Dyskusje o Julii

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Patrycja » 13 września 2009, o 17:03

Ona wygląda teraz okropnie.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez 101 » 13 września 2009, o 19:43

No nie za dobrze z nią ;( Tylko co to za łysy gangster ? Parviz ma konkurencje ??
101
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 sierpnia 2009, o 20:53

Postprzez Vedis » 13 września 2009, o 21:40

No, właśnie Kamil ma rację. Ona zmrużyła oczy. Wiele rzeczy można zmienić, ale nie kształt oczu!

Problem w tym, że to może nie być Julia... Na tatu. ru przeczytałam sensacyjne wiadomości. Jakaś kobietka podaje się za Julię! Przeczytajcie 2 ostatnie strony.

link
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Tentacle » 13 września 2009, o 22:01

Vedis napisał(a):Wiele rzeczy można zmienić, ale nie kształt oczu!

I tutaj się mylisz :P Od razu widać, że to nie są tylko zmrużone oczy. Zresztą już wcześniej miała podobne.
A jeżeli chodzi o fake-Julię - myślę, że to totalna bzdura.
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Vedis » 14 września 2009, o 13:45

Sorry, ale po co ktoś miałby sobie zmniejszać oczy w czasach gdy duże oczy uchodzą za najładniejsze? Zresztą w wygladzie Julii zawsze najbardziej zachwycały ludzi oczy obok szczupłej figury, ślicznego uśmiechu i niestety ust... Choć te usta i tak się zmniejszyły, wiem, że zaraz po operacji miała naprawdę takie jak karp, a na nowszych fotkach usta są ładne. W domu dam fotki do porównania, teraz muszę lecieć na matmę ;)

PS. Wiele razy widziałam Julcię ze zmrużonymi, małymi oczkami nawet na fotkach z 2002 roku xD
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 14 września 2009, o 15:39

No właśnie, ona chyba tak nie chciała, tylko znowu jej nie wyszło... ale takie uroki poprawek plastycznych.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Tija » 14 września 2009, o 15:44

W wyniku tych poprawek zamiast wyglądać lepiej, jest znacznie gorzej. Wolałabym już Julie zmarszczkami niż coś takiego. :dead:
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez ~kurka~ » 14 września 2009, o 15:54

Nie mogę... zmarszczki? Przecież ona ma 24 lata! Co ona chce sobie wygładzać? xD Miała przez pewien moment już normalne usta, a teraz znów z serii 'pocałuj księcia'... A o oczach nie wspominając nawet. Chyba mongolskie wibracje tak podziały na nią.... :dead:
~kurka~
Nabijacz
 
Posty: 429
Dołączył(a): 1 października 2007, o 12:42

Postprzez Vedis » 14 września 2009, o 16:41

Ech... Tylko na tym forum ludzie uznali, że Julia zrobiła sobie operację. Na innych nikomu nie przyszło takie coś do głowy. Wiele osób mówiło, że Julia wygląda przepięknie.
Poza tym Wy jesteście tak negatywnie nastawieni do Julii, ponieważ wmówiliście sobie, że ona w kółko eksperymentuje ze swoim wyglądem, przez co wygląda coraz gorzej. )(Nie chcę tu robić wykładu, ale mam nadzieję, że wiecie o tym, iż to, co widzimi zależy od tego jak mózg przetworzy sygnał. Dlatego każdy ma inny gust. Każdego mózg inaczej pracuje).
Ja w moim tunelu rzeczywistości ustaliłam inną wersję - Julia to niedowartościowana, wrażliwa buntowniczka, która z powodu kompleksów co do swojej urody (Wiem, że to dziwne, ale wszystko na to wskazuje) zmieniła się w plastika, gdyż chciała się wszystkim podobać, ale to jej nie wyszło. Poza tym Ona udaje, że nie obchodzi jej opinia innych, ale ja wiem, że ona się tym przejmuje... Np. kiedyś obcięła się na krótko i przefarbowała na blond. Wszyscy po niej jechali. I jakiś czas potem Julia zaczęła chodzić w peruce (Tak jakby wstydziła się swoich włosów). Więc myślę, że ona prędzej, czy później usunie ten botox... Choć miałam naprawdę ogromną nadzieję na to, że już go usunęła... Zresztą jak przeczytałam to, to potem żyłam tym :( No i jej solową karierą oczywiście.

A teraz mała galeria, która da Wam do myślenia.

TEZA: Julia zmienia się na lepsze

Obrazek
Obrazek
.1. Rok 2005. Naprawdę nie trawiłam jej wyglądu wtedy. Okropnie się malowała, poza tym cukierkowy makijaż do b. krótkich włosów wygląda kiczowato.

Obrazek
.2. 2008/2009. Julcia z ustami karpia.


Obrazek
.3. Wygląd obecnej Julii. Jasna cera, delikatny makijaż, usta też o wiele mniejsze niż na początku. No i śliczne włosy :D (Jej fryzury z roku 2005 w ogóle do mnie nie przemawiały)

PS. Julcia_Volk Ty się strasznie dokładnie wpatrujesz...Ja w ogóle nie zauważyłam, żeby Julia miała jedno oko większe od drugiego. Zresztą ja nie patrzę na takie pierdoły.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Tija » 14 września 2009, o 18:54

Vedis, nie mózg inaczej pracuje lecz mamy różną pamięć zapamiętanych i zinterpretowanych obrazów, których uczymy się od dziecka, od tego zależy czy się coś nam podoba czy nie.

Galeria nie dała wcale do myślenia.

Zdjęcie 1 taki był zamysł, patrz aau.
Zdjęcie 2 tu muszę się zgodzić
Zdjęcie 3 to nie jasna cera lecz tona tapety. Popatrz na kolor reszty ciała.


PS. Co do oczu to rzeczywiście rzuca się to w oczy ze jedno jest większe od drugiego.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Tentacle » 14 września 2009, o 19:16

Nie trzeba się dopatrywać, żeby zobaczyć, że ewidentnie robiła coś z oczami (a dokładniej z ich okolicami, co dało takie konsekwencje).

Jeżeli chodzi o Julię to jestem i byłem nastawiony obiektywnie.
Myślę, że jej usta w ogóle się nie zmniejszyły (różnica wynika z perspektywy, makijażu, oświetlenia itp., a na ostatnim zdjęciu od razu widać, że są mocno powiększone), o oczach już szkoda gadać. Włosy w porządku, choć wolałem kręcone.

Oczywiście mogę się mylić, jak każdy :eye: Widząc więcej zdjęć możnaby lepiej ocenić.
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez February » 14 września 2009, o 21:38

Yulka przypomina Edytę Górniak :coctail: :coctail: le ile lat ma Edzia a ile Julka^^ Usta karpia i coś z oczami ewidentnie rzuca się w ocNiby pozbyła się tego świństwa, a ja tam nic nie widzę.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Vedis » 15 września 2009, o 04:53

Edyta Górniak jest śliczna, więc porównanie jej do Julii mi nie przeszkadza.

Tija - Dobrze mówisz, ale Twój argument nie przeczy mojemu ;)

No , ale to chyba na to samo wychodzi. Mózg przed zinterpretowaniem sygnału, musi sobie przypomnieć coś z przeszłości.

Poza tym to zachowujecie się tak, jakby ona na 100 % zrobia sobie operację plastyczną. Po jednym zdjęciu ciężko jest ocenić wygląd, bo mogła oczy za bardzo zmrużyć, usta nadymać, źle głowę ustalić etc.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez ProsteRuchy » 15 września 2009, o 19:37

Musialem xD
Julia i jej swiezo zdeformowane usta xD
http://www.youtube.com/watch?v=ztRXFDNi ... re=related
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez Pofyrtaniec » 16 września 2009, o 09:11

Też pamiętam, że w pewnym momencie te usta zaczęły się pomniejszać, ale nie mogę sobie przypomnieć dokładnie gdzie to było. Miejmy nadzieję, że na najnowszej imprezie (albo tam gdzie po raz pierwszy, ktoś zrobi Julii zdjęcie) nie będzie już pontoników.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron