Sergio Galoyan na blogu Tatu.ru

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Sergio Galoyan na blogu Tatu.ru

Postprzez wolny » 21 sierpnia 2007, o 19:54

Originally Posted by Galoyan

Mój iPhone nie obsługuje cyrylicy, więc napisze po rosyjsku w alfabecie greckim...

Insider prosił mnie bardzo żebym założył tego bloga, przekonując, że będzie to bardzo interesujące dla fanów... jeżli jest do dla Ciebie naprawdę interesujące to tak trzymaj.

Tak jak przypuszczałeś, to ja - Sergej Galoyan!

Mam znakomity nastrój! Właśnie wróciłem z Londynu, gdzie kończyłem materiał do albumu Valeri, nad którym pracowałem. Album będzie wypuszczony w październiku - listopadzie, w całości go skomponowałem i byłem jego producentem. Mam wielką nadzieję, że go pokochacie!

By?em na koncercie Tatu w B1 Club i bardzo mi sie podobało! W szczególności gra chłopaków z kapeli. Wielkie wrażenie zrobiła na mnie aranżacja utworu NGGU, dostawałem gęsiej skórki!

Może jest dla was interersujące ile utworów napisałem dla Tatu tym razem? 15! W tym momencie nie wiem ile wybiorą, ale w fazie demo było ich cztery....

Czuję się naprawdę winny że tak rzadko odpowiadałem na listy i rzadko aktualizowałem moją stronę i MySpace, poprostu dlatego że nie mogę znieść pisania na klawiaturze... to kosztuje mnie dużo czasu i siły, dlatego przepraszam.

A więc żegnam wszystkich i dodawajcie mnie do swoich znajomych na MySpace.com/SergioGaloyan

Wasz,

Sergio Galoyan


Źródło: blog.tatu.ru
Tłumaczenie: TatuHQ
Ostatnio edytowano 28 sierpnia 2008, o 20:54 przez wolny, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wolny
Administrator
 
Posty: 496
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 16:23
Lokalizacja: Graceland

Postprzez Pofyrtaniec » 21 sierpnia 2007, o 20:46

Ciesz się, że chociaż tyle^^ Dobrze, że coś dla nich w ogóle napisał i dobrze, że coś wybrały. Ciekawe czy któreś z podanych już jest od Galoyana. A może te co już śpiewały?
Ostatnio edytowano 28 sierpnia 2008, o 20:56 przez Pofyrtaniec, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Pofyrtaniec
Moderator
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:25
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez February » 21 sierpnia 2007, o 21:21

No ja mam nadzieję, że Galoyan stworzył dla nich perełki i zostaną one wykorzystane... i nie wezmą tylko 4 piosenek. Ja tam bym go nieźle wykorzystał :lol:
Ostatnio edytowano 28 sierpnia 2008, o 20:57 przez February, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Postprzez Waste_Manager » 22 sierpnia 2007, o 10:33

Ciekawi mnie, czy poprzednio udostępniane byly piosenki, które ktoś tatkom napisał, a one ich nie wybrały?? Czy ktoś może podać linka do bloga Galojana?? Mam nadzieję że będą kolejne hity typu ATTSS. Przy okazji: Czy to Galojan napisał Little people??
Ostatnio edytowano 28 sierpnia 2008, o 20:58 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB

Postprzez Waste_Manager » 22 sierpnia 2007, o 15:17

No tak :D Sam ten teks tłumaczyłem a zapomniałem xD W ogóle to nie wiem na co on tam bloga zrobił?! Będzie komentował piosenki tatek i się chwalił dokonaniami? xD Wiem, że niby nalegali ale wiele urzytku z tego bloga raczej nie będzie xD
Ostatnio edytowano 28 sierpnia 2008, o 20:59 przez Waste_Manager, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waste_Manager
Nabijacz
 
Posty: 306
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 17:33
Lokalizacja: Bournemouth, GB


Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron