200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Wszystkie newsy, plotki i nowe ciąże.

Moderatorzy: koko, Alexander, szym

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez yasoshlasuma16 » 10 listopada 2012, o 23:02

Mi też nie, mega amatorska jakaś zieleń, brr.

Rozczarowanie z deka... Ale cóż. Historii stało się za dość i wszystko co t.A.T.u. wydaje po pierwszym albumie jest cancelled, delayed, postponed, lub po prostu niedopracowane i jakieś niedopieszczone. Nieprofesjonalne po prostu.

P.S. sama popytam o te remastered versions z WM bo są MEGA tatuszkowe, dramatyczne, depresyjne, psychodeliczne.
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez nielegalnaa » 11 listopada 2012, o 12:46

yasoshlasuma16 napisał(a):Remastered versions masz na youtube, chociaż teraz patrzę i wyparowało O_o Pamiętam, że to było coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=yyglfoa ... ature=plcp w sensie ten obrazek (dokładnie ten sam), i w tytule tytuł + Remastered, ale poza You and I nie umiem nic innego znaleźć, ale NA BANK ktoś to pościągał, popytaj na forach, na pewno ktoś to wszystko ściągnął

To "You and I" to żadna wersja remastered tylko dj Неподконтрольный d&b mix. Zresztą jeden z moich ulubionych remixów :)


A co do samej rocznicowej wersji płyty...jestem także trochę zawiedziona. ASM - takie sobie, choć mimo wszystko przy pierwszym odsłuchaniu wywołało łzę wzruszenia. Angielska wersja jest według mnie zbyt smętna i krótka. Jak ktoś pisał wcześniej brak tu punku kulminacyjnego. Zdecydowanie wolę PD i nie dziwię się, że ASM tak długo nie ujrzało światła dziennego. W stosunku do tej piosenki mam takie same odczucia jak w przypadku "You and I" brakuje mi dynamizmu, czegoś co by mnie porywało. W tamtych latach Tatu było stać na coś muzycznie lepszego.
A reszta utworów? Cóż chyba za bardzo nie widzę różnicy, ale poczekam na pełne wersje. Remixy - jak większość spodziewałam się czegoś lepszego.
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez yasoshlasuma16 » 11 listopada 2012, o 21:19

Podoba mi się to jak wiele znaczy dla Ciebie t.A.T.u. i że uroniłaś łezkę... To piękne.
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez yasoshlasuma16 » 11 listopada 2012, o 22:20

Na lastfm ktoś dał ten album, przesłuchałam - zero zmian w piosenkach z oryginalnej wersji. Rozczarowanie :/
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez yasoshlasuma16 » 13 listopada 2012, o 21:54

Premiera i nikt nic nie pisze? :eye:
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez February » 14 listopada 2012, o 01:27

W dniu premiery szukałem albumu i nie mogłem znaleźć, a byłem w Saturnie i Empiku w Galerii Krakowskiej. Dziś nie miałem czasu, więc udam się jutro :)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez SnegoSmiles » 14 listopada 2012, o 17:55

yasoshlasuma16 napisał(a):Premiera i nikt nic nie pisze? :eye:


Wszyscy zaniemówili z wrażenia :eye: Weź się ktoś pochwal zdjęciami, bo chcę wiedzieć , jak to wygląda ;D
Obrazek
Avatar użytkownika
SnegoSmiles
Nabijacz
 
Posty: 376
Dołączył(a): 22 kwietnia 2009, o 12:50

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez Tija » 14 listopada 2012, o 21:00

PŁYTA I WNĘTRZE PŁYTY:

1
2
3
4
5
6
7
My only love :* :* :* :* <3<3<3<3J<3K<3<3<3<3 :* :* :* :*

Dum spiro, spero...
Avatar użytkownika
Tija
Moderator
 
Posty: 822
Dołączył(a): 24 sierpnia 2007, o 12:14
Lokalizacja: Łódź

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez Alexander » 14 listopada 2012, o 23:04

yasoshlasuma16 napisał(a):Ja jestem podekscytowana na te remastered versions, bo remastered versions z WM są mega dobre, chociaż nie robiła tego wytwórnia, tylko fani, więc może będzie jeszcze lepiej?


"remastered" z WM to zwyczajne remixy, zupełnie coś innego niż ponowny mastering albumu.

yasoshlasuma16 napisał(a):Cip*, jaś, organki, nic nie zmasterowali :/ Przesłuchajcie previews na tatugirls.com, ja tam nic nowego nie słyszę, ale kit. Rozczarowałam się.
remastering polega na polepszaniu JAKOŚCI a nie na dodawaniu nowych pierdółek czy zmienianiu instrumentów na inne.

yasoshlasuma16 napisał(a):Szym, zobacz co napisałam wyżej, NIE MA ŻADNEJ róznicy, zobacz sam sobie na tatugirls.com w MUSIC, co prawda tam są 30s previews, ale są kluczowe fragmenty jak refren, który nie został nic zmieniony.

Pliki preview na soundcloud są jakości jakby były nagrywane tosterem. 128 kb/s to jest tragedia a nie jakość, przy czymś takim nie idzie w ogóle wypowiedzieć się na temat zmian w brzmieniu. Normalne, przyzwoite mp3 jest w jakości 320 kb/s czyli w praktyce dobry rip starego wydania albumu będzie i tak brzmiał lepiej niż ten crap online. Stąd też się wzięły liczne rozczarowania "A Simple Motion". W takim wydaniu brzmi ono tragiczne.

yasoshlasuma16 napisał(a):Na lastfm ktoś dał ten album, przesłuchałam - zero zmian w piosenkach z oryginalnej wersji. Rozczarowanie :/
Eh. Nie mam pojęcia na czym słuchasz, ale zmian jakości raczej nie da się usłyszeć na pchełkach za trzy piątka, czy na głośniczkach do komputera za 10 zeta z tesco. Ja co prawda słyszałem inny rip, ale podejrzewam że jeśli chodzi o jakość są porównywalne i zarówno na słuchawkach dokanałowych jak i na głośnikach studyjnych jest ogromna różnica w jakości. Basy są głębokie, wokale są wyraźne i ogólnie rzecz biorąc wszystko brzmi cudownie. Bardzo dobry remastering. I mówię to tylko po przesłuchaniu wersji w mp3, a co dopiero o ripach w bezstratnych formatach takich jak flac czy przy odtwarzaniu prosto z krążka.

Jakość na prawdę powala i wgniata w fotel. Dla wszystkich audiofilów i ludzi obdarzonych porządnym sprzętem muzycznym - jak najbardziej polecam. Jeśli ktoś ma wątpliwości to radzę porównać chociażby brzmienie ASM wrzuconego na soundcloud z plikiem znajdującym się na promodj. Różnica jakości jest kolosalna.

Co do samego A Simple Motion gdy usłyszałem je w końcu w dobrej jakości, bardzo szybko się do niego przekonałem. Brzmi... dobrze. I jest świetne na otwarcie albumu. Robi klimat i pozwala się wczuć w całość krążka. A co do albumu, na serio jest dobrze. Odwalili świetną robotę. Na prawdę warto posłuchać. Ja się nawet przekonałem do Stars i angielskich 30 minut. Jeszcze raz polecam.
Obrazek
Avatar użytkownika
Alexander
Moderator
 
Posty: 1399
Dołączył(a): 21 października 2008, o 17:54
Lokalizacja: Tegucigalpa, Honduras.

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez yasoshlasuma16 » 14 listopada 2012, o 23:30

Spokojnie Alexandrze :D dziękuję za te wszystkie cenne wiadomości!
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez szym » 16 listopada 2012, o 21:45

Chodzi o to, że tylko tacy zapaleńcy, jak Ty Alex, są w stanie poczuć cudowność tego albumu i nawet potrafią określić, jakie zabiegi zostały tam zastosowane. Dla przeciętnego słuchacza różnicy nie ma żadnej, ja tam może faktycznie też coś słyszę nowego w tych wersjach (a może to tylko mój mózg mi płata figle), ale też spodziewałem się jakichś bardziej słyszalnych zmian, tak jak np. w "Didn't Wanna Do It" wgranym na kanał MyMusic (nawet jeżeli to jest nieprofesjonalne przebasowanie czy ch-- tam wie). Oczywiście nie spodziewałem się takiego skoku w jakości, jaki miało NND czy YSSU w wersji 200pv do 200km/h, no ale po milion razy powtórzonym "remastered" mam prawo być nieco rozczarowany.

Tak samo, jak po "uncesored", bowiem, z tego co słyszę np. "Stars" oraz "Show Me Love" w wersji rozszerzonej są nadal clean? Chyba, że twórca torrenta się nie popisał (tak, nie kupiłem jeszcze tego albumu i nie wiem, czy kupię, bowiem to samo już od dawna stoi na mojej półce, a 50 ziko za jedno "Simple Motion" - sorry, wolę dołożyć parę złotych i sprowadzić sobie Happy Smiles).

Ogólnie, miało wyjść rewelacyjnie, jak zawsze, a wyszło ubogo, jak zawsze. I ta okładka bez rąk... i ten śmieszny plakat w stylu BRAVO... naprawdę, nie obraziłbym się, gdyby na albumie użyto ich aktualnych wizerunków z jakimiś elementami z przeszłości, np. one trzymające swoje stare zdjęcia, czy coś. Wiem, że to tylko reedycja, więc nie oczekuję "nowego materiału w 100 proc.", ale chyba znowu za wiele oczekiwałem.
I am not practicing my English... BaY!
Avatar użytkownika
szym
Moderator
 
Posty: 372
Dołączył(a): 1 stycznia 2011, o 16:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez yasoshlasuma16 » 17 listopada 2012, o 00:02

Z drugiej strony ten album to taka powrót w przeszłość... Kiedy t.A.T.u. zdobywało swoją popularność, można wręcz zapomnieć o tym jak wzajemnie o sobie dzisiaj mówią i przenieść się w te dla nich szalone, pełne sukcesu czasy. Ten album ma świetny klimat, unikalną wartość i jest niepowtarzalny. Osoba z zewnątrz, konstruktywna krytyka może być miażdżąca, bo ten album to tylko zagrywka na kasę, nic więcej, ale ja t.A.T.u. nigdy nie traktowałam chłodnie, one nawet jak wydają najgorsze z najgorszych demo, i tak kocham XD
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez nielegalnaa » 17 listopada 2012, o 13:13

Przesłuchuję właśnie wszystkie piosenki. I na szczęście słyszę tę lepszą jakość. Może i spodziewałam się, że będzie ona dla mnie bardziej słyszalna, ale no właśnie...ja też nie jestem takim muzycznym zapaleńcem :mrgreen:
Szkoda tylko, że nie postarali się o lepsze remixy. Ostatecznie jednak nie jest źle :)
Już z nami <3
Avatar użytkownika
nielegalnaa
Zaawansowany
 
Posty: 176
Dołączył(a): 27 czerwca 2011, o 09:31

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez February » 18 listopada 2012, o 18:55

Mam swój egzemplarz, zrobiłem to dla A Simple Motion (obiecałem sobie, że jak kiedyś na czymś zostanie wydana to kupię całą płytę ;) ). Bardzo fajnie wygląda dla mnie to wszystko, mam sentyment do t.A.T.u. ;)
Avatar użytkownika
February
Spamer
 
Posty: 626
Dołączył(a): 21 sierpnia 2007, o 21:14

Re: 200 km/h in the Wrong Lane - 10th Anniversary Edition

Postprzez yasoshlasuma16 » 21 listopada 2012, o 00:06

Tatu.ru nie napisało o re-edycji, to na re-edycji nie ma adresu do oficjalki, za to dali oficjalki Leny I Julii... Chamstwo trochę.
yasoshlasuma16
Początkujący
 
Posty: 120
Dołączył(a): 28 kwietnia 2011, o 09:40

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Newsy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron