Solowy album - INFO

Kolejne operacje Julii, jej powiększająca się rodzina oraz szczypta kariery solowej.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: Solowy album - INFO

Postprzez ProsteRuchy » 26 marca 2011, o 19:58

Vedis napisał(a):Albo mogła po prostu chcieć zaśpiewać te dwie piosenki, zobaczyć, czy się spodobają i potem zdecydować , czy umieści je na albumie.

Czyli jednak chyba się nie spodobały ^^

Przepraszam, musiałem xD
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: Solowy album - INFO

Postprzez yuliasavicheva » 29 marca 2011, o 16:40

Julia ma to do siebie że mówi jedno, myśli drugie, a robi trzecie. Z nią nigdy nic nie wiadomo. Więc jeśli okaże się jednak że album zawiera owe utwory, to nie będzie to żadną niespodzianką. Pożyjemy zobaczymy.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Solowy album - INFO

Postprzez robertkey » 30 marca 2011, o 11:28

yuliasavicheva napisał(a):Julia ma to do siebie że mówi jedno, myśli drugie, a robi trzecie. Z nią nigdy nic nie wiadomo. Więc jeśli okaże się jednak że album zawiera owe utwory, to nie będzie to żadną niespodzianką. Pożyjemy zobaczymy.

Swiete slowa! :mrgreen: Jednak czego by tam nie bylo i oraz ile by tam nie bylo kawalkow to nie wroze powodzenia Julii. Badzmy szczerzy, wy widzicie cien mozliwego sukcesu? A co zabawne zobaczycie ze Julka tak odcinajaca sie od Tatu bedzie anonsowana jako "Julia V z Tatu" "ex frontmenka Tatu" itp. Jesli nie od poczatku to napewno kiedy okaze sie ze sprzedaz lezy. Pod waruniem ze wreszcie wyda album! ;)
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Solowy album - INFO

Postprzez yuliasavicheva » 30 marca 2011, o 12:25

Ja myślę, że oba solowe projekty okażą się klapą. Takich piosenkarek i utworów jakie prezentują Julia i Lena są na rosyjskim i amerykańskim rynku muzycznym miliony.Moim zdaniem żadna z nich nie ma dostatecznej siły przebicia. Lena nie potrafi się określić a Julia chciała być "Sex rock" a wyszła marna kopia Rihanny i Lady Gagi. Jeśli ktoś czeka na solowe krążki dziewczyn to tylko byli fani Tatu, obecnie z niewiadomej przyczyny podzieleni na dwa obozy. A także Ci którym jeszcze za czasów świetności Tatu bardziej podobała się Julia czy Lena.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Solowy album - INFO

Postprzez robertkey » 30 marca 2011, o 18:22

Zeby nie bylo ze ja flekuje tylko Julke. Podobnie bedzie z Lena. Co prawda nie produkuje sie tak jak Julia ale za to jest niestety dosc "mdla". Jasna ze ich albumy (jesli je w koncu wydadza) kupia dawni fani Tatu. Ewentualnie ktos z ciekawosci kupi ale tez tylko gdy bedzie mogl skojarzyc je z Tatu. :evil:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Solowy album - INFO

Postprzez yuliasavicheva » 31 marca 2011, o 11:37

Era Tatu dawno minęła i mało kto go w ogóle kojarzy. To że na stronach Juli/Leny mamy światowy "wysyp" ludności to nie znaczy że w Ameryce, Argentynie, Republice bananowej Tatu jest kojarzone. Więc ja bym się tu nie dopatrywała tego że ktoś wpadnie na to że album Julii V. To właśnie solowe dziecko Julii z Tatu. Nie sądzę aby ktoś na świecie przy tylu numerach jeden specjalnie czekał na albumy Julii i Leny a także kojarzył Tatu .Także ja bym na jakiś astronomiczny utarg w tej materii nie liczyła. Dla mnie najlepsze jest to że Julia i Lena naprawdę wierzą że są gwiazdami światowego formatu, i że cały świat nie ma nic lepszego do roboty tylko czeka na to aż wreszcie zachce wydać im się album. Oby się nie przeliczyły i rozczarowały.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Solowy album - INFO

Postprzez szym » 16 sierpnia 2011, o 18:47

TatuHQ napisał(a):Dosłownie przed chwilą oficjalna strona Julii doniosła o tym, że wokalistka podpisała kontrakt! Volkova od teraz współpracuje z rosyjskim partnerem międzynarodowej wytwórni płytowej EMI - Gala Records. To właśnie ta firma fonograficzna wyda jeszcze w tym miesiącu jej długo oczekiwany solowy singel All Because Of You.

Utwór nagrano w Szwecji w zeszłym miesiącu, a wyprodukowali go Niclas Molinder, Joacim Persson, Johan Fransson, Tim Larsson i Tobias Lundgren - znani ze współpracy m.in. z Sophie Ellis-Bextor, Мiley Cyrus, Ashley Tisdale czy Sean'em Kingstonem. Piosenka będzie posiadała również swój rosyjski odpowiednik - Сдвину мир (Sdvinu Mir - Poruszę świat).

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z jedną z pierwszych rosyjskich wytwórni płytowych, która ma na koncie tak wiele sukcesów. Jestem pełna siły oraz energii i bardzo optymistycznie patrzę w przyszłość. Premiera singla odbędzie się pod koniec sierpnia. Praca ze szwedzkimi producentami to wielka przyjemność, utwór będzie naprawdę elegancki i dynamiczny - mówi Julia.

Oficjalna strona Artystki będzie na bieżąco informowała o nowościach związanych z wydaniem singla oraz akcjach promocyjnych. Menedżment zachęca fanów do pozostawania w kontakcie z Julią na Facebooku i Twitterze.


:coctail: :coctail: :coctail:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Solowy album - INFO

Postprzez nielegalnaa » 16 sierpnia 2011, o 20:52

Z jednej strony się cieszę...a z drugiej trochę obawiam...Fajnie, że w końcu dostaniemy szansę posłuchać pierwszego singla, jednak muzyka w stylu Miley Cyrus oraz Ashley Tisdale...no obym się myliła i oby dla Julii wymyślili coś zupełnie innego.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: Solowy album - INFO

Postprzez szym » 16 sierpnia 2011, o 21:44

Z tego newsa na jej stronie tak trochę wynika, że Julia podpisała w sumie tylko kontrakt na debiutanckiego singla... Czy to tylko mi się tak wydaje? Ani słowa o albumie, szczególnie zastanawiający jest fragment:

Julia Volkova has signed a solo record deal with EMI’s Russian affiliate Gala Records. Gala Records will release Volkova’s upcoming single, ‘All Because of You.’

Ja akurat lubię Sophie Ellis-Bextor i Miley też jest całkiem w porządku, natomiast twórczości dwóch pozostałych wymienionych osób za bardzo nie znam (z czego, jeżeli chodzi o tego chłopaczka to nawet znać nie chcę za bardzo). Zobaczymy. Dynamiczny i elegancki singel.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Solowy album - INFO

Postprzez yuliasavicheva » 17 sierpnia 2011, o 15:09

Czy mi się wydaje czy Julia kilka miesięcy temu mówiła że ma wytwórnię w Rosji, więc dlaczego informacja pojawiła się dopiero teraz. Mam nadzieję że nie było tak iż Lena wypuszcza wideo (określane mianem debiutanckiego) a Julia na gwałt szuka wytwórni która wypuści coś, żeby nie było że Lena jest pracowita w pojęciu niektórych ex-fanów t.A.T.u. "lepsza" (proszę mnie tu dobrze zrozumieć) a Julia to obibok kompletny.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Solowy album - INFO

Postprzez szym » 17 sierpnia 2011, o 16:36

Julia tak mówiła. Może chodziło o plany, może zaczynały się rozmowy? W każdym razie kontrakt podpisano 10 sierpnia.
Nawet jeżeli to było szukanie na gwałt to trochę poczytałem o Gala Records i w Rosji to jest jeden z lepszych wyborów. No i współpracują z EMI. Kto wie, może Julia idzie drogą Tatu, czyli zaczynam od Rosji i idę na Zachód?

W wytwórniach mamy 1:0, mam nadzieję, ze singel nie będzie przygotowany na kolanie i faktycznie będzie elegancki.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Solowy album - INFO

Postprzez yuliasavicheva » 17 sierpnia 2011, o 17:22

Mimo wszystko są Tatu z tego co pamiętam zaczynały z lepszą wytwórnią.
Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Solowy album - INFO

Postprzez szym » 17 sierpnia 2011, o 19:14

Neformat? :eye:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Solowy album - INFO

Postprzez yuliasavicheva » 18 sierpnia 2011, o 16:34

Avatar użytkownika
yuliasavicheva
Cyborg
 
Posty: 829
Dołączył(a): 1 lipca 2010, o 14:06

Re: Solowy album - INFO

Postprzez ProsteRuchy » 19 sierpnia 2011, o 13:58

Jestem bardzo ciekawy singla Julii. Cieszę się że nagrywa go w dwóch wersjach językowych i że tytuły zdecydowanie od siebie się różnią. Wynika z tego że wersja angielska lirycznie będzie traktowała o czymś zupełnie innym niż rosyjski odpowiednik. Zastanawia mnie sposób promocji tychże utworów, równocześnie będą grane w Rosji obie wersje? Mam nadzieje że piosenka będzie dynamiczna i będzie miała to pierdyknięcie którego brakuje singlowi Leny. Czuję że będzie dobrze :)
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Julia Volkova

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron