Video

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 16 lipca 2011, o 18:55

Czy Wy też macie wrażenie że z dźwiękiem jest coś nie tak ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez szarit » 16 lipca 2011, o 18:57

Szym przez pierwsze kilka lat w tatu dziewczyny wcale nie śpiewały na żywo,zaczeły to robić dopiero od a.d.2005r wcześniej zdarzyło im się kilka razy i to tylko ich największe hity plus występ na eurowizji.Miałam okazję obejrzeć kilka koncertów tatek z lat 2005-2006 i powiem tyle albo śpiewały chórem czyli całkiem inaczej niż na płycie,i śpiewała Lena tak średnio 80% całych występów podczas gdy Julia w tym czasie bawiła publiczność i "śpiewała"refren a raczej zarzynała swoje struny głosowe nie pamiętam jakoś by jakąś zwrotkę w tamtym okresie zaśpiewała sama.Zmieniło się to trochę w okresie 2007-2009 ale i tak ich występy były tak rzadkie że można na palcach rąk policzyć.Mam 2 tezy :1.Julia jest tak leniwa że nie chce jej się regularnie i systematycznie ćwiczyć sztuki śpiewania,2.jest wokalnym beztalenciem ,ja osobiście przychylam się do pierwszej tezy.A sam utwór całkiem fajny i wszystko byłoby ok gdyby nie te zmiany rytmu i końcówki,naprawdę zastanawiam się jak można pisać w rubryce zawód-piosenkarka i nie mieć opanowanych podstaw swojej pracy :bum: .Przyznaje że to dla mnie niezła zagadka.
A co do występu z Neposedi zaśpiewała sama aż 2 zdania w jednej zwrotce,bo w drugiej to już był typowy chórek z małolatami
ja mam tą wersję tego występu http://youtu.be/nTCYNatG-ko
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Video

Postprzez ProsteRuchy » 16 lipca 2011, o 19:08

Julia i Lena w większości swoich piosenek nie śpiewały lecz recytowały tekst. Zazwyczaj ich piosenki były zbudowane na zasadzie jednej nuty. W tej chwili Lena udowodniła że śpiewa (raz dobrze, raz źle) oraz że się rozwija. Co do Julii to za wiele nie pokazała. Trzy słabe dema, które ponownie wykonywane są na jedną nutę, występ w tv który moim zdaniem jest z playbacku (mam na myśli to co zapostował Szym) oraz wideo z karaoke które jest słabej jakości. Nie ukrywam że bardziej podoba mi się wokal oraz twórczość Leny ale doceniam również to co robi Julia (lub nie robi ^^ ). Niestety na chwilę obecną Julia brzmi nie najlepiej a ten występ na karaoke wcale nie podnosi mnie na duchu co do jej wokalu.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Video

Postprzez Alexander » 16 lipca 2011, o 19:36

szym napisał(a):Ale w związku z tym przez 99 proc. działalności w Tatu Julia też miała głos jak Mandaryna, nigdy nie umiała śpiewać, fałszowała, nie trafiała w rytm. Jednak zaczęło to dopiero Wam przeszkadzać dopiero teraz?

Przeszkadzało mi to zawsze, dlatego bardziej ceniłem Lenę, której też do ideału sporo brakuje. Rzecz w tym, że teraz drażni to bardziej, zwłaszcza w przypadku Julii, bo dziewczyny nie mają tego "czegoś" co miało t.A.T.u.. Wątpię ilu ludzi słuchało ich, dlatego, że ładnie śpiewały, że miały talent. Nie o to chodziło. A obecnie Lena zasuwa miałkim, nudnym materiałem i przeciętnym wokalem, a Julia tandetą, komercją, playbackiem i kompletnym brakiem umiejętności wokalnych. To jest po prostu smutne, bo o ile Lena od tych 10 lat praktycznie stoi w miejscu (co też jest złe) to Julia ma konkretny regres...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Video

Postprzez nielegalnaa » 16 lipca 2011, o 21:03

Alexander napisał(a):Rzecz w tym, że teraz drażni to bardziej, zwłaszcza w przypadku Julii, bo dziewczyny nie mają tego "czegoś" co miało t.A.T.u.. Wątpię ilu ludzi słuchało ich, dlatego, że ładnie śpiewały, że miały talent. Nie o to chodziło.

Zgadzam się w zupełności. Julia i Lena miały talent wokalny na średnim poziomie, ale t.A.T.u. w zamierzeniu nie było jedynie zwykłym zespołem. t.A.T.u. zapewne dla każdego oznacza coś innego, ale wielu fanom pozwoliło się wyzwolić. Nie śpiewały o d**ie marynie, ale też o ważnych rzeczach. Ogólnie rzecz biorąc całą kreacją, swoimi osobowościami przyćmiły nieco te niedostatki wokalne...
I właśnie osobno już nie potrafią tego zrobić. Lenie faktycznie jeszcze jakoś idzie, ale z Julią jest średnio. I wydaje mi się, że gdyby miały lepszy repertuar, albo gdyby nadal śpiewały razem to nie wiele osób zwracałoby na to uwagę.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Video

Postprzez yasoshlasuma16 » 16 lipca 2011, o 22:19

Otóż to... Ja mam w dupie jak one śpiewają. Są emocje, jest Magia, jest... cos niepowtarzalnego, nie wiem czy to sentyment czy to że t.A.T.u. było w najważniejszych momentach mojego życia, nie wiem. Ale wiem, że it will never happen again.
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Video

Postprzez koko » 18 lipca 2011, o 17:58

Nie zadzieraj z Volkovą! czyli the best of wkurzonej Julii. :zako:

Fragment 1:52-1:56 mnie rozwalił. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 19 lipca 2011, o 14:08

koko napisał(a):Nie zadzieraj z Volkovą! czyli the best of wkurzonej Julii. :zako:

Fragment 1:52-1:56 mnie rozwalił. :eye:


Za dużo wypiła czy ma kiepskiego psychiatrę ?
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06


Re: Video

Postprzez koko » 7 sierpnia 2011, o 14:51

Ja pierdykam, kto przeprowadza ten wywiad? Powhatan? :eye: Mam nadzieję, że jakieś tłumaczenie się pojawi albo chociaż podsumowanie. Co do Julii - wygląda uroczo. Usta nie rażą. Nawet ta fryzura jest znośna. Teraz i tak jest inna, ale co tam. :eye: Ogólnie to po prostu się rozpływam oglądając to. :D

W ogóle to ziom jest dobry. :lol2: Mówi o t.A.T.u., wymienia wszystko, a potem "Jul, gdzie to wszystko?". Dobre pytanie.

edit:
Porwałam się z motyką na Słońce i zrobiłam własne podsumowanie. Nie wiem czy jest jakieś super-hiper, ale błędów raczej w nim nie ma. Mam nadzieję. :ups:

tatuhq.pl napisał(a):- Na pytanie odnośnie t.A.T.u. "Gdzie to wszystko?" Julia odpowiedziała, że minęło 10 lat i nie wie jak długo mogłoby to jeszcze trwać. Miały po 15 lat, chciały eksperymentować, ale teraz Julia ma dwoje dzieci i obie zajmują się własnymi projektami;
- Wspomina o tym jak pół roku mieszkały razem (prawdopodobnie chodzi o pobyt w Los Angeles podczas nagrywania drugiego albumu), spały w jednym łóżko itp. Rodzice dzwonili do nich pytając jak jest na co dziewczyny mówiły "No jak? Mamo, tato, żyjemy razem jak mąż i żona";
- W relacji między sobą to ona była chłopakiem, a Lena dziewczyną (powiedziane pół żartem, pół serio);
- Fani poinformowali ją, że singiel Leny dedykowany jest właśnie jej. Widziała zdjęcia z planu teledysku i wspomina, że są one zrobione na cmentarzu. Przeprowadzający wywiad pyta czy to ona znajduje się dwa metry pod ziemią, na co Julia ze śmiechem odpowiada, że nie wie;
- Obecnie dziewczyny bardzo rzadko rozmawiają. Można powiedzieć, że dwa razy do roku - składają sobie życzenia urodzinowe i noworoczne;
- Nie zazdroszczę jej, nie ma we mnie zawiści z prostego powodu. Przez tyle lat byłyśmy razem, szłyśmy przez życie ręka w ręką. Teraz, na tym etapie, jestem pewna, że potrzebuje mojego wsparcia. Zawsze będę ją wspierać.;
- Wszyscy mamy prawo kochać kogo chcemy i jak chcemy. Nie ważne czy chłopak kocha chłopaka, dziewczyna kocha dziewczyną czy chłopak kocha dziewczynę. To jest normalne, takie jest życie.;
- Rosyjska telewizja otrzymała oficjalne pismo, w którym podano że t.A.T.u. zdobyło pierwsze miejsce podczas Eurowizji. Domniemanie, dziewczyny dostały 0 punktów od Anglii, ale okazuje się że tak naprawdę otrzymały ich 12. Julia stwierdziła, że to wszystko polityka;
- Julia mówi że na samym początku przyjechały do studia i miała miejsce dyskusja odnośnie tego co mogłoby być interesujące (jeżeli chodzi o t.A.T.u.). Producent zapytał je czy widziały film Fucking Åmål. Następnie dziewczyny kupiły kasetę z tymże filmem i obejrzały go. Na tym odpowiedź na pytanie "Kto zrobił z Was lesbijki?" się kończy. Potem Julia wspomina, że ludzie dzwonili i dziękowali im;
- Fani cały czas proszą o to by dziewczyny zrobiły tournée;
- Nie ma zamiaru nikogo naśladować;
- Pracuje z ludźmi ze Stanów Zjednoczonych, jej manager był kiedyś szefem Universalu w Moskwie;
- Miłość się zaczyna i kończy.;
- Pieniądze są w porządku, ale nie kupisz za nie miłości, dzieci czy rodziców.;
- Uważa że jeżeli jest się z kimś z miłości, a potem okazuje się że ta osoba jest bogata wtedy jest to okej. Natomiast bycie z kimś tylko dla pieniędzy jest bez sensu;
- Nagrywała singla w Szwecji, ale nie chce zdradzić tytułu.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Video

Postprzez yasoshlasuma16 » 8 sierpnia 2011, o 12:38

To z Eurowizją mnie pozytywnie zaskoczyło, w której sekundzie jest to dokładniej? -D
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Video

Postprzez koko » 9 sierpnia 2011, o 07:40

yasoshlasuma16 napisał(a):To z Eurowizją mnie pozytywnie zaskoczyło, w której sekundzie jest to dokładniej? -D

Jak tylko włączysz drugą część wywiadu to zaczyna się temat Eurowizji. Kończy się w 0:31. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 11 sierpnia 2011, o 12:43

<<<Behind The Scenes With Julia & Lena (t.A.T.u) >>> Filmik pewnie wszystkim znany, ale podoba mi się wygląd Julii więc nie mogłam sobie darować.:)
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 29 sierpnia 2011, o 13:03

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 3 września 2011, o 18:42

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron