Pamiętnik Julii

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez KatinaVolkova » 14 maja 2009, o 20:45

taaak...... a można przełożyć na polski ;p ?
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Krzysio niejadek » 21 marca 2010, o 09:51

Proszę oto tłumaczenie :)

22 Październik

Cześć,ludzie!!! Długo do was nie pisałam - tak dużo rzeczy do zrobienia! Nawet wam nie mówiłam jak pojechaliśmy do Cypru!!! Więc, ja ,Parvis i mała grupa moich bliskich zrobiliśmy sobie małą przerwę przed zdjęciami do teledysku Beliy Plaschik - i pojechaliśmy na tydzień do Wyspy Afrodyty! Pływaliśmy, kiedy świeciło i byliśmy zmęczeni - wynajeliśmy samochód z Parvisem i po prostu jeździliśmy po wyspie i nawet pojechaliśmy w góry.Bardzo kocham Parvisa! Jest pierwszym mężczyzną w moim życiu, z kim mieliśmy wszyscy świetną zabawę , zmęczyliśmy się razem... Więc mamy najlepszą rodzinę i dużo dzieci! Właśnie zrozumiałam ,że ta osoba jest moją pierwszą prawdziwą miłością!!! A co u ciebie? Jesteś zakochany/zakochana ??? Pomyślałam żeby wysłać kilka zdjęć.Podobają ci się?? Yulia

Wiem ,że źle przetłumaczyłem "I asked to post some pictures" no ale trochę to nie zrozumiałe ^^ choć myślę ,że nie straciło to sensu... :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Krzysio niejadek
Nowy
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 marca 2010, o 19:51
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Pamiętnik Julii

Postprzez Arriane » 19 kwietnia 2011, o 12:21

Ale to one już nie są razem? Przecież ona jest lesbijką to jak ona i ten cały Parvis?!
Arriane
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 kwietnia 2011, o 15:59

Re: Pamiętnik Julii

Postprzez koko » 19 kwietnia 2011, o 19:06

Arriane napisał(a):Ale to one już nie są razem? Przecież ona jest lesbijką to jak ona i ten cały Parvis?!
Dobrze, to może od początku. Żadna nie jest lesbijką. Chociaż kiedyś obiło mi się o oczy ( :eye:) jak fani dyskutowali o domniemanym homoseksualizmie Katiny, jednakowoż moim zdaniem jest to tak prawdopodobne jak ryba na rowerze. Parviz to przeszłość. Teraz Julia ma nowego, z którym planuje piątkę dzieci. Razem? t.A.T.u. to przeszłość, cytując Julię. Niestety. Prawda boli.
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Pamiętnik Julii

Postprzez szym » 19 kwietnia 2011, o 21:15

No tak, to byłoby zagmatwane:
Lena Katina, zadeklarowana lesbijka walcząca z systemem za pomocą piosenek, po sprzedaniu 6 mln płyt debiutanckiego krążka "200 km/h in the Wrong Lane" stwierdziła, że jednak homo nie jest, dlatego dwa kolejne angielskie krążki dotykały tematów dotyczących już większości a nie mniejszości. Przez 10 lat kariery w t.A.T.u. Leny jednak nigdy nie widziano publicznie z chłopakiem (choć 2 razy na forum napisała, ze go ma wywołując burzę wśród internautów). Zaczynając solową karierę stwierdziła, że cały czas grała. Dzisiaj okazuje się, że Katina faktycznie grała, ale - tu będzie trudny moment - osobę hetero udająca lesbijkę, faktycznie jednak będąc homo.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Pamiętnik Julii

Postprzez robertkey » 19 kwietnia 2011, o 21:46

szym napisał(a):No tak, to byłoby zagmatwane:
Lena Katina, zadeklarowana lesbijka walcząca z systemem za pomocą piosenek, po sprzedaniu 6 mln płyt debiutanckiego krążka "200 km/h in the Wrong Lane" stwierdziła, że jednak homo nie jest, dlatego dwa kolejne angielskie krążki dotykały tematów dotyczących już większości a nie mniejszości. Przez 10 lat kariery w t.A.T.u. Leny jednak nigdy nie widziano publicznie z chłopakiem (choć 2 razy na forum napisała, ze go ma wywołując burzę wśród internautów). Zaczynając solową karierę stwierdziła, że cały czas grała. Dzisiaj okazuje się, że Katina faktycznie grała, ale - tu będzie trudny moment - osobę hetero udająca lesbijkę, faktycznie jednak będąc homo.

Santa Maria! Szym skad te rewelacje? Moja Lenka jest les? Dlaczego ja nic nie wiem? :bum:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: Pamiętnik Julii

Postprzez szym » 21 kwietnia 2011, o 13:02

Oj, przecież tylko podłączyłem się pod "domniemany homoseksualizm" z posta koko, pisząc jednocześnie, ze "BYŁOBY" to dziwne. Może brak emotikon spowodował, że zabrzmiało to poważniej niż miało.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Pamiętnik Julii

Postprzez robertkey » 21 kwietnia 2011, o 22:28

Uff to spadl mi kamien z serca :mrgreen: Juz myslalem ze wyszly na jaw jakies fakty albo oswiadczenia o ktorych nie wiem. Zdecydowanie, gdyby byl emotikon nie tak latwo bym zwatpil. Jednak sam tekst naprawde brzmi powaznie jakby byl oparty o fakty. Najwazniejsze ze to nieprawda :szczerbaty:
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16


Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron