierdziły.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 4 września 2011, o 18:38

Niby nie o Julii, ale o jej byłym - Parvizie. Otóż jest on podejrzany o zorganizowanie ostrzału samochodu córki wysoko postawionego urzędnika państwowego (chyba). Ta córka była ze swoim chłopakiem, który jest w branży budowlanej tak samo jak ojciec Parviza. Policja uważa, że panowie starli się ze sobą (prawdopodobnie na poziomie właśnie biznesowym) i Parviz chciał rozwiązać problem tatusia po swojemu czyli średnio dyplomatycznie. :eye: Matko boska, wiedziałam że koleś może być agresywny i w ogóle (atak na ochroniarza, który dotknął Julię na lotnisku), ale bez przesady. ;| Ciekawe czy złamas coś Julii zrobił jak jeszcze byli razem...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez robertkey » 4 września 2011, o 21:02

Och. co za slowa? ;) Jaki najazd na biednego Parviza :mrgreen: Raczej nic jej nie zrobil. Julia moze woli takich brutali z szemranym tlem. Wiem ze sa dziewczyny ktore wola takich niz nudno-spokojnych ;) Zauwaz ze stwierdzili ze ona slyszec o nim nie chce? Jakie to urocze. :mrgreen:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 26 września 2011, o 12:25

<< Экс-"Тату" Юля Волкова рассказала о съёмках в "Пожиратели страха" и записи альбома.>>

Co prawda nie ma w tym artykule nic czego byśmy już nie wiedzieli. Ale myślę że warte odnotowania, bo rozpisuje się o tym prasa rosyjska. Jedyna rzecz jakiej nie rozumiem, to dlaczego wobec singli Juli i Leny używa się miana "debiutanckiego". Jak dla mnie debiutancki to taki który pojawia się po raz pierwszy w życiu artysty. Ale przecież obecne klipy dziewczyn, nie są ich pierwszymi w życiu, bo wypuściły ich kilkanaście pod szyldem Tatu. Zatem jak na mój gust powinni używać sformułowania "debiutancki solowy" klip, album. Z naciskiem na solowy. Wiem że się czepiam, ale jak to mówią "diabeł tkwi w szczegółach".
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 19 października 2011, o 21:57

Julia udzieliła wywiadu CDBrazil. Wygląda to na kwestionariusz z pytaniami dłuższymi od odpowiedzi, no ale okej. Poza różnymi pierdołami, wybrałem parę najciekawszych zdań:

- Czego możemy spodziewać się po teledysku do "All Because of You"?
- Przygotowałam świetny scenariusz do klipu, razem z moim teamem i myślę, że wszyscy będą usatysfakcjonowani.

- Czy rozpoczęłaś już nagrywanie piosenek na solowy album?
- Nie myślę jeszcze o całym albumie, obecnie skupiam się na singlach. Jestem na etapie pisania nowych piosenek.

- Czy śledzisz solową karierę Leny? Jak ją do tej pory oceniasz?
- [Julia nie odpowiedziała na to pytanie]

// reszta po angielsku
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron