Video

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Video

Postprzez koko » 27 stycznia 2011, o 23:01

Julia wita na stronie po angielsku i rosyjsku.
Jej entuzjazm jest naprawdę uroczy, a akcent przy wypowiadaniu słowa foto centralnie mnie rozczula. :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Video

Postprzez TATYRUSSIA » 28 stycznia 2011, o 20:09

koko napisał(a):Julia wita na stronie po angielsku i rosyjsku.
Jej entuzjazm jest naprawdę uroczy, a akcent przy wypowiadaniu słowa foto centralnie mnie rozczula. :oczka:


Co za wiocha :D Mój iphone ma lepszą jakość nagrywania :D Ten angielski mmm MAJ FAWERIT FAN ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 7 marca 2011, o 14:09

1 Юля Волкова, "Звёзды на ладони: Любовная лихорадка"
2 Julia Volkova en RKP - Despues de la Entevista
3 НТВ - Ты не поверишь! Кто отец Вики Волковой?
4 Код звезды-t.A.T.u.,с комментариями Юли Волковой
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez szarit » 7 marca 2011, o 16:19

Wielkie Dzięki Yulia savicheva.
Co prawda dwa pierwsze widziałam,ale ta dwa drugie dopiero teraz, no i co tu dużo mówić nie chciało mi się ich szukać.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia


Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 15 kwietnia 2011, o 13:39

Ostatnio edytowano 15 lipca 2011, o 20:36 przez yuliasavicheva, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez szym » 22 kwietnia 2011, o 10:01

TatuHQ.pl napisał(a):Julia wzięła udział w okolicznościowym koncercie z okazji 20-stych urodzin dziecięcego zespołu Neposedy, w którym ona, Lena oraz wiele gwiazd rosyjskiego show-biznesu rozpoczynało swoją karierę muzyczną.

Pojawiło się pierwsze wideo, zarejestrowane amatorską kamerą, na którym Julia z dziećmi śpiewa utwór You and I z albumu "Happy Smiles". Wykonanie jest w całości na żywo.


VIDEO
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Video

Postprzez szym » 22 kwietnia 2011, o 10:40

No. Wstajemy w Wielki Piątek, a tutaj Julia ładnie śpiewa. :eye:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 22 kwietnia 2011, o 14:05

Wcale nie brzmi jak "wykonanie w całości na żywo". Poza tym to że Rosjanie mówią że coś jest "live" to wcale nie znaczy że tak jest. Może jest tam ciut prawdziwego głosu Julii, ale nie wierzę że jest to w 100% na żywo.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez szarit » 22 kwietnia 2011, o 14:22

Czy ja wiem?dzieciaki z Neposedy zazwyczaj śpiewają na żywo bo fachu wokalnego się dopiero uczą, nie to co zmanierowane gwiazdeczki w tv więc może to naprawdę było na żywo.A poprawę w głosie Juli słychać już jak mówi ze zdecydowaniem mniejszym "szeleszczeniem"niż dotąd więc kto wie może wysiliła się i jedną zwrotkę dała radę zrobić na żywo...czego nie robi się dla swoich fanów i dzieci.A chłopak dobry jest,może manierę śpiewania ma nieco irytującą ale ma talent i może być za parę lat równie znany jak Sergiej czy Wlad...
@Szym dzięki za ten link bo szukałam i jakoś nie znalazłam a coś czułam że gdzieś takie coś krąży na you tube...
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Video

Postprzez szym » 22 kwietnia 2011, o 14:52

yuliasavicheva napisał(a):Poza tym to że Rosjanie mówią że coś jest "live" to wcale nie znaczy że tak jest.

Wiem, wiem! Poza tym to, że Rosjanie mówią, że "to nie był zamach" to wcale nie znaczy, że tak jest.
Masz jak zwykle rację (jak i przez wszystkie swoje 79 postów).
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 22 kwietnia 2011, o 14:53

Wiesz w dziecięcej Eurowizji w ubiegłym roku dzieci śpiewały na żywo, ale artyści występujący z nimi już nie. Także ja byłabym ostrożna z entuzjazmem. A Po drugie może ktoś podać datę tego wydarzenia.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez szarit » 22 kwietnia 2011, o 15:33

Eurowizja?nie mam pojęcia nie oglądam bo konkurs jest marny a artyści z każdym rokiem coraz słabsi(zwycięzcy).Ale ja osobiście jeszcze nie widziałam występu dzieci i młodzieży co nie byłby na żywo,nie tylko w Polsce ale i zagranicą.Myślę że Julii byłoby mega wstyd przed dzieciakami gdy ona nie zaśpiewała tej zwrotki na żywo a dzieciaki tak,a w to że wszyscy przed występem poszli do studia nagraniowego by zrobić kopie na występ nie wierzę za dużo kasy i czasu by na to poszło łatwiej poćwiczyć porządnie :coctail: przed występem.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 13 maja 2011, o 12:35

11 maja na kanale "Домашний" został wyemitowany program "Мать и дочь", którego gośćmi były Julia Volkova i jej mama. Rzecz w tym że nigdzie nie mogę znaleźć zapisu video. Może ktoś z Was się natknął i może wrzucić.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez Tija » 14 maja 2011, o 13:33

Julia Volkova i Larissa w "Мать и дочь"

Program "Matka i córka". Rodzice Julii o jej życiu. Julia opowiada o tym co przeżyła.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron