Zdjęcia

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Zdjęcia

Postprzez robertkey » 28 czerwca 2011, o 13:46

Mi ogolnie Julia na tych fotkach podoba. Refleksja 1. Na tych zblizeniach widac ze nasza kochana Julia juz nastolatka nie jest. Refleksja 2. Nikt nie zwrocil uwagi na podobny poziom organizacyjny spotkania do iwentu Leny. Jednak nasza sprytna Julka wybrala mila pore w znosnych okolicznosciach przyrody. :Poklonnicy" Julki nie musieli czekac w kurtkach na idolke. ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 28 czerwca 2011, o 13:56

koko napisał(a):
No! I tutaj Julia wygląda jak Julia. Moje ulubione. Gdyby nie usta i fryz byłoby perfekcyjnie. :coctail:

To zdjęcie dowodzi że perfekcja nie istnieje:)
Obrazek
robertkey zwróć uwagę że na spotkaniach fanów z Leną w USA okolica, przyroda też była niczego sobie, i nikt na Lenę w kurtkach nie czekał.
Refleksja 3 Lena w czasie solowej kariery ma już 5 takich spotkań za sobą a Julia 1 nie licząc urodzin
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez robertkey » 28 czerwca 2011, o 14:06

Tak, masz racje. Zgadzam sie z toba. Nie uszczegolowilem miejsca ale, oczywiscie myslalem o ojczyznie czyli Rosji. Jesli chodzi o nastepny material foto no coz, Tatuszki idealne nigdy nie byly ale za to jakie oryginalne :mrgreen:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 28 czerwca 2011, o 14:11

robertkey napisał(a):Tak, masz racje. Zgadzam sie z toba. Nie uszczegolowilem miejsca ale, oczywiscie myslalem o ojczyznie czyli Rosji. Jesli chodzi o nastepny material foto no coz, Tatuszki idealne nigdy nie byly ale za to jakie oryginalne :mrgreen:

Ale to chyba raczej wina położenia geograficznego niż złośliwość Leny.
robertkey napisał(a):Jesli chodzi o nastepny material foto no coz, Tatuszki idealne nigdy nie byly ale za to jakie oryginalne :mrgreen:
Nie chce być złośliwa ale to Julia jest oryginalna, bo Lena ani nie jest oryginalna ani idealna, zwyczajna.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez robertkey » 28 czerwca 2011, o 14:32

Nie, dlaczego odrazu zlosliwosc? Masz taki poglad i tyle. Jednak ja wlasnie uwazam Lene za niezlego oryginala! :mrgreen: Ta jej zwyczajnosc, cichosc (jesli cos takiego jest ;) ) w jej dziedzinie czyli szobiznesie jest nader oryginalna. W czasach gdy kazdy z "artystow" sili sie na dziwne zachowania, ubiory, robi cuda wianki. Taka zwyczajna moze nawet nudnawa Lenka to bardzo oryginalne zjawisko ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 28 czerwca 2011, o 14:40

To ja trochę z innej beczki wiem że nie wyraźne ale Julia tutaj wyglądała jak człowiek
Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez szarit » 28 czerwca 2011, o 16:25

Koko napisał/a:
I tutaj Julia wygląda jak Julia. Moje ulubione. Gdyby nie usta i fryz byłoby perfekcyjnie.

Przesadzasz,te usta Julii wcale tak źle nie wyglądają,to fryzura psuje efekt, :coctail: ale spoko jak podrosną będzie lepiej..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia


Re: Zdjęcia

Postprzez February » 28 czerwca 2011, o 21:05

ale walnęła sobie okropny tatuaż na karku ;| Dziewucho opanuj się... Ostatnie zmiany na dobre jej nie wychodzą, wręcz przeciwnie.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Zdjęcia

Postprzez koko » 28 czerwca 2011, o 21:31

February napisał(a):ale walnęła sobie okropny tatuaż na karku ;|
Tatuaż jak z dodatku do BRAVO. :eye: Rozumiem chęć zakrycia "VT" wytatuowanego na cześć Vlada Topalova, ale nie przesadzajmy. Cytując Pofa, szkoda że nie głowa Indianina. Mogła sobie trzasnąć jak Radzio Majdan. :ups: Oj Julia, Julia...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 30 czerwca 2011, o 12:01

szarit napisał(a):Jak widzę nikomu się jej nowa fryzurka nie podoba. :mrgreen:

Użytkownicy tego forum to nie cały świat, więc może komuś się podoba. Niech skróci odrobinkę grzywkę i nie eksponuje ust to będzie wyglądać bardzo dobrze. Strasznie krytyczni ostatnio jesteście. Prawie nic Wam się nie podoba. Pragnę zauważyć że skoro Julia w nowej fryzurze i z tym tatuażem czuje się dobrze to chyba to jest najważniejsze.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez koko » 30 czerwca 2011, o 12:33

yuliasavicheva napisał(a): Strasznie krytyczni ostatnio jesteście. Prawie nic Wam się nie podoba. Pragnę zauważyć że skoro Julia w nowej fryzurze i z tym tatuażem czuje się dobrze to chyba to jest najważniejsze.
Nie wiem jak innym, ale mnie po prostu nie odpowiada taki styl. Julia była urocza kiedyś. W sumie jeszcze jakiś czas temu też wyglądała świetnie. Ona ma po prostu skłonności masochistyczne jeżeli chodzi o wygląd. :eye: Teraz jest jak setki jeśli nie tysiące innych. Jeżeli jej z tym dobrze - okej, nie mam nic przeciwko. Jednakże swoje zdanie mogę wyrazić.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 30 czerwca 2011, o 13:47

koko napisał(a): Teraz jest jak setki jeśli nie tysiące innych. Jeżeli jej z tym dobrze - okej, nie mam nic przeciwko. Jednakże swoje zdanie mogę wyrazić.

Julia nigdy nie była,nie jest i nie będzie jak tysiące innych. Jest jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna [widzę to nawet ja, choć uwielbiam w tym wątku "być na nie" i ją krytykować.] nawet gdyby zgoliła włosy.Oczywiście że masz prawo do wyrażania zdania, ja tego nie kwestionuję. Ale na miłość boską znajdź coś pozytywnego, bo już mam po dziurki w nosie słuchania o tym że ma beznadziejną fryzurę, choć ona tak naprawdę nie jest zła, napompowane usta. Przecież Julia nadal jest urocza, ale ma już swoje lata, więc nie oczekujmy od niej wyglądu i bycia 18 -letniej Julii !
Ostatnio edytowano 30 czerwca 2011, o 15:24 przez yuliasavicheva, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez koko » 30 czerwca 2011, o 14:50

yuliasavicheva napisał(a): Ale na miłość boską znajdź coś pozytywnego, bo już mam po dziurki w nosie słuchania o tym że ma beznadziejną fryzurę, choć ona tak naprawdę nie jest zła, napompowane usta.
Staram się zachować równowagę między komplementami, a słowami krytyki pod adresem Julii. Gdybyś chciała to znalazłabyś sporo słów, które przemawiają na jej korzyść. Po prostu mam to do siebie, że jeśli mi się coś szczerze nie podoba to tego nie ukrywam. Jeżeli mi się podoba - mówię że jest zajebiście. Obojętnie czy jest to Julia czy Lena.
Mówiąc że takich Julii są tysiące miałam raczej na myśli jej twórczość. Poza tym ona sama stwierdziła jakiś czas temu, że wszystko jest wtórne, że na rynku są same śpiewające majtki czy coś takiego. Julia zapowiadała szumnie jakiś sexy-rock, a to co pokazała do tej pory jest najzwyczajniej w świecie wtórne. Z tańcem na rurze na czele. To już było, nie jest niczym nowym. No ale poczekam na album. Opinię opieram na tym co pokazała do tej pory. Oczywiście nie mówię, że Katina odkryła Amerykę. Żeby nie było, bo zaraz ktoś mi to w usta włoży. :eye:
I w sumie jakby się uprzeć to można to stwierdzenie też pod wygląd podciągnąć. Tak właśnie uważam. Julia... No cóż. Po prostu miała swój naturalny urok, który ukryła. Tego jest mi najbardziej szkoda, bo naprawdę miała świetną słowiańską urodę, a teraz wygląda jak dziunia z wsi pod Los Angeles. To jest przykre. No ale rozumiem, że niektórym to się podoba. Osobiście jej naturalna uroda była w moich oczach czymś 100 razy lepszym niż sztuczne poprawianie czegokolwiek. Oczywiście nie ocenia się książki po okładce, ale prawdą jest że pierwsze odbierane są bodźce wzrokowe. Nie widzisz charakteru człowieka, jego zalet, wad, inteligencji czy czegokolwiek. Mimowolnie każdy najpierw ocenia wygląd i taka jest prawda choćby nie wiem jak próbowano tę tezę obalić. Nikt nie jest idealny, ale taka jest nasza natura. Osobiście cenię w ludziach naturalność. Tyle. Pokój i miłość. Julia jest urocza, ale niech da se siana z poprawkami. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 30 czerwca 2011, o 15:23

Spójrz na to z innej strony, Julia ma 1000 pomysłów na sekundę. Więc jej wygląd jeszcze z n razy się odmieni, poczekajmy trochę. Co do Twojej opinii na temat jej twórczości zgadzam się z Tobą w 100%, ale teraz tak sobie myślę że Julia po prostu nie za bardzo umie śpiewać to raz, a po drugie nie ma warunków głosowych do śpiewania rocka. No chyba że byłby to "sex-rock-playback" to wtedy jest szansa. Ale z tym czym dysponuje Julia w tej chwili pozostaje jedynie komercja. Co do rury, Julia najwyraźniej nie wiedziała co ma z sobą zrobić na tej scenie. Stać nie wypadało, do tańca też to się nie nadawało...
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron