Video

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez ProsteRuchy » 2 stycznia 2011, o 13:27

Musimy poczekac na riposte Julii. Lena znowu wykonala utwor tatu za plecami Volkovej. Skandal!!!
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez ProsteRuchy » 2 stycznia 2011, o 13:31

Kamil napisał(a):Przynajmniej Julia zrobiła jeszcze jeden krok dalej i prezenter zapowiedział występ jako "Sergey Lazarev i Julia Volkova", a nie "Sergey Lazarev i Julia Volkova z T.a.T.u." ;)

Hmmm, Lena do tej pory zagrala 3 koncerty i z tego co mi wiadomo na zadnym z nich prezenter nie zapowiadal jej jako Lena Katina z tatu. Media to inna sprawa. W newsach o wystepie Julii z Lazarevem pisano rowniez exsolistka badz z tatu.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Postprzez koko » 2 stycznia 2011, o 14:07

ProsteRuchy napisał(a):Musimy poczekac na riposte Julii. Lena znowu wykonala utwor tatu za plecami Volkovej. Skandal!!!
SKANDAL! WSTYD! OSZUSTWO! Tak w skrócie można określić sytuację, która wstrząsnęła dziś Rosją oraz stosunkami między Volkovą i Katiną.
Mariusz Mix Kolanko - Wiadomości.
:oczka:


Swoją drogą to naprawdę chamstwo co zrobiła Katina. Nie pchaj się tam gdzie Cię nie proszą dziewczyno! Żeby tak zrujnować pierwszy solowy występ Julii...

Kamil - Katiny też nikt nie zapowiada jako "Lena Katina z t.A.T.u." zatem fail. :lol2: Zarówno w przypadku Julii jak i Leny media tak je określają. To co przytoczył PR to dobre przykłady, bo Volkovą w każdym artykule określają jaką "byłą wokalistkę t.A.T.u.". :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez szarit » 2 stycznia 2011, o 18:31

A mnie się występ podobał bo od bardzo dawna Julia wreszcie wyglądała normalnie,a Sergiej wypadł bardzo dobrze prawdę mówiąc lepiej niż Julia.Co do śpiewu czy playbeck można uznać za śpiew?Dla mnie playback to tylko imitacja śpiewu a nie prawdziwy występ.Nazywanie tego pierwszym solowym występem Juli też za dużo powiedziane bo na rocznicę Neposedi też śpiewała z Sergiejem i to był pierwszy występ solowy Juli bo momentami nawet na żywo było ją słychać czyli lepiej niż teraz.A Lena? już za m-c ma koncert zgodnie z plakatem reklamującym koncert występuje T.a.T.u i Lena Katina.Oczekuję że Julia też wystąpi a potem Lena da swój solowy recital :mrgreen:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez SnegoSmiles » 2 stycznia 2011, o 18:51

Fajne wykonanie NND.

Rozumiem, playback, ale dlaczego z 2001 roku?!!!!!!!!

Mam nadzieję, że Julcia nie będzie już z pleja śpiewała!
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez Pofyrtaniec » 2 stycznia 2011, o 22:39

Występ bardzo fajny i pozytywny. Julia wygląda coraz lepiej ;)
Nie usłyszeliście może, że zwrotki Julii zostały nagrane na nowo a refren został ten sam? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez koko » 2 stycznia 2011, o 23:03

Pofyrtaniec napisał(a):Nie usłyszeliście może, że zwrotki Julii zostały nagrane na nowo a refren został ten sam? :eye:
Usłyszeliśmy. Znaczy się ja osobiście usłyszałam. Gdyby ona miała jeszcze raz nagrać ten refren to sorry, ale chyba by jej wody odeszły. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez szym » 2 stycznia 2011, o 23:31

Pofyrtaniec napisał(a):Nie usłyszeliście może, że zwrotki Julii zostały nagrane na nowo a refren został ten sam? :eye:


Ja też słyszałem. Jest to dobra wiadomość, która mówi nam, że w zeszłym roku Julia chociaż raz była w prawdziwym studio nagraniowym.
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Postprzez Tija » 3 stycznia 2011, o 20:32

Julia w programie Comedy Club

<1>
<2>

Prezenter mówi, że kanał TNT wykupił prawa do filmu Ty i Ja i, że jak zniknie z kin to od razu będzie w TV.



Julia w programie 20 najlepszych piosenek roku.

<1>
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Video

Postprzez szym » 23 stycznia 2011, o 00:50

Julia była prezenterką w rosyjskiej mutacji "Mam Talent", czyli "Minucie sławy". Rozmawiała z uczestnikami w tzw. green roomie i jej wejścia na wizję można zobaczyć klikając TUTAJ.

Moim zdaniem prezentuje się... rewelacyjnie.
Obrazek
:zako:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Video

Postprzez szarit » 23 stycznia 2011, o 04:09

Jako prezenterka całkiem dobrze sobie radzi jak znudzi się zabawą w piosenkarkę,pracę w tv ruskiej na na 100% i to od razu w pierwyj kanał,może znów zagra w jakimś filmie no ona o swoją przyszłość i perspektywy zawodowe nie musi się martwić,zawsze wyjdzie na swoje. :mrgreen:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Video

Postprzez Ally26789 » 23 stycznia 2011, o 16:23

Nie no, super wygląda. Już wraca do swojej "Julkowatości", co jest ważne. Ale chyba powróciła do swych namalowanych brwi... Albo mi się tak wydaje, co?
-Wiesz kto był moim pierwszym idolem?
-Nie, kto?
-Ja, jak zobaczylem siebie pierwszy raz w lustrze to już wiedziałem, że jestem idealny. Jestem i .... !

Znajomy :D
Ally26789
Początkujący
 
Posty: 114
Dołączył(a): 30 października 2010, o 16:05

Re: Video

Postprzez koko » 24 stycznia 2011, o 21:57

Wygląda po prostu zjawiskowo. Oby tak dalej. :coctail: Co do roli prezenterki - spisała się. 100 razy lepsza niż Krupa w finale Top Model. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Video

Postprzez TATYRUSSIA » 26 stycznia 2011, o 18:38

Tylko jakby ten mikrofon za wielki chyba jej dali :D
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Video

Postprzez Waste_Manager » 26 stycznia 2011, o 21:01

TATYRUSSIA napisał(a):Tylko jakby ten mikrofon za wielki chyba jej dali :D

To specjalnie zeby jej monster wargi zaslonil...
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron