Video

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Video

Postprzez Tija » 26 czerwca 2011, o 13:42

Z 1 części video:
1. Julia obecnie nie utrzymuje kontaktu z Leną.
2. Odpowiedziała, że uprawiała sex z dziewczyną.
3. Na pytanie czy uprawiały sex razem z Leną odpowiedziała, że to ich sekret.
4. Planuje ślub z Vladem.
5. Może wypuści swoją linie odzieży.
6. Album wypuści za rok lub 2.
7. Single wyjdzie pod koniec lata i będzie po rosyjsku.
8.W Never Forget You podoba jej się tylko tekst, a muzyka nie.
9. Jej ulubione filmy ''Zapach kobiety'' ''Zielona Emilia'', ''Forest gump''
10. Rage będzie na albumie, ale będzie miało inną ranżację. Jej styl to dance rock, electro rock.
11.Vika jest niegrzeczną dziewczynką zna wszystkie wulgarne słowa
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Video

Postprzez February » 26 czerwca 2011, o 14:20

Hmm ciekawe po kim Vika zna wszystkie niecenzuralne słowa... Album za rok albo 2... czyli za 5 lat minimum :D
Swoją drogą niech ona się nie bierze za projektowanie. Wystarczy jak widzę co ona ma na sobie...
Nie myślałem kiedyś, że będę ją tak krytykował...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: Video

Postprzez szarit » 26 czerwca 2011, o 15:42

February napisał/a:
Hmm ciekawe po kim Vika zna wszystkie niecenzuralne słowa... Album za rok albo 2... czyli za 5 lat minimum
Swoją drogą niech ona się nie bierze za projektowanie. Wystarczy jak widzę co ona ma na sobie...
Nie myślałem kiedyś, że będę ją tak krytykował...

Pamiętaj że Julia musi nauczyć się śpiewać na poziomie takim by dać koncert na żywo to trochę jeszcze potrwa :lol2:.Do tego nie wiadomo ile ma materiału,a więc musi go zebrać i przygotować by nadawał się do słuchania nie tylko dla fanów,wystarczy poczytać krytykę tych dem co pokazała do tej pory..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 27 czerwca 2011, o 14:34

Ostatnio edytowano 15 lipca 2011, o 20:33 przez yuliasavicheva, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 15 lipca 2011, o 20:32

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez szarit » 15 lipca 2011, o 22:21

Dzięki Yuliasavicheva dzięki temu ostatniemu video słychać wyraźnie że do "nagrania i wydania" płyty Juli jeszcze sobie poczekamy raczej 2 lata niż jeden rok a jej umiejętnościami wokalnymi...
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 15 lipca 2011, o 22:36

Nie ma za co))) Z tak zaawansowaną techniką w studio, myślę że góra do przyszłego roku. Najwyraźniej prace w obozie Leny zmotywowały Julię do nie zostawania w tyle. A co do występów na żywo, to po udostępnionych demach widać że panna V. nastawiona jest na komercję, więc to też nie problem.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez szarit » 16 lipca 2011, o 15:24

W studio racja,ale na żywo?mam nadzieję ze jej repertuar nie będzie dla niej za trudny tak jak ten utwór na karaoke..
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Video

Postprzez szym » 16 lipca 2011, o 15:26

Według Was źle zaśpiewała? To jest bardzo przyzwoite wykonanie, moim zdaniem.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Video

Postprzez szarit » 16 lipca 2011, o 15:32

Tak śpiewać to ja sobie mogę a i pewnie czyściej bym to zrobiła,nawet ten facet obok niej lepiej śpiewał.Jak na kobietę co siedzi w branży muzycznej od 10 lat to marnie śpiewa,a w niektórych fragmentach słychać było że nie potrafi wyciągnąć.Za moich czasów znalazłabym w podstawówce(8 letniej) dziewczyny co by to czyściej i lepiej zaśpiewały i ręczę ci żadna z nich nie pracuje w zawodzie muzyk-piosenkarka.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Video

Postprzez szym » 16 lipca 2011, o 15:42

No to sobie śpiewaj, szkoda oczywiście tych dziewczyn z podstawówki, skoro takie z nich materiały na gwiazdy, a pewnie się marnują w warzywniakach pośpiewując pod nosem "All About Us", kiedy leci w RMFie. Oczywiście robią to lepiej niż Julia.

Nie rozpiętość głosu na szczęście decyduje o tym, kto staje się sławny, a kto nie, co z tego, że Edyta Górniak czy inne pipki potrafią skakać po dźwiękach, skoro nie mają żadnych przebojów. Nie zachwycam się jakoś szczególnie, ale nie widzę tu nic do skrytykowania czy snucia czarnych wizji, ze teraz przez 2 lata Volkova będzie ćwiczyła głos, bo nic nie umie.

To, ze dziewczyny z Tatu nie są wybitne głosowo to żadna tajemnica, ale mają niezłe piosenki, które są skomponowane pod ich możliwości wokalne i jakoś radziły sobie zawsze na koncertach w stopniu co najmniej dobrym. Cudów nie ma co oczekiwać, no ale kurde... mnie się podoba barwa Julii, do tego co robi jest w sam raz, nikogo nie oszukuje oraz nie rani i powinna śpiewać na żywo, bo nie słucha się jej źle.

Źle to się słucha Katy Perry, która chyba żadnej ze swoich piosenek nie umie zaśpiewać poprawnie i od pierwszych dźwięków się nie wstrzeliwuje. No, ale karierę robi.

Chociaż na tym wykonaniu Julii nie ma tej chrypy, a całość brzmi jakoś tak cukierkowo. Tak samo było podczas występu z Wiercipiętami "You and I", który BTW można tutaj obejrzeć w dobrej jakości: KLIK.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Video

Postprzez szarit » 16 lipca 2011, o 15:49

Szym ty mnie nie rozumiesz mi nie chodzi o skalę głosu czy samą jego barwę,ani chrypkę czy też jej brak,Chylińska czy Nosowska mają piękne chrypki ale potrafią śpiewać!Chodzi mi o zwykłe umiejętności wokalne Julia nawet nie potrafi zmienić dobrze rytmu śpiewanej piosenki bo zaczyna fałszować,jak na "profesjonalną "piosenkarkę strasznie jest słaba,a co do tekstów to jaka jej piosenka jest hitem możesz wymienić? Skoro porównujesz do Górniak,której faktycznie nie potrafię wymienić żadnej piosenki,a Steczkowskiej Dziewczynę szamana i nic więcej.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Video

Postprzez Alexander » 16 lipca 2011, o 16:23

Szym, problem w tym, że Julia wokalnie jest na poziomie Mandaryny. Ta też miała "przeboje" pisane pod jej możliwości, (z "drobną" pomocą technologii) a jak na tym koniec końców wyszła, chyba mówić nie trzeba. Przyzwoitość nakazuje umieć jako tako cokolwiek w zakresie wokalu...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Video

Postprzez koko » 16 lipca 2011, o 16:27

Sam ten występ w sumie nie jest zły. Bywało gorzej więc jest przyzwoicie. A co do tego You and I na rocznicy Neposedów... Julia jest zajebista. Naprawdę. Najpierw jedzie po Katinie jak po dzikiej świni, a teraz proszę. Nie dość że zastępuje ją kimś innym to jeszcze w telewizji i w dodatku drugi raz. :eye:

A co do dzieciaczków, które z nią śpiewają to pozwolę sobie zacytować Freda z filmu Chłopaki nie płaczą: gibają się jak pie*dolony rezus. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Video

Postprzez szym » 16 lipca 2011, o 18:15

Okej, więc moje "Julia fajnie śpiewa" równa się z Waszym "Julia nie ma o tym zielonego pojęcia", bo każdy to może oceniać inaczej... jasne. Ale w związku z tym przez 99 proc. działalności w Tatu Julia też miała głos jak Mandaryna, nigdy nie umiała śpiewać, fałszowała, nie trafiała w rytm. Jednak zaczęło to dopiero Wam przeszkadzać dopiero teraz?

Te dzieci w filmie faktycznie dziwne. I fatalna praca kamery, np. ten moment, kiedy kończy śpiewać ten MiniBilan i zaczyna Julia, a oni zamiast przełączyć obraz to kamera jedzie i szuka Volkovej, a my oglądamy rozmazane tło.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron