4 singiel - Snegopady

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Tija » 17 kwietnia 2009, o 16:18

No cóż to nie pierwszy zawód jaki ujrzałam z t.A.T.u. w roli głównej. Ale to co tym razem zrobiły to woła o pomstę do nieba. To video jak dla mnie to samo naciągane. Komputerowy wyścig jeszcze jakoś ujdzie. Jedyne co mi się naprawdę podobało to początek i tylko to. Spodziewałam się czegoś lepszego. :dead:
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Pofyrtaniec » 17 kwietnia 2009, o 16:19

Ja teraz tak zauważyłem, że Lena siedzi w tym samym pomieszczeniu, co Julia zrzuca swój kapelut. Wiem, że nie warto poddawać teledysku żadnym interpretacją, ale jest trochę sytuacji, które mnie ciekawią. Np. po co jest moment tego jak Lena słucha w tej audycji z radia [teraz już nie pamiętam dokładnie co mówili]. Trochę takie dziwne. Co to za facet w ogóle co się za Julią ogląda? ;|
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Martu$ » 17 kwietnia 2009, o 16:21

OMG...! :O
Jak dla mnie ten teledysk to kompletna porażka, może z wyjątkiem początku, który był dosyć intrygujący i ciekawy.
A dalsza część to komputerowa animacja pościgu... Dno...
Miałam nadzieję, że dziewczyny same pośmigają na tych motorkach, a tu taki "suprise" ;/
Świetne zakończenie działalności zespołu, nie ma co...
;( ;( ;(
Martu$
Nowy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 grudnia 2008, o 22:16

Postprzez koko » 17 kwietnia 2009, o 16:23

PoFyRtAnIeC napisał(a):Co to za facet w ogóle co się za Julią ogląda? ;|
To ich ochroniarz grający w teledysku... ochroniarza? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez February » 17 kwietnia 2009, o 16:26

No to zażalenia czas zacząć :thenx: :thenx: Początek bardzo dobry, jednak już wtedy można odnieść wrażenie, że muzyka nijako nie pasuje do obrazu. Przede wszystkim powinno być jak we wstępie do trailera, bez muzyki, ze świetnym tekstem o niezrozumieniu... Od momentu pościgu jest tylko gorzej i gorzej... Oglądałem ten pościg myśląc sobie, czy to jakiś żart. Jeżdża i nic się nie dzieje, nie widzimy ich twarzy, jakbyśmy oglądali jak ktoś gra w wyścigi... Końcówka... nawet nie stać ich było na to by ktoś się przebrał za tych policjantów? ;| I te pioruny... Miałem nadzieję, że to będzie coś jak Dyshi grupy Serebro, ale nie, większej amatorszczyzny wlepić się już nie dało... i te beznadziejne napisy przed wyścigiem, w dodatku żałosne. Myślałem, że gorzej od Gomenasai być nie może...a jednak tak... I ja również się pytam... gdzie opady śniegu...
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez koko » 17 kwietnia 2009, o 16:31

February napisał(a):I ja również się pytam... gdzie opady śniegu...
Może już nie było ich stać na dorobienie komputerowo śniegu? Budżet został przekroczony.. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Tentacle » 17 kwietnia 2009, o 16:47

February napisał(a):Myślałem, że gorzej od Gomenasai być nie może...a jednak tak...

Ej no, dobra, może Snegopady nie powaliły nas na kolana, ale bez przesady. Gorsze od Gomenasai? Litości :D

t.A.T.u. zmarnowały (kolejny raz) szansę na zrobienie ciekawego teledysku. Sceny komputerowe i pościg nie musiałyby wykluczać tego, by teledysk był najlepszy ze wszystkich zespołu. Widać tu pewien brak kreatywności i inwencji. Już kilka elementów mogłoby całkowicie go odmienić...
Avatar użytkownika
Tentacle
Nabijacz
 
Posty: 320
Dołączył(a): 19 października 2008, o 11:14
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Mirva » 17 kwietnia 2009, o 16:50

Szkoda gadać, laski się nie popisały!
Wiedziałam, że tak będzie, śmierdzi tandetą z daleka :lol:
"The ground may be moving fast
But I tied my boots to a broken mast"
Avatar użytkownika
Mirva
Nabijacz
 
Posty: 330
Dołączył(a): 18 lutego 2009, o 10:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez TATYRUSSIA » 17 kwietnia 2009, o 17:57

No to niesły SZIT !

Jedynie co było fajne w tym całym klipie to przejście z 220 na Snegopady ;) Nic poza tym !
Tragedia... Gra GTA była lepiej zrobiona niż te 3 minuty jazdy na "motorze"....
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lena Sergeevna » 17 kwietnia 2009, o 18:42

Tragedia, beznadzieja, najgorszy teledysk jaki został przez tatu nakręcony.
Lena Sergeevna
Nowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 11:05

Postprzez Pofyrtaniec » 17 kwietnia 2009, o 18:48

Lena Sergeevna napisał(a):Tragedia, beznadzieja, najgorszy teledysk jaki został przez tatu nakręcony.

Nakręcona to została raczej część teledysku, reszta została stworzona.

Obejrzałem klip jeszcze raz. Wydaje mi się, że dla nas - fanów, z dużymi oczekiwaniami na ostatni (?) teledysk - wydał się on beznadziejny.

Porównując go jednak do animacji stworzonej dla Brydźki do "Break the Ice" muszę powiedzieć, że ekipa pracujące przy klipie odwaliła kawał porządnej roboty. Wiadome jest, że nie byli oni jakimiś specami w dziedzinie grafiki. Dlatego teraz po ochłonięciu i rzuceniu na klip trochę obiektywizmu wydaje mi się on za nie najgorszy.

Ciekawy jestem reakcji szerszej publiczności. Mam nadzieję, że już niedługo ją poznam :)
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 17 kwietnia 2009, o 20:00

Może to nie to czego oczekiwałem, ale przesadzacie z narzekaniem. Jak zauważył Pofyrt, klip Britney był gorszy, a jest "gwiazdą z wyższej półki" i powinna mieć super wyprodukowane teledyski.

Teledyski t.A.T.u. zawsze były dobre. Największa polska gwiazdka - Doda - jest w tyle za t.A.T.u. Nie powinno się ich porównywać, ale za dużo wszyscy wymagamy.
"Snegopady" na pewno są czymś ciekawszym niż większość klipów z VIVY - i sądzę, że bardziej przykują uwagę widza niż kolejny klip z gołymi dupami w jakimś klubie.

Zawsze, gdy pojawia się nowy teledysk t.A.T.u., wszyscy oczekujemy dzieła, które ma szansę zdobyć Oscara.

Poza tym najważniejsza jest piosenka. I tu potwierdza się to co mówiłem - "Vremya luny" powinno być singlem. Pasuje idealnie do klipu.

Vremya luny (VIDEOCLIP)

A... też jak mówiłem, Julia zrobi wielką karierę - wygląda fenomenalnie w klipie - rusza się bosko :serduszka: A Lena jak zwykle smęci. I ta scena, gdy się przechadza - wygląda jak w Simsach, a mam na myśli sceny przed animacjami :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Alexander » 17 kwietnia 2009, o 20:12

Kamil napisał(a):Zawsze, gdy pojawia się nowy teledysk t.A.T.u., wszyscy oczekujemy dzieła, które ma szansę zdobyć Oscara.
Sorry, ja chciałem normalny teledysk. A animacja na poziomie gier roku 2005 mnie nie zachwyca. To już Tiesto z tym teledyskiem zrobionym z Alone in the dark wygląda lepiej...

Kamil napisał(a):Poza tym najważniejsza jest piosenka. I tu potwierdza się to co mówiłem - "Vremya luny" powinno być singlem. Pasuje idealnie do klipu. Vremya luny (VIDEOCLIP)
Przeczysz sam sobie - Snegopady są lepszym utworem, ale za cholerę nie pasują do Videa. Ale czy to od razu oznacza, że VL powinno być singlem?

btw. Pierwszy na to też nie wpadłeś :PP
[Dzisiaj 15:26] Alexander: ej... a moze jakby podlozyc np VL to by lepiej wyglądało?
[Dzisiaj 15:26] Alexander: może nakręciły teledysk do innej piosenki a potem podłożyli snegopady?
[Dzisiaj 20:39] PoFyRtAnIeC: http://www.youtube.com/watch?v=oHC9Mxa5O1Q o wiele lepiej się ogląda
[Dzisiaj 20:39] PoFyRtAnIeC: i zakończenie jest idealne
[Dzisiaj 20:56] Alexander: ale w sumie nawet zmiany pościgu na rozbicia pasują do zmiany zwrotek na refren...
[Dzisiaj 20:57] Alexander: i te ujęcia dłuższe pasują do rytmu... i nie drażnią tak jak w snegopadach które wydają się lecieć szybciej od akcji...
[Dzisiaj 20:57] Alexander: to na prawdę wygląda jakby nakręciły teledysk do VL a potem nagle podłożono snegopady, bo bardziej przebojowe i nawet nie przemontowano videa...

Kamil napisał(a):A... też jak mówiłem, Julia zrobi wielką karierę - wygląda fenomenalnie w klipie - rusza się bosko :serduszka:
Toż to było dawno i nieprawda, a teraz wygląda jak nie powiem co...
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez Pofyrtaniec » 17 kwietnia 2009, o 20:29

Mi również o wiele bardziej podoba się teledysk z podłożonym VL. Jakoś całkowicie inaczej się go ogląda.

To ja jeszcze mam propozycję:
Snegopady - Fly dream

:oczka:

Wersja HQ Snegopadów do ściągnięcia:
>>*<<
SCREEN
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tija » 17 kwietnia 2009, o 20:56

Jakby na to nie patrzeć to VL lepiej pasują to video, no ale to był wybór t.A.T.u. A że one tak ostatnio wybierają źle.
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron