Mniej znaczące newsy

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez szarit » 16 grudnia 2010, o 16:34

Jakby nie patrzeć jest różnica między solowym koncertem Leny gdzie 2/3 utworów to utwory tatu(ludzie wydali na to pieniądze czyli kupili bilety) a jedną piosenką na koncercie noworocznym(który będzie sobie można w ruskiej telewizji obejrzeć za darmo.Zresztą jeżeli jest to NGGU to akurat ten utwór śpiewały już i Pugaczowa z Rotaru i Tina Kandelaki z Ksenią Sobczak czemu nie Julia? Zresztą nie znalazłam potwierdzenia że to właśnie ten utwór,to jest na razie tylko przypuszczenie. :coctail:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez koko » 17 grudnia 2010, o 17:38

A ja nie widzę różnicy. Żadnej. Dostała za to kasę i się promuje. Ba, śmiem twierdzić że jest to 100 razy lepsza promocja, bo występ Jul i Lazareva zostanie pokazany w telewizji i trafi do szerszego grona niż koncert Katiny, którą mało kto w Stanach kojarzy.
Nie krytykuję Julii. Skąd. Gdyby nie to plucie się o to co robi Katina, bardzo bym się cieszyła. A tak to jednak pozostaje niesmak, bo robi dokładnie to samo. Mniej się naśpiewa, ale za to z większą pompą. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez szarit » 17 grudnia 2010, o 21:51

Znając ruskie warunki i stawki to dużo tej kasy raczej nie dostanie 8) a o promocję to Julia martwić się nie musi ona zawsze potrafi się znaleźć tam gdzie trzeba.NNGU to utwór który śpiewało już tylu ludzi że nawet wrażenia nie robi kto to śpiewa.I pytam się gdzie dowód że to właśnie ta piosenka bo na razie to są tylko sugestie no chyba że masz dostęp do materiału nagranego :mrgreen:.Zresztą na koncert do telewizji np. noworoczny artystów się zaprasza,a nie zgłaszają się sami,czemu telewizja nie zaprosiła Leny?
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez Alexander » 18 grudnia 2010, o 00:07

szarit napisał(a):Zresztą na koncert do telewizji np. noworoczny artystów się zaprasza,a nie zgłaszają się sami,czemu telewizja nie zaprosiła Leny?
Bo jakby kolejny raz zaśpiewała "Lost in this dance" i to przed noworocznym odliczaniem to by ludzie zasnęli na miejscu. :eye: Nie czaję tego czym ona się promuje - So Not Cool potwierdzony jako pierwszy singiel w paru miejscach na stronie, IRS w kolejce, a ta się promuje takim smętem...

A co do Julii. Cóż. To było do przewidzenia. Mówi, mówi, mówi. Za dużo, bez sensu i nie na temat. A potem robi co innego. "Ja nie będę śpiewać piosenek t.A.T.u." jasne :eye: . No chyba że pierwszy singiel nagrała z Lazarevem i zamierza zrobić premierę w wielkim stylu to będę w głębokim szoku.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Kamil » 19 grudnia 2010, o 18:00

Nie jest to trochę logiczne, jeśli zaśpiewała NND, ale okazyjnym występom nikt nie powinien mieć nic przeciwko, bo chyba każdy ucieszy się z zobaczenia jakiegoś nowego wykonania utworu t.A.T.u.

Co do Leny, to w świetle ostatnich wydarzeń, jej "solowe z koncerty" (solo a t.A.T.u. 1 do 3) były chyba tylko po to, aby zarobić, bo T.A. Music nie wyżyje ze sprzedaży samych gadżetów, zanim Katina wyda album - chociaż już niebawem wyda pierwszą minutę! :D
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez szarit » 19 grudnia 2010, o 20:42

Lena koncertami zarabia nie tylko na utrzymanie T.A.Music,ale i zbiera na wydanie płyty.
Dobrze że ma tego nowego menadżera może on znajdzie sposób jak tanio wydać płytę i żeby się sprzedała. :eye: :coctail:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szym » 6 stycznia 2011, o 18:59

Na forum tatu.ru pojawiła się piosenka Julia Volkova - Rose of Castille i to byłby znaczący news, gdyby nie to, że to nie jest jej piosenka. Szybko się okazało, iż jest to utwór Crystal Castles, więc zadecydowałem, że informacja ta trafi do wątku "mniej znaczących".
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez koko » 9 lutego 2011, o 22:38

Julcia_Volk napisał(a):- Julia przyjęła Islam ze względu na swój związek z Vadimem - czyta muzułmańskie modlitwy itd
Powiem Wam jedno... Ja pie*dolę. Dziękuję za uwagę.


Czytanie modlitw nie robi z kogoś wyznawcy islamu, no wódko daj żyć. Matko, jej już totalnie sufit na łeb spadł. Normalnie nie mogę w to uwierzyć. Jak można zrobić COŚ TAKIEGO, między innymi, ze względu na kolesia, z którym jest się kilka miesięcy? Nie kumam tego kompletnie. Nie ogarniam, sorry, pewnie mój post to jakiś chaotyczny wywodzik. Serio, nie ogarniam. Wyobrażacie sobie Julię walącą Allahy kilka razy dziennie? Bo ja nie. No ale jak chce. Religijność to osobista sprawa, JEDNAKŻE Julia jest ostatnią osobą, którą podejrzewałabym o wyznawanie islamu.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szarit » 9 lutego 2011, o 23:15

O tym że Julia przeszła na islam i wzieła ślub w Dubaju zgodnie z prawem szariatu słyszałam już,jeszcze przed narodzeniem Samira więc żadna nowa wiadomość w temacie Julia -islam mnie nie zdziwi.Parviz to muzułmanin a zazwyczaj tak jest że córki dziedziczą religię po matce a synowie po ojcu więc Samir jako muzułmanin mnie nie dziwi.Wika zawodową sportsmenką? no za jakieś 10 lat może,to że na razie chce i się to jej podoba nie znaczy że tak będzie w przyszłości.Co do potencjalnego przejścia Juli na islam bez dramatyzowania Alosu ,Sogdiana też muzułmanki podobnie jak Marat i jego siostra Dinara Safinowie,a w ogóle rosyjscy muzułmanie są bardzo liberalnymi sunnitami wystarczy popatrzeć ilu muzułmanów tam żyje,a ilu praktykuje i żyje zgodnie z religia to jest raczej tradycja jak u nas katolicyzm niż silna wiara.No mi jest też zaleta :coctail: jak Wadim okaże się złym mężem to Julia nie powinna mieć z tym większych problemów wystarczy sms by się rozwieść.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez February » 9 lutego 2011, o 23:47

Na początku myślałem, że to jakiś żart... do mądrych to ona nigdy nie należała. Wystarczył jej kilkumiesięczny związek do zmiany wiary? Nie dziwie się dlaczego ją prezenter wyśmiał :tia:
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez szarit » 10 lutego 2011, o 00:24

Czyżbyś zapomniał o 3,5 letnim związku z Parvizem który też jest muzułmaninem? Dla Juli islam to nie nowość choć jako muzułmanki jakoś nie mogę jej sobie wyobrazić, ale skoro Madonna mogła z katoliczki po szkole klasztornej przejdź na judaizm to czemu nie Julia?
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 10 lutego 2011, o 10:10

Ja się zastanawiam ile w tym jest prawdy. Julia mówiła już wiele rzeczy. Że jest Lesbijką, że Pavriz jest jej mężem i o tym że przeszła na Islam też już było. Nie zdziwiłabym się gdyby to była kolejna rewelacja powstała jedynie w głowie Julii, a wypowiedziana tylko po to, bo przed promocją płyty potrzebny jest rozgłos a wiadomo że wszystkie media to podchwyciły. I o Julii na pewno jest głośno. Ciekawe jak wygląda synek Julii Vikorią się chwali a Samira schowała
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Vedis » 10 lutego 2011, o 10:53

Nie wiem, jak można się śmiać z tego, że ktoś zmienił religię. Może po prostu Vadim zainteresował Julię tą religią, zwłaszcza, że tak jak mówi Szarit rosyjscy muzułmanie są liberalni. No, w końcu widać, że Julia nie chodzi z chustą na głowie. Nie wyobrażam sobie Julii jako fanatyczki religijnej wykonującej jakieś idiotyczne zakazy. Raczej myślę, że jej się podobają słowa Mahometa, a np. uważa, że muzułmanie je wypatrzyli. Vadim też nie wygląda jak taki konserwatywny muzułmanin.
Nie widzę, żeby Julia odcinała się od t.A.T.u. Na stronie internetowej widać, że Julia uważa ten okres za bardzo ważny.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez Ally26789 » 10 lutego 2011, o 11:36

Może i ważny okres. Ja te newsy pozostawię bez komentarza, bo nie wiadomo, czy to prawda, czy nieprawda co Jul mówi...
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Mniej znaczące newsy

Postprzez yuliasavicheva » 10 lutego 2011, o 11:58

Vedis napisał(a):Nie wiem, jak można się śmiać z tego, że ktoś zmienił religię.


Nikt się nie śmieje, bo w tej informacji nie ma nic śmiesznego. Po prostu nie wiadomo czy to plotka czy prawda. Julia najpierw mówi potem myśli i sieje zamęt. Druga rzecz to jest taka że jesteśmy tu w drobnym szoku. Także Vedis nie denerwuj się.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron