Mniej znaczące newsy

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Vedis » 18 lutego 2011, o 21:43

Ja chyba nie do końca rozumiem, o co chodzi. Skoro strona nazywała się Volkova.ru to chyba oczywiste, że Julia ma do niej prawa. Ale przecież jej strona internetowa ma inny adres, więc po co ta domena?
I ona z pewnością nie była dla tego faceta żadną celebrytką, ani czarnym ścierwem, bo skoro pisał o niej przez 10 lat to znaczy, że był wielbicielem. Teraz zachowuje się jak hipokryta.

A ja nie mogę pozwalać, żeby ktoś tak obrażał moją Julcię, niezależnie od przyczyn. Wkurzonym być można, ale czy to powód by kogoś poniżać?
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 18 lutego 2011, o 23:03

Vedis napisał(a):Ja chyba nie do końca rozumiem, o co chodzi. Skoro strona nazywała się Volkova.ru to chyba oczywiste, że Julia ma do niej prawa.
Obawiam się, że w Rosji i nie tylko jest jeszcze multum innych osób o nazwisku Volkova. Jul nie ma na to wyłączności.

Ogólnie to trochę dziwna sytuacja. Teraz w ogóle nie ma dostępu do strony. Jeżeli rzeczywiście zabrano mu ją to nie dziwię się jego frustracji, bo w końcu włożył w nią pewnie trochę pracy i się zawiódł taką akcją. Ciekawe czy sprawa pójdzie dalej, a może to już koniec. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Tija » 18 lutego 2011, o 23:11

To nie była strona poświęcona Julii, więc nie widzę powodu żeby nazywać Bogu ducha winnego faceta hipokrytą. To nie była strona, ani o t.A.T.u., ani o samej Julii. Facet miał tam stronę ze swoim biznesem - wystarczy poszperać, w rosyjskiej części forum tatu.ru.
Vedis napisał(a):A ja nie mogę pozwalać, żeby ktoś tak obrażał moją Julcię...

Z całym szacunkiem, ale ta część Twojej wypowiedzi doprowadziła mnie do śmiechu. Każdy ma prawo wypowiadać się na temat Julii, w taki sposób na jaki ma ochotę, nawet mówiąc, że jest dajmy na to "ścierwem". Całkowicie rozumiem faceta, też bym się wkurzyła jakby ktoś mi ukradł po tylu latach domenę.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 18 lutego 2011, o 23:45

Ale o co chodzi z tą stroną? Julia mu ją ukradła? Jej menedżment? Będzie przekierowanie?

BTW, link do JuliaVolkova.com pojawił się na tatu.ru... w końcu. Chociaż jak wejdziemy na daną stronę językową to nadal ani śladu Julii.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Vedis » 19 lutego 2011, o 16:14

Tija napisał(a):To nie była strona poświęcona Julii, więc nie widzę powodu żeby nazywać Bogu ducha winnego faceta hipokrytą. To nie była strona, ani o t.A.T.u., ani o samej Julii. Facet miał tam stronę ze swoim biznesem - wystarczy poszperać, w rosyjskiej części forum tatu.ru.
Vedis napisał(a):A ja nie mogę pozwalać, żeby ktoś tak obrażał moją Julcię...

Z całym szacunkiem, ale ta część Twojej wypowiedzi doprowadziła mnie do śmiechu. Każdy ma prawo wypowiadać się na temat Julii, w taki sposób na jaki ma ochotę, nawet mówiąc, że jest dajmy na to "ścierwem". Całkowicie rozumiem faceta, też bym się wkurzyła jakby ktoś mi ukradł po tylu latach domenę.


A skąd ja miałam wiedzieć, o czym była strona? Poza tym nikogo nie wolno nazywać "ścierwem", nawet gwałciciela i mordercy. Ludzie powinni się nawzajem szanować.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Ally26789 » 20 lutego 2011, o 14:02

100 lat, 100 lat niech żyje, żyje nam... Julia!
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Tija » 24 lutego 2011, o 22:52

Julia ma identyczna sukienke jak Małgorzata Socha w serialu Prosto w serce.

Socha

Julia
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 31 marca 2011, o 17:41

t.A.T.u час заявок на радио Черритри »
Obrazek
Завтра, во время часа заявок t.A.T.u., будет представлено специальное аудио послание от Юлии. Чтобы прослушать, настраивайтесь на CherrytreeRadio.com с 8 утра до 3 дня по стандартному тихоокеанскому времени (GMT-7.) У Вас также будет возможность пообщаться в чате с другими фанатами t.A.T.u. во время шоу на www.CherrytreeRecords.com/chat

Время вещания часа заявок t.A.T.u.:
с 8 утра до 3 дня (стандартное тихоокеанское время GMT-7)
с 11 утра до 6 вечера (стандартное североамериканское восточное время GMT-5)
с 4 дня до 11 вечера (Великобритания, GMT+1)
с 7 вечера до 2 ночи (Московское время, GMT+4

I po angielsku ...
Julia on the t.A.T.u. Request Hour »
Tomorrow’s t.A.T.u. Request Hour will feature a special audio message from Julia, tune in at 8am or 3pm (PST) on CherrytreeRadio.com to listen to the show. You can also chat with other t.A.T.u. fans during the show at www.CherrytreeRecords.com/chat

t.A.T.u. Request Hour Broadcast Times:
8am and 3pm (PST)
11am and 6pm (EST)
4pm and 11pm (UK)
7pm and 2am (Moscow)


Miejmy nadzieję że tym razem zamiast sprzedawania życia prywatnego powie coś na temat szczególiku jakim jest album tak dla odmiany. Ale szerze wątpię.
http://www.juliavolkova.com/eng/2011/ju ... more-52623
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 25 kwietnia 2011, o 20:01

NIEPOTWIERDZONA INFORMACJA:

Julia Volkova swojego pierwszego singla wyda 17 maja. "Moi menadżerowie załatwili rotację w radio oraz w stacjach telewizyjnych. Będzie też ogromna promocja w Internecie. Nie chce za wiele ujawniać, ale to będzie duże zaskoczenie" - mówi Julia w rozmowie dla dziennika "Komsomolskaja Prawda". Wokalistka podbój świata zacznie od Rosji.


Informację podała mało znana, założona 3 tygodnie temu rosyjska strona meganews.ws - więc myślę, że trzeba ją raczej traktować jako nieprawdziwą. Na stronach www tej gazety, na którą się powołują, też trudno znaleźć taki cytat. Według nich Julia powiedziała to podczas 20-lecia Neposedy. Cóż, trzeba poczekać - może ktoś znajdzie papierowe wydanie z tą informacją albo będzie jakiś filmik?

Nie napalam się, ale byłoby miło. W końcu w każdej plotce jest trochę prawdy.
:nana:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 16 maja 2011, o 18:07

Więc myślę, że ten singel jutro nie wyjdzie :eye:

Jest jednak nowa PLOTA:
Julia wystąpi z pierwszym koncertem w Brazylii i to już w czerwcu. Na imprezie, która nazywa się... Gay Day. Na oficjalnym facebooku akcji pojawiła się informacja, że "Julia Volkova potwierdziła swój występ". Na plakacie promocyjnym (o ile można to tak nazwać) jest Julia z podpisem "Ex-t.A.T.u., która wylansowała przeboje takie jak ATTSS czy AAU" (stąd już tylko o krok do ich śpiewania :D ).

Facebook
"Plakat"

Wczoraj wieczorem był jeszcze wpis na ich twitterze o Julii, ale dzisiaj go już nie widzę.

Się okaże.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 17 maja 2011, o 08:33

Rozpisuje się o tym wydarzeniu mnóstwo grup Julii na większości rosyjskich portali społecznościowych , szkoda że potwierdzenia z pierwszej ręki brak. A po drugie choćby nawet ono było, to nie ma gwarancji że koncert się odbędzie wszak zarówno Julia jak i organizatorzy mogą go odwołać za pięć dwunasta. Po trzecie proponuję dać na tacę w intencji występu Julii z WŁASNYMI piosenkami a nie 90% z dyskografii Tatu. Ciekawe że gdy na plakacie promującym występ Leny napisano "ex Tatu" to większość ludzi wylewała na nią wiadro pomyj. A gdy Julia promowana jest jako była tatuszka nagle nikomu to nie przeszkadza. Ale z drugiej strony to niesamowicie zabawne że każda z nich chciała się odciąć od Tatu, a jak przyszło co do czego to na każdym kroku przypominają że są z Tatu.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 18 czerwca 2011, o 18:32

Julia udzieliła wywiadu CdBrasil.com.br, najważniejsze pytania i odpowiedzi (ogólnie nic ciekawego).

P: Czego możemy spodziewać się na albumie? Masz wytwórnię?
O: Nie chcę niczego obiecywać, dużo próbuję, wiele się zmienia cały czas. Wytwórnię mam w Rosji.
P: Co Cię zaskakuje w postawie fanów?
O: Są lojalni, emocjonalnie podchodzą do spraw, piszą do mnie na twitterze i mnie wspierają.
P: Boris był ważnym ogniwem decyzyjnym w t.A.T.u.?
O: W ostatnim czasie w ogóle nie był zaangażowany, istnieje wiele kontrowersji z nim związanych, wielu ludzi twierdziło, że źle postępuje... no ale to przeszłość.
P: Troy powiedział kiedyś, że zespół rozpadł się przez jedną osobę, która nie chciała pracować w grupie. Możesz się do tego odnieść? Było wiele spekulacji na ten temat.
O: Nie wiem, powinniście spytać jego, kogo miał na myśli.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 18 czerwca 2011, o 19:05

I pomyśleć że 3-4 lata temu i przez cały czas istnienia Tatu, ba w krytykowaniu Leny miała więcej do powiedzenia...
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szarit » 18 czerwca 2011, o 23:28

Yuliasavicheva napisał/a:
I pomyśleć że 3-4 lata temu i przez cały czas istnienia Tatu, ba w krytykowaniu Leny miała więcej do powiedzenia...


Kurcze musiałam przegapić 3-4 lata temu?ja pamiętam tylko krytykę z lipca a.d. 2010 i późniejszą możesz przypomnieć :eye: wcześniejsze fakty?
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 21 czerwca 2011, o 09:16

We wszystkich wywiadach z Tatu Julia nawija, nie dając dojść do słowa Lenie. Przez 10 lat 99,9% wypowiedzi w wywiadach stanowiły słowa Julii. Teraz się zastanawiam, czy dziennikarze to za przeproszeniem kretyni ( ten wywiad CdBrasil.com.br przypomina mi ten dla rumuńskiej czy jakiejś tam strony) i nie potrafią przeprowadzić wywiadu, czy też Julia nie ma nic do powiedzenia i zgadza się na wywiad tylko po to żeby o niej pisali.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron