Video

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 25 kwietnia 2012, o 21:38

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez nielegalnaa » 26 kwietnia 2012, o 08:33

Jak zwykle dziewczyny robią wszystko co nie jest związane z nagrywaniem płyty. Ale to dobrze, że Julia się zabezpiecza finansowo, bo ze śpiewania kokosów już raczej mieć nie będzie.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Video

Postprzez koko » 26 kwietnia 2012, o 09:48

Julia businesswoman. :eye: No i dobrze. W sumie to zgadzam się z nielegalną, trzeba się jakoś zabezpieczyć. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 26 kwietnia 2012, o 10:35

nielegalnaa napisał(a): Ale to dobrze, że Julia się zabezpiecza finansowo, bo ze śpiewania kokosów już raczej mieć nie będzie.

No nie wiem czy to takie zabezpieczenie. W dzisiejszych czasach na dwoje babka wróżyła. Ale już oczyma duszy widzę tę reklamę: "Zaprasza Julia Volkova z Tatu"
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez nielegalnaa » 1 maja 2012, o 11:29

A tutaj krótki film z urodzin Kirkorov'a:
klik

Myślałam, że Julia już od dawna nie pali ;|
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Video

Postprzez koko » 1 maja 2012, o 11:46

Też tak sądziłam, a tu taki zonk. ;| Przynajmniej bardzo ładnie wygląda. :D Powiem więcej, na dzisiejsze standardy wygląda wyjątkowo ładnie. :love: Fajka trochę psuje efekt, ale przemilczmy to. Tak poza tym, Julia i jej uwieszanie się na każdym jest mega zabawne. Biedny Vadim. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Re: Video

Postprzez koko » 10 maja 2012, o 10:22

0:44 - najpierw czytam status Katiny o tym jak to pierwszy raz oglądała Pulp Fiction, a potem Julia wyskakuje z tym - nie mogę. :lol2: Uwielbiam ją! :love:

I Julia w tym gra, tak? Matko, toż to się zapowiada jeszcze gorzej niż You and I...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 14 maja 2012, o 09:39

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez koko » 14 maja 2012, o 10:17

To chyba powinno pójść do tematu ogólnego, bo w końcu o obu jest. :coctail: Katina zajebiste ciuchy! Kolory fajnie dobrane i ogólnie wygląda to dobrze. Makijaż i włosy też reprezentacyjne (przynajmniej w tych fragmentach jak siedzi i mówi). Wiedziałam, że pojawią się słowa "teatr" i "gra", po prostu wiedziałam. :eye: Mam nadzieję, że pojawią się angielskie napisy, bo rozumiem piąte przez dziesiąte i mam wrażenie, że nie jestem jedyna. :eye:

Co do jakości samego materiału to... matko boska, ale lagi. Strasznie irytujące, ale grunt że jest. :ups:

edit:
Lepsza jakość - jak wchodzi ta smutna muzyka w tle i Lena zaczyna mówić o tym jak żyły razem to jest masakra. Widać że przeżyła rozpad grupy i to bardzo. Nie dziwię się, że musiała skorzystać z pomocy psychologa.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości


Re: Video

Postprzez yuliasavicheva » 1 czerwca 2012, o 20:35

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Video

Postprzez yasoshlasuma16 » 2 czerwca 2012, o 01:05

Ten pocałunek, ta piosenka, to wszystko jest żenujące
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: Video

Postprzez szarit » 2 czerwca 2012, o 11:51

Pocałunek zwykły chwyt marketingowy,występ może być,ale piosenka bardzo fajna, chyba najfajniejsza jaką słyszałam od początku rozpoczęcia kariery solowej przez Julię.A swoją drogą czemu z tego co obie śpiewają poza repertuarem tatu najlepsze są covery?bo te ich własne utwory są takie średnie... :coctail:
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Video

Postprzez koko » 2 czerwca 2012, o 18:20

Ruch sceniczny Dimy mnie odstrasza. Naprawdę. Nie mogę na niego patrzeć i na te jego nachalne próby bycia sexy. :ups: Szkoda że playback. btw, czy ktoś jeszcze zauważył brak logiki w poczynaniach dziewczyn? Odrzuciły opcję duetu tylko po to by robić duety z innymi artystami. :eye: Mózg rozjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeechany. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron