Solowy album - INFO

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Pofyrtaniec » 22 marca 2010, o 11:00

Jakby ktoś nie zachodził na główną to poniżej video do wywiadu ;)
>>*<<

Warto zaglądać na główną bo jest już od wczoraj :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Lady_Galant » 22 marca 2010, o 12:00

Ja chcę juz te wakacje i singiel :pray:

Ej w tym wywiadzie jest gadka o tej piosence Let's just disappear, ma ją ktoś??
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez Vedis » 22 marca 2010, o 15:00

Pofyrtaniec napisał(a):Jakby ktoś nie zachodził na główną to poniżej video do wywiadu ;)
>>*<<

Warto zaglądać na główną bo jest już od wczoraj :ups:


Super !!! Żeby jeszcze wiedzieć o czym oni mówią.

Ja zaglądałam wczoraj i nie zauważyłam, żeby coś było.. A nawet jeśliby było to trzeba przecież wspomnieć o tym w tym temacie.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Pofyrtaniec » 22 marca 2010, o 15:15

Vedis napisał(a):Super !!! Żeby jeszcze wiedzieć o czym oni mówią.


* połowa jej debiutanckiego albumu jest już gotowa, jednak na razie nie chce niczego zdradzać,
* premiera pierwszego singla i teledysku (wg planów) ma odbyć się w lecie,
* zdementowała plotki o duecie z Lady Gagą na utwór Let's just disappear,
* porównała t.A.T.u. do zespołu Pink Floyd, którego członkowie spotykają się raz na 5 lat, nagrywają album, odbywają turne i to wszystko.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Vedis » 22 marca 2010, o 15:22

Ja chciałam wiedzieć dosłownie, bo to czytałam ;P Ale już znalazłam.

Anneke napisał(a):Julia Volkova o swoim projekcie.

Julia: Połowa albumu jest skończona prawie w 100%. Pomysły są bardzo interesujące. Na razie nie chcę mówić nic więcej, ponieważ mówienie o pewnych rzeczach zbyt szybko może powodować problemy w przyszłości.

Julia pracuje nad swoim solowym projektem bez udziału Leny. Pracuje nad swoim albumem w Ameryce.

Julia: Tego roku nowy singiel na pewno wyjdzie. I to nie jeden. Singiel oraz teledysk będą mieć premierę prawdopodobnie latem.

To pierwsza zapowiedź na temat solowego projektu Julii oraz pracy nad nim. Informacje o duecie z Lady Gagą na początku bardzo zaskoczyły Julię. Chodzi tu o piosenkę "Let's just disappear". Głos wokalistki jest bowiem bardzo podobny do głosu Julii. To sprawiło, że fani nie potrafili dociec czy naprawdę należy on do Julii Volkovej.

Julia: Nie nagrałam takiego duetu. Głos jest podobny, ale nie mój. Nie śpiewałam w duecie z Lady Gagą.

Julia mówi, że jej nowy album będzie miał zupełnie inny, nowy styl - sexy rock. Fani mają kolejne pytanie, czy t.A.T.u. się rozpadło? Przed "Snegopadami", teledyskiem do trzeciego singla, ogłoszono przez management t.A.T.u. że jest to ostatni teledysk z dziewczynami razem oraz, że grupa t.A.T.u. nie będzie już dłużej istnieć.

Lena: Dorosłyśmy, zaczęłyśmy śpiewać o innych rzeczach, które w tej chwili mają na nas wpływ.

Julia opowiada o planach t.A.T.u. jako grupy.

Julia: Będziemy dalej istnieć, ale będzie to podobnie jak w przypadku Pink Floyd, w którym członkowie spotykają się razem raz na pięć lat, nagrywają album, organizują trasę koncertową i to wszystko.

Jeden album i jedna trasa koncertowa na pięć lat, wokalistki znane z Eurowizji w Europie i Ameryce, które zdobyły wiele międzynarodowych nagród staną się legendą. Aczkolwiek nic nie jest potwierdzone oficjalnie.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez tomek » 22 marca 2010, o 17:21

A więc może to jeszcze nie koniec t.A.T.u. :oczka:
Cały czas się zastanawiam co oznacza "sexy rock". Miło wiedzieć, że nie będzie śpiewac z Gagą, bo nie przepadam za nią. A tak nawiasem mówiąc mam nadzieję, że chodzi o tegoroczne lato :eye:
[center]Obrazek[/center]
Avatar użytkownika
tomek
Początkujący
 
Posty: 91
Dołączył(a): 11 września 2009, o 18:54
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Postprzez Lady_Galant » 23 marca 2010, o 09:42

Tak o tegoroczne lato 8) czyli singiel wyjdzie we wrześniu bo to jeszcze będzie lato :eye:

"Sexy rock" :O aż sam jestem ciekaw :popcorn:
Marcin
http://chomikuj.pl/Lady_Galant

Teledysk "Alejandro" http://chomikuj.pl/Lady_Galant/Teledyski+Lady+GaGa

Pobierz z mojego profilu na Chomikuj.pl :)
Avatar użytkownika
Lady_Galant
Początkujący
 
Posty: 93
Dołączył(a): 7 lutego 2010, o 11:13
Lokalizacja: Wrocław / Twardogóra

Postprzez powazny » 8 listopada 2010, o 14:18

VIDEO.

Julia udzieliła wywiadu, z którego wynika, że nieprędko usłyszymy coś nowego. Ładnie to argumentuje, ale nie wiem czy to jest do końca szczere. Może to i dobrze, że nie rzuca datami i mówi wprost, że w 2011 roku CHYBA coś usłyszymy - solowe "kariery" Leny i Julii nie zleją się, chociaż sądząc po tempie prac Katiny od niej też COŚ może wyjdzie dopiero za rok (gdyby spełniły się pierwsze zapowiedzi mielibyśmy już od dawna album). No, ale Julia także mówiła o swojej stronie wielokrotnie, a nadal jej nie ma.

Co powiedziała?
* Nagrała już kilka piosenek.
* Nie spieszy się z tym wszystkim, bo chce, żeby materiał był dobry oraz wartościowy i się wyróżniał, a nie przeminął po miesiącu.
* Spędziła dużo czasu w Ameryce, ma tam swojego producenta i swój zespół.
* Rosyjscy muzycy ciągle kopiują i przeważnie są "gwiazdami jednego sezonu".
* Julia jest dumna, że chociaż aktorzy czy sportowcy rosyjscy potrafią zaistnieć na Zachodzie.
* Jej córka uczy się gry na pianinie i gry w tenisa, obojętnie co wybierze w przyszłości to Julia będzie ją wspierać.

Ponadto - strona www w budowie, gram sexy-rock (musi być z tego hasła dumna :eye:)
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Vedis » 28 listopada 2010, o 21:41

Julia odbyła chat z fanami na CherryTree. Oto pytanie i odpowiedzi:

Czy masz już muzyków w swoim zespole? Jeśli tak, to ile z nich to mężczyźni, a ile z nich to kobiety?
Julia: W tej chwili pracujemy nad złożeniem całego zespołu razem. Mój manager pracuje nad tym tutaj, pomagają również ludzie z Moskwy. Możesz wejść i sprawdzić newsy na mojej stronie.

Czy możesz wytłumaczyć koncepcję stylu "Sex rock"?
Julia: Rock z popem, electropop. Wszystkie rodzaje dźwięków.

Ilu piosenek, mniej więcej, możemy się spodziewać na albumie?
Julia: Do tej pory nagraliśmy tylko angielskie utwory.

Nagrywasz piosenki w LA?
Julia: Zaczęliśmy pisać i nagrywać album w LA, Malibu.

Czy jesteś zaangażowana w proces pisania tekstów na album?
Julia: Teksty piszą utalentowani pisarze, ja nie biorę w tym udziału. Piszę czasem wiersze.

Zaśpiewałabyś z jakimkolwiek rosyjskim artystą? Np. Zemfirą?
Julia: Kocham Zemfirę, kocham wszystkich artystów występujących na żywo. Kocham rock.

Pozostałe informacje: (Podsumowane przez Nielegalnąą z TatuMusic.eu)

- Wszystkie pomysły związane z albumem są pomysłami Julii, owszem są ludzie, którzy pomagają, ale nie mają oni decydującego słowa.
- W styczniu strona z pewnością będzie działać w pełni.
- Julia nie tylko zajmuje się kontrolowaniem pracy nad albumem, ale także myśli nad pomysłami odnośnie kariery, image'u czy brzmieniem piosenek.
- Julia powiedziała również, że film "You & I" ma mieć premierę 25 stycznia!

Oczywiście Julia mówiła również o swoich dzieciach, Vadimie. Na pytanie odnośnie duetu z jakimś artystą odpowiedziała, że zaśpiewałaby tylko z U2, ponieważ duety są w tej chwili zbyt powszechne.


Wielkie dzięki dla Alfredo Morales Teran z oficjalnego forum.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez koko » 28 listopada 2010, o 21:49

Vedis napisał(a):Julia odbyła chat z fanami na CherryTree. Oto pytanie i odpowiedzi:(...)
Informacja kilka minut temu pojawiła się na naszej stronie. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 2 grudnia 2010, o 00:07

Julia w znajomych na Tweeterze ma, obok Sergieja Lazarewa, kilka innych profili, z czego dwa pozwalają bardzo optymistycznie patrzeć w przyszłość. Pierwszym z nich jest kanał CherryTree Records, wiadomo Julia też ostatnio jest częstym gościem mediów związanych z tą wytwónią (czat, radio) i naprawdę mam nadzieję, że jej album wyjdzie pod szyldem Cherry-Cherry-Boom-Boom. Martin K. współpracował już z t.A.T.u. nie raz, a jego firma jest częścią międzynarodowego Interscope w USA i Universalu w Europie, więc album miałby zapewnioną dobrą promocję i ukazałby się WSZĘDZIE.

No i ma też Davida Junka w znajomych, zapewne to jest jej menadżer, który - jak wcześniej mogliśmy się dowiedzieć - też jest z Universalu i brał udział w tworzeniu "Dangerous and Moving". Julia sama mówiła, że jest dość sporo ludzi, z którymi pracuje nie po raz pierwszy.

Może 2011 w końcu będzie WIELKI, tak samo jak wielki miał być 2008, 2009 i 2010 dla t.A.T.u.? :D
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Re: Solowy album - INFO

Postprzez Vedis » 14 lutego 2011, o 16:35

Poznamy solowe piosenki Julii :)

JuliaVolkova.com napisał(a):February 20th is Julia Volkova’s birthday. Official launch of the singer’s website and a big party with her fans from all over the world will happen on this day.

February 20th the former t.A.T.u. singer Julia Volkova celebrates her birthday. A lot of stars and the singer’s fans from all over the world will be attending her party in one of Moscow’s clubs. This night Julia will officially open www.juliavolkova.com and will talk online to her fans from Russia, japan, Mexico, USA, Latin America, Europe and other countries.

At 21.00 Moscow time all the fans will have a unique chance to ask the popular singer a question online and to get an honest answer.

Julia Volkova is also preparing a special gift for her fans on this evening. Finally Julia will present and perform the long awaited new solo songs, which you will be able to enjoy online at the website www.juliavolkova.com.

Not only family and friends will be celebrating with Julia, but also show business stars and devoted fans.

Attention Everybody! You also have a chance to attend the craziest party of the year and personally ask Julia a question. Send your questions to titann92@mail.ru. The author of the best questions will be personally invited to their favorite singer’s birthday party.

Guests will be arriving at 8pm at the following address: FM Cafe Club prospect Vernadskogo 53
ATTENTION! You have to be on the guest list to enter and you have to show your passport.

www.juliavolkova.com will start transmittion at 21.00. ATTENTION! MOSCOW TIME!
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Solowy album - INFO

Postprzez ProsteRuchy » 14 lutego 2011, o 18:28

Jestem bardzo ciekawy solowych piosenek Julii. Na pewno usłyszymy w całości Woman All The Way Down, może bardziej mi się spodoba bo na dzień dzisiejszy słaby ten fragment szumnie zapowiadanego SexRocka. Liczę na to że Volkova swoje utwory wykona live. Jeśli tego nie zrobi to no cóż, zrozumiem że wokalnie nie daje rady ^^ A może wszystkich nas zaskoczy i zaśpiewa czysto, ładnie i ...... seksownie ;)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Solowy album - INFO

Postprzez ProsteRuchy » 26 marca 2011, o 17:20

Cieszę się że Woman All The Way Down oraz Rage jednak nie znajdą się na albumie Julii. Jednak dziwi mnie taki obrót rzeczy. Wpierw Volkova zapowiada że na swoich urodzinach zaprezentuje piosenki ze swojego debiutanckiego albumu, a potem okazuje sięże to dema nagrane gdzieś tam rok temu. Wydaje mi się że zmiana ta jest spowodowana nijakim odbiorem całego show. Ciekawe czy potem nie okaze się że jednak WATWD oraz R znajdą się na płycie jako bonusy.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Solowy album - INFO

Postprzez Vedis » 26 marca 2011, o 19:49

Nie, ja myślę, że po prostu Julia chce , żeby album był niespodzianką, a pokazała nam te utwory, żeby nie było, że nic nie robi... Albo mogła po prostu chcieć zaśpiewać te dwie piosenki, zobaczyć, czy się spodobają i potem zdecydować , czy umieści je na albumie.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron