Mniej znaczące newsy

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Vedis » 21 czerwca 2011, o 09:56

Ja czytałam wiele wywiadów t.A.T.u i nie zauważyłam żadnego, w którym Julia by cały czas gadała. Poza tym może to wynikać z charakteru. Pamiętam, że kiedyś bawiłam się z moją przyjaciółką w tatuszki. Ona była Julią, ja Leną. Udzielałyśmy wywiadu. I faktycznie było tak, że ona cały czas gadała, ale to wynikało z tego, że ja z natury jestem cicha. Lena też jest raczej cicha. Dlaczego zaraz uważasz, że to musi być na złość? Poza tym jakbyś przeprowadzała wywiad z 2 dziewczynami i jedna byłaby gadułą, a druga byłaby spokojna, to kazałabyś się tej gadule zamknąć?? Zastanów się.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 21 czerwca 2011, o 10:01

Julia jest po prostu bardzo żywa, ma dużo do powiedzenia. Tak samo jak Vedis nie doszukiwałabym się w tym robienia Lenie na złość. Poza tym była jednak jakaś równowaga - Julia mówiła więcej podczas wywiadów po rosyjsku, a Lena po angielsku. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 21 czerwca 2011, o 13:22

koko napisał(a):Julia jest po prostu bardzo żywa, ma dużo do powiedzenia. Tak samo jak Vedis nie doszukiwałabym się w tym robienia Lenie na złość. Poza tym była jednak jakaś równowaga - Julia mówiła więcej podczas wywiadów po rosyjsku, a Lena po angielsku. :D

Ale to tylko dlatego że Julia słabo zna angielski ;) Ja się nie czepiam tego że Julia dużo mówiła, tylko nie rozumiem dlaczego teraz przestała "mieć dużo do powiedzenia" i jej obecne wywiady wyglądają jakby chciała powiedzieć "odczepcie się ode mnie" z tym że nie użyłabym tutaj słowa "odczepcie".
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szarit » 21 czerwca 2011, o 16:42

Dużo gadała,bo to była taka gra sceniczna.Większość tego co w wywiadach mówiły to było gadanie by gadać a nic poważnego nie powiedzieć,Iwan robił im rozpiskę co mają mówić by zwracać na siebie większą uwagę.Sprawdzało się,tylko że z czasem dziewczyny dorosły i miały już dość tego cyrku więc się od Iwana uwolniły,a potem to już w wywiadach było różnie.Najlepszym przykładem był wywiad dla onetu z Vivy komet z 2008 to Lena więcej gadała a Julia już przecież angielski znała na tyle by się odezwać,ale pozwalała swobodnie wypowiadać się Lenie.Nie wiem czy masz,ale UM wydał album tatu"the best"w dwóch wersjach z dvd i bez,i na tej z dvd są materiały z albumu DiM.Z tych materiałów można wywnioskować że to o dziwo Lena jest większą gadułą niż Julia,bo uwielbia zabawiać ekipę opowiadaniem różnych historii a Julia głównie słuchała,jak na nią rzadko otwierając usta,ale w publicznych występach tego jakoś nie widać wnioski?imige sceniczny,a rzeczywistość to dwie różne rzeczy.Teraz zaś Julia mówi z prasą,bo musi i dla reklamy własnej,a nie dla gadania jak kiedyś po prostu teraz jest bardziej sobą,bez udawania.A co do tego "odczepcie się"to od dawna da się wyczuć że Julia traktuje prasę jak zło konieczne ona nie cierpi dziennikarzy,reporterów itp.i zawsze coś palnie im na odczepnego choć sprawiedliwie trzeba dodać że od dawna nic skandalizującego nie powiedziała.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 21 czerwca 2011, o 17:04

Ja sądzę, że ten wywiad, jak i poprzedni dla rumuńskiej strony, to raczej były pytania wysłane mailowo i odpowiadanie na nie w ten sam sposób. Coś w rodzaju kwestionariusza. Stąd taka jakość pytań i odpowiedzi.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 22 czerwca 2011, o 20:51

W Oficjalnej Grupie Tatu Vkontakte pojawiła się informacja "ВСТРЕЧА С ЮЛЕЙ В ЭТУ СУББОТУ!" , można tam też zadawać pytania Julii czy ktoś się natknął na jakieś bliższe informacje w tej kwestii? Gdyby ktoś z Was miał konto Vkontakte bądź chęć zadania pytania to można to zrobić pod tym linkiem: http://vkontakte.ru/write822820, zapewne niebawem pojawi się jakaś informacja w jaki inny sposób można zadać pytanie. Póki co nie widziałam takiej informacji na stronie Julii.

Напоминаем! уже ЗАВТРА состоится встреча с Юлей Волковой!
Прийти и пообщаться с артисткой может любой желающий.

Встречаемся завтра (суббота) в 16:30 на ст. м. Щукинская у главного входа в ТЦ "ЩУКА".
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 28 czerwca 2011, o 14:44

Przypomniałam sobie pamiętacie jak w świat poszła plotka czy też informacja że Julia i Lena posiadają swoje PRAWDZIWE profile odnoklassnikach. Ciekawa jestem czy ta informacja jest prawdziwa,jeśli tak to czy Julia nadal go prowadzi i czy i co w ogóle na nim zamieszcza/zamieszczała.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 6 lipca 2011, o 13:42

W Grupie Tatu pojawiła się informacja:
Юля собирается в L.A. для записи первого сингла и вернется в столицу ориентировочно в конце следующего месяца.
Poproszę o tłumaczenie z polskiego na moje. To co ona robiła przez ostatnie 2 lata ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 6 lipca 2011, o 20:14

yuliasavicheva napisał(a):To co ona robiła przez ostatnie 2 lata ?
Medytowała, modliła się do bogini Rei, ale teraz Lena już kręci teledysk więc Jul naprędce będzie na kolanie pisać tekst pierwszego singla. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 27 lipca 2011, o 19:27

Dziś w sieci pojawiła się informacja że Julia została blondynką, wkrótce ma też pojawić też foto. Aż jestem ciekawa nowej odsłony Julii V.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 27 lipca 2011, o 19:29

Nowe usta, nowe cycki, nowe włosy. Jul się robi na Dodzię czy co? :eye: Kiedyś już miała blond więc zobaczymy jak tym razem będzie się prezentować. Aż nie mogę się doczekać. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 27 lipca 2011, o 19:31

Nowe cycki - chyba w snach Bardziej na Katy Perry. Pod każdym względem.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 31 lipca 2011, o 21:15

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez robertkey » 31 lipca 2011, o 23:15

Dla mnie napewno nr.4 ale to dawno i nieprawda wiec moze nr.7 ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 31 lipca 2011, o 23:33

A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, wybieram numer 13 bo fryz jest wyczesany. :eye:

Poza tym Julia wygląda tam naprawdę uroczo. :D Oprócz tego "na pudle" (czyt. takie moje własne top3) znajdują się także zdjęcia numer 8 i 12. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron