Konkurs na okładkę płyty

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Postprzez Kamil » 15 listopada 2010, o 21:55

www.TatuMusic.eu napisał(a):Jest już okładka "Waste Management Remixes"!

Znamy już zwycięzcę konkursu na okładkę albumu z remixami piosenek z "Waste Management", zorganizowanego przez Kroogi.com. Po tygodniach rywalizacji wygrał projekt fana o pseudonimie yanaMJ.

Obrazek

Ten projekt będzie okładką nadchodzą albumu t.A.T.u. z remixami. Remixy, jak i okładka, są efektami pracy fanów, nie samego zespołu.
Dzięki, James96!
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez February » 20 listopada 2010, o 21:12

Nic specjalnego. Nic w tym projekcie mnie nie interesuje - okładka nijaka, remixy - średnie, piosenki wybrane do mixowania - katastrofa. Chętnie usłyszałbym ciekawe mixy do You and I, Running Blind, Fly on the wall, Snegopady czy 220. Tragiczne, że nie dali singlowych piosenek... Ogólnie tego nikt nie kupi, może kolekcjonerzy. Smutne, bo kompilacje wydane przez t.A.T.u. były zwykle ciekawe, a to? Nie można zawsze polegać na fanach, taka prawda. Ale nic się z tym nie zrobi,
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez powazny » 20 listopada 2010, o 22:33

Kolekcjonerzy nie kupią, bo to tylko online będzie, w sumie to już jest. No chyba, że się rzuci na to jakaś wytwórnia, już widzę, jak T.A. Music udaje się kogoś dorwać, żeby skosić jeszcze parę dolców od naiwnych fanów. Ja nawet tego nie traktuję jako album.

Poza tym ponoć wybrali jeszcze jedną okładkę, tzw. back-cover.

Obrazek

To jest w ogóle straszne - nie ma żadnej relacji pomiędzy tymi okładkami, poza tym tu jest napisane t.A.T.u. Remixes, a tam Waste Management Remixes... i w tej tylnej okładce jest nieoryginalne logo t.A.T.u. - tylko napisane po prostu czcionką ściągniętą na kompa.

Można to poznać po kropce pod "T", w logo oryginalnym jest ona pod daszkiem litery te, a w pisanym na kompie jest ona zupełnie poza granicami "T".

ŻENADA. :coctail:
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez koko » 20 listopada 2010, o 22:37

Dla mnie to jest po prostu śmiechowe. :eye: I że niby ktoś ma za to zapłacić? :lol2:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Kamil » 21 listopada 2010, o 03:47

koko napisał(a):Dla mnie to jest po prostu śmiechowe. :eye: I że niby ktoś ma za to zapłacić? :lol2:


Nie śmiej się ze sztuki! A Borisowi nie zależy na kasie - nawet nie ma mu na czym zależeć, bo nie zarobi zbyt wielkiej na sprzedaży remixów trzech tych samych piosenek wykonania amatorów, którzy już dawno umieścili je w sieci. A okładki bomba. Wolałem już machającą Zhenyę w stroju astronautki.
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez pain_inside » 21 listopada 2010, o 15:39

Album wyjdzie też w wersji fizycznej :)

Although, the album will mainly be available online, a limited number of CDs will also be released. We've selected one more image as the back cover, which will accompany the CD only.


Źródło: http://tatu.kroogi.com/
pain_inside
Nowy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 listopada 2010, o 18:48

Poprzednia strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron