Pamiętnik Leny

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Waste_Manager » 2 listopada 2007, o 17:45

Ty swintuszyco xD ale w sumie... moze bedzie sie dzialo... kurde za ery 200 PV chodzily w miare zakryte, przy D&M Julia Ledwo co na sobie miala. Teraz chce rodzic przed kamera wiec spiewac beda pewnie topless xD
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Pofyrtaniec » 11 października 2008, o 10:21

Hej, to ja! Postanowiłam odpowiedzieć na wasze wszystkie życzenia. Btw. świetny wiersz, bardzo mi się podoba. Oczywiście dziękuję za wszystkie gratulacje. Świętowałam [jak wiecie] spokojnie, z najbliższymi ludźmi. Prezentów jednak nie zabrakło!

Również obchodziłam rocznicę z moim chłopakiem, który zaskoczył mnie podróżą balonem! Ludzie, to było niesamowite! Na początku się bałam i nie chciałam lecieć, jednak w momencie startu uspokoiłam się. Lot był... relaksujący! Było świetnie lecieć ponad lasami, polami, drogami i domami... O mało nie wylądowaliśmy na dachu jednego z domów. To był taki żart pilota.

Po tym jak wylądowaliśmy, zostaliśmy zabrani na bardzo interesujący i zaskakujący rytuał. Nie opiszę go - co jeżeli ktoś z Was zadecyduje latać balonem? Całkowicie czysta przyjemność. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie ciepłe i szczere (mam nadzieję!) życzenia! Całuję w lewy policzek - wirtualnie oczywiście.

Wasza rok starsza Lenka.

Fajnie, że wiedzieliśmy, iż od roku nasza rudowłosa tatuszka ma chłopaka :coctail: Dobrze mnie ukrywała :rose:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kamil » 30 stycznia 2009, o 15:39

Wreszcie... :evil:
30 stycznia, 2009 - Piątek
Witajcie, moi kochani chłopcy i dziewczynki.
Przepraszam za tak długą przerwę w pisaniu. Moja młodsza siostrzyczka jest już po pierwszym końcowym egzaminie semestralnym! Był to dla nas wszystkich koszmar, ale na szczęście już po wszystkim.
Teraz coś smutnego - bardzo ubolewam nad tym,, że MTV nie pokazała naszego show z motocyklami... jestem na nich zła. I najsmutniejsza wiadomość - moja Blanka... nie ma jej. Musieliśmy uśpić - rak. Blanka przeżyła z nami 12 lat, była członkiem rodziny... ale byłoby egoistyczne z naszej strony, gdybyśmy przedłużyli jej cierpienia o jeszcze pół roku. Mam nadzieję, że gdzieś tam jest miejsce, do którego idą wszystkie dobre psy.

Coś o książkach: przeczytałam niedawno "The Touch" Colleen McCullough. Piękna dziewczęca historia, bardzo wciąga. O filmach: "Oszukana" - Jolie jest zachwycająca! Obraz "Walkiria" pozostawię bez komentarza... nie spodobał mi się.

I to tyle, na razie. Po buziaku w policzek!
Wasza Ja.

P.S. Co do Wilczycy i Waszych negatywnych komentarzy na temat jej ust...na Waszym miejscu powstrzymałabym się od nich! Mnie też niezupełnie się podobają, ale każdemu zdarza się, że spodoba mu się coś i nikt nie da rady tego mu wybić z głowy! Musimy to jakoś przeczekać. W każdym razie, tam w środku to nadal ta sama Julka! : )

TatuMusic.eu


t.A.T.u. niedługo zmienią nazwą na j.O.L.i.E. Mam nadzieję, że fascynacja Leny nie dojdzie do etapu fascynacji Angeliną Julii 8) - za miesiąc Lena w ciemnych włosach i powiększonych ustach :eye:
I właśnie - nie rozumiem co tak czepiacie się ust Julii. Są cudowne. Pontoniki moje :love:
Ostatnio edytowano 29 kwietnia 2009, o 21:54 przez Kamil, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez Pofyrtaniec » 28 kwietnia 2009, o 15:00

Witam ponownie!
Wszystkim teraz wiadomo, że w końcu odzyskałam wzrok :) - przeszłam przez laserową operację. Już wam wszystko opowiadam!

Nigdy sobie nie wyobrażałam, że będzie to tak straszne! Wszystko wkrótce będziecie mogli zobaczyć, ale ostrzegam was: widowisko nie dla osób o słabych nerwach! Przez resztę mojego życia będę pamiętać jak się czułam. Najstraszniejszą częścią była świadomość, że oko musi być otwarte przez cały czas, a obraz cały czas się zmienia! Przez 23 sekundy byłam całkowicie ślepa, a wtedy pojawiło się to małe światełko, w które musiałam się wpatrywać - zaczęło się poruszać, ściemniać, rozmazywać, zmieniać kolor... Trudne do wyjaśnienia, ale byłam przerażona. Wbiłam się w krzesło, na którym siedziałam i wstrzymałam oddech! Kiedy laser zaczął działać, nagle wszystko stało się czarno-białe. Za każdym razem gdy o tym pomyślę dostaję dreszczy! Jednak teraz widzę! Świetnie!

Często bywamy w studio z zespołem, zapisujemy teksty dla wersji demo. Bardzo wesoło. Wczoraj nagraliśmy refreny do jednej z piosenek. Pełno roboty, ale nie mogę wam więcej powiedzieć. Wszystko dobrze się układa, tak myślę. Jestem strasznie głodna więc idę coś przekąsić!

Do zobaczenia wkrótce!
Lena


ZDJĘCIE
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 28 kwietnia 2009, o 15:10

Zazdroszczę Lenie, też bym chciał laserowa operację wzroku, chociaż aż taki ślepy to ja nie jestem :D Widać wszystko idzie do przodu, teksty, muzyka. Ostatni raz kiedy mogliśmy słyszeć info ze studia, że tyle siedzą to w trakcie nagrań do D&M jako t.A.T.u. Czekam :D
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Alexander » 28 kwietnia 2009, o 20:48

Widzę, że "możliwość komunikacji" przez dawne środki wyrazu, związane jeszcze z t.A.T.u. nie była picem na wodę. Cieszę się, że z operacją wszystko w porządku... I mam nadzieję, że z tych intensywnych prac wyciekną mimo wszystko jakieś dema :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez KatinaVolkova » 29 kwietnia 2009, o 00:14

Cieszę się bardzo, że ta operacja Leneczki się skończyła dobrze ;)
Lena, trochę Ci współczuję. Ile się musiałaś strachu najeść przed tą operacją ......
Ale buziole dla Ciebie :******
Dzielna Djevuszka :** :lol: :rose:
Obrazek
„Była już taka miłość, ale nie ma pewności, że to była nasza...”
Avatar użytkownika
KatinaVolkova
Zaawansowany
 
Posty: 215
Dołączył(a): 29 kwietnia 2009, o 00:09
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez Vedis » 29 kwietnia 2009, o 19:53

Julcia_Volk napisał(a):Może przeniesiecie tematy z pamiętnikami do działów o Lenie i Julii ?


Popieram

Ja również współczuję Lenie. Operacja pewnie nie była zbyt przyjemna, ale na szczęście wszystko jest dobrze.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Postprzez Alexander » 29 kwietnia 2009, o 21:56

Julcia_Volk napisał(a):Może przeniesiecie tematy z pamiętnikami do działów o Lenie i Julii ;) ?
Po głębszej konsultacji, zdecydowaliśmy, że pamiętniki pozostaną na swoim miejscu :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 16 lipca 2009, o 20:56

[center]Obrazek[/center]

No nareszcie coś napisała! :D Po tak długim czasie..
Mam nadzieje, że z czasem pojawi się więcej szczegółów odnośnie jej solo. :oczka:
tatuhq.pl napisał(a):Witajcie wszyscy ze słonecznego Los Angeles.
Chciałabym coś Wam o sobie powiedzieć. Teraz siedzę w salonie w mieszkaniu Domena i Svena gdzie jest także studio, w którym wszyscy pracujemy. Troy i Steve są najbardziej nieprecyzyjnymi muzykami na świecie!!! Siedzimy i czekamy na nich jak idioci! :-)))) Ale ogólnie rzecz biorąc wszystko idzie dobrze. Mamy kilka nowych piosenek, które jak mam nadzieję, spodobają się Wam.
Byliśmy w fajnym miejscu gdzie występują mało znani artyści i autorzy teksów. Każdego dnia zdarzało się tak, że występowała tam kanadyjska piosenkarka, a także Rosjanka ze swoimi piosenkami. Upewniłam się, że slogan "Jesteśmy wszędzie!" rosyjskiego klubu z Uniwersytetu Santa Barbara jest prawdziwy.
Cóż. Widzieliśmy Julię. Ona także pracuje tutaj nad swoim projektem. Wygląda bardzo dobrze, jest tak energiczna, wesoła i głośna jak zawsze!
Muszę iść teraz do chłopaków, do studio.
Buziaki!
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Lacrima » 17 lipca 2009, o 11:04

Wow :) Dobre wieści o Lenie, ale jeszcze lepsze o Julce - NAPRAWDĘ pracuje nad nowym projektem :O :lol: no ciekawe... :) No i szkoda, że się kilkoma demami nie podzieli... :chupa:
MEIN HERZ BRENNT!!!


J...... :*
Lacrima
Nabijacz
 
Posty: 475
Dołączył(a): 23 sierpnia 2007, o 08:53

Postprzez h.O.P.e » 17 lipca 2009, o 11:28

Julia sie wzieła do roboty :woho:

Lena potrafi obsługiwać laptopa :faint:

Chyba że udawała :eye:
Avatar użytkownika
h.O.P.e
Zaawansowany
 
Posty: 230
Dołączył(a): 22 marca 2009, o 19:05
Lokalizacja: LA ^^

Postprzez TATYRUSSIA » 18 lipca 2009, o 14:59

Lenka znów urocza - taka naturalna ;) No i też pali siedząc przy komputerze :D
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez micha21 » 18 lipca 2009, o 17:49

TATYRUSSIA napisał(a):Lenka znów urocza - taka naturalna No i też pali siedząc przy komputerze

Gdzie Ty u niej widzisz papierosa? :O Może obok są ale to jeszcze nic nie znaczy.
Bez wytchnienia oddaj się chwili zapomnienia
micha21
Nabijacz
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2 listopada 2008, o 00:02
Lokalizacja: RSL

Postprzez koko » 18 lipca 2009, o 18:01

micha21 napisał(a):Gdzie Ty u niej widzisz papierosa? :O Może obok są ale to jeszcze nic nie znaczy.
Przecież Lena pali więc prawdopodobieństwo, że któregoś z papierosów w popielniczce wypaliła właśnie ona jest.... Bardzo duże. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron