Najnowszy wywiad dla Elle

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Najnowszy wywiad dla Elle

Postprzez wolny » 25 listopada 2007, o 16:51

t.A.T.u. ''No Misha, no Barton...''

Nowy album grupy t.A.T.u. który zostanie wydany przed nowym rokiem nazywa się ''Upravlenie Otbrosami''. W kinowym filmie Finding t.A.T.u. opartym na wydarzeniach z życia Julii Wołkowej i Leny Katiny grają Anton Yelychin i Mischa Barton... Świerzy klip t.A.T.u. pod tytułem ''Belyi Plashik'' był kręcony w Los Angeles. Julia oczekuje dziecka swojego kochanka Parviza. Wszystkie te informacje zdobyła dla Elle Girls Katia Marulina przez pierwsze 5 minut spotkania z Julią i Leną. Elle Girl spieszy się podzielić nowościami z Tobą.

EG.: Dziewczynki o Was długo nie było niczego słychać, a tu od razu pełno wszystkiego! Film, płyta, teledysk! Powiedzcie coś o tym.

Julia: Z tego powodu, że kiedy przestałyśmy pracować z Wanją Szapowałowem, wszystko musimy robić same. Tego chciałyśmy, ale okazało się, że nie jest tak prosto dobrać piosenki, melodie, i cały zarys albumu.

EG: Specjalnie, aby nakręcić film Finding t.A.T.u. do Moskwy przyleciała Mischa Barton. Udało Wam się poznać? Co sądzicie o zamorskiej gwieździe?

Julia: No Mischa, no Barton... Fajna dziewczyna, żadnego ''wow!'' nie było. - może to dlatego, że przywykłyśmy i naoglądałyśmy się widoki różnych gwiazd. A filmie nie jesteśmy głównymi bohaterkami. On jest o dziewczynach które szukają siebie i spotykają się na naszym koncercie.

EG: Od razu jak zadaje pytanie Julia bez pauzy odpowiada, a dlaczego nie Lena?

Julia: Bo... Oj, no znowu... Odpowiedz Ty Len! :)

Lena: Tak. Po prostu ja mówię troszeczkę wolniej od niej i przestałam zaczynać mówić wcześniej niż ona. A Julka ona zawsze ''Bla bla bla!'', i wszystko już odpowiedziała. Następne pytanie proszę!

EG: A w czym Wy jeszcze jesteście tak różne?

Lena: We wszystkim! My żyjemy ze swoimi rodzicami, u każdej z nas jest swoja kompania, wolny czas. Ja np. czytam Dostojewskiego, mnie jego język baaaaaardzo się podoba! A u Julki książki w ogóle nie zastaniesz.

Julia: No a co mnie te książki - Ja lubię się spotykać, kocham życie i nie lubię wymyślonych historii. Ja ''Dom-II' '(rosyjski odpowiednik Big Brothera) mogę obejrzeć haha! Po prostu dlatego, że tam żywi ludzie się spotykają! A jeszcze Lenka nie ma tatuaży, a ja mam już 5. Dwa po arabsku (''Namiętna miłość''), na ręce po japońsku ''smok'', na szyi hieroglif ''moja rodzina'', na nodze ''Viktoria'' na cześć mojej córki.

EG: W internecie chodzą słuchy, że chcesz rodzić w TV. Czy to prawda?

Julia: A na kogo ja wyglądam? Ja powiedziałam to komuś w żarcie dawno, a prasa wszystko rozdmuchała. Co za okropieństwo! Nic więcej nie będę robić na drugi raz...

EG: Wasz klip na ''Belyi Plashik'' był kręcony w Los Angeles. Dlaczego właśnie tam?

Julia: Dlatego, że tam mieszkają ludzie którzy umieją pracować tak jak tego potrzebujemy. W okresie kiedy mieszkałyśmy razem w Stanach poznałyśmy tam wiele utalentowanych osób. Tam właśnie pomogli mi odzyskać głos taki jaki miałam na pierwszym, albumie bez niebezpieczeństw. Tak abym mogła zaśpiewać koncert bez narażania strun głosowych.

Lena: U nas w Moskwie jest pedagog Masza Triapkina i jej wszyscy uczniowie śpiewają jak ona. A nam potrzebna jest indywidualność w śpiewie.

EG. O czym jest Wasz nowym album ''Upravlenie Orbrosami''? Brzmi brzydko.

Lena: Można powiedzieć, że to kontynuacja naszego 2 albumu ''Ludi Invalidy''My sto razy mówiłyśmy, że ''Ludzie inwalidzi'' w naszym rozumowaniu to głupi, zawistni ludzie. No a ''Otbrosy'' to rezultat działalności takich ''Ludzi Inwalidów''.

EG: Ostatnie pytanie. Czy macie swoje konta na stronie Odnoklassniki?

Lena: U mnie jest tam pełno klonów! Swojego konta nie mam. Ja czasami tam zaglądam i patrze jakie fotki wykładają za mnie, kto u nich w znajomych. Kilka moich realnych przyjaciół tam znalazłam. Oni pytają ''My do Ciebie pisaliśmy, a Ty odpisałaś ''to byłaś Ty?''. Nieee - odpowiadam.

Tłumaczenie: Shadow, zabrania się publikowania poza tym forum.

Wywiad dostępny także na TatuHQ :)
Ostatnio edytowano 29 sierpnia 2008, o 10:51 przez wolny, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Waste_Manager » 25 listopada 2007, o 17:34

No, miejmy nadzieje, ze Yul bedze znowu mogla spiewac - za czasow 200PV miala sliczny glos, a potem... zadko kiedy zaspiewala cokolwiek ladnie.... No coz, mam nadzieje ze bedzie oki :) A swoja droga, ciekawe czy ozna by zdobyc emaila albo jakies konto na stronie netowej prawdziwej Len lub Yul xD

Dzieki za wywiad :D
Ostatnio edytowano 29 sierpnia 2008, o 10:52 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Kamil » 25 listopada 2007, o 17:37

Wiedziałem, że Volkova żartowała... chociaż byłoby ciekawe widowisko.

Co do jej głosu, to po demie "Beily Plaschk" przyznam, że Julia śpiewa jak na pierwszym albumie. I szkoda, bo brzmi jak dziecko :)

Viktoria na cześć mojej córki... to znak, że jednak istnieje. Zainspirowała się Beckhamem?

Krótki ten wywiad, ale jak na pięć minut to i tak dużo informacji. Głównie dzięki Volkovej.
Ostatnio edytowano 29 sierpnia 2008, o 10:53 przez Kamil, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
Cyborg
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 września 2007, o 19:57
Lokalizacja: Silesia

Postprzez February » 25 listopada 2007, o 18:00

No taki onet powinien teraz napisać "Wokalistka Tatu jednak nie urodzi przed kamerami... żartowała" :mlynek: :lol:
Ostatnio edytowano 29 sierpnia 2008, o 10:53 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14


Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron