Mniej znaczące newsy

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez koko » 3 czerwca 2010, o 10:55

Z wywiadu dla OK! wynika iż:

- Julia i Parviz rozstali się 3 miesiące temu
- Według niej Parviz to fajny facet tylko po trzech latach związku zdali sobie sprawę, że chcą czegoś zupełnie innego od życia (cóż za refleks... :eye:)
- Ma już nowego chłopaka, ale nie chce o nim mówić
- Julia słów kilka o dzieciach: Mieszkam z nimi. Widzę się z nimi rano i wieczorem gdy wracam do domu. Otaczają mnie i krzyczą "Mama! Mama!". Oczywiście czasami wyjeżdżam w trasę i wtedy zajmują się nimi moja matka i ojciec."
- Julia chce mieć więcej dzieci - chłopca i dziewczynkę
- Mówi że żyje na dwóch różnych planetach. Jedna to muzyka, a druga to dzieci, rodzice i przyjaciele
- Mówi że jest samowystarczalna i nie jest przyzwyczajona do bycia zależną od mężczyzny
- Nie poślubiłaby bogatego faceta i nic nie robiła, gdyż uwielbia pracować
- Victoria i Samir różnią się, ale nie zmienia to faktu że się kochają

Za jakiś czas na forum tatu.ru zostanie opublikowane tłumaczenie wywiadu na angielski. Potem postaram się przetłumaczyć na polski. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 4 czerwca 2010, o 16:57

Julia w tym wywiadzie pokazała, że jest bardzo inteligentna, dba o rodzinę i nie trawi różowych laluni. Ona jest wspaniała ;) Obaliła wszelkie stereotypy.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 4 czerwca 2010, o 17:11

Vedis napisał(a):Julia w tym wywiadzie pokazała, że jest bardzo inteligentna, dba o rodzinę i nie trawi różowych laluni. Ona jest wspaniała ;) Obaliła wszelkie stereotypy.

Ta. To chyba najbardziej nie trawi samej siebie. Może nie świeci różem, ale może być wzorem dla wszystkich lachonów świata.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Kamil » 5 czerwca 2010, o 13:56

Wg. Paparazzi:
- Julia kończy nagrywać album (?)
- poleciała dziś do Malibu, gdzie będzie kręcić teledysk
- Julia zwróciła się do jednej z klinik z prośbą o usunięcie preparatu powiększającego usta z warg, ponieważ pojawiły się komplikacje i ledwo mogła mówić

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez powazny » 5 czerwca 2010, o 15:41

Pieprzyć album... żeby chociaż to trzecie było prawdą!

:rozp1: :rozp1: :rozp1:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez February » 5 czerwca 2010, o 15:54

Jasne bo uwierze, że chce usunąć to z siebie. Od ponad roku widzimy jak jej usta ciagle się powiększają, a ona nie daje im dojść do normalności. Przykre, że w dalszym ciągu się oszpeca. Niech najpierw pozbędzie się tego z ust , a potem bierze się za nagrywaniu klipu.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez szarit » 5 czerwca 2010, o 19:46

może chirurdzy ją do tego zmuszą jeżeli to co pisze paparazzi.ru jest prawdziwe :coctail:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez Vedis » 10 września 2010, o 21:58

klik

Wrzuciłam to na translatora. Pisze głównie o tym, że Julia ma nowego chłopaka, ale jej stosunki z Parvizem są dobre.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 28 listopada 2010, o 21:47

tatuhq.pl napisał(a):Niespodziewanie podczas wczorajszego Request Hour with t.A.T.u. na czacie pojawiła się... Julia. Odpowiadała na pytanie, mówiła o dzieciach, nowym facecie itp. Poniżej prezentujemy Wam to, co do tej pory pojawiło się na forum tatu.ru. News zostanie zaktualizowany jak tylko pojawią się jakieś nowe informacje.

pytanie: Czy masz już muzyków do swojego zespołu? Jeżeli tak to ilu?
odpowiedź: Teraz pracujemy nad poskładaniem zespołu. Mój manager pracuje nad tym tutaj, ludzie w Moskwie też pomagają. Więcej newsów na mojej stronie.

pytanie: Mogłabyś wyjaśnić koncept "Sex Rock"?
odpowiedź: Rock z odrobiną popu, electro popu. Wszystkie rodzaje dźwięków.

pytanie: Julia, ile mniej więcej piosenek możemy spodziewać się na Twoim albumie?
odpowiedź: Tymczasowo nagraliśmy tylko angielskie piosenki.

pytanie: Nagrywasz piosenki w LA?
odpowiedź: Zaczynamy pisać i nagrywać piosenki na album w Malibu (miasto w aglomeracji i hrabstwie Los Angeles - przyp. tłum.).

pytanie: Czy uczestniczysz w procesie powstawanie tekstów?
odpowiedź: Robią to uzdolnieni autorzy, ale ja nie. Czasami piszę jedynie poezję.

pytanie: Czy zaśpiewałabyś z jakimś rosyjskim wykonawcą jak przykładowo Zemfira?
odpowiedź: Kocham ten zespół. Uwielbiam każdego artystę, który występuje na żywo. Kocham rock.

Julia wspomniała także, iż:
- wszystkie pomysły na solowy projekt są jej. Ma ludzi którzy jej pomagają, ale uczestniczy w podejmowaniu każdej decyzji;
- strona na pewno zostanie otwarta w styczniu;
- nie tylko kontroluje, ale myśli także nad pomysłami na swoją karierę - od wizerunku do piosenek;
- premiera You and I odbędzie się 25 stycznia w Moskwie

Na zakończenie powiedziała: Dziękuję wszystkim! Bardzo Was kocham. Jako zespół, my wszyscy, opanujemy świat! Pa, buziaki. Powodzenia we wszystkim.
Jul pod koniec zabrzmiała jak Mózg z kreskówki Pinky i Mózg. :ups: Ogólnie to zajebiste zaskoczenie... Szkoda, że akcja niezapowiedziana bo kuźwa bym chętnie zadała parę pytań. :eye:

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez tomek » 29 listopada 2010, o 14:30

Nareszcie wiem co to jest sexy-rock :eye:
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez powazny » 3 grudnia 2010, o 13:29

Interia.pl: Wokalistka t.A.T.u. szykuje solowy debiut - nic nowego w sumie nie ma, szkoda, ze nie dali filmu z YT Julii, ale dobre i to.
:nana:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez ArX » 13 grudnia 2010, o 17:30

[url=http://wiadomosci.oriet.pl/1/25/1,020225/8/53/Wołkowa,item.html]Julia na Onet.pl nowy artykuł[/url] Cóż... Tego można było się spodziewać... No i mamy ten "sexy (rock)".
ArX
Zaawansowany
 
Posty: 227
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 22:03

Postprzez Vedis » 13 grudnia 2010, o 21:33

Na początku bardzo się wystraszyłam, ale potem przyjrzałam się tej charakterowi tej strony i odetchnęłam z ulgą.

Najbardziej wystraszyło mnie zdanie, iż kręgosłup nie może unieść takiego ciężaru i piersi w każdej chwili mogą eksplodować... Wyobrażacie sobie Julię z dziurawymi piersiami :(
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 16 grudnia 2010, o 09:11

Specjalna wiadomość dla wszystkich, których bulwersował fakt, iż Lena śmie śpiewać piosenki t.A.T.u. sama - Julia wraz z Lazarevem wykonała Nas Ne Dogonyat. Chodzi o ten występ z ostatnich zdjęć. :coctail:

I nie kuźwa - nie widzę różnicy między wykonaniem sześciu, a jednej piosenki. Po słowach Julii nawet jedna strofa wykonana solo (bądź z jakimś towarzyszem) to żenada. :eye: Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że chcę video zobaczyć. :pomp:

Vedis napisał(a):Na początku bardzo się wystraszyłam, ale potem przyjrzałam się tej charakterowi tej strony i odetchnęłam z ulgą.
Osobiście to zaraz po przeczytaniu pierwszych kilku zdań i zobaczeniu Bydgoszczy, zaprzestałam dalszej lektury tegoż jakże interesującego artykułu. :eye:
Ostatnio edytowano 16 grudnia 2010, o 14:00 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 16 grudnia 2010, o 10:44

Tak myślałem, że to będzie "Nas nie dogoaniat" (ciekawe czy na żywo?). Solowych piosenek Julii by razem nie śpiewali, jego piosenek tak za bardzo nie znam, nie wiem czy są superznane w Rosji, a NND już raz razem prezentowali.

I nie jestem w stanie za to nie lubić Julii. :coctail:

Oczywiście, wolałbym występ z Leną (ten Serdżio w ogóle mnie nie jara) i w świetle tego, co Julia powiedziała o Katinie łatwo będzie ją krytykować, ale ja jednak widzę jakąś tam różnicę pomiędzy szeroko reklamowanym wydarzeniem, jakim jest "solowy koncert Leny Katiny" który przypomina koncert t.A.T.u. (te same piosenki, ci sami muzycy) bez jednej z wokalistek, a noworocznym odśpiewaniem jednej piosenki. Cóż, mogłaby NND zaśpiewać sama.

Czekam na komentarz Leny... czy to będzie coś w stylu:
Oczywiście, oglądałam występ Julii i Sergieja, był cudowny, oboje są bardzo utalentowani, życzę im powodzenia.
? :eye:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron