Video

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez powazny » 2 grudnia 2010, o 10:44

powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 2 grudnia 2010, o 11:12

szarit napisał(a):A skąd wierz że się utożsamia?
Lena zawsze mówi, że wkłada całe serce w swoją pracę więc logicznym jest, że takie uwagi odbiera personalnie. Nawet jeżeli nie okazała jakiejś nadzwyczajnej rozpaczy, to dam sobie rękę uciąć, że takie słowa ją zabolały. Wyobraź sobie teraz, że robisz coś co znaczy dla Ciebie bardzo wiele, a bliska osoba jedzie Cię przed kamerą. I tu nawet nie chodzi o "ruskie chamstwo" tylko o lojalność wobec najbliższych.

Nowe wideo Jul - :oczka:
Już nie mogę się doczekać, aż otworzy stronę i wszystko ruszy. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez szarit » 2 grudnia 2010, o 15:12

Wiesz jeżeli ktoś krytykuje moją pracę,a szczególnie bliski i to publicznie,to sprawdzam co jest nie tak i szczegółowo wszystko analizuję.Zresztą skąd wiesz że dziewczyny są sobie nadal bliskie,od zawieszenia tatu raczej ich kontakty stały się sporadyczne by nie powiedzieć przypadkowe.Wytykasz Juli nielojalność ale czy Lena też jest wobec Juli lojalna?że była to fakt,ale z tą ich bliskością i przyjaźnią jest jednak coś nie tak i nie tylko z powodu publicznego wystąpienia Juli.Nie zwykłam oceniać ludzi nie znając wszystkich faktów,ale wiem że Julia jest zbyt prosta by robić komuś celowo przykrości,a do tego publicznie.A Lena i jej praca to osobny temat i nadal twierdzę że to co dziewczyny publicznie mówią to jedno,a co robią naprawdę to drugie,Lena patrząc na jej wywiady z ostatnich dwóch lat właściwie zaprzecza wielu rzeczom które mówiła wcześniej.Julia nie jest lepsza obie doskonale grają swoje role i na słowo obu dziewczynom zwyczajnie nie wierzę :coctail:

Wideo sugeruje że zapowiada się ciekawie w przyszłym roku może i Lena zrobi jakąś pozytywną niespodziankę i wreszcie wyda oficjalny singiel i wideo,bo w płytę zaczynam powoli nie wierzyć(no chyba że wyda ją tylko przez internet jak VU i WM) a jeżeli Julia wyda swój album w zapowiadanym terminie to będzie mega sensacja.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez powazny » 4 grudnia 2010, o 02:14

Poza tym, że wideo Julii na YT ma wiele wyróżnień w Rosji to także udało jej się coś tam uciułać w innych krajach w kategorii muzyka:
#135 - Most Viewed (Today) - Music - Argentina
#71 - Most Viewed (Today) - Music - Mexico
#78 - Most Viewed (Today) - Music - Poland
#5 - Most Viewed (Today) - Music - Russia
#85 - Most Discussed (Today)) - Music - Global
#94 - Top Rated (Today)) - Music - Global
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Tija » 26 grudnia 2010, o 18:19

Julia jako gość w programie Kosmipolitan podsumowującym 2010 rok. Głównym tematem są jej powiększone usta.

1
2
3
4
5
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez February » 26 grudnia 2010, o 22:24

Mógłby ktoś niewięcej powiedzieć co mówili? Yulka nawet ladnie wygląda :) Chociaż fryzura taka nijaka :P
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez koko » 26 grudnia 2010, o 23:04

Volkova wygląda po prostu rewelacyjne. :oczka:
Powiew świeżości, który jak dla mnie jest bardzo dobrym znakiem. Oby jej się nie odmieniło w nowym roku. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 31 grudnia 2010, o 22:39

Julia i Sergey śpiewają Nas Ne Dogonyat

Początek co za żenada z tym dograniem Lazareva do nastoletnich pisków Volkovej. :eye: Jednakowoż całość mi się podoba z wyjątkiem małpich skoków Sergeya.
Julia wyglądała świetnie jak na obecne standardy. :zako:

2:25 + parę innych momentów później -> Lena nieobecna ciałem, ale głosem to już tak :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 1 stycznia 2011, o 14:09

Najlepsze, że Volkova nie mogła ściągnąć butów przed występem tylko "na szybko" w pierwszych sekundach występów - chyba ma jakiś fetysz, jeśli chodzi o stopy 8)

Chociaż playback, to dobrze wypadł i nie raził, druga zwrotka fajnie wyszła ;)
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez szym » 1 stycznia 2011, o 16:29

Nieźle to wszystko wygląda, jest Julia, jest Sergiej, jest Lena :eye:. Bardzo dobrze załatwione - teraz Katina nie będzie miała prawa się rzucać, że Volkova robi cokolwiek "bez niej".

:nana:

Ładny obrazek, ale na początku nie podobał mi się głos Lazareva. Wszystko jednak bardzo żywe, skoczne i jakoś się przekonałem (nawet bardzo-bardzo). Mam nadzieję, że Julia pójdzie właśnie tą drogą i nie będzie zamulającym kołkiem na scenie.

Julia Volkova - Nas Ne Dogonyat (feat. Sergey Lazarev).mp3
:rose:
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Postprzez Madziara220 » 2 stycznia 2011, o 11:38

Yyyy najlepiej to mom zdaniem w tym wszystkim wyszła... Lena :mrgreen: . No, ale rzeczywiście całość wyszła nie tak tragicznie. Gdyby tylko ten Sergiej się tak nie wygłupiał... :shuffle:
Avatar użytkownika
Madziara220
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 lutego 2010, o 15:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Przemko » 2 stycznia 2011, o 12:01

Taaa... fajnie! Rzeczywiście najlepiej na tym wszystkim wyszła ... Lena. Ale dam szansę jeszcze Julce. Zobaczymy co dalej. Wolałbym też, żeby Julka zrobiła coś solo.
Upierdliwy mąciwoda
Avatar użytkownika
Przemko
Zaawansowany
 
Posty: 279
Dołączył(a): 4 października 2009, o 10:55

Postprzez ProsteRuchy » 2 stycznia 2011, o 12:34

A mi sie nie podoba. Julia powinna nauczyc sie spiewac Nas ne Dogonyat live, ewentualnie na nowo nagrac swoja czesc wokalu jesli juz zawsze chce wykonywac utwor ten z playbacku bo drazniaco sie ja oglada i slucha rownoczesnie. Glos 17nastolatki ktorego juz nie ma i jej aktualny image oraz stan wokalny wzajemnie sie kontrastuja. Co do Lazareva, nie podoba mi sie jego czesc i to nawet nie jego wina. Po prostu nie pasuje do tego utworu meski wokal. Tak w ogole to calosc wyszla komicznie. Bo obydwoje zachowywali sie wykonujac ta piosenke tak jak za dawnych czasow Julia i Lena. Te spojrzenia, patrzenie sobie w oczy, ehhhh. Julia zarzucala Lenie ze wykonuje solo piosenki tatu. Ta natomiast poszla o krok dalej i zamienila Lena na Lazareva z ktorym wykonala Nas Ne dogonyat.

Ps.
Zgadzam sie, Lena wyszla na tym najlepiej. Mimo swojej nieobecnosci mozna bylo ja uslyszec xD
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez szym » 2 stycznia 2011, o 13:24

Możecie rozwinąć tę myśl, że "najlepiej na tym wyszła Lena"? Moim zdaniem Katina po prostu znowu robi karierę na plecach Julii.

:haha:
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Postprzez Kamil » 2 stycznia 2011, o 13:26

Przynajmniej Julia zrobiła jeszcze jeden krok dalej i prezenter zapowiedział występ jako "Sergey Lazarev i Julia Volkova", a nie "Sergey Lazarev i Julia Volkova z T.a.T.u." ;)
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron