t.A.T.u. Waste Management Remixes

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

t.A.T.u. Waste Management Remixes

Postprzez February » 24 marca 2011, o 19:25

Oficjalna data wydania: 29.02.2010
Obrazek
Album zostanie wydany w dwóch częściach.
Obrazek
Więcej informacji Tutaj w pliku pdf

Przykre w jaki sposób t.A.T.u. kończy...

"March, 29 2011 t.A.T.u. release the double album Waste Management Remixes (WMR) - the last record in group's history. "
tatu.ru

Ten cytat brzmi jakby w przyszłości nie planowały w ogóle nic nagrywać. Przynajmniej nie brzmi to jak przerwa tak jak to zapowiadały.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: t.A.T.u. Waste Management Remixes

Postprzez robertkey » 24 marca 2011, o 20:25

No coz, koncza w taki sposob w jaki juz zapoczatkowali upadek Tatu. Sluchajcie, byl czas przywyknac i pogodzic sie ze swiadomoscia ze to koniec Tatu. Ze jesli reaktywacja grupy wziela w leb to teraz juz tym bardziej nie ma mowy o powrocie. Jak to mowila moja Ex "nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki".
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: t.A.T.u. Waste Management Remixes

Postprzez koko » 25 marca 2011, o 00:10

Oh, ależ to wszystko podniosłe. Sam cytat to już w ogóle, jakby co najmniej koniec świata miał nastąpić. Cóż tu dodać? Nie wiem po kiego grzyba to jest w ogóle wydawane skoro, helloł, wszystkie te pożal się Boże remixy można ściągnąć. Wszystko na siłę, bo a nóż widelec jakieś ciecie to kupią i trochę grosza do kieszeni wpadnie. HA! Cóż za misterny plan, cóż za zmyślna intryga! Brawo! :rolleyes: To wszystko jest żałosne. Dawno już pogodziłam się z myślą, iż t.A.T.u. is dead, a pierdzielenie o tym że "ale nie, przecież tylko zawiesiłyśmy działalność, t.A.T.u. jest wieczne, hip hip hura!" to zwykłe gadanie od rzeczy żeby tym najgorliwszym respiratora przypadkiem nie odłączyć, bo biedaczki pozdychają. Żal patrzeć, naprawdę. Jest mi centralnie przykro. Z grupy która miała ogromny potencjał, która przy dobrym repertuarze mogła nadal normalnie funkcjonować, pozostała pochodna wielbłąda próbująca upchnąć album stworzony przez ludzi z ulicy. Album który nie jest ani profesjonalny, ani zasługujący na miano ostatniego w historii grupy. Wszystko zrobione od dupy strony.
Niektórzy kończą karierę jak Małysz, a niektórzy jak t.A.T.u. Dziękuję, dobranoc. :coctail:

Matko, czytam oficjalne forum i jest mi żal. Żal ludzi, którzy są ślepi i piszą teksty typu "Omg so this is a good bye", a nie widzą jak Boris i reszta, za przeproszeniem, jadą ich bez wazeliny "na pożegnanie".
Obrazek
Avatar użytkownika
koko
Moderator
 
Posty: 2875
Dołączył(a): 30 lipca 2008, o 13:43
Lokalizacja: Kraina Miłości

Re: t.A.T.u. Waste Management Remixes

Postprzez SnegoSmiles » 25 marca 2011, o 19:50

Cóż, nic innego nie potrafię dodać, bo w powyższym poście jest wszystko, co teraz odczuwam. Ale t.A.T.u. to była pierwsza muzyka, pierwszy zespół, jakiego/jakiej zacząłem słuchać...
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: t.A.T.u. Waste Management Remixes

Postprzez February » 25 marca 2011, o 22:21

Koko pokłon dla Twojej wypowiedzi. Ostatnie wydawnictwo znane nam od wielu miesięcy wydawane tylko po to by wydusić kasę za nic z ich strony... Można było to łatwiej załatwić, podziękować fanom materiałem, którego nie znaliśmy. Simple Motions i inne niewydane piosenki, koncertowe wersje, a nie ten chłam. Teraz to t.A.T.u. umarło :] Ciekawe jak długo pożyją po wydaniu solowych albumów bez tej marki. Same za tym zatęsknią.
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: t.A.T.u. Waste Management Remixes

Postprzez ProsteRuchy » 26 marca 2011, o 14:41

Hmmmm, ja bym się na Waszym miejscu tak nie rozczulał nad końcem tatu. Uważam że teksty typu "dziękujemy wszystkim fanom za te niespełna 11 lat" oraz "ostatnim krążkiem w historii tatu jest.." chcą jedynie wywołać podniosłą atmosferę melancholii aby zrozpaczeni fani kupili ten ostatni pomnik działalności tatu. Jestem pewny że to nie jest koniec tatu i dziewczyny jeszcze zreaktywują zespuł. A dlaczego tak mówię? Obie są pazerne na pieniądze i sławę. Gdy obu tych czynników zabraknie jedynym wyjściem będzie powrót do marki którą jest t.A.T.u..
Teraz czekajmy na krążki dziewczyn. Zobaczymy jak ich losy się potoczą.
Avatar użytkownika
ProsteRuchy
Nabijacz
 
Posty: 481
Dołączył(a): 2 listopada 2007, o 12:59

Re: t.A.T.u. Waste Management Remixes

Postprzez robertkey » 26 marca 2011, o 17:08

ProsteRuchy- masz racje i to sie nie kluci ze zdaniem Koko. Czy podniosle czy zalosne jedno jest pewne . . .slaby koniec. A teraz niech ostatni zgasi swiatlo
Avatar użytkownika
robertkey
Zaawansowany
 
Posty: 280
Dołączył(a): 5 lutego 2011, o 18:16

Re: t.A.T.u. Waste Management Remixes

Postprzez weroni93 » 28 maja 2011, o 10:51

Krążek zrobiony po to by jeszcze było trochę kaski z zespołu, trochę to przykre. Jednak zgadzam się do pewnego stopnia z ProstymiRuchami, trzeba czekać na ich solowe krążki, a jeżeli żadna z nich nie odniesie spodziewanego sukcesu, to ich kolejny powrót możliwy(chociaż nie wiadomo czy to dobry pomysł :/ ). Szkoda ich bo były grupą z dobrym potencjałem i mogłyby dalej robić hity, gdyby nie te wszystkie fochencje.
Avatar użytkownika
weroni93
Początkujący
 
Posty: 66
Dołączył(a): 22 maja 2011, o 13:36

Re: t.A.T.u. Waste Management Remixes

Postprzez Cyrax » 14 sierpnia 2011, o 10:58

Właśnie ściągnąłem "Waste Management Remixes" i przesłuchuję sobie. Te remixy nie są złe, a Little People (Jamcat Jr. RMX) jest świetny.
Chciałem się przez chwilę uczyć ruska jak tatu były na topie, ale doczekałem się wersji angielskiej i edukację szlag trafił.
Avatar użytkownika
Cyrax
Nowy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 lipca 2011, o 21:15


Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron