Konkurs na okładkę płyty

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez powazny » 3 września 2010, o 16:05

TATU HQ napisał(a):Jak wiadomo na najnowszym albumie t.A.T.u. znajdą się wyłącznie remixy utworzone przez fanów. Oficjalna strona tatu.ru poinformowała, że pozostały już tylko prace nad szczegółami i formalnościami. Wczoraj ogłoszono konkurs na okładkę krążka - do wygrania iPad!

Regulamin konkursu oraz zestaw zdjęć dla designerów znajdziecie tutaj. Termin zgłaszania prac - 10 październik.


Ogólnie, do tej pory, poziom prac jest dość kiepski, choć jest kilka perełek. Ja też dorzuciłem swoją pracę, lubię przerabiać zdjęcia używając różnych zdjęć/czcionek/pędzli z Internetu... no tutaj jest nieco gorzej, bo do wszystkiego trzeba mieć prawa. Więc postawiłem na prostotę. Jeżeli ktoś ma konto na kroogi i ma ochotę zrobić, że "I LIKE" moją pracę to dzięki. ;d

Na razie moja praca jest #7 w "najpopularniejszych" (chyba o odwiedziny chodzi).
KLIK!
(Waste_Management_Remix_FRONT_by_O.I..png)

Wie ktoś, w jaki sposób wybiorą zwycięzcę? Najwiecej głosów, wyświetleń? Jakieś jury?

Tutaj bezpośredni link do obejrzenia, jak kliknie się na okładkę to automatycznie pokazuje projekt tylnej wkładki.
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez Alexander » 5 września 2010, o 13:11

powazny napisał(a):
TATU HQ napisał(a):Jak wiadomo na najnowszym albumie t.A.T.u. znajdą się wyłącznie remixy utworzone przez fanów. Oficjalna strona tatu.ru poinformowała, że pozostały już tylko prace nad szczegółami i formalnościami. Wczoraj ogłoszono konkurs na okładkę krążka - do wygrania iPad!

Regulamin konkursu oraz zestaw zdjęć dla designerów znajdziecie tutaj. Termin zgłaszania prac - 10 październik.
Ogólnie, do tej pory, poziom prac jest dość kiepski, choć jest kilka perełek. Ja też dorzuciłem swoją pracę ...


A więc i ja biorę udział. ^^ Oto mój projekt o nazwie CENSORED : Przód i Tył
Będę wdzięczny za wszelkie lajknięcia i zwyczajne obejrzenia projektu też. :]

Chciałbym w tym miejscu podziękować Monice za natchnienie mnie, ponieważ wymyśliłem ten projekt podczas wczorajszego spotkania :coctail:
Ostatnio edytowano 7 września 2010, o 16:03 przez Alexander, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez koko » 5 września 2010, o 13:16

tatuhq.pl napisał(a):Jak wiadomo na najnowszym albumie t.A.T.u. znajdą się wyłącznie remixy utworzone przez fanów. Oficjalna strona tatu.ru poinformowała, że pozostały już tylko prace nad szczegółami i formalnościami. Wczoraj ogłoszono konkurs na okładkę krążka - do wygrania iPad!

Regulamin konkursu oraz zestaw zdjęć dla designerów znajdziecie tutaj. Termin zgłaszania prac - 10 październik.

Ehm. To ten. Ja też biorę udział.
Przód oraz tył okładki mojego projektu. Tak samo jak powazny - postawiłam na prostotę, bo większość projektów wygląda tak samo czyli zdjęcie jako tło i napisy. Jedyna różnica to miejsce napisów. :eye:

Z tego miejsca także chciałam podziękować Alexowi chociaż akurat ten projekt wpadł mi do głowy dopiero po powrocie ze spotkania. :eye: Jednakowoż mam w głowie kilka kolejnych i za nie pragnę podziękować. Kółeczko wzajemnej adoracji wiecznie żywe. :love:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez TATYRUSSIA » 5 września 2010, o 14:43

koko napisał(a):
tatuhq.pl napisał(a):Jak wiadomo na najnowszym albumie t.A.T.u. znajdą się wyłącznie remixy utworzone przez fanów. Oficjalna strona tatu.ru poinformowała, że pozostały już tylko prace nad szczegółami i formalnościami. Wczoraj ogłoszono konkurs na okładkę krążka - do wygrania iPad!

Regulamin konkursu oraz zestaw zdjęć dla designerów znajdziecie tutaj. Termin zgłaszania prac - 10 październik.

Ehm. To ten. Ja też biorę udział.
Przód oraz tył okładki mojego projektu. Tak samo jak powazny - postawiłam na prostotę, bo większość projektów wygląda tak samo czyli zdjęcie jako tło i napisy. Jedyna różnica to miejsce napisów. :eye:

Z tego miejsca także chciałam podziękować Alexowi chociaż akurat ten projekt wpadł mi do głowy dopiero po powrocie ze spotkania. :eye: Jednakowoż mam w głowie kilka kolejnych i za nie pragnę podziękować. Kółeczko wzajemnej adoracji wiecznie żywe. :love:


Bardzo fajne - lubię taką kolorystykę ;)
Mam nadzieję, że wygra projekt Twój, bądź podobny do Twojego ;)
Obserwowałem krople deszczu na oknie...
Obrazek
Wiecie, one są jakby metaforą ludzkiego życia.
Avatar użytkownika
TATYRUSSIA
Maniak
 
Posty: 569
Dołączył(a): 18 października 2008, o 13:59
Lokalizacja: Kraków

Postprzez powazny » 5 września 2010, o 20:52

Okej, polubiłem wszystkie Wasze prace, w końcu my, Polacy, powinniśmy trzymać się razem. A może ktoś wygra iPada? :D
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 5 września 2010, o 21:37

powazny napisał(a):Okej, polubiłem wszystkie Wasze prace, w końcu my, Polacy, powinniśmy trzymać się razem. A może ktoś wygra iPada? :D
Dokładnie. A nóż widelec Polak zgarnie główną nagrodę oraz chwałę. :eye: btw to oczywiście też polubiłam i szczęścia życzę - jeszcze miesiąc przed nami. :coctail:
Alex: Ja też lajknąłem, ja też :eye:
Ostatnio edytowano 6 września 2010, o 07:56 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 7 września 2010, o 13:46

Oto moja kolejna praca. Wena przyszła podczas słuchania Illuminated oraz po kilku podpowiedziach Alexa. :love: Przód oraz tył, na który niestety nie miałam pomysłu, bo za każdym razem za bardzo się rozkręcam i wygląda jak przód. :eye: Uznałam, że taki prosty ujdzie w tłumie. :coctail:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 7 września 2010, o 16:01

Moja kolejna praca to wyjściowa skomplikowanego procesu twórczego i pomysłu który zagościł w mojej głowie podczas spotkania z Moniką :eye: Tym razem kompletny minimalizm:

PRZÓD oraz TYŁ
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez SnegoSmiles » 28 września 2010, o 18:03

Alex! Twoje prace są debeściackie! Chcę tą okładkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pray:
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez powazny » 10 października 2010, o 00:53

Konkurs chyba dzisiaj dobiega końca, a ja znalazłem swojego faworyta:
Obrazek

(Co prawda nie podoba mi się umieszczenie napisu "Remix" w tym kolorze i kształcie, ale ogólnie bardzo dobre).

Gdzie to się ma to tego mojego painta? :eye:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez SnegoSmiles » 18 października 2010, o 16:26

No i kto wygrał? Chciałbym, żeby płyta do marca była wydana! :)

Sory, że teraz tyle piszę, ale naprawdę, chcę rozruszać to forum, przecież jest takie super! : - )
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Postprzez koko » 20 października 2010, o 22:18

SnegoSmiles napisał(a):No i kto wygrał?
Jeszcze nie wiadomo. Tymczasowo wybrano półfinalistów. Niektóre prace ciekawe, ale parę z nich nie spełnia wymagań regulaminu (prawa autorskie do wszystkich elementów pracy) i ten fakt lekko zajeżdża niekonsekwencją i amatorszczyzną organizatorów. :coctail:

Nie kumam jakim cudem do ostatniego etapu nie dostała się praca, którą dwa posty wyżej pokazał powazny. Dla mnie od początku był to kandydat do wygranej, no ale cóż...
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Alexander » 21 października 2010, o 05:24

Koko, ale ta praca była na tej liście jeszcze kilka dni temu i zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach nagle... Tak więc to też świadczy o jakimś braku kompetencji, ale okej. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Postprzez powazny » 21 października 2010, o 15:54

Obrazek

No właśnie, tamta była dobra, a ta?

Pomijam już fakt, że ten słup elektryczny i cień ptaka to są pędzle ściągnięte z deviantarta, a nie wiem czy autor wyraził zgodę na dowolne ich wykorzystywanie... ale ta okładka jest po prostu brzydka i niespójna. W każdym razie... to i tak nie będzie fizyczny album, u nikogo na półce nie stanie, przejdzie bez echa pewnie... ja w ogóle nie traktuję tego jako czegoś ważnego dla dyskografii - ot, taka pierdoła, jak "płyty TATU" dodawane do POPCORNU czy Pani Domu.

Nie wiem dlaczego to jest niby "Waste Management Remixes" skoro nie ma tam singlowych kawałków, jest kilka z "Happy Smiles", a prawie połowę z remixów stanowią kawałki "Time of the Moon".


To jest dobre:
Obrazek
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez February » 21 października 2010, o 21:52

Moim faworytem jest chyba najbardziej pomysłowa okładka wyróżniająca się spośród tych wszystkich amatorskich pierdółek
Obrazek
:oczka:
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Następna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron