Billboard Magazine Party (29.09.2010)

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Billboard Magazine Party (29.09.2010)

Postprzez koko » 29 września 2010, o 22:47

Jak mniemam będzie więcej zdjęć, filmików i różnych innych materiałów z tego wydarzenia więc zakładam osobny temat.

[center]Obrazek[/center]
I jutro ma być tego więcej. :zako:
Według ludzi, którzy byli na tej imprezie laski były w dobrych humorach. Uśmiechały się, przytulały, trzymały za ręce (patrz fota wyżej :eye:), śmiały itp. Jul udzieliła wywiadu dla MTV, RuTV oraz NTV, a Katina zaśpiewała Lost In This Dance. :D

edit:
>> zdjęcie 1 <<
>> zdjęcie 2 <<
Galeria na stronie Love Radio

Lost In This Dance - te lekcje śpiewu naprawdę coś dają :oczka:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 30 września 2010, o 15:07

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Patrycja » 30 września 2010, o 15:30

Julia wygląda świetnie, ale Lena już nie. Jest o wiele za gruba, a cienkie włosy nie pasują zbytnio do jej twarzy.
t.A.T.u.
Avatar użytkownika
Patrycja
Nabijacz
 
Posty: 302
Dołączył(a): 6 grudnia 2008, o 11:55
Lokalizacja: z Polski

Postprzez szarit » 30 września 2010, o 15:31

Julia ma niesamowicie żywą mimikę twarzy a do tego te miny to chyba celowo robi :nunu:
ale nieźle się bawiła,za to Lena niech pomyśli jednak o nowym styliście bo suknia wygląda jakby biust miał jej zaraz uciec,na niektórych zdjęciach wyszła faktycznie jak matrona,a nie caryca.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez koko » 30 września 2010, o 17:17

szarit napisał(a): Lena niech pomyśli jednak o nowym styliście bo suknia wygląda jakby biust miał jej zaraz uciec.
Czy ktoś by się obraził za to? :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez szarit » 30 września 2010, o 19:20

Pewnie nikt,ale znów byłby skandal,a Lena jednak chce przecież robić karierę umiejętnościami wokalnymi
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez koko » 30 września 2010, o 19:28

szarit napisał(a):Pewnie nikt,ale znów byłby skandal,a Lena jednak chce przecież robić karierę umiejętnościami wokalnymi
No właśnie. Umiejętności wokalne jako takie ma więc do pełni szczęścia brakuje jej tylko pojawiania się na okładkach gazet, a jak mawiają użytkownicy demotów "Są cycki - jest główna!". :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez szarit » 30 września 2010, o 20:00

Niby racja pytanie brzmi czy Lena jest tym zainteresowana,bo na mój gust to jednak nie za bardzo.Lena woli być artystą którego ceni się za muzykę niż "wybryki"a czasy tatu się skończyły bo dziewczyny chciały tworzyć muzykę (Lena)a nie robić nowe afery
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez koko » 30 września 2010, o 20:08

szarit napisał(a):Niby racja pytanie brzmi czy Lena jest tym zainteresowana,bo na mój gust to jednak nie za bardzo.Lena woli być artystą którego ceni się za muzykę niż "wybryki"a czasy tatu się skończyły bo dziewczyny chciały tworzyć muzykę (Lena)a nie robić nowe afery
Ja oczywiście tylko żartowałam. Wystarczy ze Katina zaświeciła cyckami w teledysku. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez koko » 1 października 2010, o 18:53

Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez Happy Smile » 2 października 2010, o 12:58

koko napisał(a):Z serii "jestem wylewna"


Nie przypomina ona wam tutaj Brooke z Mody na sukces? :eye:

Ten chłopak Julii to obrzydliwy odyniec, ble.
Obrazek
Avatar użytkownika
Happy Smile
Początkujący
 
Posty: 96
Dołączył(a): 16 grudnia 2009, o 15:49

Postprzez koko » 3 października 2010, o 11:32

Julia zaś ma jakieś problemy czyli jedzie Katinę bazując na jednej piosence. :eye: Niech ona zamilknie. :ups:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Postprzez powazny » 3 października 2010, o 13:14

A co ona tam dokładnie mówi? Bo "wychwyciłem" chyba, że Lena nie ma w ogóle energii i trudno się z tym nie zgodzić. Ma ktoś jakieś tłumaczenie na angielski, wołkowy lub polski?
powazny
Zaawansowany
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 kwietnia 2009, o 15:33

Postprzez szarit » 3 października 2010, o 15:42

Cóż Julia zdania o solowym projekcie Leny nie zmieniła a że powiedziała do kamery że nie podoba się jej solowa twórczość Leny to nie jest chyba jechanie,mnie się ten utwór też nie podoba jest bez życia,może tekstowo jest dobry ale nie ma w tej piosence nic co bym zapamiętała.A krytyka nie zawsze musi oznaczać wojnę między dziewczynami Julia chce dać Lenie w ten sposób do zrozumienia żeby poprawiła swoje solowe utwory puki ma czas(znaczy płyty nie wydała)Bo potem będzie za późno i płytę Leny kupią tylko jej fani co może finansowo przynieść klęskę Borisowi i całej ekipie.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Postprzez koko » 3 października 2010, o 20:00

szarit napisał(a):Julia chce dać Lenie w ten sposób do zrozumienia żeby poprawiła swoje solowe utwory puki ma czas
Ehm, wydaje mi się że Jul nie powinna brać się za korekty innych skoro sama nic jeszcze nie pokazała.

W sumie nie rozumiem jej. Czego ona oczekiwała? Przecież to ballada na miłość boską... :rolleyes: Oczywistym więc jest, że Katina nie będzie tryskać energią w trakcie wykonywania takiego utworu. Podczas kilku koncertów, które Lena ma już za sobą, jak byk było widać energię i to, że występy sprawiają jej wiele radości. Ta impreza to nie był koncert Katiny tylko wykonanie jednego utworu celem, jak mniemam, pokazania że coś robi. Rozstawianie całego sprzętu, ściąganie chłopaków i chórzystek tylko po to by wykonać, przykładowo IRS, byłoby debilizmem. Mikrofon i klawisze to żaden problem i przynajmniej się dziewczyna pokazała. Nie z tej bardziej energicznej strony, ale zawsze.
No i poza tym jak Jul już chce w taki sposób komentować i dawać rady to niech weźmie Lenę na stronę i powie jej to w cztery oczy, a nie przed kamerą.

powazny napisał(a):A co ona tam dokładnie mówi? Bo "wychwyciłem" chyba, że Lena nie ma w ogóle energii i trudno się z tym nie zgodzić. Ma ktoś jakieś tłumaczenie na angielski, wołkowy lub polski?
"Szczerze mówiąc, jestem zawiedziona. To bardzo nudne, naprawdę. Ona nie ma w sobie żadnej energii. W porównaniu do tego co osiągnęło t.A.T.u. i jak się prezentowało, zaczynać karierę tak jak ona to zrobiła... Sądzę że to głupie."

Głupie to, głupie tamto - ależ ona ma bogate słownictwo. :eye: Gdyby Katina miała gram mojego charakteru to odpowiedziałaby, że to co Julia robi swojej twarzy też jest głupie, no ale to inna historia. :eye:
Ostatnio edytowano 3 października 2010, o 20:08 przez koko, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Następna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron