Zdjęcia

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 9 lipca 2011, o 12:15

Przecież te zdjęcia nie są takie złe. Co więcej należy zauważyć, że nie wiele gwiazd decyduje pokazać się zdjęcia w które nie ingerowali graficy. Co ma się bawić w Kayah i nie pozować do zdjęć bo źle wyjdzie?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez szym » 10 lipca 2011, o 00:34

Muszę jednak przyznać, że nie do końca zgadzam się z tym, że Julia kiedyś była piękna i ładna, kiedy wkleja się zdjęcia z początków kariery t.A.T.u. Zarówno podczas promocji albumu nr 1 (kiedy wyglądała jak chłopczyca) jak i albumu nr 2 (Kleopatra z solarium) Julia miała wiele nietrafionych stylizacji i czasami to naprawdę odrzucało. Wtedy uważałem, ze Lena jest ładniejsza, ale i tak od obu było czuć taki powiew trochę, hm, buractwa w ubiorze.

Julia prezentowała się rewelacyjnie za czasów "Happy Smiles" i "Waste Management", choć pod koniec zaczęło już dziać się źle, a później to już poszło z górki. Teledyski do "220" czy "White Robe" to mój ideał, tak samo występ na VIVA Comet czy na Eurowizji 2009. Później było raz lepiej, raz gorzej, jednak raczej leciało wszystko w dół, jednak wciąż liczę, że Volkova się opamięta i będzie wyglądać tak, jak wyglądała na swoich urodzinach, jeszcze nie tak dawno. To JEST możliwe.

Więc... zestawienie, które dali na pudelku:
Obrazek
Moim zdaniem nie jest aż tak dramatyczne, bo mi na obu się ona nie podoba.

Plotek.pl niestety uderzył w mój czuły punkt:
Obrazek

:piesc1:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Zdjęcia

Postprzez yasoshlasuma16 » 10 lipca 2011, o 09:20

I mamy najgorętszy temat na pudelku :D Swoją drogą, skąd oni mają takie bzdury, że Julia niby podniosła łuk brwiowy i powiększyła piersi? Ona jest deska jak nic, a brwi to jedynie efekt miny + brwi namalowanych w stylu drag queen
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Zdjęcia

Postprzez robertkey » 10 lipca 2011, o 11:15

Cokolwiek by wtedy nie zrobila bylo to bledem. Moze ma kijowa stylistke? Lub raczej znajac jej fochy nalezy uznac ze ona sie upierala ze tak pieknie. Znam takie dziewczyny ktorym nie wytlumaczysz ze to fatalny makijaz i okropna fryzura. Jest tak jak jej sie podoba i koniec! Nie ma co robic afery bo to nie moze byc aktualny jej wyglad. Julie taka widzialem pare miesiecy temu. Gdy zaklada Ten swoj sight w necie.
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 10 lipca 2011, o 12:30

Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez SnegoSmiles » 10 lipca 2011, o 17:14

Ja chcę Julkę z 2008r. a nie to coś : (
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 11 lipca 2011, o 10:48

szym napisał(a):

Gdyby ona była choć odrobinę popularniejsza to wszyscy by pokazywali to zdjęcie i się z niego nabijali. A tak to, na razie, zostanie w naszym kręgu.


Niestety nie zostało, bo o "nowej twarzy" Julii piszą nie tylko polskie portale ale również te rosyjskie, http://www.apelzin.ru/blog/julia-volkova-new-look.html.

10.07.2011
Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez koko » 11 lipca 2011, o 11:57

Volkova chyba naprawdę się przejęła, bo na zdjęciu wyżej wygląda nadzwyczaj dobrze. Włosy. :love: Jeszcze niech spuści z ust botoks, minimalnie zblednie i będzie... Perfekcyjnie. :coctail: Jestem naprawdę w szoku. To chyba jej najbardziej reprezentacyjny wygląd od dość długiego czasu. Powiew świeżości. Ta fota i album na jej stronie to po prostu niebo a ziemia. Lubię to. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 11 lipca 2011, o 12:10

koko napisał(a): Jeszcze niech spuści z ust botoks, minimalnie zblednie i będzie... Perfekcyjnie.

Może się spełni, oby! Mam nadzieję że Jul nie wypadnie już z niczym jak Filip z Konopi tak jak miało to miejsce ostatnim razem.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 12 lipca 2011, o 21:51

Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 27 lipca 2011, o 15:54

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez yuliasavicheva » 8 sierpnia 2011, o 21:11

Obrazek
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Zdjęcia

Postprzez Alexander » 10 sierpnia 2011, o 08:16

1 2 3

Nie chcę nic mówić, ale wygląda tak świetnie, jak dawno nie wyglądała. Usta nadal trochę wielkie, ale dobry makeup czyni, że nie straszą. Oby tak dalej :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Zdjęcia

Postprzez nielegalnaa » 10 sierpnia 2011, o 10:24

Bardzo mi się podoba, najbardziej cieszy mnie, że nadal ma tę fajną, krótką fryzurkę, a nie wróciła do "garnka na głowie". Makijaż też niczego sobie, delikatny i chyba nawet przeświecają jej piegi przez podkład :)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Zdjęcia

Postprzez koko » 10 sierpnia 2011, o 11:00

Że tak powiem, wow. Naprawdę, pierwsze zdjęcie jest mega. Trzecie też. Na drugim spuścić trochę powietrza z ust i byłby ideał. Makijaż bardzo mi się podoba. Fryzura, ahhhh. No i te oczy, których nie zmniejszyła nieudanym makijażem. :love:
Niech jej już tak zostanie.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron