Zdjęcia

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 12 września 2011, o 15:21

February zmień nastawienie, bo to naprawdę pomaga. Julia wyglądała już znacznie gorzej, więc nie jest źle. Powiedziałabym nawet że chyba wszyscy mamy nadzieję że Julia zmierza ku dobremu jeśli chodzi o wygląd. Po drugie kobiety z natury same nie wiedzą czego chcą, więc nie jest ona tutaj wyjątkiem. Dla mnie Jula na Viva Comet wyglądała tragicznie, gdy patrzę na jej zdjęcia z tego wydarzenia to (przepraszam wszystkich za określenie) przypomina mi fokę. I jedyne co ją ratowało to nogi. Za to na "Dziecięcej Nowej Fali 2008" prezentowała się rewelacyjnie. Ponad to trzeba uwzględnić, że Julia nie jest jakoś Mega fotogeniczna, dodatkowo obróbka komputerowa zazwyczaj pogłębia zły efekt. Więc miejmy na względzie też to że wygląd Julki w dużej mierze zależy od aparatu, fotografa, grafika, i jakości zdjęcia.

Jul na planie...
<<<[1]>>>

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez robertkey » 17 września 2011, o 18:01

February, ta ocena rzeczywiscie zbyt brutalna. Chociaz ja tesknie tez za taka julka ktorej juz nie bedzie. Z poczatkowych lat kariery, A to juz prawdziwa kobieta, nie pyskata nastolatka. :mrgreen: Prawda, bywalo gorzej z wygladem naszego pyskatego lobuza. Wlosy to wlosy. Je zawsze mozna obciac czy przefarbowac. Gorzej z rysami twarzy. YuliaSavicheva ty pewnie jestes bardziej zorietowana, czy mi sie wydaje czy jej nosek "urosl i sie zaokraglil"? Kiedys miala taki zwykly malutki i prosty. Moze tylko mi sie wydaje ale to mnie drazni. :/
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 18 września 2011, o 12:06

Ostatnio edytowano 21 września 2011, o 19:20 przez yuliasavicheva, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez PuMa » 21 września 2011, o 16:43

February napisał(a):Twarz niech sobie zlikwiduje... Nie wie sama czego chce. Farbuje się na blond, a zaraz potem znowu ma ciemne. Fryzurę zmienia tak często jak pompuje sobie usta i wstrzykuje botoks w twarz... Wygląda jak klaun... Światlo maskuje te upiorną twarz. Ostatni raz dobrze wyglądała kiedy była w Polsce na Viva Comet, później po równi pochyłej.


Co do tego zdjęcia powyżej - popieram. Aaaaa... co ona z siebie robi?! :bum: Masakra jakaś!!!! Ale już z kolei reszta... no ujdzie. Ujdzie. Piesek też. :D Najfajniej wyszła na zdjęciach do reklamy ve - tu mi się naprawdę podoba.
Sport to mój sposób na życie, mój cel, moja pasja, moje ambicje.
Avatar użytkownika
PuMa
Zaawansowany
 
Posty: 154
Dołączył(a): 2 kwietnia 2010, o 23:46

Re: Zdjęcia

Postprzez koko » 21 września 2011, o 18:37

Ooooo. Te zdjęcia z krótkimi czarnymi włosami naprawdę są niezłe jak na dzisiejsze standardy. Jul wygląda świeżo i ciuchy też gites. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 21 września 2011, o 19:19

Jak patrzę na to <<[1]>> to myślę "Panie Boże widzisz i nie grzmisz". Ale z kolei na tym <<[2]>> a w szczególności na to <<[3]>> to myślę że usta mogłyby takie zostać.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez koko » 21 września 2011, o 19:22

Mam wrażenie, że to czy Jul wygląda dobrze zależy od kilku czynników - jakość zdjęcia, mina, światło, kąt i parę innych. :eye: Serio, tak jak na niektórych wygląda super to na kilku (patrz, wyżej) tak... średnio. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 21 września 2011, o 19:30

Też to zauważyłam, dlatego wszelką dramaturgię dotyczącą jej wyglądu uważam za zbędną. Aczkolwiek to co ma na głowie mam na myśli perukę to wygląda, tandetnie, i tak jakoś ...
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez Madziara220 » 22 września 2011, o 16:27

Boshhh... Julia. No tak, eee na zdjęciach do reklamy reprezentuje się wow. Ale to w tej peruce to masakra - na jaką cholerę ona ją zakłada??? A tak poza tym to macie oboje rację - to jak Julia wyjdzie na focie dużo zależy od kilku czynników, których już nie będę wymieniać żeby nie papugować koko. :D
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Zdjęcia

Postprzez weroni93 » 22 września 2011, o 17:57

Ja wiem... w tych krótkich włosach na niektórych ujęciach wygląda bardzo przyzwoicie, za to na paru z tymi dłuższymi włosami jak nie wiem co... :eye: W ogóle kto jej wymyślił taką "indiańską" fryzurę?Od razu zobaczyłam te jej krótkie włosy, to pomyślałam Dangerous and moving :ups:
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 24 września 2011, o 15:25

Klip "220"
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez wilq » 25 września 2011, o 01:07

Julia zawsze była moją ulubienicą. Ale jestem obiektywna i przychylę się do opinii ogółu - nie wygląda źle na tych zdjęciach, wszystko zależy od różnych czynników, jak zresztą na zdjęciach większości ludzi. A ta ostatnia fotka ahhhh aż się łezka w oku kręci.
wilq
Nowy
 
Posty: 32
Dołączył(a): 9 lutego 2011, o 12:35
Lokalizacja: Krk

Re: Zdjęcia

Postprzez robertkey » 25 września 2011, o 21:48

Och, kochani naprawde lza sie w oku kreci. ;( Kazdy z nas predzej czy pozniej bedzie wspominal jakto byko kilka, kilkanascie lat wczesniej. Gdy my i nasi ulubiency wszyscy bylismy mlodsi i piekniejsi. ;) Nasza Julcia jest po prostu jedyna w swoim rodzaju. Nawet do mnie to dopiero dociera. Jednak dla mnie Julia juz nigdy nie bedzie wygladac tak dobrze jak w czasach Tatu. A propos zdjec z klipu 220 to wlasnie w tym tygodniu namietnie go ogladalem nawet w pracy. :mrgreen: I tak sie zastanawialem jak mozna bylo to wszystko czyli Tatu tak spier . . .??? :devil: Ce la vie :/
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 26 września 2011, o 17:39

Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez koko » 4 stycznia 2012, o 22:25

Sesja (Listopad 2011)

To chyba najbardziej reprezentacyjna z sesji Julii. Jest naprawdę dobra. Pierwsze zdjęcie w czarnej kiecce - :zako:.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron