Video

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez ilusion » 1 lipca 2010, o 10:46

Zgodzę się z wypowiedzią powyżej. Julia znacznie korzystniej wygląda z mocno pomalowanymi oczami, aniżeli z wyraziście podkreślonymi ustami. Aczkolwiek dziewczyna zaczyna coraz lepiej wyglądać patrząc na Jej fotki i porównując. Tak trzymać.
Avatar użytkownika
ilusion
Początkujący
 
Posty: 68
Dołączył(a): 23 maja 2010, o 03:50

Postprzez Vedis » 2 lipca 2010, o 20:34

No właśnie. Mam wrażenie, że na fotkach z 2009 roku jest bardziej plastikowa, a z 2010 jest bardziej mroczna. :luv:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 26 sierpnia 2010, o 19:58

O ustach Julii

Rozumiem rosyjski piąte przez dziesiąte, ale normalnie leżę i kwiczę. :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Vedis » 6 września 2010, o 10:40

Każdy człowiek ma prawo robić ze swoim wyglądem, co chce. Moim zdaniem ludzie, którzy się śmieją z wyglądu innych są bardzo, bardzo puści. W ogóle współczesne media są tragicznie próżne.
Oglądając ten filmik miałam ochotę uderzyć tę kobietę, która tak chamsko naśladowała sposób mówienia Julii :( Pokazała tylko swój niski poziom intelektualny.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 8 września 2010, o 00:37

Vedis napisał(a): Oglądając ten filmik miałam ochotę uderzyć tę kobietę, która tak chamsko naśladowała sposób mówienia Julii :( Pokazała tylko swój niski poziom intelektualny.
Oj i dlaczego tak brutalnie? :eye: Pani po prostu wykazała się niskimi zdolnościami naśladowczymi. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 30 listopada 2010, o 10:28

Wywiad z Jul (angielskie napisy)

tatuhq.pl napisał(a):pytanie: Czy śledzisz rosyjski show-biz?
Julia: Oczywiście. Sama w końcu jestem z Rosji, z Moskwy. Słucham radia kiedy jestem w Moskwie. Naprawdę tęsknię za rosyjskimi artystami.
pytanie: Mogłabyś jakiegoś wymienić?
Julia: Jakiegoś na pewno, lubię wielu artystów. Wiesz, mam bardzo pozytywne nastawienie wobec wszystkich. Może właściwie nie chodzi nawet o ich kreatywność, ale niektórych po prostu znam osobiście. Uwielbiam Sergeya Lazareva, znamy się od dzieciństwa, zawsze jestem przy nim, jest bardzo pracowity. Jest też Dima Bilan - do niego też mam pozytywne nastawienie. Prawda jest taka, że nie mam złego nastawienia do artystów, za którymi nie przepadam. Szanuję ich. (...) Rosyjski show-biz to tak naprawdę nie jest show-biz. Wciąż jeszcze długa droga przed nami, nie wiem. Prawdziwy show-biz jest na zachodzie. Tam są artyści, którzy naprawdę pracują, są na topie, robią szalone show. Weźmy na ten przykład Beyoncé, Justina Timberlake'a albo, nie wiem, U2 którzy niedawno byli w Moskwie. TO są ludzie którzy pracują. Tutaj są dobre występy, tancerki. To naprawdę nie jest dla mnie. (...)
To modne i ważne by pisać gdzie jesteś, co robisz i takie tam. Do pewnego stopnia lubię to. Myślę że na Facebooku i Gmailu, czy jak to się tam nazywa, lepiej napisać coś więcej niż "Idę do fryzjera farbować włosy" - kogo to obchodzi? "Idę wyprowadzić psa, idę do sklepu". No nie wiem, to dość osobiste i nie ma potrzeby mówić o tym wszystkim. Lepiej poczekać i napisać fanom konkretną wiadomość jak minął tydzień czy miesiąc, to wystarczy.
pytanie: Masz idola?
Julia: Nie, nie szukam idola. Był Michael Jackson, którego kochałam jako artystę, uwielbiałam jego pracę. Dla mnie był prawdopodobnie jedną z najbardziej świetlanych postaci, ale nie chcę być do niego podobna. Zawsze próbuję być sobą, takie jest życie.
pytanie: Masz jakieś nowe tatuaże?
Julia: Nie, wszystkie są stare, jednakże planuję nowe.
pytanie: Jakie będą?
Julia: Chcę jeszcze kilka. Mam pięć, a chcę żeby było ich siedem. Lubię liczbę siedem.
pytanie: Wybrałaś już wzory?
Julia: Cały czas się zastanawiam. Mam kilka opcji, ale ich nie zdradzę - to sekret! Tematyki też nie wyjawię.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 30 listopada 2010, o 14:06

Myślę że na Facebooku i Gmailu, czy jak to się tam nazywa... :eye:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Przemko » 30 listopada 2010, o 20:19

powazny napisał(a):Myślę że na Facebooku i Gmailu, czy jak to się tam nazywa...


Nic dodać. Nic ująć. :ups:
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez koko » 30 listopada 2010, o 20:25

powazny napisał(a):Myślę że na Facebooku i Gmailu, czy jak to się tam nazywa... :eye:
Właściwie to mówi coś w stylu "albo jakiś taki mail", ale wersja "czy jak to się tam nazywa" brzmi lepiej. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 1 grudnia 2010, o 14:05

Julia po prostu jest trochę jasnowidzem. Ona Lenę szanuje, owszem, ale sądzi, że jej gwiazda szybko zgaśnie i Ruda wszystkich rozczaruje. :coctail:

I, jakby nie patrzeć, Lena Katina jest na dobrej drodze do tego.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez szarit » 1 grudnia 2010, o 14:56

Cytat:
pytanie: Masz idola?
Julia: Nie, nie szukam idola. Był Michael Jackson, którego kochałam jako artystę, uwielbiałam jego pracę. Dla mnie był prawdopodobnie jedną z najbardziej świetlanych postaci, ale nie chcę być do niego podobna.


O rly?

Julia jest fałszywa.

Cytat:
Prawda jest taka, że nie mam złego nastawienia do artystów, za którymi nie przepadam. Szanuję ich.


A o Lenie, z którą pracowała przez 10 lat to przepraszam co mówiła xD ?


Rozumiem że masz żal do Juli że ośmieliła się w ogóle skrytykować Lenę,ale zawsze dziewczyny mówiły że są dla siebie jak siostry,a w rodzinie nie wmówisz mi że nikt nigdy nikogo nie krytykuje mimo że panuje podobno miłość powszechna,zwłaszcza że patrząc na to co ostatnio się u Leny wyrabia to Julia może mieć rację.Zresztą Julia ani jednym słowem nie skrytykowała Leny tylko jej solowy projekt od kiedy praca jest człowiekiem?mnie też solowa twórczość Leny się niezbyt podoba uważam że stać ją na dużo więcej ale jak na razie jestem rozczarowana i nie widzę powodów by ukrywać rozczarowania tym co Lena na dziś prezentuje,czy nie mogę jej za to krytykować?a dlaczego Julia nie może?bo 10 lat razem pracowały?wierz mi lepiej że mówi teraz co myśli o pracy Leny niż żeby miała udawać że jej się podoba i chwalić publicznie a za plecami mówić co innego to dopiero byłaby fałszywa skora tak nie myśli.A M.Jackson można go kochać a nawet uwielbiać ale to nie znaczy że ma być idolem,on się nawet nie nadaje na idola najwyżej jako wzór jak można sobie zmarnować życie. Co do ruskiego szołbiznesu Julia krytykuje stosunki w nim panujące i sposób załatwiania czegokolwiek a nie samych muzyków.Co do fejsbuka i tych innych czy jak one się nazywają to popieram Julię,pewnie jestem zacofana ale nie widzę w tym nic interesującego i kompletnie nie rozumiem ludzi co zakładają konta w portalach społecznościowych i są z tego dumni.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez Madziara220 » 1 grudnia 2010, o 17:14

Jak dla mnie Julia jest fałszywa i przeczy sama swoim własnym słowom. Szarit w rodzinie nikt by czegoś tak obłudnego nie zrobił wobec 2 osoby. Julia zachowała się nie fair wobec Lenki, której wiele zawdzięcza a teraz kłamie jak z nut. Takie zachowanie nie przysporzy jej sympatii fanów, bo przecież nikt z nas nie jest ani ślepy ani głuchy.
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez szarit » 1 grudnia 2010, o 19:23

Wiesz Madziara widocznie masz idealną rodzinę ja znam ludzi którzy nie mogą tego o swoich bliskich powiedzieć i dotyczy to rodzeństwa z krwi i kości(ci sami rodzice,wspólne dorastanie)a robią sobie dużo gorsze rzeczy niż to co powiedziała Julia(można nawet powiedzieć że Julia tak naprawdę nic nie powiedziała),dla mnie fałszywy jest ktoś kto nie mówi mi prawdy choćby bardzo bolesnej tylko mami mi oczy że wszystko jest ok,albo nie mówi co naprawdę myśli o tym co robię,ale jeżeli ktoś ją mówi (prawdę lub swoje zdanie)to go za to nie potępiam(najwyżej się pokłócę a potem się pogodzimy),a co do stosunków Lena-Julia to są ich własne sprawy Lena wie co Julia myśli o jej solowym projekcie ale ma to w czterech literach robi po prosu swoje,więc nie bądź bardziej papieska niż sam papież.A tak w ogóle powiedz w czym to Julia kłamie możesz podać cytaty do porównania?
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez koko » 2 grudnia 2010, o 01:21

szarit napisał(a):Zresztą Julia ani jednym słowem nie skrytykowała Leny tylko jej solowy projekt od kiedy praca jest człowiekiem?
Jeżeli osoba wkłada dużo serca w swoją pracę zaczyna się z nią utożsamiać i takie uwagi odbierać personalnie. Normalna reakcja.

szarit napisał(a):czy nie mogę jej za to krytykować?a dlaczego Julia nie może?bo 10 lat razem pracowały?wierz mi lepiej że mówi teraz co myśli o pracy Leny niż żeby miała udawać że jej się podoba i chwalić publicznie a za plecami mówić co innego to dopiero byłaby fałszywa skora tak nie myśli.
Mogła przemilczeć. Najbardziej neutralne zachowanie, które nie wywołałoby skrajnych reakcji ze strony fanów. Mogła również skomentować dotychczasowe dokonania Leny w sposób grzeczny. Po prostu grzeczny. Jeżeli znam kogoś tyle lat i mówię, że jesteśmy dla siebie jak rodzina to staram się tej osoby nie skrzywdzić. Krytykę przedstawiam w sposób konstruktywny. Gdyby Jul powiedziała coś w stylu "Piosenki, które do tej pory nagrała Lena nie odpowiadają mi, bo na mój gust są zbyt spokojne. Mam nadzieję, że na jej albumie znajdą się bardziej energiczne utwory. Życzę jej powodzenia." to nikt by nic nie mówił. No ale kobita ma inny temperament i zanim informacje zostaną przetworzone przez ośrodki ulokowane w mózgu, to zdążą już 10 razy opuścić jamę ustną. :coctail: Jest też opcja, że mogła wziąć Lenę na stronę i powiedzieć jej to w cztery oczy, no ale po co skorą niedaleko są kamery... :rolleyes:
Ostatnio edytowano 2 grudnia 2010, o 11:13 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez szarit » 2 grudnia 2010, o 03:20

szarit napisał/a:
Zresztą Julia ani jednym słowem nie skrytykowała Leny tylko jej solowy projekt od kiedy praca jest człowiekiem?
Jeżeli osoba wkłada dużo serca w swoją pracę zaczyna się z nią utożsamiać i takie uwagi odbierać personalnie. Normalna reakcja.

A skąd wierz że się utożsamia?Reakcja Leny na słowa Juli była dla mnie dość wyraźna Lena zareagowała dopiero gdy na forum zrobił się duży ruch z powodu wypowiedzi Juli a sama reakcja Leny nie wyglądała mi na rozpacz,ani głęboki smutek(owszem była smutna ale nie tak jak można było tego oczekiwać po osobie której pracę obrażono)moim zdaniem Lena ma gdzieś co o niej mówią i piszą a zareagować musiała bo za dużo ludzi zaczeło mówić o tym temacie.Lena w moim odczuciu jest osobą której tak na prawdę nie da się obrazić bo zwyczajnie to zignoruje:najpierw będzie myśleć co należy zrobić,a w końcu nic nie zrobi bo przestanie się tym przejmować i stwierdzi że to nie ma sensu.

Mogła przemilczeć. Najbardziej neutralne zachowanie, które nie wywołałoby skrajnych reakcji ze strony fanów. Mogła również skomentować dotychczasowe dokonania Leny w sposób grzeczny. Po prostu grzeczny. Jeżeli znam kogoś tyle lat i mówię, że jesteśmy dla siebie jak rodzina to staram się tej osoby nie skrzywdzić. Krytykę przedstawiam w sposób konstruktywny. Gdyby Jul powiedziała coś w stylu "Piosenki, które do tej pory nagrała Lena nie odpowiadają mi, bo na mój gust są zbyt spokojne. Mam nadzieję, że na jej albumie znajdą się bardziej energiczne utwory. Życzę jej powodzenia." to nikt by nic nie mówił. No ale kobita ma inny temperament i zanim informacje zostaną przetworzone przez ośrodki ulokowane w mózgu, to zdążą już 10 razy opuścić jamę ustną. Jest też opcja, że mogła wziąć Lenę na stronę i powiedzieć jej to w cztery oczy, no ale po co skorą niedaleko są kamery...


Tylko że Julia najpierw gada a potem myśli,wiele jej wypowiedzi było aroganckich i bezczelnych w wielu sprawach,prasa ją "lubi"bo zawsze coś "chlapnie" i będą mieć o czym pisać.Pewnie jest to wynikiem braku kultury osobistej z której Rosjanie słyną,jak ktoś na forum tatu.ru zauważył< Julia jest jak ruski naród bardzo prosta>a to że urodziła się w wielkim mieście niczego nie zmienia po prostu ma więcej własnych pieniędzy,lepsze ciuchy i makijaż,ale pochodzenie z pod Moskiewskiej wsi wychodzi zawsze jak otwiera usta.Lena zna Julię doskonale i wie że Julia dużo gada i nie warto się tym przejmować,ale fani z całego świata są bardziej wrażliwi tylko że nie znają Rosjan.Są zdziwieni ich brutalną szczerością i bezpośrednością w ich stosunkach.Prawdziwy Rosjanin zawsze mówi co myśli i nie obchodzi go opinia niewychowanego chama bez kultury osobistej.Powiem więcej ludzie co cedzą słowa i wykazują się ponad przeciętną jak na ich warunki rozwagą w słowach i czynach mają opinie podejrzanych i fałszywych bo,człowiek który nie mówi co myśli na dany temat (gdy go zapytają) :coctail: ma najczęściej (w ich przekonaniu)złe intencje.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron