Wpływy w t.A.T.u.

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez koko » 29 stycznia 2011, o 17:03

Otwieram nowy temat, bo mam wrażenie że się przyda do głębszej dyskusji.

tatuhq.pl napisał(a):Jak podaje lifeshowbiz.ru, większy procent wpływów w "markę" t.A.T.u. (zarządzanie materiałem itp.) należy teraz do Julii. "Niestety nie mogę zdradzić szczegółów umowy - to byłoby niewłaściwe." powiedział Boris Renski. Jak pisze lifeshowbiz.ru, to co Boris nazywa "umową" ciągnie za sobą milionowe dochody. Na samych prawach do melodii użytej w dzwonku do telefonu można sporo zarobić. Twórca grupy, Ivan Shapovalov, o tych rewelacjach wypowiedział się bez szczególnego entuzjazmu. "Cieszę się, że ktoś nadal potrzebuje mojego projektu. Julia po prostu chce chronić się przed nieautoryzowanym użyciem marki (t.A.T.u. - przyp. tłum.) i to jest w porządku."

Czy fani w jakimś stopniu odczują tę zmianę? Pewnie nie, ale o tym przekonamy się wkrótce. Pozostaje jeszcze jedno pytanie - w jakiej sytuacji stawia to Lenę?


Ktoś jeszcze wierzy w to, że one wrócą? :palec:
Czar t.A.T.u. nieodwracalnie prysł - teraz pozostała jedynie maszynka do łatwego zarabiania pieniędzy... Teraz to już naprawdę pieprzenie o wyższym znaczeniu tego zespołu zostanie skwitowane salwą śmiechu. :eye: O gadaniu typu "im nie zależy na pieniądzach" to nawet nie wspomnę. :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez szym » 29 stycznia 2011, o 17:14

Tak jak napisałem w komentarzach - czy to oznacza, że Lena teraz będzie musiała pytać Julii o zdanie, kiedy będzie chciała wykonać jakikolwiek kawałek t.A.T.u. na swoim solowym koncercie? Wygląda to na odwet :P

Ja nie odbieram tego, czy t.A.T.u. powróci czy nie w kategoriach wiary. Teraz czekam na ich własne piosenki. Jeżeli jedna z nich odniesie duży sukces, a druga mniejszy to być może t.A.T.u. będą spotykały tylko okolicznościowo, coś wypuszczą razem co jakiś czas...? Chociaż z drugiej strony nawet Spice Girls miały jakąś wspólną trasę, Robbie Williams wrócił do swojego boysbandu, więc trudno wyrokować dzisiaj.

W jakiej sytuacji to stawia Lenę? Do tej pory to ona w 80 proc. bazowała na marce t.A.T.u. Wchodząc na tatu.ru trudno jest zauważyć, ze ktoś poza Katiną również ma swoją własną stronę i nagrywa piosenki. Jest głowa i logo są powciskane wszędzie.

Mam nadzieję, że Julia nie zacznie grać na koncertach "All the Things She Said" "bo może" i nie oblepi tatu.ru swoimi sexy-rockowymi fotkami, a pójdzie inną drogą i sprawa "wypływów" w t.A.T.u. wcale nie okaże się tak znacząca. No, ale zobaczymy.

Mnie ten news rozbawił.
:evil:
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez koko » 29 stycznia 2011, o 17:20

Z tymi wpływami to pewnie chodzi o to, że za używanie materiałów t.A.T.u. będzie inkasować gruby kesz. :eye: Z czego pamiętam był kiedyś taki motyw, że oni o możliwości kupna dzwonka BP się z telewizji dowiedzieli. Albo coś takiego - nie wiem, może to plota. Julia pewnie będzie się starała jakoś to ogarnąć. Zobaczymy. Jestem ciekawa szczegółów tej transakcji.

Czujecie teraz Katina z pismem do Volkovej "Szanowna Pani Julio, zwracam się do waćpanny uniżona z pokorą, w nadziei iż spuści waćpanna na mnie zasłonę miłosierdzia i zgodę na zaśpiewanie piosenek t.A.T.u. uzyskam". :lol2: A Volkova do niej "hahahahahahahahahahahahahahaha nie." :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez Alexander » 29 stycznia 2011, o 17:34

Z tymi wpływami to jest żal - jak zwykle chodzi o kasę. Po prostu nie mam słów, co się u nich wyprawia. O kasę się biją, a poziom artystyczny obu projektów równie mizerny.

Ale spoko. Pewnie obie mają kłopoty finansowe. Julia nie miała praw, więc kasy z tantiemów na porządny serwer brakło i strona stoi na jakimś darmowym hostingu, a Ekipa Leny zdecydowała się prawa odsprzedać, bo im licencja wersji demo photoshopa wygasła - dawno nikogo nie dokleili do pokoju z lewitującym łóżkiem komunizmu. Ale teraz już wszystko będzie dobrze. Na pewno... :eye:
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez szarit » 29 stycznia 2011, o 18:26

Lena właśnie na premierze filmu ogłosiła że album ma nagrany to teraz potrzebuje kasy na wydanie,a kasa z sprzedaży kubeczków,koszulek i biletów to jednak za mało.Julia jako doba kumpela wyciągneła pomocną dłoń i odkupiła te prawa do utworów by nie wpadły w obce ręce.Ale ciekawi mnie teraz co Lena będzie śpiewać na swoim koncercie już niedługo,no chyba że jest klauzula o dożywotniej(no może raczej terminowej)zgodzie na wykonywanie tych utworów przez Lenę.Julia nigdy nie ukrywała że pracuje dla kasy a Lena kiedyś również to dopiero ostatnio Boris pisał coś o artystycznej muzyce.I paradoksalnie jest to dobre rozwiązanie Julia nie będzie marnować swoich pieniędzy i zadba o porządek z prawami do tatu i utworów skoro Boris nie potrafił to Julia zrobi co trzeba.Właśnie to świadczy że być może tatu jednak wróci,Juli na tatu jak widać zależy skoro wydaje swoje pieniądze na coś co jest przeszłością.Co do solowych karier Nie znamy całego repertuaru Leny więc może zaskoczy nas czymś pozytywnym,a oceniać Julię po 36sek.demu jest nadużyciem.Bądźmy optymistami i trzymajmy za nie kciuki a nie skwaszone miny i same depresyjne wypowiedzi.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez szarit » 30 stycznia 2011, o 01:19

Sorki że post pod,ale to z paparazzi ru http://paparazzi.ru/blogs/Limas/126248/ można z tego wywnioskować że to ostatnia sesja zdjęciowa powstała już po sprzedaży pakietu większościowego Juli i to ona załatwiła ten kontrakt.
Avatar użytkownika
szarit
Zaawansowany
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 czerwca 2010, o 19:29
Lokalizacja: silesia

Re: Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez SnegoSmiles » 30 stycznia 2011, o 10:30

Co za news.

Naprawdę wystarczyłby choć 1 wspólny singiel. Ale jako t.A.T.u., a nie jako Julia Volkova feat. Lena Katina.

Może być do filmu (bo z Y&i coś nie wypaliło :lol2: ).

Już widzę jak Lena ze Szwecji do Julcii jedzie pytać o zgodę, a ona "niet". :P
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez Masterek » 2 lutego 2011, o 09:46

Ale jak to teraz wygląda?
One są ze sobą w jakimś stopniu pokłócone, czy co?
Masterek
Nowy
 
Posty: 20
Dołączył(a): 29 stycznia 2011, o 09:59

Re: Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez koko » 2 lutego 2011, o 12:08

Masterek napisał(a):Ale jak to teraz wygląda?
One są ze sobą w jakimś stopniu pokłócone, czy co?

Tego nie wiadomo. Chyba raczej nie, bo czemu miałyby być?
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez Vedis » 3 lutego 2011, o 13:30

A ja obawiam się, że one kłóciły się o te wpływy i dlatego Julia skrytykowała Lenę za śpiewanie piosenek t.A.T.u.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55

Re: Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez szym » 3 lutego 2011, o 14:12

Vedis napisał(a):A ja obawiam się, że one kłóciły się o te wpływy i dlatego Julia skrytykowała Lenę za śpiewanie piosenek t.A.T.u.


E tam, Julia myślała to, co i my o tym śpiewaniu piosenek t.A.T.u. przez Lenę, a na tej imprezie, gdzie był wywiad za dużo sobie wypiła, koleś z mikrofonem ją dopadł i Julka popłynęła. Tyle. Każdy widzi, jak ona szybko gada, bez zająknięcia, wyrzuca z siebie te kolorowe epitety, barwne przenośnie, dodajmy do tego trochę wódki, zaskoczenie repertuarem Leny i wyszło co wyszło. Całkiem zabawnie zresztą.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez Masterek » 1 marca 2011, o 14:59

A podacie link, gdzie mogę przeczytać to co mówiła Julia o śpiewaniu piosenek t.A.T.u przez Lenkę?
Masterek
Nowy
 
Posty: 20
Dołączył(a): 29 stycznia 2011, o 09:59

Re: Wpływy w t.A.T.u.

Postprzez Vedis » 2 marca 2011, o 16:47

ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Vedis
Spamer
 
Posty: 640
Dołączył(a): 12 listopada 2008, o 09:55


Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron